• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
nazdarek holky :grinning:
1. dub 2010 v 09:07  • Odpověz
kde jste kdo? ja jsem tady ted jen do pul a pak az odpoledne, tak honem honem na podrb :grinning:
1. dub 2010 v 09:08  • Odpověz
ahojky, ntady se asi ještě spínká :dizzy_face:
1. dub 2010 v 09:45  • Odpověz
Pekny den vam vsem :slight_smile:
1. dub 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahoj koťátka..jen na vás házím očko :grinning:
Evi tfuj tfuj tfuj držim palce ať to vyjde..ale věřím, že tentokrát se to určitě povede :wink:
Abig máš krásnou úrodu, to je paráda..takže budeš mít velikonoční zajíčky :grinning:
Holky moc na vás všechny myslim a držim palce ať i va máte brzy své pokádky v bříšku...KŮŇ S VÁMA :dizzy_face:
1. dub 2010 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky, no tak už béééééčím. Volala jsem si, jak to vypadá s vajíčkama !!!
Z 20 jich bylo zralých 14 a z těch přežilo do dneška "jen" 8 ..... jsem pesimista, vím jak to dopadne, zase nic nezbyde.
Tušila jsem to už včera, vysoký počet není nikdy dobrý. Je mi z toho smutno. Jsem celá bolavá, bolí mě břicho až po žaludek.
Uvidíme, co bude dál, snad jen doufat, že vydrží alespoň dvě.

Takže holčičky, co máte málo folíků, je to lepší než jich mít velké množství, protože z toho většinou nic není.
1. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz
ahoj holky,

prave jsem se vratila z pronatalu s vybavickou:slight_smile:

