• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
Abig :grinning: :grinning: :grinning: no vy jste kusanci :grinning: :grinning: :grinning:

Nana, taky bych si nechala zavést všechny tři :wink:
31. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

takze v prvni rade preji vsem - nana a abig hodne stesti a drzim palce, at vsechno dobre dopadne :wink: abig - jste fakt husti :grinning:
eviku, ty si pekne polehavej, at se jim u tebe libi, mam stejny nazor jako misanda - mas super kousky :slight_smile:

ja hlasim mrchu dnes rano, takze zitra dopoledne jedu pro rozpis :slight_smile:
31. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
Teda Abig..to je story :grinning: :grinning: Hlavně,že to dopadlo a spermoníky jste vydolovali :grinning: :grinning:

Boruvko sice jsou embryjka pěkná,ale víš jak to je....někdy ani blastocysty nestačí :cry: A jinak super,mrška dorazila,tak jdeš na to,už se těšíš?

A na krev jdu 13.4.,myslím,že Mišo ty máš taky 13.4. něco,Zoladex viď?
31. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
Eviku ja ti ani nevim, tesim a bojim. Tady v praci mam kvuli tomu dusno, tak si preju, aby to konecne uz vyslo a nemusela jsem se sem vracet...
Blastocyty to je super stadium, taky bych se k tomu chtela dobrat. Ja verim tomu, ze ti to vyjde, uvidis:slight_smile:
Cekam a doufam, ze az budu mit po ET bude krasne, ja se chci valet na zahrade :sunglasses:
31. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Mno tedaaaa..to je dobré:o) Aspoň máte veselou příhodu :grinning: Tak držím pěstičky a i tobě Nana:o)Držte se holčiny.
borůvka: tak super...jsme to spolu nějak začaly:o))
jéé..koukám, že 13. bude zajímavej den :grinning: já jdu 13.4. na UTZ :grinning:
31. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
jee a ja mozna taky pujdu na opu, kdyz budou folici dobre rust:slight_smile:
31. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
autor
hehe, Evi, já vim že to vyjde a budou dvojčátka :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
autor
jj, já jdu taky 13.4. na zoladex...ale radši bych šla na ten utz :angry: :angry: :angry: :angry:
31. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
autor
borůvko a začínáš jako teda dneska jo???
31. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
misanda: zacinam zitra pichat :wink:
31. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
Mišo nestraš s dvojčatama,já se uplně spokojím s jedním prckem a dvojky nechám tobě :grinning: :grinning:
Koukám,že se to zase pěkně rozjíždí,tak to bude aspoň zajímavější a veselejší....
31. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
autor
evi, nestrašim ,jenom mi maminka vždycky řikala, že lhát se nemá :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
ahoj holky nejak nestíhám občas sem nakouknu ale ume nic nového
kontrola je daleko takže namam ani o čem psat
abig si me rozesmála :grinning:
nana a ostatní hodně stestíčka eviku a ty odpočívej
31. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
autor
cibi, jak nemám o čem psát? já mám taky před sebou stále prd a píšu furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dělej!!! :grinning:
31. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
misa - tak si pe prekecala :grinning: :grinning:
ale fakt nestíham akdyz sem jdu večer tak uz tu nejste za chvíli razim na odpolku :frowning2:
a dobrá zprava objednala sem nám dovolenou sice jedeme jen na mácháč ale dobrý je to hlavně kvůli psíkovi a taky nekam vypadnem
včera ty blbci z baráku opravovali neco s eletrikou a odpalili nam nejakou desku v pc fak paka furt to vypínaj a zapínaj :frowning2:
31. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
je ted sem si všimla kam mi zmizela fotka :angry: :angry:
31. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
autor
cibi, každá dovolená je super :slight_smile: mišanda se chystá v létě směr Morava zase a uděláme si mejdan s Tulánkem, tak se hrozně těšim !! :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
jo jo mas pravdu hlavně že budeme spolu
dala jsme si tam novou fotečku jak se líbí :grinning:
31. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
miso chtela bych si to léto taky užít snad bude hezky :wink:
31. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
Cibka má novou fotečku,paráda :slight_smile:
Teď jsem se nadlábla,až je mi těžko fuj...dovolenou vám schvaluji,taky už se těším,až pojedeme :slight_smile:
31. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
jéééé, cibi a nová fotečka :wink:

já bych holky zase tááááákhle moc jela k moři, ale prostě musíme spíš počítat s tím IVF a kdyby to nevyšlo tak ještě i s dalším pokusem :frowning2: :frowning2: ach jo...
31. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz
misanda: ja bych jela, ale treba do Parize nebo nekam po Francii na poznavacku.
holky to vam musim napsat, jak me zase nastvala mamka. Volala mi, tak jsem ji rekla, ze od zitrka zacinam pichat a ze to je jako symbolika, ze je zitra Huga a ze mi vlastne taky budeme mit Huga - to jsme se s misandou shodly tenkrat na pracovnim nazvu.. do konce mame takhle i pojmenovanou cukrarnu, protoze jsme to delali s kamaradkou kvuli detem... no a vite co mi mamka rekla? ze jeste nic nemam a jestli budu mit, tak at se dam nejdriv nekde vysetrit, jestli jsem normalni... no holky, to me teda nadzvedlo, tak mati se snazi me dirigovat cely zivot a ted mi jeste bude rikat, jake mam dat jmeno svemu diteti, ja jsem tak nastvana.. kdyby rekla treba no to se mi moc nelibi, nebo to je desny jmeno, ale je to tvoje vec, ale tohle, to se mi teda zase zvedl adrenalin.
31. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
takze jestli se mi podari otehotnet a protoze me mamka nastvala dneska, tak budeme mit holku Herminu, kluka Hermana.. a je to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
mno superrr..cibi má nofou fotečku:o)
borůvka: nenechávej se vytočit a hezky klídek na píchání :wink: a pročpak hermínu?:o))
31. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
jo,proč hermínu když dnes má svátek Kvido? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já se teď vrátila z gyndy,akorát mi napsala další datum na neschopenku a šupajdila jsem domů... Akorát jsem se musela v půlce cesty otočit na podpatku a vrátit se pro lístek na peníze,no hlava děravá :grinning:
31. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
protoze jsem pako a otocila jsem si kalendar o tyden dopredu :pensive: :grinning:
31. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
misi: jooo..co nejni v hlavě, tak muší bejt v nohách :grinning:

:grinning: :grinning: :grinning: joooooo...se stane :grinning: takže to bude Kvído jako od Wievega:o)))
31. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
holky byla to sranda, ale kdyz na me takhle spustila, to me teda faakt nastvalo.
31. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
joo..to věřím..člověk má radost z něčeho a taková sprška...
31. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
Boruvko...rodiče a příbuzné si nevybereš,ale určitě to mamča myslela dobře,spíš jako srandu,že se máš jít nechat vyšetřit nééé?
Holky to je hrůza to válení,vůbec mě to nebaví.....naštěstí je venku hnusně,tak mi to tak strašně nevadí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bude nekonečné zase to čekání na krev :frowning2:
31. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.