• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
vydrzat misando, vydrzat!!

no asi je to od te migreny.. pomalu povalim dom, ale na toho berana jsem fakt zvedava :sunglasses: pisni, jak to dopadlo. O vikendu tady moc nebyvam, ale nakouknu, tak napis!

holky papa a hezky vikend, at vam pekne vysupaji v pondeli zadky! :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 16:50  • Odpověz
autor
borůvko, tak papa a jdi to zalomit aby sis odpočinula a vyhnala migrénu!!!!
2. dub 2010 v 16:54  • Odpověz
ahoj holky, je tady ještě někdo? :slight_smile:
2. dub 2010 v 17:16  • Odpověz
autor
mááááááááááááááááááááámmmmmmmmmmmmm hooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 17:45  • Odpověz
No tak to gratuluji k pořádnému beranovi :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
2. dub 2010 v 19:20  • Odpověz
Misi ty jsi ale sikulka.Nam beranka upekla babicka hodnaaaa :slight_smile:
2. dub 2010 v 19:27  • Odpověz
misando ahojky jako skoro těhulka mam jeste moc daleko :frowning2: ted jen čekám ale 20 je tu coby dub :wink:
2. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
autor
nj, čumí na mě z ledničky, už má i krásnou mašli, celej vočokoládovanej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě posypanej kytičkama, i očička jsem mu udělala a nosánek z oříšku :slight_smile:

cibi, simtě, jsi skoro těhule, jsi...tak ticho :grinning: mišandě se neodmlouvá. Holky, já mám dneska večer nějakou pozitivní náladu :grinning:
2. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz
Tak zlatíčka,ted jsem si volala do caru,tak nakonec ikdyž byly jen 4 zralé vajíčka ze šesti,tak oplodnovali těch šest a všechny se oplodnili,tak doufám,že všechny vydrží a my snad budeme mít i mrazáčky,aspon trochu mě uklidnili.Všem díky za podporu a ještě jednou krásné svátky.
3. dub 2010 v 11:15  • Odpověz
autor
zazy, kecáááááššš!!!! tak to je bomba!!! ty voe, já chci mít taky velikonoční kraslice, to je koukám velmi úspěšné období :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj holčinky,přeji vám krásný předvelikonoční den :slight_smile:
Zazy tak to je skvělé,že se oplodnilo všech 6,to je velká naděje na mrazíky i když je třeba nebudeš potřebovat,ale je to jistotka...znám to,taky jsem byla klidnější,že je ještě nějaká rezervička...

Míšo velká gratulace k beránkovi,my jsme je zmákly včera,dnes dopo jsme zvrzly bramborový salátek a nádivčičku...říkala jsem jen malou a zase máme dva pekáče :grinning: :grinning:

Jinak ahoj Cibko,Misi,Boruvko,Ebony,Salop,Nano,Peci,Abig a ostatní kočky...Přeji vám krásné a pohodové Velikonoční svátky,bohatou pomlázku a všem ať se splní to největší přáníčko mít co nejdřív v bříšku miminečko!!!!!!
3. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
autor
ahoj evi,

já měla v plánu z časáku nějakou super kuřátkovou nádivku (odebírám Ženu a kucyhně, tam jsou fakt bomba recepty, zrovna podle toho teď peču dalšího berana, tak jsem zvědavá)...ale zítra jedeme do kšáá, Fanošek jede Mišandě udělat krásný narozeniny...a v pondělí jdeme ke tchánovcům...tak já tu nádivku udělám snad na úterý :grinning: :grinning: abych jí ochutnala :stuck_out_tongue_closed_eyes:. a jakou máte vy??

a jak se cítíš???
3. dub 2010 v 15:40  • Odpověz
Ahoj holky !!!

Zazy .. super zpráva, fakt úžasné, oni ti je vypiplají !

Já od středy jen a jen ležím, a furt spím, páč tak reaguji na utroš, který mi ale nedělá dobro, takže furt litám na wc s pocitem na zvracení. Bříško stále bolí, ale nenafukuji se. Takže začínám fungovat tak někdy od oběda, ale i přesto jen v poloze pololežmo a ležmo.
Tak jsem dneska zase vytuhla, že jsme nestihli dobu na volání, jak se mají embryjka, ach ju.
Ale včera byli stále v plném počtu 8 .... 7kuřátek bylo 4buňečných a jedno dvojbuněčné, tak doufám, že zítra budou aspoň osmičky .... no doufám, moc si to přeji ...

Ták, jelikož jsem kazisvět jakéhokoli svátku, tak Velikonoce taky neslavím, Takže malování kraslic a pečení beránků jde mimo mě. Tyto velikonoce jsou pro nás ve znamení naších kuřátek, pro který si mám dojet.

