• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahoj Mišo,tak to super,že jste se takhle domluvili,ale určitě to nebude potřeba,protože budete mít svoje krásné detičky :slight_smile: :slight_smile:
Já se cítím pořád stejně,žádné příznaky,vůbec nic,tak uvidíme,snad je ještě brzy....a pokud to opět nevyjde,tak zkusíme ještě jeden poslední pokus s mrazáčkama a končíme!Pak už si opravdu počkám na vnouče :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holčičky, ještě jednou děkuji !!!

Abig potvora pro Mišandu : Dr. řekl, že mám být 3 dny v naprostém klidu, což si můj muž okamžitě přesumíroval na to, že nesmím ani dýchat. Tak včera jsem ležela, co jsme se vrátili, ale dneska už nevím, co mám roupama dělat, tak si na chvíli sedla k PC, jinak co hodinu se projdu po bytě. Uklízet a prát a žehlit hodlám už zítra, až manžel bude v práci, jinak by mě sežral. Nějak nechápe, že ležením neotěhotníš, že ?
Jedinou výhodu to má, že jsem po Utroši tak poblbaná a unavená, že to občas přes den na pár minut zalomím.

Zazy, jak to dneska dopadlo ?

Peci, hodně zdaru !
Evíku, ahoj!!!

Zdravím všechny, ale loučím se pač, si asi poblindím klávesnici.
Kůň s Vámi !!!
6. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
autor
Evi, já si fakt myslim, že ti to ty dvojčata jistí....no vsaď se se mnou :grinning: ti to řikám furt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a příznaky mít přece vůbec nemusíš :wink: a kdy máš testit???

abig, no, tak to si to ten tvůj manžílek přebral stejně jako ten můj, kdyžjsme byli na první pokusu :grinning: takže mám počítat, že ET je den č.1 ??? a pak mi stačí si vzít dva dny dovolený???? to by mělo, viď????

hele, ono je stejně nejdůležitější nic těžkýho nezvedat a netahat...jinak projít se asi můžeš..prý taky není dobrý, když se jenom leží, že prý se ta děloha neprokrvuje jak má atd atd...
6. dub 2010 v 11:35  • Odpověz
Mišo ty nedáš pokoj s těma dvojčata viď?Jdu na krev 13.4. a pokud budu testovat,tak nejdřív ten 10 den,tj.v pátek myslím :sweat_smile:

Abig ahojda ty mamino výstavních miminek....určo odpočívej,ale pořád jen ležet je naprd,ještě dneska bych polehávala,ale zítra lehký režim určitě a i vycházku,má být krásně slunečno,tak to chce využít,jinak se z toho zblázníš :rolling_eyes:
6. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
pekny den berunky moje :slight_smile:
Misi dodatecne vse nej.k narozeninkam,at se ti splni vse po cem touzis :slight_smile:
Evi me jen od opu boli ty prsa a jeste neprestali,jinak bricho nekdy jak na mrchu,ale jde ze me takovej bilej hlen ten mivam pred mrchou takze bojim,bojim.Kdyz se nam to nepodari davam si chvilecku pauzu,uz rok se dlabim hormonama tak se potrebuji trosku otrepat ze vseho :frowning2:
Zazy cekame nejke zpravicky :slight_smile:
6. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz
autor
evi a nedám a nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes: protože asi vim, ne!!!??? já jsem totiž čarodejnice, to ještě nevíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nana : děkuji :slight_smile: a jako s pauzičkou souhlas..je to darda s těma hormonama jak to huntuje tělo...aspoń teda já to na sobě pociťuju...ale třeba jsem jenom na tohle cíťa :wink:
6. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz
autor
holky, nekoukáte na Prostřeno???
6. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj Nano,já vůbec nic,ani prsejčka ani bruško a jinak spodem ze mně padají kousky Utrouše :grinning: :grinning: Jinak tu pauzu chápu,ty hormony jsou děsivý pro tělo.Určitě se dočkáš,až přijde ten správný čas....a já pokud mám nahoře dané jedno dítko,tak prostě to tak bude a nic s tím nenadělám.Takže jak jsem chtěla zkusit Nativ,kdyby Kety nevyšly,tak jsem to už zavrhla....
6. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz
Mišo kde to dávaj?To je to na Primě?
6. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
evi, jj, na Primě. tam pani pekla Metro řezy v pátek a mě zajímá jestli maj takový formy na to i silikonový...se nemůžu nikde dopátrat :slight_smile:
6. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz
autor
no tak ty nativy já nevim no...já už ničemu co je nativ a bio nevěřim :grinning: to je jak IUI...prostě tomu taky nevěřim :zipper_mouth:
6. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
Hlásím příjezd z Brna z kontroly... Takže pravý 18 folíků a levý 14,všechny od 13 do 17,tak mám radost. Dr říkal že tělo reaguje na jedničku,tak mám ještě injekce na dozrání a asi v neděli OPU,ještě se přesně domluvíme v pá na kontrole... Takže příští týden transfer,hurááááááááá!!!
6. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz
autor
miši, to je super !!!

