• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Boruvko souhlasím s Mišou a myslím,že dlouhý protokol je fakt lepší a o změně Caru bych možná taky uvažovala,prostě zkusit něco jiného....Tahle soukromá centra jsou sice hezká co se týče vybavení a možná přístupem,ale taky si za to nechají zaplatit....já jsem ve státním,žádný luxus,ale lidský přístup a jde jim o to ti fakt pomoci otěhotnět....a jsem spokojená :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2010 v 16:28  • Odpověz
tak misando napsala jsem na lekari on-line dotaz ohledne toho dlouheho protokolu a odpovedel mi primo Mardesic, ze dlouhy protokol je pro zeny, ktere reaguji spatne na stimulaci zcela nevhodny.. takze tohle bysme meli vyreseno.
7. dub 2010 v 16:33  • Odpověz
je eviku, me se nacetla tvoje odpoved az ted.. no tak dlouhy protokol je zapovezeny, primo od vedouciho sanatoria Pronatal :unamused:
7. dub 2010 v 16:35  • Odpověz
takze holky zase prd. No tak ja dneska koncim. Jste z toho na nervy a jedu za mamkou, aby mi pichla pregnyl, ja jsem dneska nejaka blbozni, tak bych si to snad ani nepichla sprave..
7. dub 2010 v 16:36  • Odpověz
Aha tak to asi nepřipadá v úvahu,to je škoda...tak musíš doufat a věřit,že teď to budou ti praví bojovníci a povede se :wink: moc ti to přeju a budu držet všechny palce co mám :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2010 v 16:43  • Odpověz
Borůvko neházej flintu do žita,snad ti to všechno dobře dopadne. Já mám třeba folikulů dohromady asi třicet,ale nikdo neví co vajucha,že jo,takže si myslím že je lepší mít 4 vajíčka zralá a kvalitní než jich mít hromady,ale podle mě na úkor kvality... :unamused: No uvidíme. V pátek jedu ještě na kontrolu a budu taky zase vystresovaná jestli nepopraskaly,jestli ty malé dorostli a až pojedu na opu tak hlavně jak budou kvalitní.. :unamused: No prostě si toho na cestě k mimi vytrpíme dost a kdo to nezažil nepochopí... Přeji ti pevný nervy,za pár týdnů už bude po všem a já věřím že s dobrým výsledkem. :wink:

Jinak holčiny ukuchtila jsem první večeři v parním hrnci (kuřecí špízy,brokoličku,mrkvičku a brambůrky s cibulkou)a oba se oblizujeme ještě teď. Fakt jsem byla překvapená,všechny co o tom přemíšlíte jen a jen doporučuji!!! Dala jsem to do hrnce a než jsem si umyla nádobí a uklidila kuchyň tak bylo vařeno. No paráda. :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 17:36  • Odpověz
autor
borůvko, prostě uvidíš jak to tentokrát dopadne a já bych udělala CARu lálá...jak píše Evik...za to nic nedáš a do IVF se nemusíš pouštět, pokud se ti nebude zdát postup. prostě si myslm, že bys pro to měla něco pak udělat a nechat si fakt udělat veškerý vyšetření, když máš vyčerpaný druhý pokus...nemyslm to zle..jenom se snažim najít řešení a vidět to trošku pozitivně. vždyť fakt můžeš mít pitomou endošku a zbytečně si vyčerpáváš pokusy!!

