• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
OK, Cib, nebyla jsem si jistá, komu jsi volala ..... no já bych tam vtrhla bez objednání a počkala bych si .... :wink:
8. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
holky, jde na mě šílená unava, jak o těch 5hod nespím, co mě to chytlo, tak ted to asi doléhá, tak si jdu nachvilku lehnout a pak zase nakouknu....tak zatím pa :slight_smile:
8. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
dobrou noc peci :wink:
8. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz
8. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz
Peci krásně si odpočiň,ať nabíráš sílu....
myslíte,že jsem už začala sundavat výzdobu?No jistě že ne...jsem hrozná,ale jdu na to!!!!
8. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky bambulky,tak se dneska hlásí z krásného počasíčka z J.Moravy.Cibi,já jsem si tedy u své gynekoložky o UTZ řekla,po tom nevydařeném,je teda ale pravda,že já jsem měla už po menzes a navíc jsem ji měla jen 3 dny.Taky bych si prostě dupla,není to samo sebou.Jinka děvčata,jak se vede,jak se cítí holky testitelky??Já zatím nijak,prsíčka bolejí včera trošku bříško,ale to asi ic neznamená,tak rychle by se po ET mimisci nezavrtávali myslím.Jinak zatím v poho
8. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj Zazy,třeba zrovna bolelo bříško,protože se mimísci zavrtávali :slight_smile: :slight_smile: Já testnu zítra,jsem nervozní už teď :confused: Jinak tady u Praglu máme taky krásně slunečno,snad to vydrží a ten Apríl nás moc s počasím nepotrápí :wink: :wink: Kdy budeš testovat?
8. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz
Nazdáárek holčinyy...tak jsem se na vás přišla zase juknout :grinning: Teda tady je zase písmenek.
Všechny vás zdravím a doufám,že užíváte toho krásnéého sluníčka. To je bomba:o)
Jinak mně po utrouši bylo vždycky taky děsně blbě a blila jsem a byla věčně nepoužitelná. Jak mátoha...hrozný.
cibi: fakt by sis měla dupnout, to není normální...měli by tě objednat hned na ten den a nebo další. Jako do pondělka je ještě hodně času.
Tenhle přístup vážně nechápu.
Na vás testitelky jsem teda zvědavááá..úplně jsem napnutá jako kšandy..už se těším na super zprávičky :wink:
peci: nemohl se ti ten močák udělat po těch hormonech? protože se mnou ty hormony taky zacloumaly a taky jsem měla dva dny problémy. Ale uvařila jsem si ten urologickej čaj s brusinkama jak je a pomohlo to.
8. dub 2010 ve 14:30  • Odpověz
Eviku testovat zkusím asi pátek sobota,to bude 10,11 den po ET,tedy jestli to stihnu,páč bych v tom období měla dostat normálně menzes,tak uvidíme,holky já doufám,že tentoklrát to výjde NAM VSEM.Evičku taky držím moc moc pěstičky na zítřek,děvčata šup sem z vlnou těhu
8. dub 2010 v 15:34  • Odpověz
autor
Evikovi taky držim moc pěsti na zítřek, ale tak já myslim, že tam je to jasný, no :grinning:

zazy, tebe to teda čeká taky zítra???? to nějak uteklo, bobe, já myslela, že jsi byla na et tenhle týden :grinning:

