• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
jo holky, jen užívejte testování, já nebudu lepší :slight_smile:
9. dub 2010 v 08:35  • Odpověz
holky, vy spinkáte,co? Je tady nějaký mrtvo :unamused:
9. dub 2010 v 09:21  • Odpověz
Dobre ranko,
Nana a Eviku, to je nadhera, velika gratulace!!!!
9. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
ahoooj holčinyyyyy :grinning: mno hurááááá se nám to to s dálnicema rozjelooo...supeerrr... tak nana i eviku obrovitáánskáá gratulacéééééé :grinning: a teď hezky užívejte těhulkování...a opatrujte se :wink:
ale doufám,že nám taky někam neuletíte :confused:
9. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
holky, řvu...gratuluju, moc!!! Evi, já ti tak věřila u toho KETu!!!!

Ebony, u tebe to je nádherný překvápko, paráááda!!!!

mám z vás husinu...
9. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
ty voe, ebony...a myslim nana :grinning: nanuš, promiń...samozřejmě to bylo na tebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
a dneska frčela Borůvka na opu, ne?

moc na tebe myslím, beru!!!!! dej vědět!!!!!
9. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
teda koukám, dneska to je nervákovskej den, ale taky začal super zprávičkama..tak i borůvka to potvrdí :slight_smile:
9. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
holky dekuji moc,ja byla koupit testy bude ze me blazen,ale co.Pritel se vraci v pondeli z Německa a v utery ma narozeniny tak nemusim schanet darek.Musim to vydrzet mu to neříct po telefonu,koupím papuce miminkovsky a šupnu mu tam testíky a dárek je na světě :slight_smile:
9. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
nana: tak to je super dáreček...týý jooo..to bude koukat :slight_smile:
9. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
to teda jo,jen doufam že se nic nepokazí,ted se zase budu bat aby bylo srdícko ,atd ale ted jsem strasne moc štastna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2010 v 10:23  • Odpověz
Mišo,Ebony,Salop holky díky moc moc moc,je to paráda :grinning: :grinning: A protože se s námi umíte tak krásně radovat,tak vám to ten nahoře brzičko vrátí a vy budete tady s námi ucvrnkávat štěstím :grinning: :grinning: Ebony už to své štěstí má v bříšku,tak ještě pro ty ostatní kočky,které čekají!!!!!!A určo zůstávám tady,nikam se nechystám,je mi tady s vámi báječně,tak kam se budu hrabat no néééé???
9. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
a jestli šla dneska Boruvka na OPU,tak moc držím palečky.....jsem plná dojmů,až se stydím,že jsem jí neplivla pro štěstí :confused:
9. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
nana: ty nervíky budou furt, prostě stále se člověk něčeho obává, ale první krok začal suprově a to je to hlavníí :wink:
joooo..by jsi nám tu eviku chyběla :slight_smile:
jééé...já mám takovou radost za vás holky.,..musí to bejt úžasnej pocit konečně tam vidět ty dvě čárky :slight_smile:
co dokážou dvě čárky :grinning:
9. dub 2010 v 10:35  • Odpověz
Salop to víš,že musím zůstat,kdo by ti tady dával duševní a psychickou podporu,až to budeš potřebovat....a nejen tobě,ale i ostatním kočičandám....tak úterý rozhodne joooo?Já jdu taky ráno na krev,tak předpokládám,že to bude prima den,takže budu očekávat i od tebe pozitivní zprávy a termín Ketu :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 10:40  • Odpověz
EVIKU NANA TO JE BOMBA VELIKÁÁÁÁÁÁÁNSKÁ GRATULACE MOC VÁM TO PŘEJU, tak hezky opočívejte to nás tu brzy opustíte na jiné téma :frowning2: :grinning: to bylo i jasný že budete těhule když byli tolikabuněčný vid nana
ja snad prejdu do toho motola jak chodí evik a kolikátý že jse den po et/ket
9. dub 2010 v 10:40  • Odpověz
misando nebo j jsem tu stebou :wink: a dlouho jestě budu
9. dub 2010 v 10:42  • Odpověz
Cibi děkuji moc za gratulaci a doufám,že za nedlouho budu moci gratulovat i já tobě :slight_smile: :slight_smile: Jinak já se nikam nechystám,zůstanu tady s vámi a občas skočím k holkám do těhotenství se podívat....Cibi dneska jsem 10 den po Ketu....A ten Motol ti vřele doporučuji,pokud se s manželem dohodnete,tak bych neváhala a z G utíkala....
9. dub 2010 v 10:44  • Odpověz
Ahojky byla jsem tak napnutá,věděla jsem že Vám to výjde,ale když jsem si to přečetla,tak jsem začla bulet,jako želva.Strašně mo c Vám to přeji,trochu jste mě povzbudili,že to snad tentokrát výjde i mě.Chci tomu věřit.Děvčata,kdy Vás asi tak po ET začlo pobolívat bříško,nany evíku špinili jste obě??Jen chci vědět nějaký ty těhu příznaky,ikdyž asi každá to má jinak.Holky já Vám tak závidím ale hezky,že už víte výsledek,to čekání je ubíjející.Ještě jednou velké gratulace
Borůvko na tebe taky myslím.
9. dub 2010 v 10:54  • Odpověz
Eviku, Nana- moc gratuluju!!!
Nám KET odložili, protože mě nerostla sliznice ani při Estrofemu, tak si zoufám....
9. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
autor
evi už jsi to říkala doma? jaký byly reakce? :slight_smile: no to jsem zvědavá až půjdeš na utz :grinning: do tý doby tě Mišanda na pokoji nenechá :grinning: :grinning: :grinning:

