• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
jo jo zima za nama tak všichni ven at načerpáme síly do dalších bojů :slight_smile:
25. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
no prave ze ja pracuju:slight_smile:
25. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
misi taky si to myslim ze je to z tech vajuch.zitra dam urcite vedet,jen mam trosku strach ze mame ty zamrazene spermie a ze se nam nic neoplodni,ale snad to tak nebude :wink:
25. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
Ahoj holky,tak já taky makám,jako ďas.....už se těším,až zase budu odpočívat a válet se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra podám hlášení,hned jak dorazím domu....ještě se musím zastavit pro masíčko na velikonoce :slight_smile: jo a vyhnu se vaření a pečení,protože Ket vidím na příští týden,takže dcerunka bude vynikat a já jen dirigovat z gauče :grinning: :grinning: Už teď je z toho celá nakřivo,ale jen ať se snaží dorota,až se vdá,ať taky něco umí že?
Holky všem co zítra jdete k lékařům,přeji jen ty nejlepší zprávičky a hezký večer,protože už se asi nedostanu dneska :confused:
Dneska je přímo den jako z partesu....parádička!!!!!!
25. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
nana na to vubec nemysli ze se to nepovede určite to vyjde :wink:
25. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
přidávám se k evikovi at jsou zítra jen dobré zpravičky a dejte vedet co nejdřív
eviku určite se jí to bude hodit a moc to neprehánej ty jo to to uteklo a ketík je tu :wink:
25. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
Ahojky děvčata,tak před chvíli jsem přijela z Brna,byla jsem na prvním ultrazvuku a krvičce,tak zatím je tam asi tak 5 folikulků,no žádná sláva,ale je to teprve první kontrolu,dneska si píchám 5 den.Tak uvidíme jak to bude dál,na další kontrolu jedu v pondělí.
Abig,tak se tak dívám,že to máme opravdu na stejno,tak na zítřek držím pěstičky at tam máš více kuřátek než já.
Jinak dneska bylo opravdu nádherný den akorát trošku větřík.
I já držím na zítřek všem pěstičky
25. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
zazy pet je dobrých lepší nez hodne a spatná kvalita, stačí kdyz s nakonec chytí aspon 1 :wink: a neboj určo jeste dorostou
25. bře 2010 v 18:31  • Odpověz
No to doufám,musejí a co ty cibi,jak ty jsi na tom??
25. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
Dobré ráno holčičky !!!

Kolem oběda vyrážíme na kontrolu, včera mi splaklo břicho a do večera jsem měla 4,5l tekutin v sobě, dneska toho tolik nestihnu vypít, protože mi cesta do OL trvá hodinu a cesta zpět a já vždycky mám potřebu sotva vyjedeme a stojíme na každé benzince.

Zazy, to je hezké čísílko po 5injekcích. Sama jsem zvědavá, jak dopadnu. Důležité je, že tam ty foliky jsou a teď už jen dorostou. Lepší míň a krásňoučké ... vem si, že já jsem měla asi 40foliků a tam "jen" 16 vajíček ..... a nezbylo nic. Teď mi dr. jasně řekl, že stačí 10 folíků, že víc, ze mě nechce, že je to zbytečné.

Takže holky, k večeru zase napíšu, protože je pátek, tak tu bude trochu mrtvo, tak si to možná dočtete. Jinak přeji krásný víkend, plná sluníčka .... já se chystám zítra do divadla, takže bude prima den.
Papa
26. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
ahojte baby!

Eviku, jdeme na KET tento cyklus, myslím podle propočtů (a když se naše dvě embrya dobře rozmrazí) to vyjde někdy kolem 6. dubna na transfer, taky jsem na Estrofemu a sama jsem si naordinovala Prednison, neschopenku ani chtít nebudu, aby o
tom z práce nikdo nevěděl

misando: ta tvoje dieta by mě mooc zajímala, já jsem nabrala od minulého léta, když do mě můj gyndař rval naprosto zbytečně Duphaston a teď po IVF asi 5-6 kilo...
26. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
Dobre rano, tak jsem vcera byla na UTZ a cekame 1 mimi. Preju vam vsem at se vam to podari driv nez nam - na 4. pokus :slight_smile:
26. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás konečně zase našla :grinning: ten nový koník mi zatím nějak nesedí...snad si zvyknu...
Hele holky, proč vám vlastně při kontrole folíků berou krev...to mi nedělali...dneska jsem opět zkoušela volat na imuno, jestli se náhodou neuvolnil termín na konzultaci nad výsledkama, ale bohužel ne...musíme vydržet do 3.5....škoda...
Ebony gratuluju k mimískovi :grinning: já vím, že jsi jak v jiným světě :grinning:
26. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
ebony: tak to je skvela novinka. Moc gratuluju

jinak dobre rano :slight_smile:
26. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
ahoj holky,

zazy, nevěš hlavu, i když to stejně asi neděláš..já jich taky měla jenom osm. prostě tohle je úděl endošky. hlavní aby byly ok, ale to se stejně dozvíš až po OPU...někdy mi tohle fakt točí :frowning2: :frowning2: ale dorostou určitě do správné velikosti :wink:

Ebony, takže nakonec jedno jo?? gratulace veliká...už jsi asi přeběhla k holkám. doufám, že tě budeme brzo následovat!!

