• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ahoj pecicko, tak se to u tebe taky uz pohnulo :slight_smile:
6. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz
Mišo tak jak můžeš držet diety,když furt vyvařuješ a vypejkáš????Já jak upeču,tak pořád chodím a zakrojuju,takže radši moc nepeču,ale beránci se nám taky povedli,už jsme je ale sežrali :grinning: :grinning:
6. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz
Boruvko to je pech viď?Kolegyně se válí u moře a ty chudáku za ní musíš makat :grinning: Tak tu chvíli ještě vydržíš nééé?Vajek bude dost uvidíš a 10 je skvělý počet,měla jsem jich taky tak :grinning: :grinning:
6. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
Evi, nj, tak já to většinou udělám, fanoš to má k večeři, já prdlačku...no a když upeču, tak to dostává na snídani do práce :wink: a to dostává třeba tři dny :grinning: a pak to teda vyhazuju, když zbyde, ale většinou nezbyde :slight_smile: a teď zrovna koukám na nádhernou hruškovou bábovku :wink:

já dělala beránky tři, dva ty šlehačkový a jednoho podle časopisu, takovej žíhanáč to byl :wink: a vypadali krásně. jsem jim udělala voči, nos, mašli dala a ještě udělala bobečky kolem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě dneska si ho bral FAnošu do práce :slight_smile:

ahoj Borůvko, no simtě, kde vězíš? :stuck_out_tongue_closed_eyes: kolegyně klidně v Egyptě a ty se můžeš strhat? :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže zítra tfuj tfuj tfuj...velikýho kemráka od Mišandy ať máš úspěšněj utz!!!!
6. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz
Eviku a Misando, diky:slight_smile:
Eviku ja prave jeste nevim, kolik vajuch ted budu mit, minule jsem po stimulce mela jen dve vajicka, ted mi prave davky zvedli a picham menopur, tak prave byc h si prala alespon tech deset :slight_smile:

Misando, ty jsi teda pekna pekarka :wink: ja jsem se na konec na vsechno vyprdla, jen tu babovku slehackovou jsem udelala, jinak nic :unamused:
Moc dekuju, doufam, ze mi ten tvuj kemrak prinese stesti.. jdeme az odpoledne, ale mozna uz se do prace vecer vracet nebudu, ted se pry nove delaji jeste pred opu testy na infekcni choroby, tak uvidime, jak dlouho kde budeme cekat, vis jak to chodi v Pronatalu.
No prave holky, ja tady doslovne padam na hubu a jeste zitra kdy tady pul dne nebudu a vpatek jestli bude opu tak tady nebudu vubec, tak to tady fakt pojdu. Delam ve vydavaltestvi a ta prace tudiz nepocka kvuli uzaverkam :frowning2:
6. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz
a koukam, ze zase pisu jako prasopes :pensive:

pecicko to je tvoje prvni pichani vid?
6. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
Borůvko, mě by klidně stačilo šest vajec...ani těch dest bych nepotřebovala...ale bojim se no...navíc já to mám prostě pitomý, že deset jich nedám stejně nikdy... :frowning2:

Jak jako vydavatelství??? Knížky??? Časáky???
6. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz
misanda: týdeníky

.. no tak ja bych taky byla rada i za 6, ale proste doufam, ze tentokrat jich bude preci jen vic, jako ty 2 pri stimulce, to fakt neni nic, kdyz vezmu, ze bych jako mela byt zdrava... pro tom prvnim pokusu jsem fakt koukala, tak ted prosim kone modreho, aby mi dal aspon tech deset :pensive:
6. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz
autor
borůvko, tak to jo, jsem se lekla že knížky...to bych na tebe hned útočila, pač jsem knihomol :grinning: :grinning: :grinning:

dvě vajíčka je málo...dá se říct, že já taky měla jenom dvě použitelný a je to naprd....mě to přišlo jako škoda vyplácanýho pokusu...
6. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz
misanda: no tak nejak, ja jsem stimulovala a na utz mi rekli, ze ma 4 folikuly a po OPU jsem mela jen dve vajicka... pekne jsem to obrecela, rpotoze normalne ovuluju, bez problemu, tak jsem cekala teda mnohem vic.. takze jak uz jsem tady psala, doktorka rekla, ze uz proste mam asi starsi telo, ze vajecnikum klesla produkce..
6. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
no, tak to jsi měla ještě krásnej výsledek, já měla z osmi dvě použitelný!!!! ovulovat můžeš normálně...to já taky ovuluju...ale nemusíš mít v tom folikulu ten oocyt mno...

a laparo ti dělali???
6. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz
laparo nee to mi nedelali :frowning2:
6. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz
autor
aha :zipper_mouth: no, tak aspoň víš co kdyžtak do budoucna požadovat, ale ono se snad zadaří už te´d a nebudeš potřebovat nic :wink:
6. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
Ahojky děvčata,tak jsem dneska volala na care,ale řekli mi pouze čas zítřejšího ET,a o vajuchách nic neříkali navíc paní nějak spěchala.Ale si myslím,že kdyby byl nějaký problém,že by řekli,tak uvidíme zítra.Holky nás ted bude tolik čekatelek testilek,doufám,že všechny úspěšně.Miši už se těším,až už budeš v tom koloběhu taky,budu to myslím prožívat stebou. :slight_smile: Takže děvčátka všem moc moc držím pěstičky a tfuj tfuj tfuj,posílám štěstíčko.
6. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz
autor
zazy, tak to jsou vajucha určitě ok!!! mě taky do telefonu nic posledně říct nechtěli, že prej to musíme až s embryologem :wink:

