• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
evi, náhodou, já bych za dvojčátka byla moc šťastná, abych už tenhle kolotoč nemusela podstupovat znovu, mno...

abig, gratuluju k nanůčkům :slight_smile: tak vidíš, máš to ještě pojištěný, ale já si myslim že je využiješ tak za dva roky :grinning:
8. dub 2010 v 11:35  • Odpověz
Evíku, vtipná fakt ....pokud jo, tak proč ne ....
8. dub 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
já už taky ráno v sedm neměla co dělat, tak jsem likvidovala velikonoce. musim to ještě naházet do krabice až přijdu dom.

a dneska jdu do pizzérky na výýýbornou švýcarskou sýrovou polívku, tak tam něco nabalim Fanošovi a nemusim vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2010 v 11:36  • Odpověz
Ty toho svého Fanoše nádherně rozmazluješ Mišando, doufám, že ti to oplácí ... :grinning:
8. dub 2010 v 11:39  • Odpověz
autor
abig, právě že moc neoplácí...ale mě stačí, když mi věnuje za tu péči spermoše :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 11:40  • Odpověz
teda, teda holky, to je téma :slight_smile:
8. dub 2010 v 11:41  • Odpověz
Trochu málo ne ? :grinning:
Hele ty naše pekařko a kuchtinko, nemáš nějaký domácí recept na muffiny ?
Mišo to ti věřím a hlavně ty budeš šťastná,protože za ty peripetie,které musíš podstoupit,to prostě dvojčátka budou :slight_smile: :slight_smile:

Peci,myslíš jako,že je brzy na likvidaci výzdoby?Já to sejmu a hotovo......

Abig tak 3 mrazáčky,to je pěkné....je to taková jistotka,ale ty je použiješ až příště :grinning: :grinning:
Pokud se zadaří a bude jedno, tak toho určitě využiju ... pokud budou dvě najednou, tak už toho nevyužiju .... budu muset potom popřemýšlet jestli darovat nebo darovat na vědecké účely .... :frowning2:
8. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
autor
abig, nějakej mám doma...mrkni na mimibazar...oni mufíci těžký nejsou...já dělám všechno podle mimibazaru.

včera jsem dělala nějakou hruškovou bábovku podle takových těch receptů co chodí mailem..samozřejmě se nepovedla...takže podle mailu už nic nepeču!!!! :angry:
8. dub 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
abig, ale tak ono by asi bylo lepší kdyby i ty dvě najednou byly, no ne?? :wink:
8. dub 2010 v 11:47  • Odpověz
ahoj holky dočtu vás večír jen ve zkratce volala sem na výsledky krve a hladina hcg je porád stejná neklesá ani nestoupá :frowning2: v pondělí znova krev a mozná utz nevim co se to deje
8. dub 2010 v 11:48  • Odpověz
autor
cibi...???? až v pondělí???proč??
8. dub 2010 v 11:50  • Odpověz
Cibi ahoj, no to je zvláštní ... kolik toho hcg tam je ?
8. dub 2010 v 11:50  • Odpověz
Miši, kouknu se na ty recepty ...
Když budou dvě najednou, tak to vadit nebude, to určitě ne ... s tím jsem se dávno smířila ...z druhé strany je mi .. už dost let, tak bych zůstala s dvojkama doma 4 roky, abych si je užila a pak šla do práce .... pokud to budou dvojky, chci se jim věnovat o rok déle, když nebude tolik času dát dvěma dětem najednou to, co se dá jednomu ...
8. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
Ježíši Cibi,co se to děje?To ti ani neřekli,proč ti HCG nestoupá ani neklesá?
8. dub 2010 v 11:52  • Odpověz
abig-jestli to není tajné, kolik to je dost let? :wink:
8. dub 2010 v 11:52  • Odpověz
autor
abig, jj, já bych asi taky s dvojčátkama zůstala doma dýl...užiješ si to vlastně jenom jednou za život, což...tak proč ne naplno...?
8. dub 2010 v 11:53  • Odpověz
cibi-moc tě zdravím,to fakt nechápu, jak můžou být tak v klidu?
:grinning: Jasně Peci ... teď mě všechny zdupete, jak jsem mladá ..... 29 .... jenže už se snažíme 4 rok .... tak si připadám staře .. na to mít první dítko ..
to jsi opravdu ještě mladice, ale chápu tě, připadá ti to nekonečný kolotoč, ja vím.....
8. dub 2010 v 11:54  • Odpověz
Jasně Miši, ještě se uvidí .... k tomu budeme stavět, tak si to pak musíme "spočítat" jestli by to mohla takto fungovat.
na krvi sem byla v uterý a dnes byli vysledky tak novou krev nabere v pondělí ráno a v 6 mam prijit na utz prý je stejný to hcg tak nevim nejdřív rekla 10 a pak 100 ale ted se to prý nehejbe uz je to 3 týden co se to táhne a ms mam uz od 22 března :frowning2:
8. dub 2010 v 11:55  • Odpověz
autor
abig : no, tak v tomhle ohledu si taky začínám připadat stará, pač už je to přes dva roky a přijde mi to hrozně dlouhýýýýýý

cibi : doprčic, to by ale s tebou měli honem něco dělat už dávno ne? když se to táhne takhle třetí týden...?
8. dub 2010 v 11:56  • Odpověz
Cibi to je dosti divné, a jak se citíš ? To zavání mimoděložním, ale tobě snad UTZ dělali po tom nevydařením ne ? Není normální, aby tak lítalo hcg a drželo se tak dlouho ..
8. dub 2010 v 11:56  • Odpověz
abig utz mi jeste nedělali od toho nevydařeného ivf sem jeste nikde nebyla zatím chodim jen na krev k sestře, jinak se citim ok myslim ze kdyby to bylo mimoděložní ze by mi bylo blbě né transfer byl 6.3
8. dub 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
to je přesně to, co nechpu...proč hned po nevydařeném IVF neudělaj utz... :angry:
8. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz
Cibi to je vážně divné.....rozhodně si myslím,že nechat to do pondělka je dost nezodpovědné :rolling_eyes:

Nechte toho vy stařešiny,co by jsme měly říkat my s Peci viď?
8. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz
do genetu me objednali až na 20 dřív mě nikdo videt nechtěl a kdybych nesla sama na tu krev tak teda nevim
8. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.