• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
misanda: ja fastfoodum docela v pohode odolavam. Me totiz nedelaji uplne dobre. Jak jim lehci jidla, tak me po nich pak pali zaha to specialne v kfc, u mekace zase kdyz se najim tak mam hned hlad, takze asi tak., ale dneska jak jsem dostala mrchu, tak se mi ani nechtelo nic k obedu vymyslet a tak nejak jsem stejne nafoukla, tak jsem si rikala ze dneska je to jedno :wink:
2,5 zamestnance znamena 2 na plnej uvazek plus pulclovek na brigadu :grinning:
31. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
autor
mě pálí pedélka i z těch dvou twisterů :grinning: a to je kolikrát ale maso :grinning:
31. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
autor
borůvko a já si myslela, že tam zaměstnáváte nějaký kinderle :grinning:

jinak já fastfoody můžu a kdyby tady byly, tak nevim jak bych vypadala :zipper_mouth: takže díky bohu za to, že tady nic nejni!!!!
31. bře 2010 v 16:21  • Odpověz
autor
a letim na pedikůrku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 v 16:21  • Odpověz
eviku taky mi holky rikaly, at jdu na ten film s kamaradkou, ale pritel tyhle filmy klidne da, ani nema nic proti, byl se mnou i na Nejak se to komplikuje..
Eviku mas nejaky leky ted po ketu? Standardne jako po ET utrogestan atd... jo a ty jsi nic pred Ketem nebrala?
31. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
holky dekuji moc ze jste na me mysleli :slight_smile:
Evi taky jsem moc zvedava jak dopadneme,ale urcite dobre,my vsechny se jednou dockame :slight_smile:
boruvko mela jsem Gonal,jedla jsem prednison a ten teda porad jeste jim a od vcerejska utrogestan 3x2 tablety
jsou to bojovnici,hlavne ten jeden vcera mel pry 5bunek a dnes uz 8 jsou to frajeri :slight_smile:
31. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
misanda: tak papa, at mas pekny osmirglovany nozky :grinning:
31. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
A ještě jsem zapoměla Mišo tichá závist,že máš Velikonočky bez vaření.....já sice nebudu plašit jako každoročně,ale něco musím,prostě udělat si svůj salátek a nádivčičku a beránka :slight_smile: :slight_smile: Barunku samo zapřáhnu,ale když já si nejradši všechno dělám sama noooo!!!!
Tady už svítí Oskar jako blázen,tak se jdu podívat aspoň na zahradu,jestli mi vylezlo něco nového na skalce :slight_smile:
31. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
misi ty se mas taky bych uz mela jit a hlavne na kosmetiku :slight_smile:
31. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
Boruvko brala jsem od 2 dne MS Estrofem na růst sliznice,11 den jsem měla UTZ a od toho dne jsem ještě začala zavádět Utrouš.Takže teď zobu Estrofem,Prednison,Listovku a zavádím Utrouš....celkem slušný feťáček :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 16:29  • Odpověz
eviku: pekna sbirka:slight_smile: no ja jak uz jsem z tech leku cela zblbla, tak jsem zjistila, ze zobu listovku dve tablety najednou, jako jsem predtim brala utrous.. no misuge :grinning:
31. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
eviku: to už jsi brala od druhýho dne joo..hmmm..tak jak tak koukám, tak si na KET asi počkám ještě jeden cyklus :frowning2:
31. bře 2010 v 16:33  • Odpověz
jeeee salop, ty mas mrazacky? .. bud rada, aspon nemusis stimulovat. Ja doufam, ze ted budu mit lepsi urodicku a taky mi neco zbyde..
holky ja se tady v tom uz ztracim, nemyslim si teda, ze by mi tabulka teda nejak pomohla, ale aspon pro rekapitulaci -co rikate?
31. bře 2010 v 16:37  • Odpověz
borůvka: já mám všechny mrazáčky...jsem totiž po OPU ani k ET nedospěla :unamused:
určitě joo..už budou vědět co a jak působí
31. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
salop: to mas jedno, ja jsem k tomu sice dospela, ale nic moc vysledek. Takze kazde ma svoje pro a proti. Mela jsi hyperstimulak?
