• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
nana tak hodně štestí a kam jezdís ze to delají i v nedeli a podej hlášení kolik si mela vajuch
27. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
cibka chodim do Caru ve fakultni nemocnici v Olomouci :wink: zitra se urcite ozvu uz se i tesim az mi je uz vytahnou boli me bruch :slight_smile:
27. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
Nana i já držím moc moc moc pěstičky,i já jsem jak mičuda.Dej pak vědět.
27. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
Dobré ráno holčičky !!!

Nana, tak snad to dneska dopadlo na jedničku, tfuj tfuj tfuj .... Kůň s tebou !!!
28. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
krasny den holky tak hlasim ze mam po odberu,nakonec jsem mela 15oocytu,vic nez videl pan doktor na ultrazvuku :wink: v utery v 10h si mam volat jak to vypada a embryolozka rikala ze ET bude pravdepodobne ve stredu :wink: kdyz to teda dobre pujde,mame ty zamrazeny spermie,ale pry vypadaji pekne :wink: Holky moje taky vas bolelo bricho po tech odberech?me teda trosku boli,ale snad to k tomu patri?
28. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
Krásnou neděli,bambulky,tak já mám zítra kontrolu,tak doufám,že tam kuřátka pěkně zrají,už by mi mohli říci předběžně už OPU,myslím si že to výjde tak na víkend.Tak uvidíme.Tak se zatím mějte hezky a zítra se ozvu.A ty Abig jak jsi na tom??
28. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
krásnou neděli všem, holčiny v pátek u mě dorazila mrcha - 11 den po ET (moje první IVF) tak ýe se ze mě stala čekatelka na druhé IVF, k Dr. jdu ve čtvrtek, chtěla jsem se vás zeptat jak myslíte že budu muset dlouho čekat než budu moci začít s další stimulací, jak dlouho jste čekali vy. myslíte že by jsem mohla začít už příští cykls - tedy za měsíc?
28. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
Nana, velká gratulace k vajíčkům, krásné číslo. Podle toho, co píšeš, tak nebudete mít prodlouženou kultivaci. Na bolest bříška máš určitě právo, jen si to hlídej a hlavně má oblíbená věta, hodně tekutin !!!!

Zazy, já zítra píchám poslední injekce a večer Pregnyl a ve středu jdu na OPU. Dneska jsem si píchala Orgalutan, no a tak úžasně, že mám modřinu na břiše, jak blázen.
Zítra na tebe budu myslet, ať kontrola dopadne, tak jak má.

Petronela, hlavu vzhůru !!! Musíme být bojovnice. Co se týče druhé IVF, tak většinou se musí počkat 3 cykly, tutíž nejdřív za 2měsíce, pač tato ms se počítá jako první. Já jsem začala stimulovat na druhé IVF až po 7měsících, ale u mě to bylo z důvodu přestimulování při prvním IVF.
Neboj se otázek na doktora a rovnou se ho zeptej, co a jak a kdy.
28. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
autor
nana, super počet :wink: a proč nemáte prodlouženou kultivaci??? byl by lepší výběr :wink:

zazy, tobě držím na zítřek všechno co mám!!!!

holky, já od včerejška propadla beznaději a nějak na mě dolehla deprese (že by jarní?) tak si to nějak musim vyřešit v hlavě, ale vůbec nevim jak...najednou se mi do dalšího boje prostě nechce :pensive: :zipper_mouth:
28. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
ja tomu totiz nerozumim,protoze se me pred tydnem ptali jestli si chceme zaplatit prodlouzenou kultivaci a my rekli ze jo tak po nas chteli 3500tis a dnes mi rekli tohle,takze jak tam budu v utery volat tak se jich na to zeptam :wink:
MIsi taky mam nekdy takove stavy,ze se na vse vyprdnu,ale pak me to tak nejak prejde,tak uvidis ze to prejde i tebe :slight_smile:
28. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
ahoj holky,
nana tak to je krasnej počet, určite ti taky pk nabídnou uvidí až jak se budou vyvíjet
miso nevzdavej to ja sem teda po tom neuspesným ivf taky porad jak prejeta ale vim ze na kontrolu jdeme az 20 takže to nejak neřešim
petronela to jdes brzy k dr a jak písou holky vetsinou se čeká 3 mesíce tak uvidís jak se domluvíte
28. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
Misi hlavu vzhůru,já taky mívám chmůry.Přejde to.A děkuji za palečeky.
Abig,tak to budeš trochu dopředu,já se asi zítra dozvím,kdy bude OPU,počítám tak pátek,sobota,uvidíme.
Petrolnela:já jsem šla na 2 IVF po měsíci a půl,mám endošku,takže prý není na co čekat,nepotřebovali jsme tedy žádné další vyšetření,páč mám danou diagnozu,tak uvidíš,zeptej se,jen jsem ti chtěla písnout,že se chodí i dřív
Dobrou noc děvčata
28. bře 2010 ve 23:15  • Odpověz
autor
ahoj holky,

