• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
jenze ja jsem je udelala dobry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky vetsinou podle receptu zvladnu vetsinu veci, ale nevybiram si ty moc slozite :wink: jediny co mi fakt nejde a nevim proc, to jsou palacinky, ty se mi nikdy nepovedou a pritom je umi snad kazdej.
29. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
autor
borůvko, mě se povede těsto na palačinky, ale já to neumim smažit, takže to nechávám na Fanoškovi, ať si s tim poradí...jéé, teď jsi mi ale udělala choutky!!!!
29. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
ja na sladky nejsem, ja jsem na mexiko, mnam
29. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
jooooooooooooooo, mišanda taky miluje mexikooooo a pak ještě italianooooo :grinning:
29. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
Holky díky za flusáky,uvidíme,jak moc byly účinný :grinning: :grinning: Zítra ráno ještě musím zavolat tak v 9.00,aby mi řekl,jak to s embryjkama vypadá a upřesní mi čas....jedu sama,pže tatík musí do práce,tak to zase budu v Motole kroužit jako sup,než zaparkuju,tam je to katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vyfasuju fakturku,poběžím ji ještě zaplatit a pak už jen roztáhnu hnátky a může se vkládat :slight_smile:
Taky je u vás dneska tak hnusně?????A Velikonoce taky prý nebudou nic moc....namlsaly jsme se sluníčka a teď zase prdlajs :angry:
29. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
Boruvko zkus palačinky udělat takto:40 dkg hladké mouky,litr mléka,vejce,špetku soli,dle chuti cukr(já ho nedávám),špetku prášku do pečiva.Nejdřív mouku,pak trochu mléka,udělat tuhé těsto a postupně dolít zbytek...ty se ti určo povedou.
29. bře 2010 v 15:05  • Odpověz
A zase o žrádýlku...... :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
autor
tady se dneska jenom žere, nic jinýho.

Evi a miminka už jsou rozmražený ???
29. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
ahojky, jak se tady mate?
29. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
pekne pondeli preji vam vsem.Vy jste to tady teda rozjeli nestiham vas docitat.Ja ted priletela z prace musim dodelat v praci nejake restiky kdyz pijdu na neschopnost,jestli teda pujdu.Zitra v 10hod si mam volat tak jsem zvedava a hned jak prijdu z prace tak vam dam vedet :slight_smile:
Evi ty mas taky zitra nejake to volanicko tak at vse dobre dopadne :slight_smile:
29. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
holky palačinky jsou hračka největšíííí...a když tam dá člověk dost vajíček, tak jdou smažit samy:o))Vono taky záleží na pánvičke na který je děláš.
Taky mě štvou tyhle přepadovky..kor když si naplánuju co všechno stihnu než dorazí domů:o))Koukám,že je to fakt všude stejný :grinning:
cucte a nana: ahojda
misanda: omyl...nežere...ale vaříííí :grinning:
29. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
Dekuju Eviku, no ja u tech palacinek vzdycky asi zvoru tu hustotu :angry:

Misanda: jo jo jsou to tady same extremy, bud se tady hubne nebo zere :grinning:
29. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
salop: no ona se misanda vzdycky soustredi na vysledek, jak to vsechno sni :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
no jak je na tom misanda, kolik uz zhubla?????
29. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
cutce: misanda se nam pomalu jiste ztraci :astonished:
29. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
borůvková: mno tak po dnešku bude teda mega přeslazená :grinning: :grinning:
jinak s tou hustotou máš pravdu...jak jsou řídké je to blbé a když jsou husté, tak taky:o)ale fakt jsem zjistila, že když tam dám o vajíčko víc, než mi radila mamina, tak jsou nadýchanééé a smažej se jedna báseň :grinning:
29. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
tak jo, tak ja je snad tenhle tyden udelam, je to rychly a budu mit klid, ze jsem udelala teplou veceri :sunglasses:
29. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
Je to super jídlo, páč se dají pak udělat na spoustu způsobů..na sladko a na slano :wink: A te¨plá véče za chvilku :grinning:
29. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
autor
co kecáte, mám dole dvě kila za týden, to neni tolik :grinning:
29. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
autor
mišanda hrozně ráda žere, ale copak může??? nemůže...s tim budu mít problémy do konce života, aaaach jooooo
29. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
misanda:aby jsme tě pak ještě viděly :grinning:
29. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
autor
salop, neboj...až to zhubnu, tak přijde další IVF totiž :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
misando: tak to je dobry 2 kila za tyden :slight_smile: , to pak budu drzet az se vratim z Cech :grinning: , ted uz se strasne moc tesim na ty knedliky :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
misanda: tak abys nebyla jen kost a kuze a dva velky vajecniky v podbrisku :grinning:
29. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
autor
cutce, to se nedivim, já si teď taky u tchýně týden zpátky knédl nedala :confounded: :confounded: :confounded:
autor
borůvečko, u mě veliký vaječníky nehrozí :unamused: :cry:
a neptala se proc?
29. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
autor
cutce, ptala :grinning: ale co...prostě hubnu :wink: měla jsem samotný kuře :slight_smile:
29. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
andyho rodice to nevi :slight_smile: a jsem celkem i radsi, aspon nemaji zbytecny otazky :grinning:
29. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
tak to ja se na ty knedliky vylozene tesiiiim
29. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.