pajass jestli chceš dietu písni mi email :slight_smile:

jinak hlásím za včerejšek -0,5kg :slight_smile: jsem zvědavá po víkendu :slight_smile:
26. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
ahoj holky
zazy ja jdu k k dr az 20 dubna jsem po ivf neuspěšně tak ted budu cekat co bude dal
ebony gratuluju tak ses konečne dočkala :grinning:
ifet me krev taky nebrali jen utz
26. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
cibi, do toho dvacátýho to uteče, ani nakonec nebudeš vědět jak :wink:

jinka mě krev nabrali jenom před samotným IVF, během toho taky nic :pensive:
26. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
Ahojky děvčata,tak jak se Vám dneska vede?Je asi opravdu lepší,když je jich méně ale kvalitní,já bych chtěla aby jsme měli ještě aspon 2 na zammražení,pokud to zase nevýjde,tak uvidíme.Nebudu předbíhat.Jsem dneska nafouklá jak balon,kdyby jste viděli to břicho.Mě tedy krev berou vždy,ráno jedeme na krev a pak za 2 hodky na ultrazvuk,z krve zjištují,jaký je hormonální profil.
Cib tak třeba taky půjdeš co nejdřív,já ted šla na druhé ani ne po měsíci a půl.Tak uvidíš,holky doprčic,už to těhu musíme rozšířit.
Ebony nám se hodila těhu vir,tak se musíme všechny nakazit.
26. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
autor
zazy, jenomže ty jsi šla rychle na druhý kvůli endošce...já to tak měla mít taky, jenomže mě než to schválí pojišťovna..to je fakt na budku...a endo ať se klidně prohlodává dál a klidně přece můžu na další laparku :angry: :angry: :angry:
26. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
No hodně holek tady píše,že měli problém s pojištovnou,ale mi vůbec ne,by mě zajímalo,podle čeho to schvalují.A ty máš jakou pojištovnu?
26. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
autor
zazy, já mám průmyslovou, schválení trvá až 6týdnů :frowning2: jinak třeba VZP má schváleno do 14ti dnů...si nevybereš, no. zase ta průmyslová prý posílá nejvíc léků a mudra říkala, že je dobře, kdžy mám tu endo, že jsem u nich. že můžu mít tim pádem víc hormonů... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: jinak už bych tam nebyla...
26. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
Krásný den všem,
tak jsem doma a Ketík bude v úterý :wink: v pondělí ještě musím zavolat Mgr.a domluvit přesně v kolik hodin,ake prý nějak kolem poledne....
Ebony moc gratuluji k miminku...a to další holt až příště :grinning: :grinning:
Pajass tak to už máš taky za pár,tak se moc necourej,ať v tom nejsem sama :sweat_smile:
Já si teď jdu uvařit kafíčko a vyvalit se na chvíli na terásku a pak ještě něco podělat,tak se mějte krásně....holky stimulky,ať vám krásně rostou folíci a prostě všechny se mějte krásně a užívejte dnešní slunce,od zítřka už má být ošklivo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
autor
evi, ode dneška od večíra bude ošklivo a já budu tak hodná, že vám tam ten déšť pošlu :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak gratuluju ke KEťákovi!!! parádní zprávičky...!!!!
26. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
Aha,je tedy pravda,že já mám VZP.Nevěděla jsem,že jsou v tom až takové rozdíly.Tak děvčat jdu vařit,něco lehkého a zase se tu ukážu.
Jo a Miši ten ultrzvuk stál tentokrát za to,myslela jsem ,že ho zkopnu tak jak mě to skoro nebolelo,tak tentokrát hodně,ale hlavně mi nic k tomu neřekl,musím se v pondělí zeptat mé doky,doufám,že už tam bude,tak zatím ahojky
26. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
zazy, jj, já vím, jsem to četla v Endometrioze :grinning: :grinning:

něco lehkého bych si tady dala..já měla k obědu 100g šunky... :zipper_mouth: a ve dvě mě čeká 100g zeleniny... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
26. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
Moc dekuju za gratulace! Raduju se zatim opatrne, stat se muze cokoliv.
Jo, presunula jsem se k tehulkam, to abyste na menebyly nastvane, ze se vam sem chodim vytahovat :wink: Ale porad na vas koukam a drzim vam hrozne palce.
26. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
ahoj berunky hlasim ze foliky jsou pekne dorostle a v nedeli 7.15 odber konecneeee.nesmim zapomenout ze se meni cas :slight_smile: preji krasny den a Ebony gratuluji :slight_smile:
26. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
autor
nana, tak to je super :slight_smile: !!!! takže tfuj tfuj posílám flusanec pro štěstí!!!! hlavně aby jich tam bylo co nejvíc a co nejvíc se oplodnilo :wink:
26. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj, jsem doma.

Ebony, veliká gratulace ....
Nana, je dobře, že folíci poslouchali a krásně dorostli.

Evíku, tak v úterý ? Jůůůůůů .... tak když to výjde, budeme mít mimča týden od sebe.

Taky zdraví Pecicku, dneska jsem tě viděla !!!!! Snad jsi uspěla u dr a domluvila, cos potřebovala.

Jak jsem dneska dopadla : no já bych řekla že na jedničku s hvězdičkou .... děloha na jedničku, 9mm ..... a folíci ? Na pravo jsme napočitali 10 a na levo 8 folíků ..... velikostně 12-14mm .... takže fakt super.
Ještě sobota, neděle a pondělí pokračuji v Puregonu a přidali mi k tomu na ty tři dny Orgalutan, v pondělí večer Pregnyl a ve středu ráno OPU. Nemocenskou zatím nemám, nikdo se semnou o tom nebavil, tak uvidí, co ve středu, když tak si vezmu pár dní volno.

Mějte se krásně.
26. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
Zazy ... kdy jdeš ty na další kontrolu ?
26. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.