• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Zazy taky se připojuji s přáním,ať je zítřek dnem D a hlavně ať se prcíškům u tebe líbí :wink: :wink:

Cibi,je to hrůza to běhání po doktorech,ale bohužel to asi jinak nejde...tak zatni zuby a říkej si,je to pro miminka,tak něco vydržím,my všechny vydržíme a bude fajn.

Kočky krásný večer všem!!!!
6. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
Zazynko tak zitra hodne stesticka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jooo ty prsa me trapi do ted,ale trosicku uz to ustupuje. :slight_smile:
6. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: :slight_smile:
tak dneska první tady straším,vezla jsem drahouška,tak jsem byla nucena vylézt z pelíšku brzo....to asi nejspíš odpo odpadnu,pže po tom Utroši jsem pořád jako přejetá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska bude krásný den,tak si ho všechny krásně užijte :wink: hlavně Zazy s miminkama :sweat_smile: :sweat_smile:
7. dub 2010 v 06:59  • Odpověz
Ahojky,
zazy přeji moc a moc štěstíčka,smůly už sis vybrala dost,někdy se musí pustit a zrovna nes je na to krásný den... Ať ti to dobře dopadne a hezky se ti tam zakousají :slight_smile: Držím pěstičky.
7. dub 2010 v 07:21  • Odpověz
Dobré ráno !

Zazy, hodně štěstíčka, tfuj tfuj tfuj !!! :wink:
7. dub 2010 v 07:30  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
zazy, i já se přidávám a přeji hodně štěstíčka :slight_smile:
7. dub 2010 v 08:12  • Odpověz
autor
brééé ránko,

zazuš, držím palce a věřím, že to dobře dopadne !!!

nanuš, ty neplaš, i když vím a chápu, že je to těžký, no...člověk stejně těm depkám propadne...dřív nebo pozdějc. Já taky byla furt optimista a bohužel od listopadu to na mě padlo a nějak se z toho nemůžu vyhrabat. no, tak uvidíme.

jinak kartářka nevim...mě řekla, že první pokus nevyjde, že vyjde až ten druhý...tak já ti dám vědět jestli to funguje :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 08:24  • Odpověz
holky nespěte :slight_smile:
7. dub 2010 v 08:38  • Odpověz
autor
holky, tak mi zrovna volala IVF sestra od doktorky...tak doktorka udělala povyk na pojišťovně, aby mi poslali hromadu léků :grinning: takže mám gonal za 6500 ,- tak jsem zvědavá jaký koňský dávky budu mít...
7. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
misi-teda, tak to budeme mít konský dávky dvě :slight_smile:
7. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
autor
Peci, jakto??? ty nepíotřebuješ koňský dávky, ne? já posledně platila za gonal 5tis. teď je to o 1500 víc, tak jsem zvědavá jestli to budou dvě krabičky navíc..to by mohly :wink:
7. dub 2010 v 08:58  • Odpověz
a víš kolik platím já za ty injekce? 10tis a budu si píchat 3ampule denně :frowning2:
7. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
jo, peci, já tohle počítám jenom za gonal, já si budu doplácet taky ještě za další, to budu mít zase ještě Luveris...

mě by zajímaly ty tvoje dávky v jednotkách, ale to asi nevíš co??? máš nějaký moc drahý léky :zipper_mouth:
7. dub 2010 v 09:05  • Odpověz
no a já mám tu desítku jen za ty injekce a ostatní k tomu :frowning2:
misi a je to někde na krabičce, že bych ti to napsala?
7. dub 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
peci, ty jednotky ti píše doktor při tom rozpise toho protokolu. jenomže ty to máš napsaný asi na ty ampulky ne? tak se číhni na ampulku jestli tam něco neni...?...
7. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
misi na ampulce je 75IU a mám v jedné dávce mít 3ampule
7. dub 2010 v 09:14  • Odpověz
autor
peci, tak to je 225 jednotek..já měla při prvním IVF 262.5 - pro srovnání. a teď budu mít určitě 300jednotek na den. ty máš takovou tu klasiku těch 225...nechápu, proč jsou ty tvoje léky tak drahý :zipper_mouth:
7. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
to já taky nechápu :frowning2: je to peněz, kdyby měl člověk aspon jistotu, že to zabere
7. dub 2010 v 09:23  • Odpověz
autor
peci, já myslim, že to bude lepší jak ty nativy :wink: a budeš mít i mrazáčky určitě :wink:
7. dub 2010 v 09:27  • Odpověz
misi-ty jsi takové naše sluníčko a umíš vždycky pohladit :slight_smile:
7. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
autor
peci, tak u tebe to je jasný, když jsi při minimálce měla tak krásný výsledky :wink: teď budeš mít vajec jak nas...o :grinning:
7. dub 2010 v 09:35  • Odpověz
bre ranko holky :grinning:
7. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
ahoj borůvečko...neměla jsi dneska být na utz??? jak jsi dopadla...děěěěleeeejjj piiiišš!!!
7. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
krasny den holky moje :slight_smile: holky co mate za pojistovnu ze doplacite tolik za leky ja za ten gonal nedoplacela ani korunu,tak mi to nejde do hlavy ze vy tolik doplacite :frowning2: jinak spineni ustalo,tak uvidime jak to vsechno bude pokracovat.v patek asi testnu,ale nedavam tomu zadne nadeje.kdyz jsem byla na prvnim IVF v listopadu taky jsem tomu strasne moc verila.ted uz nedoufam a potom vcerejsku uz vubec. :frowning2:
7. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz
ahoj misando, na utz se teprve chystam:slight_smile: .. ty mas teda pamatovaka :wink:

nana nesil :wink:
7. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz
autor
nana, tak to nevim, že jsi nedoplácela ani korunu..to je divný...doplácí se vždycky ne? doplácí holky jak s VZP tak i já s Průmyslovou. tak neivm.

hele, neštvi mišandu...špinění přestalo? přestalo...tak co jako? proč bys nemohla mít naději???
7. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz
autor
borůvko, takže chrchláááááááám....tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjj babo!!!!! doufám, že přinese štěstí :slight_smile: a bacha ať ti neskápne z monitoru na stůl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
borůvečko, jaký máš ty dávky??? kolik jednotek???
7. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz
Tady je poslední dobou nějaká špatná nálada nebo co...
Nana já si naopak myslím že když si přestala špinit tak je to dobré znamení a všecno dobře dopadne...
Venku krásně,sluníčko spoustu nové energie... No teď už to musí jít samo..
7. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz
Jinak já na léky taky doplácela jen 2000 :slight_smile:
7. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.