Mějte se krásně, užívejte sluníčka, ikdyž je chladno, a já ? Já jdu zase chrnět.
3. dub 2010 v 17:20  • Odpověz
ahoj berunky pekny podvecer preji
Zazy to je super zprava gratuluji :slight_smile:
Me jinak porad boli bruch,mam to stejne jako u 1IVF tak bojim,bojim ach jo a navic ze me dnes sel jakejsi vytok tak fakt nevim.nechci na to myslet,ale to nejdeeeeeeee :wink:
3. dub 2010 v 17:37  • Odpověz
ahoj holky, taky vám všem tady přeji krásné nelikonoce a jinak , nana-abig-eviku, držte se, už se moc těším, až se za chvilku k vám přidám :slight_smile: to vy už budete pomalu hlásit dvě čárky :slight_smile:
3. dub 2010 v 18:20  • Odpověz
ahoj holky, připojuju se a přeji krásné velikonoce
dnes sem byla taky pilná jako včelička udělala jsem vajíčkovou tlaču udělala uzený na 2 dny , pudink s ovocem :grinning: nam na to si dáme do nosu
miso dobře uz neodmlouvám :grinning:
3. dub 2010 v 19:10  • Odpověz
Nazdárek,hlásím krásné počasíško z Vysočiny,snad se nám to nepokazí... Právě jsem snědla beranovi prdel,tak musím na rychlovku upéct druhého na stůl,mám poslední dobou hrozný chutě. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak v úterý CAR a dozvím se kdy bude OPU a jak nám to hezky uzrálo,bolí mě podbřišek,tak snad tam něco bude. Krásné Velikonoce!
4. dub 2010 v 08:46  • Odpověz
Dobré ráno holky !!!

Mám dotaz, možná trochu intimní, tak uvidíme, jestli se semnou podělíte. Jedná se o Utroš, zavedený vaginálně, nejsem vyjímka, kdy to z ženské "teče" ven a je pěkně zaneřáďěná. Při prvním IVF jsem ho brala až po ET, ale teď ho beru od OPU. Takže přemýšlím, jak se toho sajrajtu zbavit na zítřejší ET (doufám, budu si dneska volat, jak kuřátka bojujou). Jak se očistit, nebo je to normálka a oni jsou zvyklí ? Prostě si připadám špinavá, no ...

Jinak dneska po ránu opět jsem se mazlila se záchodovou mísou. Já ten Utroš prostě nesnáším. Jsem totálně KO.
Přeji také hezké Velikonoce, snad nás sluníčko neopustí a já si pojedu pro svoje kuřátka, zatím co vy, si nechtě vyšlehat hezky zadečky ...
4. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahojky děvčata hlásím z J.Moravy také hezké počasíčko
Abig,já si od OPU zavádím vaginálně crinone,je to podobné jako utroš až i u prvního jsem ho používala,taky hned po OPU.To njak neočistíš,jsou na to zvyklý,vědí,že se to pužívá,akorát myslím,že si to nedáváš v den ET,ale nevím to určitě,už si to nepamatuji radši se zeptej.Prý stím gelem je to lepší na zavrtání mimišků.Já budu mít ET ve středu,budeme skoro stejně testit,takže obě musíme mít dálnici.
4. dub 2010 v 10:26  • Odpověz
Zazy ahoj, aspoň na to testování nebudu sama :wink: snad k němu dojdu, minule jsem nestihla ani testit ..... vidíš ? já nemám ani těhu test doma, tak to člověka alespoň nebude lákat a vzhledem k tomu, že jsem na palici a nemíním čučet na nějaké duchy na testu, tak budu testit fakt co nejpozději, asi v termín, co mi řeknou !!!

Zazy, ty máš prodlouženou kultivaci ? Jak se embryjka vyvíjí ? Tfuj tfuj tfuj, hlavně ať se kuřátka snaží !!!
4. dub 2010 v 10:59  • Odpověz
ahoj Abig me ten utros dela taky hrozne zle,ale vis co ja jsem si ho rano pred ET nevzala,supla jsem ho tam az po tom zakroku,tim nic nezkazis :slight_smile: me prepada takova depka ze se to zase nepovedlo,ikdyz je na tyto zavery jeste cas :frowning2: holky preji at mate co nejvice mimisku :slight_smile:
Jeste jsem se chtela zeptat boleli nekterou z vas prsa,me totiz uz zacali bolet pred ET a ted je to jeste horsi ani si na ne nemuzu chytnout
4. dub 2010 v 11:18  • Odpověz
Nana ahoj.
Jéžiši, já jsem tak ráda, že nejsem hypochondr, všechny známé na mě "koukají" jak na blbku, co to melu, jak mi může být po utroši, tak zle .... nejhorší na tom je, že nedokážu moc jíst a pít, což je u mě problém s tím pitím, mám vypít 3l minimálně a já do sebe dotlačíme od utroše sotva půlku a to ještě s tím, že lítám po bytě směr wc, abych se nepoblindila.