ahoj salop...a nějaký novinky o sobě nám řekni..jak to s tebou vypadá???
8. dub 2010 v 15:50  • Odpověz
Holky díky,ale zatím to nebudeme moc ventilovat,ať to nezakřikneme,to zítřejší testění :grinning:
Ahoj Salop,tak jak žiješ?A co nového?My jsme hrozný zvědavky zvědavý :grinning: :grinning:
Zazy ty asi až příští týden nééé?Nebo to fakt tak utíká?
8. dub 2010 v 16:15  • Odpověz
ahoj holky, je tu z vas jeste nekdo?
8. dub 2010 v 17:12  • Odpověz
ahoj borůvko, jsem tady, jak je? :slight_smile:
8. dub 2010 v 17:16  • Odpověz
holky sem tu nakonec sem jela do gennetu
eviku ty uz budes testit tak to moc držim palečky
8. dub 2010 v 17:30  • Odpověz
ted vám písnu co v praze sem totalne nastvaná
8. dub 2010 v 17:31  • Odpověz
cibi, tak to jsem, fakt zvědavá
:fearful:
8. dub 2010 v 17:33  • Odpověz
¨takže nejdřív sem tam zavolala zvedla to sestra a taky řekla že to není normální když to trvá takhle dlouho řekla že mam prijet zitra nakonec sme se dohodli na dnesek takže sem hned vyrazila čumela sem tam od půl 3 a na radu sla asi po 4 hodine sestra rika prijedte je to urgentní, tak kdyz na me konečne vysla rada tamk doktor povída co mam za problém tak sem mu to rekla div mi nevynadal ze to není urgentní že ho akorát zdrzuju( si to dokazete predstavit ja strachy bez sebe co se deje a on tohle) nakonec teda udelal utz a rekl ze deloha je čistá že se muze jednat o to biochemicky tehotenství ale ze kdyz mam nejakou hladinu ze muzu jakoby potracet a jeste mi vynadal jakto že nevim jakou mam tu hladinu tak mu povídam jak to mam vedet ze mi sestra řekla pokazdý neco jinýho a ze se mam objednat na normální konzultaci a ne ho zdrzovat tak mu rikam ze sem objednana ale ne k nemu k nikomu jinýmu a on ze at to teda se mnou ta doktorka rozebere a kdyby mi bylo blbě ze mam jít do špitálu ale ze to na čistění nevypada no byla sem rada ze sem tam odsud vypadla, nezlobte se za ten článek ale muselo to ven
8. dub 2010 v 17:37  • Odpověz
jeste sem zapomela ze teda rekl ze kdyz tam je nejaký to hcg tak to prave vypada jako ze potracim ale děloha je čistá tak ja tomu teda nerozumim
8. dub 2010 v 17:40  • Odpověz
Cibko tak to je fakt jednání hnus!!!!!Pan doktor zřejmě nepochopil,že můžeš mít strach,aby se něco nezanedbalo,však to slyšíme každou chvíli,jak při banálních záležitostech to skončí tragicky....sakra vždyť si platíš a nééééé málo,tak máš přece nárok na vyšetření,pokud se ti něco nezdá!!!!!!
Tak v Gennetu už by mě nikdo neviděl,po tomhle jednání....
8. dub 2010 v 17:52  • Odpověz
Peci a co ty?Jak jsi odpočívala?Co ten nešťastnej tvůj močák,už je to aspoň o trochu lepší?
8. dub 2010 v 17:56  • Odpověz
cibi, to je přístup, to se opravdu člověk nestačí divit, tam bych se s něma rozloučila, za to bych já teda neplatila, ani náhodou, můj doktor přijel i v neděli večer do ordinace, když bylo potřeba
8. dub 2010 v 17:57  • Odpověz
ahoj berunky :slight_smile: Cibko nekdy nechapu přístup nekterých doktoru je to prostě hrozný :frowning2:
Evi tak zitra te ceka velky testovaci den,me asi taky zkusím to,ale ted už se bojím,jsem hroznej nervak :wink:
8. dub 2010 v 17:57  • Odpověz
evi-už je to díky bohu o stoprocent lepší, ted ho třeba vůbec necítím a kdybych nevěděla, že mi něco bylo, tak řeknu, že jsem oki, tak nevím, doufám, že to tak zůstane, lae prolívám a proívám a zvýšila jsem ty dávky te brusinky, je to na přírodní bázi, tak si yslím, že tím nic nezkazím
zítra na tebe budu moc myslet a držet palečky, mohla by jsi to zahájit :slight_smile:
8. dub 2010 v 17:59  • Odpověz
PECI o močaku my povídej ja s tím mam pořad problem,navíc jsem s ním byla i na operaci,ale to uz je davno skoro hned po porodu syna byli to fakt muka a od vcerejška me tak dole picha jako bych s nim zase neco měla :frowning2:
8. dub 2010 v 18:00  • Odpověz
Peci tak to je fantastická zpráva a pokud to prolíváš,tak už to myslím bude dobré....a budu se moooooooc snažit,abych vás trošku nadzvedla a nakopla zítřejším testíkem :grinning: :grinning:

A Nana mi pomůže,když bude taky zítra testit viď?Co říkáš,navnadíme a namlsáme holky na těhulení? :grinning: :grinning:
A jsem taky na nervy,nemysli si,zase budu v noci strašit......
8. dub 2010 v 18:05  • Odpověz
Nanuš to nebude močák,ale mimčák :grinning: :grinning: co tě dole píchá :wink:
8. dub 2010 v 18:06  • Odpověz
nani-je to fakt na prd, já s ním měla problémy někdy, když mě bylo asi 13, pak byl klid a ozvalo se to v těhotenství, tak jsem ležela 3týdny, než to polevilo a celou dobu jsem měla klid. přišel rozvod a drželo mě to 3měsíce, ted rok klid a ozve se to v tu nejméně vhodnou dobu. A mám ho citlivý, když chodím bosá, nebo malo piju, tak to hned cítím, ale ted mi příjde, že je to z těch hormonu a dokonce to tam i píšou v nežádoucích,infekce močových cest, tak fakt nevím
8. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
to mby jste holky mohly zahájit plodné období :grinning:
8. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
Peci tak s tím se počítá :grinning: :grinning: a já určo začnu hned s dvojčátkama :grinning:
8. dub 2010 v 18:10  • Odpověz
Evicko urcite to zitra rozjedeme to tehulkovaní :slight_smile: ale takovy nervy co budu mít to si nepřejte vidět :wink:
Peci je to možné že to mame po těch hormonech clověk fakt nikdy neví :wink:
8. dub 2010 v 18:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.