• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ja jsem se taky minuly tyden drzela, jen sama zelenina a ovoce a pak jsem ve ctvrtek zbouchla jeden platek tlacenky.. no nam znami prinesli z domaci zabijacky, to se nedalo :astonished:
29. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky,tak ta stimulka mi dává docela zabrat :cry: První týden v pohodě,tak jsem si říkala jak je to super,ale teď už je to mazec. Bolí mě hlava,břicho,párkrát denně se div nepobliju,ale to naštěstí zachrání půl litru vody na ex. Přítel masíruje čelo a běhá pro vodu,docela rychle jsme se sehráli,řeknu je mi slabo a on už běží do kuchyně... Mamka ze mě byla docela v šoku když se mi udělalo šoufl při nedělní návštěvě... Ještě týden musím vydržet. AAle čím víc se to blíží,tím má větší strach a začínám si připouštět že by se to taky nemuselo povést,dneska se mi o tom i zdálo,no hnus.
29. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
autor
ahoj misi, tak to m ě mrzí, ale zatni zuby a ještě drž a ono to brzo přejde, ty sneseš vajca a bude zase dobře :wink:

a ty bys měla věřit, že se to povede, ono to asi přece jenom s tim pozitivnějším myšlením líp jde... :pensive:
29. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahojda holky, tak jsem vás konečně našla :slight_smile: Nějak nebyl čas a najednou to tu změnili a já se v tom vůbec a vůbec nemůžu zorientovat :frowning2:
Tak jakpak se máte a co je nového, povídejte. Nějak nemám čas to všechno tady dočítat :unamused:
Já si svoje první IVF fakt vychutnávám maximálně a prodlužuju si ho jak se dá :sweat_smile:
29. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
autor
ahoj salop :slight_smile:

tak kdy tě konečně to IVFko čeká??????
29. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
nazdárek miši: mno hele stále nefím. Děsný. Mrcha mi mešká už skoro měsíc. Takže stále čekám kdy se ukáže a pak podle výsledků UTZ se uvidí, jestli už budou moct mi tam šoupnout zmrzlinky a nebo ne. A mrcha ne a ne přijít :unamused:
A co ty, jakpak jsi na tom?
29. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
autor
no, hele, při nejhorším, ti tu mrchu vyvolaj a bude, ne? :slight_smile: utz určo už v pořádku bude, ne? nebo tě to bříško furt bolí???

u nás nic novýho, 13.4. jdu na první zoladex, ten bude do cca 13.5. a pak rozjíždim dlouhý protokol...
29. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Mno mrchu mi doktorka právě vyvolávat nechce. Prý cyklus probíhá nějak dle UTZ a tak prej ještě mám tak tejden až 14 dní počkat. Prostě kdo si počká,ten se dočká:o))Prej:o)) Tak snad bude. Hele bolí...sem tam to pobolívá, ale to je nic. Jen se mi furt to břicho nafukuje. Ale podle mě jsou to asi furt ty hormony. Jako doufám,že už to bude o.k. Ale s těma svejma problémama mám strach, že se to prostě nepovede:o/
Tak super, že to tak jede. Teď už to musí klapnout. Tak to se budeme podporovat navzájem :wink:
29. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
autor
salop a jaký máš problémy??? máš jenom ty PCO, ne??? to si myslim, že se povede hned napoprvé :wink:
29. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
misanda: jojo, to je hlavní. k tomu pár drobností, ale to je v pohodě. Jen jak se mi to všechno tak nějak sééře, tak nevím, no.
29. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
autor
salop, ti žikám, že ty ty ty otěhotníš ihned!!!! :slight_smile: prostě máš "jenom" problém s vaječníkama...vše ostatní funguje a je v naprostym pořádku...takže problém nevidim.
29. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
misanda: ne ty tyjuj :grinning: uvidíme..musíme se taky přeci šoupnout někam dál :wink:
29. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
autor
já bych šoupala hned :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
misando recept mas v poste

zdravicko salop:slight_smile:
29. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
Mno tak tak rychle to zasejc nepůjde, že :grinning:
boruvka: čauko
29. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
copak receptíte..já ci takýýýý :slight_smile:
29. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
autor
jéé, děkuju za berana, vyzkoušim dneska nebo zítra...to jsem na sebe zvědavá :grinning: a můj beran prdel nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
misanda: takze alobal:slight_smile:
29. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
autor
jaja, alobal :grinning: :grinning: no snad ho vyklopim, toho se bojim nejvíc...pak budu nasratá a prdnu s tou formou někam do rohu a rozdupu jí už!!! jsem měla myslet na tohle a objednat si předem silikonovou :sweat_smile: :zipper_mouth:
29. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
misanda: hele me jde vzdycky vsechno vyklepnout, nech ho vychladnout a formu treba vysypej kokosem, pak to pujde lip

holky tak jsem tenhle tydne na cekacku na mrchu :wink:
29. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
Ahojda kozénky,tak jdu se jen nahlásit,že žiju,ale fakt nestíhám,ale od zítra už to bude jiná káva :grinning: :grinning: Ještě jsme douklízely něco na ty Velikonočky,tak už na to prdím!!!Teď jdu ještě uvařit a něco upéct a od zítra nehnu ani prstem :slight_smile:
Všem vám držím palce,ať je vše OK,Naně,Zazy,Misi,Abig,Boruvce....jestli jsem na někoho zapoměla,tak se omlouvám a Salop tebe zdravím,taky jsi dlouho nebyla ty mrško,tak se polepši :grinning: :grinning:

A já mastím zítra,ještě nevím v kolik,teprve budu Mgr volat...

Mišando..ty už přestaň veřejně psát ta shozená kila,strašně mě to deprimuje :grinning: :grinning: A s tou nechutí do dalšího pokusu...nějak jsem na tom podobně,žádné extra nadšení,snad se to změní,jakmile je budu mít v pupíku.
29. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
misanda: to vyklopíš..dobře formu vymaž a vysypej koksem a nebo vořechama..je to lepčejší než moukou :wink: a bude beran jako lusk :grinning:
boruvka : a kdy má dorazit?
29. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
evik: nazdáááár evikuuuuu :slight_smile: Jojo..polepším seeee,budu se snažit, ale nějak teď nebyl čas vůbec na nic :unamused:
A ty jdeš zítra na KET?
29. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
Salop jj,zítra mastím na Ketík,ale ty se s tím nějak loudáš!!!!Tak šupky dupky,ať je nás zase co nejvíc...
29. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
evik: Jéé, tak držím pěstičky a pak mi musíš povídat co a jak ,ať vím do čeho jdu :slight_smile: Páč vůbec nevím co a jak. Loudám..mno joo..loudám, bo prostě furt muším mít něco spejšl. Už skoro ěmsíc mi nedorazila mrcha :unamused:
29. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
autor
okááá, sypu kokosem, jestil se nepovede, píšete mi svoje adresy a bude čoro moro!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
autor
Evi, takže od zítřka máš lehároš, jo? se mááááášššš..doufám, že bude venku asopň hooodně pěkně, aby tě to štvalo :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
jsi holka šikovná...beran bude jedna báseň :slight_smile:
29. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
autor
holky, já bych chtěla umět takovýho : http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=44353
29. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
Nooooo tak na takovyho berana teda nemuzu slouzit, ten je teda super, hele ale u nas se stejne hned zakroji a je pryc, do tohohle bych nenechala riznout :grinning:

salop: mrcha dorazi snad ctvrtek nebo patek
misanda: ve ctvrtek ma svatek hugo, jestli menses dorazi v ten den, tak to je asi znameni :grinning:
29. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.