Nany, tak ty prsíčka, to mám taky, už před OPU, mám to běžně i při normální cyklu, to vím, že se začíná blížit ovulace.
Třeba dneska je necitím, ale včera jsem už fňukala a vrčela na manžela, že mám všechny těhu příznaky a to nemám kuřátka ještě v bříšku. Dokonce mě pálily i bradavky. Prostě jsem citlivá na každý hormon.

Teď nevím, jak dlouho už jsi po ET? Kolika buňěčné jsi měla ? Ani nevím, kolik jste si jich nechali zavést. Neboj, je to normální, nemusíš se strachovat.
Co se týče tvé deprese, tak to je asi taky normální, já včera taky natahovala a říkala manželovi jestli jsme to nemohli ten druhý pokus přeskočit rovnou k třetímu, že ten by už mohl vyjít, já jsem v tom stavu, že tomu nevěřím a on si za mě rve vlasy, ale co mám asi tak dělat, když se mě ten pocit stále drží ? Lepší tato myšlenka, než hysterické záchvaty pláčer .... raději se s překvapením budu radovat a bulet nad // , než řvát, že to zase nevyšlo..
4. dub 2010 v 11:27  • Odpověz
abig jsem 4den po ET.nechali jsme si dat dve jedno sestibunecny a druhy osmibunecny.jo ty stavy jsou nekdy fakt hrozny,chlapi to tak neberou.ja z tema hormonama :slight_smile: taky bojuji nesnasim to,ale co neudelame pro mimi vid?
4. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz
Víc už asi nemůžeme udělat, abychom měli miminko.
Tak to už se asi u tebe embryjka zavrtávají. Zjistila jsem, že většinou mají holky úspěch, když mají méněbuněčné embryjka dřív v bříšku, než když jsou mnobuněčné a po PK. No, je to hodně individuální a já si myslím, že za týden s tebou budeme bulet radosti nad //.
4. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
Tak jsem si volala na ty svoje kuřátka, protože jsme to včera nestihli, spala jsem s dobu, kdy si můžeme volat, jsem prospala.
No, dneska je nekontrolovali, ale včera jich bylo 5 kuřátek 6 buňečných a 2 kuřátka 5buněčná.
Zítra transfér v 11:30.
4. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz
ahoj holky
nana mě prsa taky boleli uz po opu myslim že to bylo po pregnylu a boleli jeste dlouho
a s tim utrosem v den et bych si ho místo zavedení spolka jednou se to nezblázní
holky potrebuju poradit- asi 22.3 sem to dostala měla sem to asi 8 dní a ted porád jeste malinko špinim uz se mi to zda fakt dlouho a jinak jak sem si volala pro výsledky krve tak mam furt nejakou hladinu hcg nestoupá ani neklesa uz sem byla 2x na krvi a mam prijít v uterý znova se asi zblaznim co to moje telo zase predvádí :frowning2:
4. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz
cibko hrozne rada bych ti poradila,ale vubec nevim co.uvidis co ti povi v utery.jinak si myslim ze ty bolesti mam taky po tech hormonech :wink:
Abig tak to je krasne jsou to sikulky,kdy te ceka ET?
4. dub 2010 v 18:38  • Odpověz
nana ... zítra :wink:
Jsem zvědavá, v jaké fázi budou ... dneska je to 5 den kultivace, ale do stádia blastocysty se asi nedostaneme ... to už by z nich včera museli být větší šviháci, než šestky ...
4. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
Cibka .... no, lepší jít na další krev, myslím, že po IVF už by jsi měla mít HCG na nule. Máš rozhozené hormony a ještě ti to lítá v krvi ...
Jinak k tomu Utrogestanu, mě je jasné, že ho můžu polknout, ale mě je po něm zle i když si ho vezmu spodem, to se poblindím, jak ho jen polknu .... proto jsem se tak blbě ptala.
4. dub 2010 v 19:04  • Odpověz
abig tak to je krasny den na to prijmout mimisky k sobe tak preji hodne stesticka a co se tyce toho utrogestanu rano si ho neber a vezmes si ho az budes v klidu a pohode doma.Zitra dej urcite vedet jak to vsechno dopadlo tak tfuj,tfuj hodne stesticka :slight_smile: :slight_smile:
4. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.