• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
:sunglasses: tak to je nás víc dylynek .... já občas taky "rýpnu" ...
26. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
Peci, nj...mišanda je taky řáchlá...třeba holky, já jsem si koupila venušiny kuličky :grinning: tak jsem si je tam strčila sama :grinning: a skákala jsem po bytě, dělala kotrmelce a furt nic...a doma na mě čuměl, co to dělám :grinning: no...víckrát už jsem si je tam nestrčila :grinning:
26. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
já měla při minimálce vajco 22mm, a sliznici 9mm, byl spoojený, jen vajíček je malo, mě totiž už neprodukuje jeden vaječník :frowning2: takže mi dává jen jeden a z toho prý minimálkou víc než 4vajíčka nedá
Tak to já si zkusím o tu nemocenskou říct, aspoň po tom ET, ale myslím, že nebude problém ani po OPU ....
autor
peci, ale to je nádhernej výsledek!!!! já měla sliznici myslim 14mm ale vajca stejný jako ty...
autor
abig, určitě nebude problém, já už měla i před opu týden :wink:
26. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
abig nebude, já měla u obou pokusu hned po opu, on opravdu nedělá žádnej problém :slight_smile:
26. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Peci, to bylo hodně slušné na minimálku ..... už to dotáhnete dál, a bude víc vajuch, i přes jeden vaječník ...
26. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
misi, tak to mám těď já, mám i od pondělí, protože jsem ji potřebovala nastoupit do 1.4
26. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
MIši, venušiny kuličky, jo ? Co jsi jako od toho očekávala, smím - li se zeptat ? Co na to ten tvůj, když jsi mu řekla, proč tak poskakuješ ?
26. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
holky, já bdudu muset končit, stepuje tady nademnou synátor, ale zítra zase kouknu a pisnu. Přeji vám krásný víkend :slight_smile:
26. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
autor
abig, no co by řekl, že jsem blbá :grinning: :grinning: :grinning:

no, čekala jsem nějakej vodvaz a ono prd...tak jsme koupili španělský mušky :grinning:
26. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
Peci ahoj a brou noc.
26. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
brou brou peci!!!
26. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
Koukám Miši, že se doma nenudíte, co ?
26. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
autor
abig, teď už právě jo, jak jsem furt v přechodu, nebo nadopovaná...už to nejni co to bejvalo :unamused: :unamused: :unamused: :angry:
26. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
Bude líp holka, neboj .... u nás je to naopak, jak manža vidí, jak do sebe něco lupu, nedej bože jak mě ráno viděl z dálky, jak jsem se bodla do břicha, tak mi málem nedá ani pusu, aby mi neublížil .... pomalu ho musím znásilnit, jak se bojí, aby mi neublížil ... no jo, telátko !!!!
26. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
abig, fakt? :grinning: tak to u nás je to naopak :unamused: ale já doufám, že až tenhle kolotoč skončí, tak bude o moc líp. teď budu zase v přechodu, to zase bude... :zipper_mouth:
26. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Máš se na co těšit ... ju ?

No, nic, pro dnešek taky končím, jdu do sprchy .....
Budu informovat, hned jak přijedu z OPU, co a jak se dělo ....
No, nejspíš se tu objevím ještě předtím.
26. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
abig, tak si užij krásně víkend já už taky pádim...brou brou!!!
26. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
Jdeme zítra do divadla, tak bude fajn.

Brou Miši.
Kůň s Tebou !!!
26. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak zase nestíhám, budu muset dočítat. Na imunologii nás objednali už na 12.4., huráááá, jsem ráda, že nemusíme čekat dlouho. Jinak jsem dnes 42.DC a 9. den po aplikaci Agolutinu a stále nic, MS se někde fláká, já se fakt picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .papa a kůň s vámi.
26. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
Abig,já jdu na další kontrolu v pondělí,neboj dám vědět,jak jsem dopadla,ty jsi to měla pěkný,hele i můj chlap takhle reaguje,nechce nic bijí se aby mě neublížil,na druhou stranu je to hezký,že mají strach.Tak dobrou děvčata
26. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz
ahoj holky přeju vám krasnou sobotu
¨tak sem vás dočetla co tu máte za kšefty s vajuchama :slight_smile:
peci tak to se určo povede a bude vajuch víc
miso neboj taky na nás dojde a nebudeme tu do nekonečna uvidís
lumpajdi a kam jdete na tu imunologii ato ses objedvávala ted tak to jdete fakt brzy a ty sis to vyžádala sama u dr
jinak zdravím zbytek koníkovek
27. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
Ahoj Cibko, jdem do Plzně k Ulčové Gallové, naše centrum s ní spolupracuje, že je prý nejlepší, tak uvidíme. Nevyžádala sem si to spíš nás přemluvili oni, dělají to všem při nepodařeném pokusu, jsem moc ráda, že jsme tam přešli, jsem fakt nad míru spokojená. Taky sem se divila, že nás objednali tak brzy, čekala jsem, že to bude někdy v květnu a vše se tím posune. Vaše centrum to nedělá?
27. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
autor
brýýý den,

jsem nakoukla :slight_smile: a za chvíli zase mizim, až si stáhnu nějaký filmečky...

holky, hlásim -2kg :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jupíííííííí !!!! takže mám teď 75...to chce ještě 5kg dolů :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cib, bojim bojim. dneska mi přišly fotečky od kamarádky, týdenního miminka, překrásnýho a ještě ke všemu holčičky...takže jsem si slušně poplakala...až to budu ukazovat manžovi, tak si popláču asi znovu... :pensive: :sweat_smile:
27. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
autor
lumpi, super s tou imunologií, aspoň se to zase uspíší...paráááda!!!
27. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
Pekny den holky preji.
Abig gratuluji k folikum krasna urodicka :slight_smile: me nemocenskou nabizeli uz prvni den ultrazvuku,ale necham si ji dat az po ET.
Evi tak to budeme testikovat tak nejak pospolu ,pocitam ze jestli se nam neco oplodni tak ET bude ve stredu
Misi s tebou je fakt sranda,clovek se tu i zasmeje :slight_smile: :slight_smile:
Tak zitra na me myslete v 7.15 mam odbery :slight_smile:
27. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
lumpajdi ja jeste nevim na první konzultaci po neuspešném ivf jdeme 20 dubna a tam se dozvíme co dal jestli nas poslou jeste na nejaký doplnující vyšetření
27. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
miso neboj jo asi bych taky brečela kdybych videla fotku mimiska uz je fakt na čase ale verim ze tendle rok to vyjde a budeme tehule a na vanoce budeme chodit s pupkama a -2 kg to je dobrý to bych taky potřebovala
27. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.