• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
abig: jeee, ty se mas, ja budu rada, kdyz jich vypotim aspon 6. A to se musi neco podepisovat? dostavas za ty vajucha neco? vyplnuje se nejakej dotaznik? nebo jak o tobe ziskavaji nejake informace?
30. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
autor
abig, no, darování je sice krásný a hezký a taky bych do toho šla, kdybych mohla, ale jeden pokus být tebou, tak si nechám oplodnit všechny vajíčka a udělat mrazáčky...ne???

borůvko, to na tom s těma vajcema budeme stejně...já bych si přála aspoň 5oocytů...prosím prosím...a ještě lepší by bylo aspoň 4 oplodněný a prostě nechaný jako PK, aby byl výběr...ale při mym štěstí bude asi zase prd...zase budou čtyřbuňáci rovnou do těla a já tim pádem ztratim všechny naděje a optimismus :zipper_mouth:
30. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
misanda: no tak nejak. Ja jsem si myslela, ze pri prvnim pokusu se to vychyta, jenze kdyz se ted zjistilo, ze na stimulku nijak moc nereaguju, napisou mi neco jineho a zase budou testit, jestli reaguju nebo ne. Ach jo, a to jsme meli strach, aby byli spermosi a ted zase aby byly vejce. Prave ze bych taky chtela PK, to ma clovek pak vetsi nadeji a muze doufat. Ti ctyrbunaci to je proste spis takova z nouze ctnost. :unamused:
30. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
tak jako každý mimink oje čtyřbuňák a vem si, že s nima otěhotnělo fakt dost holek...myslim skrz IVF :wink: takže i tam prostě furt naděje a šance je...no, ale jasně, PK má větší úspěšnost, o dost...i když to taky neni pravidlo.

borůvko a pripomeň mi, čím jsi předtím stimulovala a čím budeš teď...?
30. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
Borůvko, já vím, že jsem tele a mám být ráda za to množství, jenže ještě stále mám na paměti, že jsem jich měla minule 16 a zbyly jen 2 do bříška a nic z toho (tedy z těch 16 jsme 4 darovali)

Co se týče dárcovství, tak přesně nevím, po odběru semnou mluvili, že jich máme hodně a jestli nechceme ... a bla bla ... podepsala jsem dva protokoly, o tom, že nebudu pátrat po osobě, která vajíčka dostala .... ostatní zařídili lékaři a laboranti, asi hned volali někomu v pořádníku ... samo, že asi hlídají (tedy měli by), krevní skupinu, aby moje vajíčka nedali přirozené blondýně s modrýma očima ... by se pak asi všichni divili .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a za dárcovství jsme dostali "slevu" na celý cylus 9tis.

Miši, máš pravdu .... chtěla jsem být sobec, budu sobec. Je to moje ? Je. Tak si všechno nechám.
30. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
autor
abig, já si myslim, že dobře děláš. fakt aspoň tenhle pokus...abys měla nějakou zásobičku. Jinak dárcovství schvaluju, když k otmu má někdo možnosti...a chválim lidi,který chodí darovat aniž oni sami se snaží o mimino...klobouk dolů. Takových lidí by bylo potřeba mnohem víc. Ale ty (vy) máte prostě problém, tak si myslim, že je na místě být aspoň jednou "sobec" :wink:
30. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
abig: ja se prave ptam, protoze kdybychom museli taky mit darcovska vajicka, pritel prave chtel, aby nam byli aspon trosku podobni a nekdo tu psal, ze vybiraji typove stejne lidi, tak me prave zajimalo, jestli jsi neco vyplnovala...
ale souhlasim s misandou, kdyby ten pocet byl trebl 30 vajuch tak nereknu, ale tech 16 bych si taky nechala :slight_smile:

misanda: poprve jsem mela gonal a cetrotide a ted asi budu mit menopur, ale pro rozpis jsem jeste nebyla, jen mi Mudr rikala, ze ted zkusime menopur vzhledem k tomu, ze jsem na gonal moc nereagovala a menopur ma trosicku jine slozeni..
30. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
já bych snad dárcovská vajca brala pomalu hned, když vim, v čem je problém..jenomže já se hrozně bojim holky toho, že nám to nevyjde ani na třetí pokus...na čtvrtý budu chtít darovaná vajíčka, ale budu třeba zase dlouho čekat :zipper_mouth: a když si pak budu chtít adoptovat dítě, protože nám to naše stále nepůjde, tak už bude pozdě :frowning2:

já bych řekla, že ten menopur je o dost lepší :wink: no uvidíš...mě ten gonal tak sejří...to jsem zvědavá, co za 14dní najdu v kufříku já!!! ale předpokládám, že gonal.

holky, kdybych pak chtěla změnit mudru po druhým neúspěšným pokusu...tak stačí se zaregistrovat k nový a ona si tu kartu od tý starý vezme sama????? abych tam nemusela...
30. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
Misando a proc ti gonal tak vadi? zase je v peru, tak je to pohodlnejsi pichani. No me to zmenili, protoze mi nechteli davat zatim dlouhy protokol a reakci jsem nemela asi zadnou. :unamused:
30. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
autor
Mě přijde, že jsem na ten gonal moc nereagovala právě...jako 8folikulů je fakt bída...z toho 3oocyty...když jsem stimulovala menopurem na IUI tak jsem měla při minimálních dávkách docela dardy folíků...