misi, tak super s tím hrncem...já si ho taky koupim, ale až po IVF...te´d se budou korunky holt kutálet trošku jinam :zipper_mouth:
7. dub 2010 v 17:52  • Odpověz
No mišo já ho mám za odměnu,prý za statečnost :grinning: Když přítel viděl to množství injekcí a pak jak si to píchám tak mě dost litoval a píchnout mi nic nechtěl když sem mu nabízela ať si to zkusí.. Ale políčeno už jsem na něj měla dlouho...
7. dub 2010 v 18:28  • Odpověz
Ahojky děvčata,tak jsem sem na chvíli zase nakoukla.Borůvko,ono je to jedno jestli dlouhý nebo krátký protokol,já měla u krátkého více vajíček než ted u dlouhého.Ale jak říkala Mišanda,podívej se na mě taky jsem měla jen 4 kvalitní vajucha.Takže není nic ztracené,neboj jsou to bojovníčci,oni to zvládnou.Musíme věřit,že tentokrát to výjde.
7. dub 2010 v 19:04  • Odpověz
ahoj holky, honem vstávat, svítí krásně sluníčko :slight_smile:
8. dub 2010 v 07:17  • Odpověz
Ahoj Peci a všechny kočky :slight_smile: :slight_smile: jj dneska to vypadá zase na luxusní den,tak si ho musíme řádně užít!!!!Já asi pojedu někam na drby,pže doma už mi začíná hrabat,tak se potřebuji rozptýlit :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 07:29  • Odpověz
autor
dobré ráno, dneska to bude fakt luxusní den...mišanda má i sukni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale po ránu to ještě mrazí, mno :frowning2:
8. dub 2010 v 07:50  • Odpověz
autor
a holky, včera porodila kamarádka...normálně přijeli do porodnice a šla hned na sál...v půl devátý nevěděla jestli bude rodit a v deset už byla malá na světě...to je krásný..já jsem ouplně dojatá...
8. dub 2010 v 07:50  • Odpověz
Dobré ráno holky ... luxusní říkáte ? No, tak to si budu muset asi počkat, pač tady je mlha, až by se dala krájet :grinning:
Jdu se pokusit nasnídat, mám žaludek na vodě, tak uvidíme, co z toho bude, a pak se pustím do žehlení !!!

Kůň s Vámi !!!
8. dub 2010 v 07:55  • Odpověz
misi-tak to jsi s tou sukýnkou dobrá, já tak akorát bojuji s močákem a asi budu muset k doktorce, mě z toho asi fakt trefí :frowning2:
8. dub 2010 v 08:01  • Odpověz
Abig neboj,však mlha ustoupí a budete mít taky krásně :slight_smile: A jak se cítíš jako těhulka?To žehlení nepřeháněj,není to prý dobré takhle po transferu....

Míšo tak ty už jsi vyrazila v sukýnce?Hlavně aby ti nenastydla Božka,teď musíš být mooooc opatrná :grinning: :grinning:

Peci a co ty máš s močákem?Někde jsi asi taky přistydla co?Tak to koukej dát rychle do kupy,za chvíli dorazí mrška,ať jsi připravená :wink: :wink:
8. dub 2010 v 08:07  • Odpověz
eviku, já ti nevím, jsem z toho na nervy, trpím na to, ale rok jsme měla klid a zrovna ted, jsem z toho na nervy :frowning2: zkouším brusinku, tak snad zabere a nebudu muset k doktorovi
8. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
autor
holky, no neivm mě je stejné jak v sukni tak kalhotech...takže mi zima moc nebyla...to mi mrzly spíš jenom ruce :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak s močákem problémy nemám nikdy, i kdybych se procházela bosá ve sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: (a teď jsem to určitě zakřikla :grinning: )
8. dub 2010 v 08:17  • Odpověz
Míšo tak to buď ráda,že na to netrpíš,já teda taky ne,ale měla jsem to jednou a stačilo mi!!!!!

Peci a co urologický čaj,zkoušela jsi?Ten mi pomohl,brusinku neznám,nemám s tím zkušenosti.... :sunglasses:
8. dub 2010 v 08:28  • Odpověz
eviku jo, zkoušela, všechno, jen at to přejde a můžu začít
doufám, že to přejde, bude to i těma hormonama a tím vším, čím procházíme
8. dub 2010 v 08:37  • Odpověz
To jo Peci,tělíčka jsou v šoku,co do nich všechno naládujeme,hlavně aby to k něčemu bylo :slight_smile: :slight_smile:
Zítra zkusím testnout,bude to 10 den a nějak divně mě pobolívají prsejčka,tak že by?????????
Hlavně ať se ti to co nejdřív spraví :wink: :wink:
8. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
Evíku, fakt by se nemělo žehlit ? :grinning: No, tak to mám fajn výmluvu, vyžehlí 2 trička pro mánžu a končím :grinning:
Netuším, jak se cití těhule Evi, je mi polehounku zle od OPU, takže nic. A popravdě se ani nesleduji, jen mě manžel "vytáčí" pač se mě furt ptá, co dělají kuřátka a já mu nedokážu vysvětlit, že to prostě nepoznám .... a kdo jo ?
K tomu i přes ten fajn výsledek nevěřím ve šťastný konec. No, uvidíme, buď mrcha dorazí nebo si vyzkouším čurknout na test (ty jsem si už objednala, dorazí příští týden), takže až 18. budu testit ... nechci honit duchy.