abig neboj, dobre to dopadne. Tim, ze nic nezbyde myslis, ze nebudes mit uz mrazacky?
1. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz
Abig nezoufej ja to mela taky tak z 15 zustali 3 a do konce dosli dva a uvidis ze u tebe se taky najde nejaky ten bojovnicek co to dostane az k tobe do briska :slight_smile: a kdy si mas zase volat?myslim na tebe a ver ze vim jak ti je,ja to taky v utery tak prozivala a bala se ze z toho nic nebude a nakonec vydrzeli dva bojovnicci a tem hrozne verim kdyz dosli takovej kus :slight_smile:
1. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
boruvko ahoj kdy zacinas?
1. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz
abig: neboojjj..určitě to budou bojovníčci a vydržeeejjj :wink: drž se :wink: a hlavně odpočívej a pij, ať nepřijde mrchouš hyprouš
1. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz
Pěkný zelený čtvrtek holky :slight_smile:
Abig já věřím,že to dobře dopadne a určitě máte silná embryjka a vydrží.....bohužel to je přesně ta kvantita a s ní spojené problémy,ale tentokrát to bude OK.
Boruvko výborně,takže kdypak začínáš?
1. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz
Abig, neboj, to bude dobre. Ja jsem jich mela 28 a oplodnilo se jen 11. Doktor mi zavedl 3, tak jsem si myslela, ze budou jeste mrazacci, ale ostatni embrya se pak prestaly vyvijet. Ale stacilo jedno z tech 3 a jsem tehotna !!!! A ty budes taky, jen to nesmis vzdat predem. Drzim vsechny palce :wink:
1. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz
eviku zacala jsem dneska :slight_smile: ale musim to trosku hlavou vstrebat. Budu muset pichat v praci - v 11.hod. tak to bude trosku slozitejsi, mam 5 ampulek menopuru, cili dve injekce najednou.
Navic holky tady v praci husty, protoze utz mam pristi stredu, takze tady cely pul den nebudu a kdyz to pujde dobre, tak OPU v patek, takze to je taky cely den. Nebudu vam ani licit, jakj sem tady ted oblibena :cry:
1. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz
nic si z toho nedelej ,ja na ty v praci uz pekne kaslu.zivot utika a neni mi dvacet abych s necim takovym cekala,takze to hod za hlavu :slight_smile:
1. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz
Boruvko,přesně jak říká Nana,na všechny hoď bobika,protože lidi jsou někdy pěkně hnusný a problémy druhých nechápou :rolling_eyes: :rolling_eyes: říkej si,ještě chvíli to tam s nima vydržím,protože za chvíli budu těhule a polibte si všichni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz
Borůvko,kašli na to zdraví a mimi je přednější než práce.Já to ted prostě takhle beru.Práci nahradíš jinou práci,ale zdraví a možnost mít potomka už ne.
Abig,ted to nesmíš vzdávat,já to taky nevzdám,budeme myslet pozitivně,ju.Povede se nám to prostě musí.Oni vydrží ti nejzdatnější,uvidíš.
Nana tak už aby jsi testila a hodila nám sem těhu vlnu.
A vy ostatní holčiny taky,držím pěstičky všem :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2010 v 15:04  • Odpověz
Holky dekuju za podporu, jsem nejak namekko, jeste kdyz jsem videla tu vybavicku a predstavila si, jak si picham 5 ampuli menopuru na nasem wc..
Ale mate pravdu, ovsem musim se modlit, aby se to podarilo, protoze dalsi rok to tady v praci asi uz nedam :unamused:
1. dub 2010 v 15:07  • Odpověz
Zazy kez uz by to bylo to cekani na ten test je nejhorsi :wink: ale jeste si chvilecku pockam
1. dub 2010 v 15:09  • Odpověz
Nano ty jdeš 14.4. na krev viď?Tak to já už budu mít jasno,jak to dopadlo,jdu 13.4. :wink: Ten čas se zase potáhne do testování achjo....do 10 dne vydržím a pak testnu :grinning:
1. dub 2010 v 15:20  • Odpověz
borůvka: přesně jak říkaj holky, kašli na ně..oni se taky na tebe neohlíží. prostě ty na to nárok máš a hlavně budeš rozšiřovat naši populaci, což je výhodné o pro ně, tak ať držej klapačky, laskavě :grinning: nebooojj...klapne too a budeš těhu a už ti budou moct toooo.....:o))
všem holky držím pěstičky...to už se prostě musí zadařit...jaro tu ...všechno se zelená...sluníčko už taky je...tak prostě je to NEJ období na to , aby prcíčkövé taky zapracovali :wink:
1. dub 2010 v 15:24  • Odpověz
Evi ja taky testnu za 1odni.13.4 ma muj pritel 33 tak bych mu chtela dat pozitivni test jako darek,ale to uz predbiham,nekdy je ze me takovej pesimista,ze nicemu neverim po tom vsem,ale ted uz nam to snad vyjde :slight_smile: musíííííííííííííííííí
1. dub 2010 v 15:25  • Odpověz
To bude krásný dárek k narozeninám :slight_smile: hlavně ať to rychle uteče....a můžeme olulávat papírky!!!
Kde máme Mišu dneska?Někde se nám courá... :grinning: :grinning:
1. dub 2010 v 15:48  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak copak je tady nového? :slight_smile:
2. dub 2010 v 09:47  • Odpověz
Dobre ranko holky, cauves misando, kdepak si se vcera toulala? :slight_smile:
2. dub 2010 v 09:51  • Odpověz
autor
borůvko, já včera byla dokonce v práci od šesti do půl 5, měli jsme inventuru, tak jsem nějak neměla ani moc čas... :rolling_eyes:

ale dneska jdu domů v půl 3 a jdu péct ty berany, tak jsem zvědavá jestli ho vyklopim :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
2. dub 2010 v 10:03  • Odpověz
misanda: to vis ze ho vyklopis, kein stress :wink:
2. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
no holky, haloooo, kde jste kdo???
2. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz
boruvko ja jsem tady :slight_smile: jak se mas ?
2. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz
dnes se mam nejak divne,teprve nam dosli vysledky z genetiky pritel je o.k a ja musim jit znovu na krev ze jim to vysetreni neslo udelat,vubec tomu nerozumim.doktorka psala pro maly rust kultury ze se to obcas stava pricina nezjistena,ze to muze byt z nedostatku vitaminu,ale jsem fakt z toho jelen :frowning2: snad se to priste povede
2. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
Nano ja se mam tak nejak unavene, dneska jsem v 11.hodd poprve pichala menopur 5 ampuli, byla jsem zalezla v archivu jak nejakej fetak... no zadna slava, s pichnutim jsem nemela problem, ale s tim redenim, to byla hruza...

hele to dobre dopadne ta genetika, neboj, ale spis abys na to zase nemusela nejak dlouho cekat?
2. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.