A já pero nepotřebuju, to je to poslední. Mě nevadí si to všechno míchat mimo...stejně si to pero musíš bodnout do břuchu stejně jako injekci...
30. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
Miši a není na čase jít přímo do Caru, než přes svou gyne ? Jinak si stačí vyžádat opis, buď ty od nich, nebo si to vyžádá sám Car, stačí se poptat, každý to má jinak.

Já ti vajíčka dám, klidně. Když si to domluvíš a půjde to, tak je po xtém pokusu vyrobím :grinning: Jsme si typově podobné, takže niet problemo ...
30. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
abig: díky mooc. tak já budu čekat,až se mi to rozjede ouplně:o))
já teda s vajcama byla taky sobeček a nechali jsme oplodnit všechny, pro všechny případy, aby byly další možnosti.
misanda: chceš měnit mudru? Mno záleží na doktorovi, většinou chce výpis z karty bývalé mudry, ale buď řeknou tobě a nebo si to zařídí sami. To záleží na tom daném doktorovi, jak to dělá. Každej jinak.
30. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
Abig, tak ona ale spolupracuje s pronatalem...ona je přímo specializovaná na přípravu na IVF...takže to neni klasika gynekoložka, víš. Právě když jsme tadyto začli řešit, že nám nejde mimi, tak jsem si našla tuhle doktorku. Má tady docela udělaný jméno, a slaví úspěchy.

No, já myslim, že kdybych si řekla přímo o tvoje vajca, tak mi je stejně nedaj...protože to je anonymní že... :slight_smile:
30. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
holky ja prave mela taky nejlepsi kamaradku, co sama rekla, aniz bych se ptala, ze prome to udela, jenze ja bych ty jeji stejne asi nedostala :cry:
30. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
a myslíte, že by se to nedela zařídit, aby jsi dostala třeba vajíčka od kamarádky? tak jako když se dá domluvit, že ti donosí dítě někdo jinej :confused:
30. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
autor
no s tim donošením dítěte to tady taky asi neni ještě moc "populární" ne??

a s těma vajcama je to fakt na prd..je to anonymní, no...to je to samý jak dárcovství spermií...
30. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
mno moc populární ještě asi ne, ale je to tu . já teda jen o tom slyšela párkrát, takže moc nevím jak to chodí
to je fakt blbý...páč by třeba člověk mohl mít třeba vajíčka od své sestry a tak a vlastně by to bylo i v rodině
30. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
salopa : já teda sestru nemám, ale mohla bych mít vajíčka od mamči..když mě tohle přijde ujetý právě...to bych si radši nechala dát cizí úplně :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
30. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
misanda: tak to je jiná, pokud nemáš sestru. Ale mít takovou možnost...nevím. Je tam hodně pro a proti. Ale myslím, že třeba někomu by to mohlo pomoct. Jako že nebude mít pocit, že vlastně dostává úplně cizí.
30. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
autor
salop, mě by to asi nevadilo, já bych do toho šla klidně hned, protože s cizima vajíčkama se u mě zvedá možnost otěhotnění :pensive: a to o dost...
30. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
misanda:tak uvidíš jak to bude teď po stimulce :wink: hlavně aby se poučili a zkusili třeba něco lepšího
30. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
autor
salop a když nic, tak prostě vyměním mudru, no :slight_smile: totiž v dalším městě je ještě jedna vyhlášená a ta zase spolupracuje s Iscare...takže kdyžtak k ní bych to zkusila...
30. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
misanda: a to bys teda změnila i cary, co? Hele, teď už se to musí podařit.
30. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
autor
nj, tak tahle doktorka je alá pronatal, tamta je alá iscare...tak asi jo, no :slight_smile:
30. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
tam máš docela výběr teda.o)
30. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
ahoj devcatka tak hlasim vysledky a teda nic moc.z 15vajicek jich bylo kvalitnich 13 vsechny oplodnili pres ICSI ale vydrzeli jen 3bojovnicci a navic jsou jen ctyrbunecni takze nic moc.vubec nevim jestli do zitrka vydrzi.je mi z toho nejak smutno,ale porad doufam ze aspon jeden to zvladne :frowning2: jinak vsem preji pekny den
30. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
ahoj nana: to mě mrzí, ale neboojj..budou to bojovníčci a ty je dostaneš brzo do bříška :wink: moooc držím pěstičky, aby to vybojovali :wink:
30. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
solopa dekuji :slight_smile:
30. bře 2010 v 15:07  • Odpověz
nana: a kdy si máš volat co a jak?
30. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
autor
nana, neboj, já si myslim, že tihle už to fakt nevzdají...!!!! a ty nemáš tu prodlouženou kultivaci, nebo jo?
30. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.