• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
misi, tak ono záleží kolik máš jakoby těch dávek - jednotek...a jkýjsou léky...

já to mám drahý protože to jsou pera a jsou to koňský dávky :wink:
7. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz
dobre berunky uz nebudu zlobit :slight_smile: ja mam pojistovnu metal aliance ale chodim do FN do caru tak jestli proto ze je to statni,ale myslim ze nejvetsi vliv na to ma pojistovna.mela jsem tri krabice toho gonalu bylo to v peru.jinak doplacim je za utrogestan naposledy za 4baleni 390kc
7. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz
holky ja mam vzp a taky vzdycky doplacim, jak psala misanda

misando: diky za kemrouse, myslim, ze se bude hodit, ja bych chtela aspon deset vajec :wink:
ted jsi me zaskocila s tema davkama. ja mam menopur, tak to pocitam na ampule - 3 dny 5 ampuli, 3 dny 4 ampula a kt omu lrgalutran 3dny
7. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz
boruvkuo at ti to dobre dopadne :slight_smile: a uz nešílím přísahááááááám :slight_smile:
ted jsme platili neco pres tri tisice a pred tim, kdyz jsem mela gonal tak neco kolem 5tis.
autor
co to je metal aliance??? :astonished:

tři krabice? tak já měla posledně pět a teď to bude asi sedm teda :zipper_mouth:
7. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz
nana: no proto :slight_smile: jinak dekuju :wink: mam trosicku vic teda strach, jak to dopadne :unamused:
7. dub 2010 ve 12:30  • Odpověz
autor
borůvko, ty krasavice :grinning: já z ampulí nepoznám, kolik tam toho máš :grinning:

no, já tipuju těch 8 folikulů :slight_smile: a z toho bude 6vajec :slight_smile:
to je pojistovna ty ji neznas????asi ne ale je dobra hodne proplaci :slight_smile: ty jo,ale to mas davky to ti nezavidim na kdy to tak vypada se stimulkou :slight_smile:
autor
nana, stimulka od 27.5., cca...

fakt tu pojišťovnu neznám :slight_smile: kdo jí zná, ať se přihlásí :grinning:
7. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz
Já jsem taky u metalky a doplácela jsem akorát Puregon 2000 a u Pregnylu platím jenom 30 Kč za recept,takže pohoda. Pero jsem k tomu dostala za darmo od sestřičky a Dipherelin byl bez doplatku. Bylo mi to docela divný,protože mi sestra i dr na konzultaci říkal že budu doplácet ř tis.,no ale přeci se nebudu ptát. :slight_smile: A taky kdoví co mi ještě naordinuje za sajrajty... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
ok, takze misando pro tebe:
kazdy den 5x ampule, 1 ampule obsahuje 78iu fsh a 75iu lh, no je to proste jine davkovani oproti gonalu, nic si neodmeruju, redim si priste tyhle ampule roztokem.
Takze denne 5 ampuli (1 ampule =75fsh+75lh) po tri dny a pak 4ampule po tri dny

Holky muzeme uzavirat sazky na pocty vajec.. mam fakt ted nervy v kybli, aby tam neco bylo.
7. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz
tak to ja zase potom budu podporovat ja tebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kveten je peknej mesic tak to pujde hladce :slight_smile:
7. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
autor
borůvko, jsem z toho jelen, radši ty počty necháme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nanuš, tak to si piš...budu podporu potřebovat, pač budu furt jak šílená...to poznáš :grinning: ale tak zase věřim, že když budu chodit do práce, tak to bude rychlejc utíkat a bude to lepší...
7. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
misanda: jak rikam, je to uplne neco jineho nez gonal, tam si natahnes stupnici podle jednotek a je to, ale tady je to proste na ampule, v baleni je jich 10, ja beru 5 denne., tak uvidime :slight_smile:

misando pockej, je uz budu vedet u sebe vysledek, mozna to orvu a ty to budes mit pred sebou a budes hlasti dve// :grinning:
7. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
borůvko, já měla takhle na ampule stimulky na IUI :wink:

