• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Taky jsem si vzpomněla, že když jsme dneska zvonili na Car, tak na dveřích byl nalepený lístek s nakresleným koníkem a napsáno na něm, něco ve smysl, že dnesk je vyhraněno pro modrého koníka .... tak jsem se usmála .... no říkám, zahlédla jsem tam Peci, ostatní holky neznám, ale bylo to fakt usmévné.
26. bře 2010 v 18:18  • Odpověz
Ahoj děvčata :slight_smile:
taky jsem dnes měla konzultaci u doktora, výýýýborný, teď mi pozastaví MS na týden, asi kvůli pojišťovně, protože teprve žádal, no a 9.4. opět kontrola a už dostanu léky atd.. No a do konce dobna bude vymalováno :grinning:
26. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
Jinak moc gratuluju Ebony- doufám, že půjdem ve tvých šlépějích.
A v úterý bude těhotnej i Evik :grinning: Tak to je taky bezva :wink:
26. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
eviku tak to je parada to je cobydub budu držet palečky tak to vypadá že tu zustanu nakonec sama ale moc vám to preju vzdyt ste se taky natrapili
26. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
jééééé, Abig, no super úrodička!!!! mišanda něco koupí, chceš? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cibi, neboooj, já tady budu furt s tebou :wink: já taky nevim jak to se mnou ještě bude, jestli půjdu v červnu, nebo budu muset na laparo a tim bych šla taky až v červenci nebo srpnu...takže neboj neboj :wink:
26. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Miši ... ani kupovat nemusíš, dám a ráda :grinning: :grinning: :grinning: .... jo holka, kdyby to bylo tak jednoduché ... no jsi okatá a tmavá, to by šlo, to by ani nikdo nepoznal !!!
26. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
autor
abig :grinning: :grinning: :grinning: a víš co? já bych to neřekla ani doma... :grinning: můžeme se domluvit :grinning: tak jako bokem :grinning:
26. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
Miši, klidně ... ale jak to ze sebe dostat a dát tobě, aniž by si toho někdo nevšimnul ? Že bychom na něco přišly ? :grinning:
26. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Jak to teď s vámi vlastně vypadá ? Brzdí tě jenom žádost na pojišťovnu ? ... to zní blně, že ? jenom .... já taky zuřila, měsíc jsem čekala a projeli jsme dva termíny ...
26. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
autor
jj, čekám čekám...už 4týdny..ale tak příští už by to mělo být..dofrčí mi antiko, pak budu mít měsíc zoladex a pak bysme měli rozjet dlouhý protokol...tak uvidíme...

plánuješ být po ET doma???
26. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
ahoj holky, trak koukám, že jsem byla poznaná, abig mě poznal,já ji teda asi nepoznala, bylo jich tam tolik,že jsem se usadila do koutku a ani nemukala :slight_smile: jinak dobré zpravičky, začínám kolem 12.4.jak dojde ms a budu píchat 3xdenně.
abig-tobě moc gratuluji, je to super slyšet takové zprávičky :slight_smile:
26. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ještě netuším, jak to bude, nějak mi vypadlo z hlavy, abych se zeptala ...
Vzhledem k tomu, že by OHSS nemělo být, tak bych si vzala pár dní volno, pokud by mi nenapsali nemocenskou .... ET počítám na příští neděli, tak bych zůstala týden doma, jen tak pro svůj klid, hezky si odpočinula, početla si, zašla na nějaký nákup, prostě pohodička. Jen už nemám tolik dovolené ....
Vím, že z nemocenské nemám žadné penízky, ale raději si jí nechám napsat, ať mám pak nějakou dovču ....
26. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
autor
peci, takže jdete do klasika IVF???

abig, taky řešení, týden :wink: já jsem furt přesvědčená že si vezmu dva dny dovolenou, jakože ET si nechám potvrdit jako od doktorka a plus dva dny ještě...no uvidíme...
26. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
Peci ahoj ... no já jsem na tebe nechtěla mrkat ... :grinning:
Přišla jsem s manželem, měla jsem bílé pončo.

Jak to myslíš, že si budeš píchat 3x denně ? Jdete do IVF nebo stále minimálka ?
26. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
autor
jééé, to já bych na vás mrkala na celý kolo...i když jak se znám, tak já bych zahučela přes celou čekárnu Nazdáááááárek :grinning: :grinning:
26. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
To víš Miši, já jsem stydlivka ... možná kdybych nemrkala na manžela, tak bych mrkala na Peci ...
26. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
autor
ty ještě mrkáš na manžela???? to já na něj mrkám jenom když chci koupit botičky, šatičky a tak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Je fakt, že jsem byla překvapena, kolik tam bylo lidiček ....
26. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
jdeme do ivf, říkal, že budeme muset přitůlačit, jedna injekce stojí 330Kč, takže nás příjdou jen injekce na 9tis, tak jsem zvědavá, věřím mu
abig-talk to jsi byla ty, moc ti to slušelo a já pořád koukala a říkám si, jestli pak je tady někdo z koníka? :grinning:
¨misi-tebe bych asi poznala
26. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
peci, no tak to máš jasný, to se povede určitě a navíc budeš mít určitě i kupu sněhuláků...!!!! to mám radost :wink:
26. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
Mrkám mrkám mrkám .... já neumím mrkat kvůli šatičkům, ještě jsem se to nenaučila, holt k domu docílím časem .. určitě ...
My na sebe mrkáme furt, flirtujeme kudy chodíme, je čurina pozorovat lidi, jak na to reagujou .... tedy my fakt jen mrkáme, občas na sebe šáhnem ... žádné jazyk v krku a podobně :grinning:
26. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
autor
blé, hlodání hhlav na veřejnosti fakt nenávidim :grinning: já taky občas flirtuju, třeba když jdeme do schodů a manžílek jde první tak mu strkám prsty do zadku :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
jo misi, měl stajný nazor jaké ty, říkal, že vše bylo prvotřídní a že jen potřebuje víc vajíček a ýže tady tím se to zvyšuje a šance jsou mnohem větší, víš jak, já se v tom ještě pořád nevyznám, ale když budu takhle píchat, takl to je \ivf?
26. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
Jé Peci, děkuji !!!
Všimla jsis taky toho lístku na hlavních dveří venku ? O tom modrém koníkovi ?
Jsem se nenápadne rozhlížela, kdo tam všechno čeká .... no jo, Macháč je na koníkovi profláknutý ...

Co ti naordinoval za stimulanty ?
26. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
misi to je prča, já taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
Mišando, ty kozo jedna, se tu chlamu jak debil ... no každý považujeme asi flirt za něco jíného, ale dobře i tak ... láska se dá projevit i jinak ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
abig-zatím ještě nevím, jdu znovu 6.4.a tam mi všechno předá jo a o neschopenku si musíš říct :slight_smile:
26. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
autor
peci, jj, budeš mít IVF a vajca budeš mít ukázkový!!!!!! jůůůů, fakt paráda!!!

Peci, tak nejsem jediná dylyna :grinning: - ne že ty bys teda byla, ale já jsem :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
já díky te mé práci jsem, to potřebovala vyřešit hned a nebyl problém
26. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
misi nejsi neboj, taky mám občas uchylky :grinning: :grinning: :grinning: jsem fakt někdy trhlá, ale co už :grinning:
26. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.