• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
holky, tak ráno vstávat pravou nohou, jasný?
Evi-já bych brala i dvojčata, hlavně, aby to bylo :slight_smile:
8. dub 2010 v 18:34  • Odpověz
nani a ty máš jedno embryjko nebo dvě?
8. dub 2010 v 18:34  • Odpověz
Peci mam dve embryjka jedno sedmibuněný a to druhy osmibuněčny tak se snad jeden bojovniček chytne :slight_smile:
8. dub 2010 v 18:36  • Odpověz
eviku a nana hodně stěstí uz se musí zhadařit at je to tu zase veselejší
taky uvazuju ze bych sla jinam ale nevím kam a tezko asi budu premlouvat manzu aby sel zase jinam uvidim co mi rekne dr toho 20 to jdu zase k jiny
ja bych byla stastná i za jednoho bojovnícka, bojovnici
peci to je dobře ze ten mocák je lepsí
8. dub 2010 v 18:41  • Odpověz
jinak se dam fakt nejdřív dokupy a pak vlítnem na ten druhej pokus věrim ze vyjde
eviku a nana moc se tesím na zítra až budete hlasit // tyjo sedmibunecny to bych taky brala
8. dub 2010 v 18:42  • Odpověz
nena-tak to je nádherný :slight_smile:
8. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
Cibi tak zkus ten Motol,já jsem tam opravdu maximálně spokojena a pro vás bude cesta z Kladna ještě jednodušší,než se crcat na Letnou...

Nanuš tak se pěkně vyspi na zítřek,ať máš dost odvahy,já ji po ránu taky budu sbírat,kde se dá!!!!!

Tak děvčátka pro dnešek se loučím,mám doma mužíčka,tak všem krásný večer :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2010 v 19:42  • Odpověz
Cibi, tak ten doktor je vůl, zase jeden z těch, co rýžou jen prachy a člověk je vůbec nezajímá !!!

Peci, to je faj, že už to ustupuje ...

Evi, Nana .. zítra se těším na dobré zprávy :wink:
8. dub 2010 v 19:49  • Odpověz
evi dobre budu se klepat jako ratlík :slight_smile: berunky tak vsem krasnou dobrou noc :slight_smile:
8. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
mno téda cibi..tak to je teda jednání..na facku jako. berou za to prachy a jak říká evik ne malé a ještě tohle, to je fakt hnus fialovej :angry: tak hlavně že jsi vpořádku a prohlídl tě. to je hlavní. přeci jen malinko je člověk klidnější.

jinak čauko misando a eviku: mno jáá...já čekám na 13. :slight_smile: v úterý se uvidí co mi řeknou. ale nevím nevím mno. Už mi začíná hrabat a zdál se mi sen, že jsme jeli do pronatalu právě na kontrolu a doktor mi řekl, že podle nějakkejch testů jsem nemocná a že to zase musíme odložit tak o 4 měsíce a vyléčit tu nemoc, teda pokud to teda půjde. a pokud ne, tak smůla :unamused: prostě magořííím už :slight_smile:
jinak eviku a nana a kdo to ještě zítra těstí..držím mooooc pěstičky a už se těším na ty zprávičky...musí se to tu zasejc rozjet pořádně s těhulkováním:o)
8. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
Tak holky moje zlatý,hodně štěstíčka při tom čůrání a ať to dobře dopadne a rozveselí se to tady... :grinning: :grinning: Hned jak budete moct tak nám dejte vědět,ať můžeme blahopřát :slight_smile:
8. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz
Miši omlouvám se myslela jsem patek,sobotu,ale příští týden.Jinak Eviku,nany posílám pořádnýho kemrouše pro štěstí a doufám,že mi ho vrátíte ale těhulkového,Dobrou noc
8. dub 2010 ve 22:30  • Odpověz
Dobré ráno spolusnažilky !!!
Dneska tfuj tfuj tfuj .... těším se na ty vaše // ...
9. dub 2010 v 06:48  • Odpověz
:slight_smile: Krásné ránko děvčátka :slight_smile:
tak jak jsem slibovala,máme po testování a jsou tam // :slight_smile: :slight_smile: Už jsem testík nacpala do albíčka.......

