• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
misanda: sím tě...to nepřibereš, nebo teď jsi něco přibrala?
29. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
tak holky já pádím konečně domů, tak se mějte krááásněěěě :slight_smile:
29. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
papa salop :slight_smile:
29. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
holky já to budu za chvíli taky pomalu a jistě balit...doma se sem nedostanu, takže zase až zítra ráno :wink:
29. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
paapapapapapa, hezky vecer :wink:
29. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
No jo no, tak zitra rano, ja mam dneska vecer mecheche s holkama a vecer se sem stejne vlastne nikdy nedostanu, tak naskle :slight_smile:
29. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
Juchůůů....zdravím všechny...dneska dobrá zpráva, ukecala jsem primářku na imunologii, že místo pro výsledky 3.5. si jdeme už ve čtvrtek 1.4....skvělý :grinning:
Nějak nestíhám psát, páč se stěhujeme...ale alespoň se vás snažím vždycky dočíst:slight_smile:
29. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
Koukám nikdo nikde :frowning2: !!!

Hlásím, že Pregnyl aplikován, za 36 hodin pod narkozu a děj se vůle, nevím čím ... asi toho našeho modrého koně.

Nana, zítra dej vědět, jak se embryjka vyvíjí ...

Zazy, jak jsi dneska dopadla na kontrole ?

Evíku, zítra tfuj tfuj tfuj a Kůň s Tebou !!!
29. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
Abig držím palce na zítra, a dej vědět, kolik bylo vajuch....
29. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
Ifet děkuji, jdu až ve středu a to se potom k večeru ozvu, jestli se mi podaří dostat k netu. O vajucha strach nemám (snad se teď nerouhám), mám strach o kvalitní spermie .... snad se budou kluci líní snažit !!! :grinning: :grinning:
29. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
Neboj Abig, čeká je velkej den, oni se budou snažit :grinning: naše spermie stojí taky za prd...musíme věřit...
29. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
Tak já nevěřím, měla bych, ale nevěřím a hlavně už to neřeším, poprvé mi to stačilo. Teď razím heslo, že buď příjde očekaváné překvapení, nebo se nic neděje a život jde dál a příjde další pokus.
29. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jo tak to je dobrý...a je to tak...tak držím pěsti na zítra...
29. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
Ahojky holky
29. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
Zazy ... ahoj, jakpak jsi dopadla ?
29. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz
Abig:takže na středu tfuj tfuj tfuj,at máš velkou úrodičku.Takže já dneska byla na kontrole mám 7 vajuch,no není jich moc,tak snad budou dobré kvality.Jedu na kontrolu ještě ve středu a to už se dozvím i termín OPU,počítám pátek nebo sobotu,uvidíme..Jinak děvčata,tady na Moravě asi máme střevní epidemii,skoro všichni kolem mě.Tak doufám,že to nechytnu,zrovna ted.Vybrala jsem si to u prvního IVF,no nic příjemnýho.Zítra zase písnu,mějte se hezky a dobrou
29. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz
Zazy, hlavně jí, že vajuška budou ...
Brou noc !!
29. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
ahoj holky
eviku hodně štěstí držim palečky a ted uz koukej odpočívat :wink:
29. bře 2010 ve 23:55  • Odpověz
Dobré ránko přeju:o) Tak eviku tfuuuuj tfuuujjj na dnešek.
Dneska to vypadá na lepší počásko než včera,tak jsem zvědavá.
ifet: to je super...aspoň víme, jak je dobré ukecávání:o))
abig, zazy: tak to už se to blíží, tak držím pěstičky.
30. bře 2010 v 07:42  • Odpověz
autor
ahoj bobani, tak mišanda mooooc drží evíkovi co má!!!!!

Abig : paráááda, takže opu bude zítra ráno???

Zazy, určitě tam nějaký ok vajucho bude, neboooooooooj...!!! a pak z toho bude krásný zazo-miminko :slight_smile:

salop : jak jako lepší počásko?? kde??? hlásim z hor, že tady je pod mrakem, kouří se mi venku od pusy a avypadá to celej den na déšť...takže to k vám posílám abyste náhodou neměli nějaký privilegia!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
misanda: jako lepší počásko než včííraa:o)jen si to tam hezky nechej, včera tu bylo hnusně celej den, tak aspoň dneska svítí oskárek:o) Tady včera furt pršelo, takže jsme si to už vybrali:o)
30. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
autor
salop, my tady měli hnusně jak včera, tak i dneska...ale neboooojo, když nám to tak závidíš, tak už jsem to zařídila. očekávej změnu tak do tří hodin :grinning:
30. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
misanda: opovaž seee....hezky si to tam nechejte..nemusím mít úplně všechno :grinning:
30. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
ahoj kočenky :slight_smile:
30. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
ahoj peci, jak se máš?
30. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
misi, jo kde to, jsem na te neschopence, jak jsme se bavily a 6jdu pro injekce a instrukce, jak začít nový pokus :slight_smile: a jak ty?
30. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
autor
peci, super, aspoň si odpočineš, zarelaxuješ...prostě pohodička.

já nijak, 13.4. jdu na zoladex :slight_smile: a pak už jenom měsíc a startuju dlouhý protokol...asi...
30. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
super, tak to už bude sluníčko a uplně jiná atmosféra a všechno bude pozitivnější :slight_smile: už se taky moc těším :slight_smile:
30. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
ahojda pecii:o)
jooo..to máte holky pravdu..s tím sluníčkem to snad bude optimističtější :slight_smile:
30. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
salopko ahoj, zdravím :slight_smile:
30. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.