• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
abig jo jo tgak to si ho radsi vem az prijedes domu, nebo se zkus zeptat zda není něco jinýho místo utrose kdyz ho nesnášís
taky jsem slyšela ze ty hormony v tele muzou delat bordel 3 mesíce :frowning2: uvidim co mi rekne sestra az pujdu na tu krev vžsledky budou ve čtvrtek
abig a hodně štěstí jsou to bojovníci kdyz vydrzeli takhle dlouho me je davali po 48 hodinách takze byli jen 4b
4. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
Děkuju vám sluníčka moje moc moc ....
4. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky sluníčka abig mocmoc na zítřek držím pěstičky,se máš už budeš mít mimisky u sebe,já si musím počkat do středy.Jo děvčata,stěma prsama mi ani nemluvte,pořád mě nebolely,ale jak mi udělali OPu,tak se jich nemůžu ani ditknout,hlavně bradavky mám strašně citlivé.Mě ten crinone taky rovna nedělá moc dobře.Nana ty odpočívej at se můžou mimisci pořádně zavrtávat.
4. dub 2010 ve 22:24  • Odpověz
Ahoj holky, :slight_smile:
dlouho jsem nepsala, ale jenom jsem vždycky nakoukla co je nového. No jo je jaro, tak lítám po zahradě co bych všechno ještě měla stihnout :wink:
Jinak Abig dnes přeju hodně štěstí k dnešnímu ET.

Teď si dávám Noretisteron- na oddálení MS a tento pátek už letím pro léky na stimulaci. No a budou to koňské dávky. Jsem zvědavá jak na to budu reagovat, jelikož ještě teď se ze mě všechny hormony nedostaly z těla :confounded: . Tak uvidím.

Jinak přeju hezké velikoce, mě to teda moc nebere :wink: a už aby byl večer :slight_smile:
5. dub 2010 v 08:50  • Odpověz
autor
abig, myslím na tebe bobe, a držím palce!!!!! :wink:
5. dub 2010 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

koukam, co jste tady navykladaly, kdyz jsem tady nebyla.... :wink:
5. dub 2010 v 11:38  • Odpověz
abig, taky drzim moc palecky :slight_smile: , tak jak?

misando, tak jsem si konecne dneska precetla, ze se beran povedl, no vidis to ty holka jedna pekarenska :wink: , zato ja, formu na berana jsem pujcila, takze jsem to testo na konec lupla do formy na babovku, nadivku nedelam, lebo jsem zapomnela na maslo.. dneska na velikonice prdim. Boli me bricho a jsem rada, ze jsem rada :slight_smile: potrebovala bych ten jeden pekac od evika :wink:
5. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
autor
holky, jsem přežraná, dietka je v pédeli...od zítřka vyhlašuju hladovku...začínám mi bejt fakt až zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

borůvko, jak jde sitmulka,???
5. dub 2010 v 17:57  • Odpověz
Sluníčka moje, všechny do jedné ..... MOC MOC MOC děkuji.

A už ty palečky a pěstičky pusťte. SAKRA ženské, Vy jste mi ty moje kuřátka vymodlily !!!!

Lépe už to dopadnout nemohlo, fakt. Dr. nám pověděl, že takové embryjka už dlouho v laborce neměli. Byla jsem tak v šoku, že manžel musel celou dobu mluvit za mě.

Takže hlásím :

5 již expandujicích blastocyst (již vylupnutých z obalu, cca 120 - 250 buněk), jedničkové kvality nejvyšší stupně
2 časné blastocysty, dvojkové

V bříšku mám ty dvě nejkrásnější !!! Teď ještě budou sledovat ty dvě, jestli se taky zlepší a dají je zamrazit. Pošlou mailem protokol o zamražení, takže holčičky moje, minimálně 3 mrazáčky nám zbyli.

Málem jsem brečela jak děcko, nevěřili jsme tomu s manželem. Byl u ET a zamačkával slzu, když nám je ukazovali na obrazovace a laborantka říkala, že takovou krásu dlouho neviděla a jak se zablýsklo na UTZ, když mi je dali do bříška, to už bylo i na mě hodně, roztřepaly se mi kolena, až jsem se bála, že toho úžasného doktora nakopnu.