hlásím se po víkendu aů taky hlásím, že 13.4. jdu na první injekci zoladexu. tak ale bojim se, pač mi nebudou dělat ani utz zatim :frowning2: ach jo...a já tam měla cystu, tak jestli se mi zvětšila při IVF atd...chjo...
29. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
Dobré ránko holky:slight_smile:
29. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
ahoj borůvko, jak se máš? :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
Misanda: no ze vcerejska na dnesek jsem vubec nespala. Nejak jsme se doma hadali.. tak tady ted umiram unavou :frowning2:
co ty, jakpak se vede?
29. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
autor
borůvko, my taky máme tichou domácnost :zipper_mouth: začalo to včera, že jsem měla od rána blbou náladu kvůli IVF a miminu, pak se mi nepovedl beránek...no, fakt super...a to jsem ještě třískla s kočkou o zem :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: ale tu už jsem si usmířila...ale manžu si usmiřovat nehodlám, on musí přilézt..já mu nic neudělala :zipper_mouth:
29. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
Misanda: no ja jsem trosku vic cholerik, ale pritel taky neni zrovna velky klidas, ale uz mi i rekl, ze chce mit pohodovy vztah a se mnou je to italie. Jenze ja jsem ted jak na perkach. Jsem vynervena z prace, nestiham s cukrarnou a ted jsem jeste nervni z toho dalsiho pokusu... ach jo, jen abysme se k tomu vubec dobrali..
29. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
Misando, to jsme teda particka :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
borůvko, jo já jsem taky z toho IVF na nerva..tentokrát se nějak netěšim no... :frowning2:

ale tak ono začne být pěkně a bude hned líp, ne? a nemůže ti s tou cukrárnou někdo helpnout???
29. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
ale cukrarnu mam s kamardkou, jenze ona si vzala cely minuly tyden dovolenou, jako na potvoru se oteplilo a lidi nadavali, ze nemame jeste zmrzlinu.. holky byli fakt sprosty.. musela jsem si hodne rikat, ze to mame pro zabavu a ze se z nich nepotento... no ja jsem proste nerv a musim mit vsechno tiptop a kdyz to tak nebezi, jsem na prasky.. no pak nestiham doma a kdyz si postezuju, rekne mi pritel, at si nestezuju, kdyz furt rikam, ze je to muj konicek... no a taky proste je to mezi nami ted divny, jak se porad sledujeme, porad do sebe neco rvu, jeho zase boli vite co, tak je protivnej.. furt se mazli se psem a me ani nevezme za ruku.
29. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
a to mam byt v klidu.. no to urcite :angry:
jak jsem byla vcera nastvana, ja jsem udelala takove prace na zahrade, ze dneska sotva lezu.. ja chci slunickooooo :sunglasses:
29. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
Ach jo, no to je teda situace. Aby se ty lidi neposrali :grinning:

A ono se to doma srovná, nebooooj...a až budeš těhule, tak se z tebe div nepokaká...a to ho zase budeš mít plný nerváky z toho, že ho máš furt za zadkem :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
autor
Mě taky včera nechal ten můj bulet a přišel za deset minut proč řvu, že on musí pracovat :zipper_mouth: ...tak jsem mu řekla, že je to bezcitnej ko..t :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
misanda: kdyz nevyjde druhy pokus, dam tu tvoji prisernou dietu. V sobotu jsme meli navstevu, kamaradka zhubla 15kg, tak jsem ji narvala polovinu sve skrine. Dneska mam na sobe uplne nejvetsi kalhoty jake jsem ze skrine vydolovala a tlacej me pres pupek. Tenhle tyden to dostanu a zacnu pichat, tak teda nevim, co si obliknu...
Ty uz si delala beranka? nase mama ma vyyyybornej recept na slehackovyho a je mnamozni jeste dalsi ctyridny po upeceni, faaaakt vybornej..
29. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
autor
No, já mám dole zatím 2kg, ale už nedržim tu hrůzu :grinning: ale jinou...takže doufám, že tento týden bude další kilásko dole...a jinak ale ty dvě kg jsem zhubla asi jenom na břiše :zipper_mouth:

Pošli mi ten recept na toho šlehačkovýho, prosím prosím!!!
29. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
já se snažiula udělat biskupskýho, jenomže mi nešly furt tim debilnim ručnim mixérem ušlehat bílky, pak když jsem je ušlehala, tak se mi to rozprsklo po celý kuchyni :angry: :angry: :angry: no a pak jsem ho dala péct, měl se péct hodinu a čtvrt a po 50minutách jsem se koukla a on už byl takovej docela dooost tmavej, tak jsem ho vyndala a samozřejmě, stěny byly skoro už spálený a vevnitř syrový!!!!! :angry: :angry: :angry:
29. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
Misando odpoledne recept zjistim a poslu:slight_smile:... je bricho bych potrebovala. Posles mi prosim jeste tu dalsi dietku?
29. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
borůvko, teď půjdu na oběd, ale pak hned pošlu :wink: no, ono to neni přímo tak dietka...můžeš si to upravovat jak chceš, hlavně jíst tak nějak prostě zdravě no...ale včera jsem stejně na tajňačku sežrala tři řádky čokolády :grinning:
29. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
pošli pošli, já právě dneska chtěla zkoušet jinýho... :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.