• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
mam uz zitra rovnou prijet na ET prodlouzena kultivace se nekona,ze jim pry bude lepe u me,tak nevim podle ceho to berou.ale kdyz maji teprve dva dny tak to snad neni takova hruza ze jsou jen ctyrbunecny :wink: co myslite?
30. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
A copak Evik jeste se neozval?tad si pisi s kamoskou taky byla pred 12 :slight_smile: dny na ET ted si udelala test a ma je tam,tak me potesila
30. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
autor
nana, jsou to klasický embrya, když mají druhý den 4buňky...nevím proč ti neudělají u třech PK...to by mohli...no, ale je fakt, že v bříšku budou mít víc šancí si to vybojovat :wink:
Ahoj děvčata, dlouho jsem tu nebyla, nějak nebyl čas :unamused:

Nana: 4buňky na dnes a nemít PK je krásný, zítra můžou mít i 8 :wink: , standart po 48 hod. kultivace je 2-6 buněk, a pokud jsem to dobře pochopila, tak 48 hod je až zítra?
Ahoj Misi :slight_smile:
Kde máme Evika?
30. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
Ahojky holky,tak se hlásím po Ketíku živa a zdráva v e stavu 3v1 :grinning: :grinning: Byla to pohoda,jen jsem se jim tam málem počůrala,jak jsem měla plný močák,ale dostala jsem za to pochvalu :sweat_smile: :sweat_smile: Jinak máme dvě embryjka ve stadiu blastocysty,prý zase nádherná,tak uvidíme.....to první bylo taky :wink:
Nano nesmutni,určitě to bude dobré a vydrží!!!!!!!!!!Za chvíli je budeš mít v bříšku :grinning:
Abig tak na zítra tfuj tfuj pro štěstí a hlavně pro krásný vajuška :wink:
Prozatím mizím,musím jít lehnit,ale ještě večer nakouknu.....papa

Všechny ostatní kočky zdravím také samozřejmě a užívejte krásný den :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
autor
evi super zprávička, já si myslim, že tentokrát je to sto pro...klidně se s tebou i vsadim...třeba o twistera :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
evi tak to je super zpravicka
albi na opu jsem byla v nedeli takze ted je to tak 48hod zitra to bude vic :wink:
30. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
nana já jsem myslím měla po 48 hod 1x 5buněk a 1x 2buňky a to dvoubuněčné se pak rozjelo a dohnalo to první :wink:
Takže myslím, že 4b jsou dobrý :slight_smile: :wink:
30. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
autor
já měla po 48hodinách taky 4buněčnýho prďolu...takže myslim, že je to prostě normální vývoj embrya :wink:
30. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
Jinak holky teď mám nějaký léky na oodálení MS, příští týden vysadit a letím pro injekce. :slight_smile:
A za chvilku se přiřítí moje polovic z práce , tak letím dělat kafíčko. :slight_smile:
30. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
albi, super... :wink: to ti to taky vyjde akorát na krásný jarní počásko...bude dobře :wink:
30. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
Misa má pravdu :slight_smile:
30. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
Miso, to že máš pravdu jsem myslela na ty emrya :slight_smile:
Počasí uvidíme, má se ochladit na velikonoce. Taky bych radši teplo. :slight_smile:
30. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
letím dělat kafé, večer nakouknu :wink:
30. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
Berunky dekujiiiiiii za podporu jste vsechny moc fajn :slight_smile:
30. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
Holky ahoj ...

Nana, embryjka jsou taková, jaká mají být .... a ještě povyrostou .... mě třeba ze 4buň poskočilo jedno na 9buň .... prostě se koukli ráno a do odpolene se zase podělilo, nestrachuj se ...

Evíku, gratulka ke stavu 3v1 .... tfu tfuj tfuj
30. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
Ahojky holky, tak nakukuju copak se tu ještě děje.
eviku: tak gratulujuuu...a stále flušu pro štěstíčko, aby prďolkové vydržely :wink: tentokrát to klapne.
Jinak já hlásím příchod mrchyyyy...dorazila. Ale že si dala na čas :grinning:
30. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
Všem držím pěstičky a hlavně Abig na zítřek.
30. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
berunky ja popreji pekny vecer :slight_smile: zitra na me myslete mam prijet o pul 12 tak v 15hod jsem tady a podam informace.Co maji zitra nejake doktory tak hodne stesticka a holky mooooc dekuji za vse,at to dopadne jakkoliv
30. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
Tak jsem na skok tady,ale asi mám smůlu,nikde nikdo....
Jste zlatíčka,všem vám děkuji za držení palečků a na oplátku budu zase držet já vám všem tady,aby se to povedlo a ono se povede :slight_smile:
Jdu se povalovat a zítra se zase ohlásím....hezký večer :wink:
30. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
eviku, hodně štěstí a hezký večer :slight_smile:
30. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
autor
Abig, bobánku, držim držim!!!!!

Ostatním přeju krásné dobré ráno...!
31. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
Taky přeju dobré ránkooo:o)
abig: tfuj tfuj tfuujjj... :wink:
i ostatním hodně štěstíčka, kdo někam jde :wink:
31. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
Devčatka jeste vam vsem popreji pekne rano,nez vyrazim na cesty pro mimisky.Celou noc jsem premyslela ze kdyz jsou 3 tak si je tam necham supnout vsechny :slight_smile: :slight_smile: me je toho jednoho bojovnicka lito,ze by tam mel zustat nekde napospas,rikali mi totiz ze je zbytecne jedno zamrazovat tak mam hrozne dilema.No ale treba zase trojcata v dnesni dobe fakt prepych a navic kdyz mam doma dva pubertaky tak vam nevim :slight_smile: vyresim to az tam,jestli vubec bobisci vydrzi,ale ja jim verim :slight_smile:
31. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
Krásné středeční ránko děvčátka :slight_smile:
Abig a Nano,přeji vám pro dnešek moc moc moc štěstíčka :slight_smile: Pokud ještě někdo něco dneska má,tak vám taky hooodně moc štěstí......
Peci díky a neboj,taky už brzy půjdeš a budeš čekat na // :slight_smile: A teď už to bude tutovka,pokud ti nastimulují více vajínek...
Dneska bude ošklivo,aspoň nebudu opruzelá,že musím být zalezlá doma...
31. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
Holčičky moje ... MOC MOC MOC vám děkuji.
Jsem nachystaná v pyžámku na pokoji a čekám až přijdu na řadu. Zdrželi jsme se, tak asi půjdu až poslední ...
Důvod ? Po 5 minutám, co manžel odešel dát spermijky mi volá (já už v pyžamku), že potřebuje pomoct. Oznámila jsem, že už jsem připravená ... no za pár minut sms, že je to absolutně bez šance ..
Tak jsem se oblíkla, zašla za sestrou a skončila na kolenou před manželem a zbytek si umíte představit :sunglasses:
Ale máme je !!!!

Ještě jednou vám moc děkuji. Až dorazím domů, tak se vám ozvu.

Nana ... hodně štěstí ...
31. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
abig tak to si me rozesmala,tak hodne stesticka i tobe :slight_smile:
31. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
Dobre rano, Nana, neboj, klidne jdi do 3. Me dal doktor taky 3 a rikal, ze pravdepodobnost, ze se chyti vsecny je minimalni. Mela jsem hrozny strach, ale chytlo se jedno. Dneska jsem za jeho rozhodnuti rada, treba je to prave to jedno, co tam pridal. Drzim palce!!!!! :slight_smile:
31. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
Abig, tobe samozrejme taky drzim place. Dobry pribeh z odberu :grinning:
31. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.