• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
misanda: tak na tom je hlavně ten marcipán no, ale toho by jsi svedla taky :wink: mustr máš :grinning:

boruvka : a pak stimulka?
29. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
boirůvka si pojede teď místo Mišandy pro Huga a mišanda si jede v červnu pro Rózu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
salopa: jojo, jakmile to dostanu, druhy den zacnu pichat :slight_smile:
29. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
holky, ja vim, ze muzu byt rada, ze uz zacinam, ale jak to ma prijit, tak se bojim bojim cim dal vic :confounded:
29. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
Všechno vám to povyprávím,jak to probíhalo,jestli teda vůbec proběhne,taky se může stát,že tam přijedu a zase odjedu bez,snad budou v poho po rozmražení...
Tak já letím vařit vepřové na mrkvičce a něco upéct...jo a Mišo dělala jsem klinder řez a je to dobré a hlavně vcelku rychlé a to já rááááda takové recepty...a beránek a zajíček nás taky čeká,ale jste nějak v předstihu,my až tak v pátek -sobotu :grinning: :grinning:
29. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
Eviiiku, tak taham poradny flusanec pro stesti... az od nekud z paty, at to vyjde :wink:
29. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz
autor
eviku, já taky až v pátek budu péct navostro, teď je to jenom zkouška :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

borůvko, já tě úplně chápu..ani nevíš jak!!!
29. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz
evik: taky posílám pořádnýho flusáánka, aby to bylo vše o.k.
boruvka: taky tě chápu..když člověk čeká, tak je netrpělivej, že čeká, ale jak se to blíží, tak ta nervozita je děsná

Já teda berana nepeču, jsem vostuda, cooo :confused: :slight_smile: Já mám v plánu teď tvarohovej dort :slight_smile:
evi: a co je to ten kinder řez...povídejte...nová inspirace se vždycky hodí :slight_smile:
29. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz
Tak ja berana pect nebudu, me upece maminka. Neee ze bych byla tak zhejckana, ale ona si na tom zaklada.. tak kdyz tak strasne chce a me ten jeji tak strasne chutna... obe strany budou spokojene :grinning:
29. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
autor
vy jste hnusný a zlýýýý abyste věděly!!!

a já dneska budu zkoušet asi ty větrníky z toho odpalovanýho těsta...to jsem na sebe zvědavá :astonished:
29. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
misanda: tak ty vetrniky taky teda nebudu delat... ty mame vyyyyborny v nasi cukrarne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
autor
no, borůvko, asi to přijedu posoudit!!!!
29. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
Já bych berana ani upíct nemohla, bo nemám formu :confused:
boruvka: mno přece by jsi maminku nezarmoutila, žee :grinning:
misanda se nám dala na cukrářství :grinning:
29. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
autor
salop, tak bys ho vytvarovala v ruce, no :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
misanda: jooo...jenže by z toho pak nebyl beran, nýbrž nový druh živočicha :grinning:
29. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz
Misanda: naaaaaaaaaahodou ty mame vzdycky vyprodany, a objednavam jich vzdycky hodne!

no holky, ja rada pecu, ale musim mit na to klid. Naposledy jsem zkousela kynute kolace s tvarohem poddle recepty z mimibazaru. Byla jsem sama doma, tak jsem si rekla, ze upecu na druhy den, az prijede milacek z akce na horach co meli s firmou. Tak jsem si to pekne pripravila. Dala jsem si k tomu portske, udelala kvasek a pritel volal, ze bude za pulhodiny doma. Takze ćhudak kvasek ani moc nenakynul, vsechno jsem to splacala.. prekvapive se to dalo jist.. kdyz se to zapijelo cajem:slight_smile:
29. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
borůvko, no, ale dokud to neposoudí mišanda, tak ti nikdo nebude věřit, že je máte táááááákhle dobrý!!!

já taky ráda peču, ale musim mít náladu....to samý s vařením...ale stejně dělám večeře každej den, no...ale někdy se mi chce crcat a někdy ne...
29. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
Misanda: mam to stejne:slight_smile:, nekdy me napadaji variace, same mnamky, jindy, treba ted, brousim na netu a nic mi neprijde dobry, nic se mi nechce
29. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
boruvka: já taky ráda peču a zkouším nové recepty, ale přesně jak říkáš, když je čásek a klídek.
Jo, jsi chtěla aby to měl miláček akorát vytažené z trouby, jo?:o)))Tak hlavně, že to bylo poživatelný :grinning:
29. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
autor
no, salop..poživatelný...to tvrdí ale borůvka, ne? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
holky...myslím,že je to asi taky obdobím...páč se mi taky poslední dobou nic nechce a vaření se snažím takový rychlovky:o))ale jindy zase ráda vymejšlím co nového a piplám se s tím klidně dlouho.

tak já každej den nestíhám vařit. z práce dojedu domů večer a někdy prostě nejni už síla, tak většinou vařím na dva dny
29. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
mno hele misando, kdyby to nebylo poživatelný, tak tu borůvka už nejni :confused: :grinning:
salop: pozivatelny to bylo, ale ja jsem byla znechucena.. naplanovala jsem si vecer, pohodicka, klidecek, na gauciku s pejskem a ono prd. Privalil se macho, hodil tasky do koupelny a ja zacala prat. A to jsem prosim jeste predtim presazovala kytky, tak jsem si tak rikala, ze mam naklizeno a ze ted uz budu delat jen takove ty kosmeticke upravy po byte a pak prave gaucink.
borůvka: mi to připomíná toho mojeho:o))úplně stejný:o) Taky mi vždycky udělá škrt přes rozpočet :grinning: Prostě chlapi, ale stejně jsme rády, že je máme :slight_smile:
29. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
teda holky... vy mi davate :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Naaahodou, rano k snidani, jako kdyz najdes... naaahodou mi to pritel pochvalil... protoze kdyz mu to nechutna, tak to sice nerekne, ale kdyz se zeptam, jaky to bylo, tak mi rekne "no dyt vis, ze ja s nim vsechno" a ted mi rekl, ze to bylo vyborny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale misanda se nepochlubila, jak chutnal ten jeji beranek
:wink:
29. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
holky mě tady vadí, když řekne, že nepřijde domů a pak přijde :grinning: třeba dneska...to jsem zvědavá...prej přijde pozdě... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak uvidíme :slight_smile:

borůvko, neštvi mišandu :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz
Misanda: to mas za ty vetrniky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
a za ty kolace :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
autor
borůvko, tak jako já přiznám že jsem to udělala hnusný :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
no jinak ty pritelovy prepadovky, ty me vzdycky totalne rozhodej program.... my si teda volame, kdyz ma jeden prijet driv, ale ja to mam vzdycky tak krasne nalajnovany.. Ale zase by bylo horsi, kdyby to bylo obracene, kdyby rekl, ze prijede zejtra a prijel za tri dny :slight_smile:
29. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.