a jdi už na ty vajca...jsem děsně zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz
no misi to mas pravdu,clovek na to asi tolik nemysli.u nas v praci to zase vsichni vedi nic se tam neutaji to je v haji,hrozna drbarna uz se tam nechci vratit ach joooooo :slight_smile: priste kdyby nahodou musela znovu na ivf tak budu taky chodit do prace,je to asi lepsi kdyz nemas nejakou narocnou praci :slight_smile: moje sefova je strasna drbna,ale fakt strasna nikdo ji tam nema rad,ale ja ju nejak prehlizim kdyz to jde :slight_smile: uz se tesim na to jak budes šílená
7. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
misanda: uz jsem se byla asi 5 krat behem patnacti minut vycurat no a pomalu to balim, ale holky, ja budu na netu az vecer nebo zitra rano...ale urco dam vedet.. uvidime, jakej je misanda - pekarka prorok. :wink:
7. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
tak holky zatim papa, snad vecer :wink:
7. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
boruvko tak tfuj,tfuj :slight_smile:
7. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
autor
borůvko papa a držim!!!

nanuš, já právě byla doma ten první pokus a druhej jsem si řekla, že na to kašlu. akortá si řeknu, že chci píchat hormony až večer...nechci v práci..jinak u nás v práci to asi taky budou vědět všichni, pač si budu chtít po ET i vzít dva dny dovolenou a musim se domluvit, že kdyby mi po OPU nebylo dobře, tak si vezmu rychloden volna :wink: v tomhle je to zase lepší že se to ví.

jinak ty fakt proti mě skoro vůbec nestresuješ :wink: a vpátek na to testování budeš mít kolik dní po ET???
7. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz
bude to 9den po et tak se rozhoduji mezi patkem a sobotou :slight_smile: to uz by tam mohlo jit neco videt co myslis.
7. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
hele, nevim :slight_smile: určitě jestli chceš testnou takhe dřív, tak si kup ten super citlivej test :wink: ale já jsem říkala, že příště vydržim do toho 12-14dne po ET...pač mě fakt běhá hrozně dlouho pregnyl v krvi, což nechápu...
7. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
ja tentokrat pregnyl nemela tak vim ze ten tam nebude,ale mam to odzkouseny ja ho myvam v tele 10dni :slight_smile: u iui jsem se totiz pozorovala byla jsem na te inseminaci dvakrát a nic :frowning2: ale tam ta nadej je fakt mala
7. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
nanuš, tak to jsme měly to samý..já byla taky dvakrát na IUI a taky jsem se jednou pozorovala, kdy ten pregnyl zmizí a zmizel až 12tý den!!!!

já IUI nevěřím...předtím jsem věřila, ale co jsem to zažila...tak prostě ne, no...

a co jsi měla když ne pregnyl? něčím ti museli vyvolat - naplánovat - ovulku, ne?
7. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
ja mela ten Ovitril nebo nejak tak se to jmenovalo :slight_smile: to asi je taky na tu ovulku.tenkrat s tim pregnylem u 1IVF jsem mela vetsi davku a tenkrat už tam 8den nebyl a potom u IUI jsem mela mensi davku a 10den tam jeste slabe byl,takze to asi zalezi jak zrovna to telo funguje :slight_smile: taky tomu iui neverim to je jako snazeni doma a navic doma je to prijemnejsi :slight_smile:
7. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
nanuš, máš pravdu s tim IUI, hlavně to jede jak na běžícím pásu, nikdo se s tebou moc nebaví a necrcá a to mě taky zarazilo. navíc jsou tam stejné šance na otěhotnění jako doma, takže 16%. prý jim to ale poslední roky kleslo a neví proč...?

jé, já už se taky těšim na stimulku..dneska mám velmi pozitivní náladu, díky telefonátu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz
misi dockas se nakonec ti budu zavidět nebo co to pichani :slight_smile:
7. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz
autor
nana, nebudeš, pač ty budeš mít zvížátko v pupíku :wink:
7. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz
Tak jsem si koupila parní hrnec,tak jsem zvědavá co v tom vykouzlím k večeři.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nepoužíváte někdo???
7. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.