pajass, a jak teda budete pokračovat dál?

zazuš, kdy testíš ty??? zítra???
9. dub 2010 v 11:05  • Odpověz
mno právě eviku, prostě ty jsi naše podporááá:o)Jojo..úterý se uvidí co dále:o)A tím,že nevím co a jak. Tak jsem tak nějak víc v pohodě:o))
cibka a misanda...já tu s váma taky ještě dlouho budu:o)
jooo..taky mě zajímá reakce doma na tu super zprávičku :slight_smile: budou hladit pupíka o stošest :grinning:
9. dub 2010 v 11:09  • Odpověz
ahoj misando, teď musím dobrat léky (Estrofem+Utrogestan), po vysazení čekat ms a pak zavolat do caru, že to došlo a oni se mnou pak něco vymyslí, dr. říkala, že mi třeba příští cyklus přidá k Estrofemu nějaký injekce na růst sliznice... nevím, co by to mohlo být, takže asi tak, ale vůbec tomu nevěřím:frowning2:

jo a tys mi slíbila poslat do IP tu tvoji dietu!! Jsem na hormonech už rok, mám šest kilo nahoře s nulovým výsledkem pořád a už mě to všechno začíná srááát!!!
9. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
Mišo,jasně hned ráno jsme se vystřídali s taťkou na toaletě,nejdřív šel on a pak já s kelímkem a testíkem :grinning: :grinning: Byl nadšenej,jako blázen a ta naše Dorota když vstala,tak pořád opakovala:A to jako fakt jo?A je to určitě?Já se asi poseru!!!!!!!
No rodinka k pohledání :grinning: :grinning: Jo a klidně můžeš věštit,budu šťastná ať tam bude jedno nebo dvě....jen se dvěma se bojím problémů s donošením no....

Pajass kočko a jak to tedy vyřešíte?Vůbec ti nerostla,nebo jen málo?

Zazy tak chceš slyšet příznaky?Asi po týdnu od Ketu mě začaly bolet prsejčka a mám je strašně citlivý a pořád chodím čůrat...to je všechno a jsem unavená,ale to je spíš po Utrouši...a od včera mě pob olívá bříško jako na MS,mám to zítra dostat,tak asi proto....
A ty hezky odpočívej a hlaď bříško,uvidíš,že za týden budeš taky slzet radostí a štěstím...
9. dub 2010 v 11:18  • Odpověz
Zazy ještě jsem zapoměla,že jsem nešpinila vůbec....
9. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
Pajass nezoufej,však oni ti dopomůžou k tomu,aby dorostla....jen je škoda,že zase musíš čekat,ale určitě to dobře dopadne :slight_smile: Není to holt procházka růžovým sadem :unamused:
9. dub 2010 v 11:23  • Odpověz
Zazy me boleli prsa uz od opu tak jsem nevěděla jestli to jsou pořad ty hormony,jenze vcera me dost pichalo tam dole myslela jsem močak,no a dnes v noci jsem si řekla že to není možny abych v noci nemohla kvuli prsum spát bylo to fakt hrozny ta bolest.obcas me břicho zabolí jako na mrchu.ja špinila jen jednou trochu ten 6den ale pak uz nic :slight_smile:
Evi ja to nemuzu porad nejak rozdychat jsem jak poblazněna štěstim :slight_smile:
Berunky a šupky,dupky nasledovat at uz jsou jen dobre zpravičky :slight_smile:
9. dub 2010 v 11:27  • Odpověz
pajas ja mela taky vzdycky s tou sliznici problem,ale ted u dlouheho protokolu mi nejak vyrostla,měla jsem ji 13mm ale jinak vzdycky byla kolem6,5 až7.možna proto se tam mimisci zacucli :slight_smile:
9. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
Nanuš já jsem taky jako v oblacích....jinak já nemám ponětí,kolik jsem měla sliznici,nikdo mi nic neřekl,ale asi dobrou,když to nikdo neřešil :wink:
9. dub 2010 v 11:45  • Odpověz
já měla teď při kontrole 12DC jen 4,5mm a dr. říkala, že potřebují aspoň 6mm, tak se to odložilo, že by mě špatně nadávkovaly ten estrofem? při ivf jsem měla 11DC 7mm
9. dub 2010 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.