Jinak i přes tak úžasný výsledek je šance stále "jen" 60%. Ale řekli nám, že lepší embrya už neexistují, takže jsme pro to udělali všechno. Jinak v této fázi by se měly zavrtat do 48hodin nejpozději.
Testit máme 18. dubna.

Moc vám děkuji ještě jednou a né naposled. Kůň s Vámi !!!!
5. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
autor
abig, to je nádherný....skoro tady u toho řvu :cry: :dizzy_face: já myslím, že to máš dozajista zpečetěný :wink:
5. dub 2010 v 18:10  • Odpověz
ABIG TAK TO JE NADHERA,BLAHOPREJI A TED JEN ODPOCIVEJ :slight_smile:
5. dub 2010 v 18:11  • Odpověz
Mišando, já mám na krajíčku furt. Ale spustit to jaksi nejde.
Nana, moc moc děkuji.

Ležím na gauči, manžel vedle mě (tedy on už spí, to víte, plození dětí je dřina), a zítra se taky nehnu, dr. říkal, 3 dny a můžu i souložit. Jsem se smála !!!
5. dub 2010 v 18:19  • Odpověz
No, ale to bych nemohla být jedna ruka s Mišandou, nic od toho neočekávám, raději se nechám překvapit.

Jinak holky, nám se i spermio podařilo vyloudit jako nikdy. On ten osobní odběr na kolenou má asi své výhody. Poslední spermio 9mil, teď 28mil.
Ale morfologie jen 1%, tudíž zdravých jen 280tisíc, ale bylo aspoň z čeho vybírat.
5. dub 2010 v 18:21  • Odpověz
Ale ale ale Miši Miši Miši !!!

Někdo má narozeniny, MY máme přání jediný (nebudeme skromní, máme jích pro tebe víc), štěstí - zdraví, štěstí - zdraví, hlavně to zdraví MIŠANDO !!!

Jo holka, tohle nikdy neutajíš !!!! :grinning:
5. dub 2010 v 18:41  • Odpověz
Abig, to je úžasné. Moc blahopřeji a stále držím palečky na to testění. I když myslím, že už to nebude třeba, to nejhorší už máte za sebou a mimiškům se u tebe bude určitě moc líbit a nepustí se tě, až za 9 měsíců. Tak ještě jednou velká gratulace a šetři se holka. Teď už to bude jenom nádherné :wink: :dizzy_face: :grinning:
5. dub 2010 v 19:21  • Odpověz
Ahojky holky,i já se Miši přidávám ke gratulaci moc moc moc štěstíčka.
Abig celý den jsem na tebe myslela a jsem ráda,že to takhle dopadlo,je to super,jsou to úžasní bojovníčci až jsem ztoho celá na měko.Odpočívej a nic nedělej.Já si budu zítra volat,kdy máme ve středu jet pro embryjka,tak doufám,že vydržely všechny a budeme mít taky mrazáčky,snad.A pak už to jen odtestíme,ju
5. dub 2010 ve 21:32  • Odpověz
Ahojky kočky,nějak nemůžu spát,zítra ráno mě čeká kontrola v Brně a dozvím se kdy bude OPU a jak nám to uzrálo. Mám z toho divnej pocit,už aby to bylo za mnou,nejradši už bych rodila :grinning: Tak vám přeji krásné pracovní úterý a ty co jsou doma tak lenošte a odpočívejte,ať to stojí za to...
5. dub 2010 ve 23:31  • Odpověz
autor
abig, zazy, děkuju :wink: včera jsem večer lehce chytala kvůli tomu depku...ale co, já se vždycky oklepu a jdu dál, no.