Peci, tak močák, to je previt. Můžu ti doporučit taky měsíčkový čaj, ale musíš se jím prolít, je 100% chutnější něž urologický, ten je spíš na škodu. Urinal je taky fajn, ale pokud už to máš rozběhlé, tak jedině ten čaj a jak už jsi psala, tak i ty brusinky stojí za to ... mě pomáhal ten čas z měsíčku, pač jsem si někde uhnala před 3 lety chronický zánět močového měchýře a spoustu ohavností okolo ... takže jakmile mě jen píchne, tak chlempu ten čaj.
8. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
Evíku, to už budeš 10den po ET ?Jéj, toto utíká, snad je to ten pravý příznak, moc bych ti přála //
8. dub 2010 v 08:44  • Odpověz
Abig jj letí to jako blázen,tentokrát mi to utíká rychleji než poprvé....já doufám,že je to ten správný příznak,jinak mě prsa nebolí,ale zase mě i začíná pobolívat břicho jako na MS,která má dorazit o víkendu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak čert se v tom vyznej....nějak to dopadne :wink:
Ti chlapi co?To jsou díla.....taky by jsme rády věděly,co se nám v tom bříšku děje....oni jsou fakt někdy horší než my baby!!!!
Takže testit budeš 18.4.?Budu mačkat pěsti,aby to vyšlo,a já si myslím,že s takovými krásnými embryjkami to je na 99% úspěch zaručen... :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2010 v 08:57  • Odpověz
abig, tak to je super, zkusím si ho koupit, jinak beru APO brusinka max, je to v sirupu a prý super, tak zvýším dávku a uvidím, je to fakt jak na potvoru, vůbec nevím, jak to dopadne, protože čekám mrchu a měla bych začít píchat a když nebude v cajku, tak fakt nevím
8. dub 2010 v 08:58  • Odpověz
Eviku-tobě držím moc palečky a věřím, že začneš druhou řadu těhulek
8. dub 2010 v 08:58  • Odpověz
Jooo a jsem 10 den po Ket!!!!Máme zmrzlíčky bojovníčky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
äbig-asi jsem to přehlídla, jak velký jsi měla embryjka a kolik jich máš vložených?
8. dub 2010 v 09:01  • Odpověz
Peci budu se snažit začít novou těhuvlnu a pořádně vás navnadit :grinning: :grinning: A 10 den až zítra samozřejmě :grinning: jen jsem chtěla opravit ten ET na KET,aby když to vyjde jsem vylepšila statistiku úspěchu :sweat_smile:
8. dub 2010 v 09:02  • Odpověz
Peci, jen si ten čaj kup. On je dobrý i na bolení hlavy.

Nakonec jsme dopadli hodně moc dobře (tfu tfuj, snad se teď nerouhám). Z 8vajíček co se oplodnily, přežilo 7.
Z toho 5 expandujucích blastocyst kvality 1 a 2 částné blastocysty kvality 2 ... zavedeny 2 kuřátka .... na protokol o zamražení čekám mailem, netuším, jestli zamrazili všechno, pač jsem je neposlouchala, jak jsem byla v šoku. A už blbnem s manželem, jestli nám to vůbec zamrazí ... no snad Macháč přemýšlel v tu chvíli za nás, protože mi řekl, že jestli neotěhotním, že ho totálně naštvu, že v laborce lepší embrya nenajdou, že něco tak hezkého dlouho neměli .... takže si říkám, že snad nějaká zmrzlinka bude.

Neznáte děvčátka nějaký holčičí trik na nevolnost od žaludku ? Jen tak mě tam lechtá, ale furt mám pocit že se pobliju. A to mi dr. řekl, že jestli takhle reaguju na Utroš, tak mi blahopřeje ke 3 prozvraceným měsicům těhu .... :grinning:
8. dub 2010 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.