31. bře 2010 v 16:40  • Odpověz
tak ja padim do kina, tak papa a hezky vecer! :wink:
31. bře 2010 v 16:49  • Odpověz
jojo...měla..
tak pěkný večer a užij si to :wink:
31. bře 2010 v 16:50  • Odpověz
Salop,třeba ani nebudeš potřebovat podporu na růst sliznice,jestli ti naroste pěkně v přirozeném cyklu....ale psala jsi to ty,že jdeš 13.4. na UTZ?To budeš kolikátý den cyklu?Já jsem měla Ket 15 den....
31. bře 2010 v 17:01  • Odpověz
evi: mno já právě vůbec nevím co a jak. Jojo..13.4. a to je 15. den cyklu.Ale to jdu teprve na UTZ. Tak fakt nevím..jsem z toho tak nějak vykolejená :sweat_smile:
31. bře 2010 v 17:04  • Odpověz
Tak už nám to předělali na Neplodnost místo Nedobrovolná bezdětnost....já jsem spokojená...Neplodnost je přesně na mě!!!
31. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
nevím proč to nemohli nechat jen na snažilkách
31. bře 2010 v 17:06  • Odpověz
To je divný...každý Car to má sice jinak,ale ten UTZ by měl být dřív si myslím já,tak kolem toho 10 dne.Ale uvidíš,třeba ti na UTZ řeknou"Tak zítra vám je vložíme" a bude.A víš,kdy máš ovulaci?
31. bře 2010 v 17:08  • Odpověz
Hele..já taky prvně měla jít 11 den, ale tím jak se mi teď mrcha opozdila skoro o měsíc mi doktorka řekla, že mám přijít až 15 den. Mno to právě nevím, páč si mrcha dělá co chce :confused:
31. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
To mohly nechat,asi musí vykazovat nějakou práci,ale co,já to mám v oblíbených,tak je mi to fuk,hlavně,že jsem to našla :grinning:
31. bře 2010 v 17:10  • Odpověz
Joo..je fajn,že se to dá dát do oblíbených:o)Dobrá vychytávka:o)
Mno nic..utíkám tady ještě něco dodělat a konečně domů. Ještě se tu večer ukážu. Zatím papa :slight_smile: A ty evi hezky odpočívej :wink:
31. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
Tak to je problémek,když mrška zlobí....Když jsem byla na kontrole po tom nepovedeném Etu,tak jsem byla 10 den a klidně jsem mohla jít ten cyklus na Ket,ale kvůli horám jsem to posunula na další cyklus.Ale dělala mi UTZ tak věděla,jak na tom se sliznicí jsem.Tak tebe teď asi očíhnou a naplánují to na další cyklus....ale to strašně rychle uteče.Kolik vlastně máte mrazáčků?
31. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
Salop papa a já se jdu zase svalit.... :grinning:
31. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
Ahojky děvčata,tak hlásím,že jsem přijela z kontroly,ale moc radost nemám.Naposledy,jsem měla na pravé 4 a levé 3 foliky a dneska mi doky řekla,že na pravé jich je 5,ale na té levé straně,že je to přes ty srůsty špatně vidět i mi to ukázala,a že neví,jestli jsou to foliky nebo cysty.A navíc pokud to budou cysty,tak budou zase endometriozní,takže uvidíme na OPU.Na OPU jdu v pátek,bojím se,aby jich nebylo málo a oplodnilo se nějaké,ach jo.Jinak všem moc moc držím pěstičky.Abig,super,pěkná úrodička.Já bych pak měla předpokládaný ET ve středu,takže budeme testovat skoro stejně,teda jestli bude co v mém případě,ale doufám,že ano
31. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
Abig to mas teda urodicku hned dej potom vedet :slight_smile:
Zazy to bude dobry uvidis,ja jich mela 15 a nakonec zustali jen ti dva nejsilnejsi a u tebe urcite bude taky nejaky bojovnik co budu chtit k tobe tak nezoufej :slight_smile:
31. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
eviku: je to na prd no, tak uvidím. nechci to hrotit. Když už jsem si počkala tak dlouho, tak to ještě vydržím. jen mám strach,že zase na mrchu budu muset čekat kdo ví jak dlouho.o/
zazy: neboojjj...do pátku ještě času hodně a určo tam budou folíci a bojovníci taky budou :wink:
31. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.