abig, já myslm, že jsi měla sto procentní krasavce...vo co? :grinning: :grinning: :grinning:. jo a oni doporučují tři dny jenom ležet??? já vůbec nevim jak to mám při tomu druhém pokusu udělat s tou dovolenou...ještě se poptám mojí mudry...
6. dub 2010 v 06:53  • Odpověz
BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAF :slight_smile:
ahojte devcatka... dlouho jsem tu nebyla... nestihacka jak blazen!!! :frowning2:

KAZDOPADNE!!! abig... SUPER PARADA BEZVA PERFEKTNI VYBORNA zprava!!!!!! to je super, ze se vam "to" tak vyvedlo!!! jen tak dal a budu drzet pesti, jeste neni uplne vyhrano :wink: takze tfuj tfuj tfuj!
6. dub 2010 v 07:29  • Odpověz
misando... opozdene VSECHNO NEJLEPCEJSI k narozeninam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. dub 2010 v 07:29  • Odpověz
ahoj holky, všechny moc zdravím :slight_smile:
Misi tobě jenom všechno to nej a at se ti splní všechná přání :slight_smile:
jinaki jdu dnes na 9.30hod k doktorovi, tak jsem zvědavá, co bude :unamused:
6. dub 2010 v 08:04  • Odpověz
autor
holky, díky za přání :stuck_out_tongue_closed_eyes: Abig je potvora :grinning: tady zveřejnila, že Mišanda zase zestárla o rok :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peci, tak pak dej vědět, budu na tebe moc myslet!!! teda už myslim, pač už je skoro 9:30 :slight_smile:
6. dub 2010 v 09:12  • Odpověz
Tak co Zazy, už jsi volala do CARu, co dělají miminka??? Určitě se jim daří dobře... :grinning:
Ebig tobě obrovská gratulace k takovým jedničkovým mimískům...super :grinning: doufám, že se nám taky takový povedou....
6. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
ahoj holky potřebuju naléhavě poradit prosím
pořád špiním nejdív klasická ms pak asi 3 dny špinení ated tmavá krev nenejak hodně ale děsí me to doufam ze nebudu muset na vejškrab nemáte s tim nekterá zkušenosti po neuspěsným ivf díkymoc
6. dub 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
cibi, já to měla taky...ze mě dokonce po IVF uprostřed nového cyklu lítala sliznice...teď mám HA a stejně celej měsíc špinim...prostě se to tělo srovnává...
6. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahoj kočky,pěkné sluníčkové ráno :slight_smile:
Tak jak jste prožily Velikonoce?Určitě všechny báječně.....

Abig to je moc krásná zpráva,jaký krásný embryjka se vám povedli,přeji ti,ať se zakousnou a nepustí :wink:

Mišando a tobě přeji všechno nej nej nej k narozeninám a splnění nejtajnějšího přáníčka :slight_smile: :slight_smile:

Peci tfuj tfuj tfuj ať ti pan doktor připraví super zprávu a můžeš co nejdřív začít se stimulkou :sweat_smile:

Cibko co s tebou holka,já ti asi neporadím,bude to chtít doktora,aby tě prohlídl.....
6. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
miso a eviku děkuju snaha je a to se cení holt budu muset vydržet k dr ale aspon trosku me misanda uklidnila a ci ti na to dr rekl
6. dub 2010 v 10:29  • Odpověz
autor
cibi, já jsem taky plašila a volala doktorce a doktorka řekla, že je to nomrální, hlavně ten první cyklus po IVF, že to tělo se furt čistí a že tam i kolikrát zůstane ta stará sliznice, protože je u IVF hodně narostlá a ta se může vylučovat i během následujícího cyklu. takže se neboj :wink:
6. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
Tak Cibi Miša má asi pravdu,tělo je trochu mimo z hormonů a potřebuje se s tím poprat....já jsem prostě po vysazení Utrouše dostala MS a za ten týden masakru to všechno vylezlo naštěstí ven.....
6. dub 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
ahoj Eviku, jak se máš??? co miminka??? povídáš jim,?? :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, já mám aspoň trošku radost...my jsme si doma povídali a řekli jsme si, že nevyjdou čtyři pokusy, tak příští rok zažádame o adopci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.