• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
musim jet 12 a doky rikala ze do 14dnu mi posle vysledek hned jsem tam volala,taky rikala ze se nemam bat,ale znas to :slight_smile:
ty jo je to blby kdyz na to nemas klid ale jsi sikovna a zvladla si to :slight_smile:
2. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ty jo boruvko,všechna čest. Já si pícham dvě injekce ráno a vůbec si nedokážu představit že bych to měla dělat v práci. Takhle na to mám aspoň klid a i tak se někdy musím trošku přemlouvat,ale já už to mám skoro za sebou,ještě pár dní... Ale jestli do toho budu muset jít znovu,tak budu mít pěknou depku před tím ...
2. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz
misi ono to neni tak hrozny, prave te pri prvni ivf jsem pichala taky rano, ale u menopuru mi mudra rekla, ze bych mela pichat ve stejnou hodinu a jelikoz mi pichla vcera ve 12, rikala, at si picham v 11 kazdy den.
No mam pet ampulek, takze to redim na dve injekce, tak mam spis problem s tim redenim nez pichanim :wink:
Misi kolikaty den si pichas?

mama: nenervuj se zbytecne dopredu, nerviku si jetse uzijes :wink: a kdyz rikala, ze se nemas bat, tak se neboj :slight_smile:
2. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz
pardon nana, ne mama :rolling_eyes:
2. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz
Dnes je to 18.den,ale 16 dní jsem si píchaala jen Dipherelin a od včerejška k tomu mám ještě Puregon... Ale už mám jenom na tři dny. To by člověk nevěřil jak strašně rychle to uteče...
2. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz
misi: ty brdo, takze opu je tady za chvili:slight_smile: to utece fakt rychle, zvlast kdyz je ted vikend + velikonoce.
2. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz
Jojo,už aby to ze mě dostali,začíná mě pěkně bolet břicho... Ale bude hůř :slight_smile:
2. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
Ahojky děvčata,právě jsem přijela z Brna,mám po OPU,žádná sláva,tak jak jsem si myslela,tak vajíčka byly jen z pravého vaječníků,bylo jich 6 a zralá pouze 4.Zítra si mám volat,tak doufám,že se drahouškové všechny oplodní.Ozvu se navečír,jdu dělat hají,jsem ještě po té narkoze nějaká ospala.
2. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz
ahoj holky zdravím jak se vede
2. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz
ahoj zazy, tak papa, dobrou noc:slight_smile:
a kdybys naaaahodou jeste nespala, tak pisni, jestli mate icsi?

ahoj cibko
:slight_smile:
2. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz
Borůvko jojo mám ICSI i PK
2. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz
tak to bude zazy v pohode, to budou ty ctyri :slight_smile: , ja mela jen dve vajucha a icsi a byly dobry obe :wink:
2. dub 2010 v 15:00  • Odpověz
autor
tak holky, borůvko!!! :grinning: beran je v troubě, tak jsem zvědavá co za půl hodinky vytáhnu :grinning:
2. dub 2010 v 15:56  • Odpověz
autor
zazy, náhodou válíš!!!! já měla 8folikulů, obrovských a z toho jenom 3 oocyty a ještě ke všemu všechny nezralý. takže si myslm, že docela úspěch!!!!!
2. dub 2010 v 15:57  • Odpověz
autor
holky jako já teď beru Ha a dneska zase ze mě vyletěla krev :frowning2: tak jsem volala doktorce a chtěla si vydupat tu kontrolu, když mi ten utz furt nějak nestíhaj nebo nechtěj udělat, jenomže maj už asi to velikonoční volno...ach jo...
2. dub 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
ahoj cibi, jak se máš čekatelko a skoro těhulko? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
borůvečko, tak to nezávidim to píchání v poledne. já to taky při 1.IVF měla takhle...a musela jsem chodit v práci na záchody :rolling_eyes: takže teď si dupnu, že si chci píchat kolem šesté hodiny večer, že to prostě v práci nemám jak a kde dělat...a hotovo...
2. dub 2010 v 15:59  • Odpověz
jeee, misanda se konecne rozepsala :grinning: :grinning:
a jakyho berana na konec delas?
2. dub 2010 v 16:06  • Odpověz
autor
borůvko, jak jakýho, no tvojeho přece :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže prosím prosím o napsání tvé adresy do IP :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 16:07  • Odpověz
Misando a ty když jsi neměla žádné zralé tak to ti pak vrátili peníze nebo jak to je když se nedostaneš k ET???
2. dub 2010 v 16:09  • Odpověz
autor
misi, oni když nejsou zralý tak je daj na pár hodin do nějakýho roztoku a oni bud dozrajou nebo ne...tak mě z těch tří do pár hodin dozrály dvě... :wink:
2. dub 2010 v 16:10  • Odpověz
misanda: to je recept moji mamky, jeste jsem ho nedelala, ale kdyz ho udelam, tak do babovky, na berana nemam formu, tada mam, ale pujcila jsem ji... jak jako adresu??? :grinning:

misi neboj, dobre to dopadne, fakt, icsi to jisti, to pujde :wink:
2. dub 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
borůvko, no, aby ti mišanda přijela nabančit, když se mi to nepovede :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ICSI JE NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍ!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2010 v 16:16  • Odpověz
misanda: no tak testo je zaruceny, jestli ho spatne upeces, tak to uz je jina, za to ja nemuzuuuuuuuuu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2010 v 16:21  • Odpověz
autor
můžeš a můžeš a můžeš :grinning: :grinning:

no, už to peču skoro půl hodiny na 170 a zatm je to furt tekutý :grinning: asi přidám stupínky :grinning:
2. dub 2010 v 16:22  • Odpověz
zkus pridat, mati dneska jednoho pekla, teda velkyho a pekla ho pres trictvrte hodiny. Musi se to ozkouset, podle toho, jak ti pece trouba... holky me je dneska nejak soufl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2010 v 16:40  • Odpověz
autor
borůvko, já už z tho sundala i ten alobal...tak uvidíme...

jak jako šoufl? po hormonech???
2. dub 2010 v 16:42  • Odpověz
no ja prave nevim, jestli si to moc nevsugerovavam, jestli se moc nepozoruju. Ja mela dneska roztodivne chute, takze uz jsem nevedela v praci coby, tak jsem zbouchala samotnou konzervu tunaka a ted nevim jestli to pujde vrchem nebo spodem a k tomu se mi rozjela migrena, no chutovcicka.... tak nevim jestli z toho tunaka nebo po tech hormonech nebo vlastne co..

to je teda nervak, takove peceni berana... :wink:
2. dub 2010 v 16:45  • Odpověz
autor
borůvko, no to je...zdá se mi, že strany už jsou a uprostřed to zase nejni :angry: :angry: :angry: :angry:
2. dub 2010 v 16:48  • Odpověz
autor
no, tak nvim..já samotnýho tuňáka jim normálně :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2010 v 16:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.