• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
eviku nic jiného mi steně nezbývá
8. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz
autor
evi, tak vy s peci aspoň nějaký ty "radosti" doma už máte :zipper_mouth:
jeste muzu zkusit dr do gennetu
Heleď vy mladé stařešiny .... vy už máte dítka, tak nezlobte .... prý stařešiny .... se z vás picnu ... :grinning:
A že ti nedělali UTZ je skutečně vrchol!!!!!!!!!Za co se platí ty sumy v těch centrech,když ti ani to nejzákladnější neudělají...
Cibi, zkus si zavolat do Caru na UTZ a řekni jim, co a jak .... já ti nevím, ale mě po odeznění ms brali hned na UTZ, aby to zkontrolovali ....
8. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz
evi-to máš pravdu, na to kolik mi je, raději ani nemyslím........
8. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz
Jojo máte pravdu,už mlčím :grinning: :grinning:

Holky co říkáte na to,že Cibi neudělali UTZ?
8. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
no, mě ten utz taky stále ještě neudělali a to už jsem měla dvě MS a schyluje se ke třetí!!! ale v úterý si dupnu!!!!
8. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz
abig jenže mě vlastne ms jeste neskončila uz ji mám práve od toho 22.3 :frowning2: taky mi prislo divný ze po nevydařenym pokusu mě do caru objednali az za měsíc
8. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
mě taky nikdy po neuspěšném pokusu utz nedělali, ale podle mě proto, že hcg bylo nula a ms jsem normálně dostala
8. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
autor
hm, tak to já šla skoro hned se domluvit na dalším postupu, ale vyšetření nebylo :frowning2: :frowning2: :frowning2: a já se bojim a mám nervy na pochodu taky :frowning2:
Dupni dupni,to ti chválím...tak už bude Zoladex?

Peci jestli se cítíš jako já na 20,tak je to pohoda :grinning: :grinning:
cibi, to je teda ale doba......to já bych teda trvala na tom, aby s tím něco udělali
8. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
eviku, nepochybuj :grinning:
To neznamená, že když krvácíš nebo špiniš, že ti nemůžou udělat UTZ. Něco ti píchnout na vyvolání ms nebo prostě bohužel na výškrab, ale takhle to fakt nejde ... musíš si Cib asi dupnout a udělat vyrvajs .... něco si vymysly, jako že je ti zle ...
Pokud je HCG negativní a MS dorazí,tak chápu,že UTZ nedělají,ale při jakýchkoliv pochybnostech by asi měli nééé?

Mišo bude to dobré,věřím ti,že jsi endošce nedala možnost,aby se ti roztahovala,kde nemá co dělat!!!!!!!
8. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
to si myslím taky, že když je tam sebemenší pochybení, tak by sakra s tím měli něco udělat
8. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
evi, děkuju že mi držíš :wink: a věříš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jj, v úterý bude zoladex....mám z toho děěěsnou radost :stuck_out_tongue_closed_eyes: škoda že tady neni blijící smajloš :slight_smile:

jinak já se taky furt cejtim na dvacet..je to divný že se člověk někde zasekne :grinning:
8. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz
Souhlasím s Evčou, když je HCG negativní, není důvod pro další vyšetření ... ale když je pozitivní a to ještě v takovém rozmezí, tak nechápá ...
Cibko, dupej !!!
8. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz
cibi-medej se, je to tvoje zdraví a chceš další pokus, tak se musíš hodit do pořádku.......oni jsou tam od toho, aby ti pomohli
8. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz
tak sem volala dr z gennetu ona tam ted a z do září není ale taky říká že to není normálná že si mam do gennetu zavolat a říct že je to akutní a nebo vydržet do pondělí že kdyz ta hladina byla 100 že by to nemuselo být tak vážný že asi čekají jestli to odejde samo abych nemusela na revizi holky ja už nikam nejdu nejdřív laparka pak ivf a ted tohle :frowning2: :frowning2:
8. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz
autor
holky, já rpváě jak jsem byla na opu tak jsem na gennet slyšela děsně špatný věci...ale nevim...třeba má cibka jinou zkušenost??? vim že holky řikali, že gennet a pronatal je jako nebe a dudy...
8. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
autor
cibi, hlavu vzhůru, já mám za sebou laparky dvě a určitě mě během pár let ještě další čekaj...vyčistit se musíš, jestli je tam něco, co k tomu dává důvod...a čim dřív, tim líp...
8. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz
Cibi a co takhle jít ke svému gyne ?
Že jdeš na preventivku a pak to na něj všechno vyval ?
8. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz
cibi-držím moc palečky, ale opravdu jak píše mišanda, jestli tě to čeká tak tomu nezabráníš a čím dřív, tím líp
podívej na mě, taky se mi nedaří, jak bych si přála, chytl mě močák, ale já věřím a dělám všechno prot, aby to bylo všechno v pořádku......
8. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz
autor
jj, člověk nesmí ztácet naději a trošku pozitivního myšlení, i když někdy je to hodně těžký, no...
8. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz
abig tam sem prave volala tý sestře a ta mi řekla že mam přijít v pondělí tak to necham asi do pondělí to už se to nezblázní
8. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz
hodně těžký to máme tady všechny, některá míň a některá víc....a proto přece držíme za jeden provaz a snažíme se pomoct jedna druhé, cibi, jsme s tebou, tak honem s tím koukej něco udělat, bud tvrdá a nedej se
8. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz
autor
peci, to máš pravdu :wink:

cibi...snad děláš dobře no...
8. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.