• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
abig-tak to je fakt skvělé, moc ti to přeju, no já čekám na ms, mám předepsané injekce Bravelle, tak bych druhý den měla začít píchat, tak ted jen doufám, že mi to ten p......močák nepřeruší a já nebudu muset měsíc počkat :unamused: to by byl gakt pešek :unamused:
8. dub 2010 v 09:11  • Odpověz
Peci, a jak dlouho už tě ten močák trápí ?
8. dub 2010 v 09:12  • Odpověz
Dobré ráno holky,

všem vám moc děkuju za podporu :slight_smile: Tak budu doufam, že v těch čtyřech folících co mám budou super vajucha, super zralý a oplodní se super spermiemi a buou z toho super embrya. Nic jineho mi totiz nezbyva, ze :pensive:

Abig, gratuluju k super embryjkam, myslim, ze holky maji pravdu, predpokladam u tebe temer zaruceny uspech :wink:
8. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
cítím ho tak ýden, akle dneska to bylo nejhorší, včera jsme totiž byli s manžou ve městě a šli jsme domu pěšky, cca 40min, a já to zadržovala celou dobu a nad ránem to přišlo
8. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
Borův ahoj, to si piš, že je tam budeš mít .... kvalita je kvalita, prď na kvantitu.
Vem si mě ? Z 20 vajíček, 14 zralých a oplodnilo se jen 8 ....
Po OPU jsem bulela, když mi řekli, kolik toho bylo, protože jsem věděla, že je to naprd. :sunglasses:
8. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
uvidím, jak to bude do zítřka a když tak asi budu muset k doktorce
8. dub 2010 v 09:17  • Odpověz
ono to nějakou dobu trvá, než se to zase spraví
8. dub 2010 v 09:17  • Odpověz
Pecičko, tak prolít čajem, už tě to trápí "dost" dlouho .... ale urologický né, ten se může jen na počátku, teď by jsis jen uškodila.
8. dub 2010 v 09:18  • Odpověz
abig-je to svinstvo, ale žádné antibiotika nechci, třeba včera jsem se ráno vzbudila, všechno v pohodě, vůbec jsem nevěděla, že nějqký močák mám, celý den a celou noc klid, ani u čurání nic a dneska ráno taková facka a znovu
8. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
abig: ono ale zatim nejde rict, jestli opravdu budou zrala a kvalitni. Pri prvnim pokusu jsem mela 4 a ztoho jen 2 zrala, takze jsem po OPU nervama nespala, jestli se oplodni...

peci: ja teda zatim nikdy zadne problemy s mocakem nemela, tak nemuzu radit a ani nevim jake to je, ale tak se ted radeji na prochazky vyprdni a neriskuj. Rekl ti k tomu neco doktor?
8. dub 2010 v 09:21  • Odpověz
neřekl, on o tom neví, já to s ním neřešila
8. dub 2010 v 09:22  • Odpověz
Jo, to mi povídej, já neměla žádné problémy a najednou jsem začala čůrat krev, tak jsem šla na urologii rovnou a chodila tam 3měsíce, už nikdy víc .... pak jsem narazila na jiného urologa, takový šetrný a hodný ... prý to, co mám já, mají jen staré baby, hahahaha ... jsem brečela jak malá ... ale jak jsem to přelečila, tak nemám problém, ale při jakémkoli náznaku piju ten měsíček.
Vždy se mi do večer uleví.
8. dub 2010 v 09:23  • Odpověz
abig-zajdu si ho koupi, myslíš, že bych měka zavolat Macháčovi?
8. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
Peci, já nevím .... ale napiš mu e-mail .... on ti do zítřka odpoví, většinou odepisuje v noci. Máš na něho mail ?
Za zeptání nic nedáš a budeš v klidu.

Borův, já tě chápu .... ať máme tolik nebo netolik vajíček, bojíme se každá .... já při prvním pokusu přišla cca o 10 embryjek s tím, že údajeně mají kolem sebe nějaké cysty a jen oznámili, že mi zavedou poslední dvě ....
8. dub 2010 v 09:30  • Odpověz
autor
peci já vlastně jednou ten močák taky měla...to jsem zkoušela novou gynekoložku a ona je tim proslavená, že tam nějak rejpla, čurala jsem a u toho brečela atd...no a dala mi nějaký tablety na zavádění a do pár dnů to blyo ok. a že prej je to normální, že se to stává běžně..jasně..už jsem k ní taky nešla. na to mi kamarádka řekla, že si k ní chodí jednou za rok na prohlídku, aby jí napsala antiko a tak a že to má od ní vždycky !!!

borůvko, věřit udělá hodně...to dááášš!!

evi, no mišanda ti řiká, že budou dvojčata...a furt mi nebudeš věřit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. dub 2010 v 09:31  • Odpověz
je to hodnmě něpříjemné, napsala jsem doktorovi meila, tak uvidím, co odepíše
8. dub 2010 v 09:46  • Odpověz
No, některý dr. je proti, jiný ti to schválí, zkusila jses naložit do horké lázně ? Buď je povraždíš tím horkem, nebo se ti to rozjede úplně a budeš vědět, na čem jsi ...
8. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
Jojo Miši ... my ti budeme věřit :grinning: :grinning: :grinning: nevím jestli Evča bude nadšená z tvé předpovědi.

Tak už jsem si pomohla od nevolnosti, poblindila jsem se :unamused:
8. dub 2010 v 09:50  • Odpověz
abig,jo,jo dala už je to mnohem lepší
8. dub 2010 v 09:59  • Odpověz
Takže ještě jedna rada, zabalit břuch do deky a nevylézt z tepla, jsi doma viď ? Tak si zahraj na indiánskou babi a zababuchej se ... brusinky, teplo a to hodně správných tekutin ti pomůžou !!!
8. dub 2010 v 10:02  • Odpověz
jsem doma, dám na tvé rady, ani nevylízám :slight_smile:
8. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
abig, ty jsi fakt blindila? :astonished:
8. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
Mišandi, fakt ... ale to nic neznamená ... u prvního jsem taky blindila .... ale dneska je mi blivno od rána ... :grinning: Po OPU jsem lítala každé ráno, prý to asi bude z toho Utroše mi řekl dr.
8. dub 2010 v 10:26  • Odpověz
abig- dělá to ten utrogestan, já z něj taky poprvé blinkala, pak jsem ho začala zavádět, tak to bylo trošku lepší
8. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
Jo, já vím, jenže já ho zavadím vždycky ... když to polknu,tak jsem jak zfetovaná, směju se jak debil a pak z minuty na minutu vytuhnu ....
8. dub 2010 v 10:34  • Odpověz
Tak dorazil protokol o zamražení .... celkem 3 embrya ... v jedné pejetce jedno, a v druhé dvě.

Holky, zvyšuje Utroš teplotu ? Nebo na mě něco leze ?
8. dub 2010 v 11:27  • Odpověz
abig-tak to je super :slight_smile:
8. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
Abig to víš,že nejsem nadšená z Mišandiny předpovědi,ale necháme to na přírodě,ona si s tím poradí....hlavně vůbec není ještě nic jisté :wink: a ty máš teda moc pěkné předpoklady na 3měsíční nevolnosti,ale myslím,že za ně budeš ještě ráda viď?

A Utrouš je ble ble,taky ho zavádím a jsem po něm strašně unavená....večer max. do 21.00 a pak musím do pelechu,ještě že mi není taky blivno po něm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu sundat velikonoční výzdobu.......
8. dub 2010 v 11:33  • Odpověz
Abig leze na tebe těhotnění nejspíš :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 11:34  • Odpověz
eviku už?
8. dub 2010 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.