a v kolik zítra jedeš, ať na tebe můžu myslet? :slight_smile:
6. dub 2010 v 15:00  • Odpověz
no holky, kde zase jste??? :frowning2:
6. dub 2010 v 15:47  • Odpověz
autor
no tady :grinning: ale mišanda jde za půl hodinky domů a jdu dělat žemlovku od Itala, tak jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2010 v 15:50  • Odpověz
jezis, misando, ty jsi siiilena kucharka, ty porad jen vyvarujes, ale jak to zvladnes to hned nesnist? :grinning: :grinning:
no zrejme uz jsem te prosvihla, tak papa, at se ti to pekne upece :wink:
6. dub 2010 v 16:32  • Odpověz
zdarek tak jsem prisla z krve výsledky budou ve čt a kdyz se jim to nebude zdat tak mam prijit na utz to si budu teprv volat
jinak jak to tu pročítam taku tu zustanem s misandou samy :frowning2: vid miso tady kazdej čeká nebo pícha a my nic :frowning2:
6. dub 2010 v 16:53  • Odpověz
cibka neboj budu tu s Misandou s vama,dnes jsem zacala trosku spinit,jsem 6den po ET tak nic dobreho necekam.mam trosicku depku,ale to se snad urovna ach joooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. dub 2010 v 17:53  • Odpověz
Nano tak se nestresuj,protože špinění není vůbec nic špatného,embryjka se můžou zavrtávat,nebo se jedno zakouslo a to druhé se takhle vstřebává...pokud nezačneš silně krvácet jasnou krví,tak je to v poho.Já jsem při tom 2 IVF začala dost špinit,řekla bych i krvácet a nakonec tam byly tři kousky,takže hlavně neztrácej optimismus a nepřestávej věřit :slight_smile: :slight_smile:
6. dub 2010 v 17:58  • Odpověz
Evi dekuji za podporu,ale znas to jak to chodi :slight_smile: u prvniho IVF jsem to mela taky tak a nedopadlo to nejlip.strasne chci tomu verit ze to tak je,ale bojim se.Ikdyz ten nehore to uz ma podle svyho naplanovane a ja s tim asi nic neudelam :frowning2:
6. dub 2010 v 18:03  • Odpověz
Ahoj Cibko,ty už jsi jako ta Mišanda,taky tě pohltily pesimistické myšlenky :rolling_eyes: Všechno bude dobré a každá se jednou dočká toho vytouženého štěstí :wink:

Jo a 17.4.máme sraz z Průmyslovky na Kladně v Hotelu,tak jsem na to zvědavá...po 19 letech...taky to mohly nechat za rok po 20,ale co,už se docela těším :slight_smile: Buď pojedu sama a budu cucat limonádku,nebo se nechám odvézt a dám si něco ostřejšího :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 18:04  • Odpověz
Nano já vím,je to těžké,člověk musí počítat i s tou horší variantou,ale zase je lepší,když se to nepovede hned na začátku,než potom později,už bych to nechtěla zažít,takže pokud se povede,tak celé těhotenství budu nervozní a ani si to pořádně neužiju!!!
Proč to všechno nemůže být jednodušší....
6. dub 2010 v 18:08  • Odpověz
jo to mas Evi pravdu.radeji at to odejde hned nez pozdeji,kdyz uz si clovek mysli ze to ma vyhrane.NIkdy neni zadna jistota,porad se budeme neceho bat :frowning2:
6. dub 2010 v 18:55  • Odpověz
Ahojky Nany,je to přesně tak já když jsem začla krvace 11 den po ET,tak jsem si taky říkala,že je lepší,když to bylo tak na začátku,než později,kdy už si člověk myslí,že má vyhráno.A tak jak říkala Evik,někde píšou,že je u zavrtávání špinění.Já teda nešpinila,jen večer a druhý den jsem to dostala,takže jsem to měla takovou rychlovku.Děvčata neuvěřitelně mě bolí prsa,je to hrozný,já snad stou podprdou budu muset i spát.Nany myslím,že ti to tentokrát,výjde,uvidíš.
Já si jedu zítra pro mimisky,jedu na půl jedenáctou,už abych je měla v bříšku a budu hajinkat.Jak zítra přijedu a písnu jak jsem dopadli a jestli tedy byli mrazáčci.
Jinak všem pěstičky a plivaneček pro štěstí
6. dub 2010 v 19:24  • Odpověz
nana - evik ma pravdu jeste není nic ztraceno mimiskové se muzou zavrtávat
tak nadejne vypadal začátek roku a ted se to vsechno kazí :frowning2:
eviku taky bys byla pesimista kdybys videla muj diář a lékaře např. přístí týden jdu v po a ve st a ten následující po,ut a čt a v uterý dokonce ke dvěma :frowning2:
ty jo tak to bude eviku parada se takhle sejít po 19 letech
6. dub 2010 v 19:26  • Odpověz
nana jak píšes nahoře uz to máme vsechno nalajnovaný jen kdybysme vedeli kdy je pro nás ten pravý čas pořád zvažuju tu kartářku
6. dub 2010 v 19:27  • Odpověz
zazy tak hodne stestí a užij si mimísky jak tam budou vplouvat :grinning:
6. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
ja uz jednou u kartarky byla pred rokem,rikala mi ze mimi bude,ale sama asi nevedela kdy.jen doufam ze nemyslela stene co jsme si pred rokem koupili :wink: to je taky takove mimi :wink:
6. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.