Nanuš,tak držím palečky,ať máš taky dnešní ránko tak krásné jako já..... :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 07:03  • Odpověz
Evíkůůůůůůůůůůůůůůůů ......... jů já mám takovou radost !!!!! Moc moc gratuluji ... jupíííííí :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 07:03  • Odpověz
No tak to nám ten den dnes začíná krásně :slight_smile: Krásná zpráva eviku,je to super,moc ti to přeju!!!! :slight_smile: A teď už budeme jenom čekat na fotečku těch krásných dvojčátek.... :grinning: Hodně štěstíčka,ať vše probíhá tak jak má...
9. dub 2010 v 07:07  • Odpověz
Já mizím na poslední kontrolu před punkcí,tak jsem zvědavá jestli mi ty bobečci dorostly ... Super pocit skoro po měsíci ráno bez injekcí... :grinning: Ještě jednou velká gratulace a čekáme na nanu...
9. dub 2010 v 07:10  • Odpověz
Holky dííííííííkyyyy,já jsem z toho ještě v šoku,ale podle těch prsejček jsem to čekala.....tak teď je řada na vás :grinning: :grinning: Není ještě vyhráno samozřejmě,ale je to nadějný začátek....teď ještě,jestli se potvrdí Mišandy proroctví a budou dvojčátka nebo jen ten jeden prcíček....zase další nervíky na obzoru :grinning: :grinning: Holky je to nááááádhernýýýý pocit,však za chvíli počkejte,poznáte to sami a jak je vidět,tak i po Ketíku to jde.....
9. dub 2010 v 07:11  • Odpověz
Nervičky nech na chlapovi,ty už si to teď jen užívej a zbytečně se nestresuj,určitě bude vše OK
9. dub 2010 v 07:14  • Odpověz
misi tak hodně štěstí na UTZ a za chvíli už budeš taky v očekávání :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2010 v 07:15  • Odpověz
berunky ja tam mááááááám// nevěřim tomu.Evičko gratuluji jsme pravděpodobně těhule :slight_smile: taky jsem si to myslela to boleni v podbřišku a ty prséčka to se nedalo vydržet.holky děkuji za podporu :slight_smile:
9. dub 2010 v 07:53  • Odpověz
dobré ráno holky, tak to je teda super :slight_smile:
eviku a nani obrovská gratulace, je to bomba :slight_smile:
9. dub 2010 v 08:04  • Odpověz
Nanuš tak to je náááádhernáááá zprávička,taky ti moc gratuluji,takže budeme těhulit spolu :slight_smile: :slight_smile: A žádný pravděpodobně,my prostě jsme těhule!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Děvčata,takže jsme vám začaly těhuvlnu,tak se nenechte zahanbit a do toho!!!!!!!Ono na tom asi opravdu něco bude,že tento rok je mimořádně plodný :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 08:06  • Odpověz
Peci díky díky díky.....budu ti držet palečky,ať už můžeš brzy začít holka.....a já vím,že tentokrát to prostě vyjde.... :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2010 v 08:08  • Odpověz
evi-já taky to vím :grinning: už se moc těším, to ty už budeš o hodně dál :slight_smile:
9. dub 2010 v 08:11  • Odpověz
pecičko dekuji jdu nakoupit testy pač jsem mela posledni a ted rozjedu testovaci manii.odpoledne dam fotečky do albíka,musim počkat na synka jak přijde ze školy,ja to totiž neumím :slight_smile:
9. dub 2010 v 08:13  • Odpověz
Peci,takhle to nemůžeš brát,kdyby to prvně vyšlo,tak už mám dnes skoro I.trimestr za sebou...Hlavně že se podaří :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
nana-to já bych taky pořád testila, člověk je jak nevěřící Tomáš,že?
9. dub 2010 v 08:15  • Odpověz
jo evi, máš pravdu, já mám za sebou 2minimálky a ted jdu předpokládám do normálního ivf, budu si pichat, dostala sem protokol, tak snad to klapne, nic jiného si nepřeji, kromě nervů to stojí i docela dost peněz a nevím, jak by to bylo, kdyby to ani ted potřetí nevyšlo :unamused:
9. dub 2010 v 08:17  • Odpověz
Peci do třetice všeho dobrého uvidíš.....a pokud budete mít dost embryjek i na zamražení,tak to je s jistotkou a vyjde to!!!!

Já testnu ještě v neděli a pak už to nechám na úterý na krev.....možná ještě v úterý ráno :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.