holky, já jsem asi přestanu chodit..všechny jste takový kvočny a já budu takovej chudák :grinning: :zipper_mouth:
6. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
Míšo tak na to jsem koukala a pěkně mě ty lidi sr...li,jak tu holčinu kritizovali,boužel jen ze závisti...nemohli rozdejchat ten kvartýrek její :wink: a jinak ty formy jsou taky silikonové :grinning: A vajínka budou neboj,nepotřebuješ jich přeci nůši néééé!!!!Tak nesejčkuj porád......

Misi.21 gratulka k folíkům,hlavně aby nebyla kvantita na úkor kvality,ale určo budou krásná vajíčka,tak držím pěstičky,ať jich je co nejvíc a brzy může být transférek :wink:
6. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
ahoj holky, tak jdu nahlásit, že jsem dnes byla u doktora, nafasovala jsem injekce Bravelle 3ampule denně, tak ted jen čekám na ms a můžu začít :slight_smile: a ted vás jdu dočíst :slight_smile:
6. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
autor
ona ale neměla silikonový formy :X ona měla ty teflon nebo co to bylo..já sehnala jenom velikou silikonovou, 26cm a to už je hodně...

jinak jj, všichni jí to tam záviděli...každej řikal, že se mu to bydlení líbí ALE... :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
autor
peci to je skvělý....ty jo, ty stejně ale jedeš rychle...a mišanda čeká jak trotlák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz
misi-neboj zachvilku i ty začneš :slight_smile: holky znáte někdo ty injekce, je to sajrajt?
6. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
jinak zdravím všechny tady, evika, abig, nanu, zuzi, misi no prostě všechny, kdo jste tady :slight_smile:
6. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
peci já neznám, takže nevim :zipper_mouth:
6. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
a kdy máš dostat ms?
6. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz
Ta lidská závist je hnusná :cry: :cry: aha takže ty nechceš silikon,ale něco jinčího...tak to nevim ty kuchtičko :grinning: :grinning: nějak jsi se do toho pečení dala :wink: :wink:

Peci ty prostě musíš mít vždycky něco extra :grinning: O těhle lécích jsem neslyšela,nemůžeš mít Gonal nebo Puregon nebo Menopur,zkrátka co jsme měly my ostatní :grinning: :grinning: Ale je to klasika IVF?
6. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz
eviku a misi- m,s bych měkla dostat mezi 10-12, takže zachvilku, no já nevím, jestli to je klasické ivf, moc se v tom nevyznám, rozepsal mi nějaký protokol, mám píchat od druhého dne a 8den na sono, potom mi řekne co dál.....
6. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz
autor
Evi, Mišanda peče přece furt...já jsem taková mini pekárna a vývařovna, to nevíš :slight_smile: no a právě chci ty silikonový a ne ty co měla ona – ty teflonový :slight_smile: ale nakonec stejně asi budu muset koupit teflonový :slight_smile:

Jinak závist je sviňa, ale taky závidim :wink:
6. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
peci, jj, to je klasika IVF
autor
a jaký máš dávky Peci??? co ti tam napsal??
no mám si zředit 3 ampule a píchat každý den ve stejnou dobu :slight_smile:
6. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz
Peci tak to asi bude normoš IVF,ale hlavně že už to zase pofrčí,jen aby se mrška netoulala a co nejdřív došla,však to známe,jak to chodí,když ji zrovna potřebujeme že?Teď už to Peci vyjde a když ještě budou v záloze mrazáčky,tak hned to půjde veseleji :grinning: :grinning:
Ahoj holky :grinning:

zdravim vas na rychlo z prace. Nestiham, makam za tu jednu kolegyni, co je v Egypte, takze mam jazyk az na veste.
Misando hodne zdravi a hlavme zdraveho mimise.. takhle opozdene, jsem vostuda, tfujj :confounded:

jinak abig, gratuluji k super urodicce...
Misi u tebe to vypada taky dooost dobre :wink:

ja stale stimuluju, dneska jsem si jak to tak vypada pichla na posledy menopur a zitra jdu na utz a uvidi se, jestli bude v patek OPU.. jsem lehce vynervena.. ja bych chtela aspon 10vajuch :frowning2:
eviku, věřím, že jo :slight_smile:
zdravím borůvku :slight_smile:
6. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.