• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
no nany já měla sliznici den před ET 8,říkají že je to hranice,tak snad se bobísci zavrtají.Mišando testím až příští pátek,já to blbě napsala.Prsa mě bolí taky už od OPU,u prvního taky a pak mě přastali bolet,tak jsem si říkala,že je něco špatně.Jenže někomu nebolí vůbec někomu jo ono je to individuální.
9. dub 2010 v 11:46  • Odpověz
Nano ty máš dítko viď?Proč ho nemáš v pase?A jak ty se cítíš na dvojčátka,jestli budou?
9. dub 2010 v 11:47  • Odpověz
me u prvniho taky boleli,ale potom taky přestali a nedopdlo to nejlíp :frowning2: ale 8mm je dobre :slight_smile:
Evi kdy maš jet na krev ja ve středu :slight_smile: už aby to bylo :slight_smile:
9. dub 2010 v 11:49  • Odpověz
holky, já vám to fakt moc přeji a těším se s váma, ani nevíte jak :slight_smile:
9. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
Evi ja mam ditka dvě v jakem pase myslis?dceru mam vyfocenou v albu synator se fotit nechce :wink: jinak co se týče dvojčat,tak ja osobně pochazim z dvojčat ma segru stejnou jako ja :slight_smile: asi by se u nas tomu nikdo nedivil,ale byl by to mazec :slight_smile:
9. dub 2010 v 11:52  • Odpověz
holky, já jsem dala včera nějaký fotečky do alba, moje dětičky už jsou malinko odrostlé :grinning:
9. dub 2010 v 11:56  • Odpověz
nani-jinak u nás jsou taky dvojčata, můj tatka je z dvojek :slight_smile:
9. dub 2010 v 11:56  • Odpověz
pecinko tak to te pravděpodobně taky čeka :slight_smile:
9. dub 2010 v 11:57  • Odpověz
Já jedu na krev v úterý...ráno mi ji naberou a tak kolem 13.hodiny si budu volat :cry: Pas je jak máš ty tu svoji fotku,tak na stránce nahoře je Nastavení a tam si to všechno napíšeš...tam si zadáš i těhotenské týdny a datum porodu,tak šup šup,pěkně to nastuduj :grinning: :grinning:
9. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz
Tak jsem tu zas ! :grinning:

Nana ... gratulace, super !!!

Holky jedny, tak to má být, jenom samé // .... :grinning: :grinning: :grinning: nic jiného nepřichází v úvahu ! Bože já mám radost ...

Právě jsem se vrátila z návštěvy, byla jsem si pomuchlovat mimčo od ségry, tédy je to už velký chlap, a jak se směje, vždycky mám slzy v očích, protože je úžasný, on se furt jen usmívá ... to bude tím, že stále prdí a kaká a proto ho netrápí prdíky, tak se směje snad i u kojení .... chlapeček milovaný.

Jdu něco ukuchtit ... zatím.
9. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz
Nano takže jednovaječná dvojčata jste?
9. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
eviku to je dobře ze tu zůstanes s námi
salop tak budem bojovat spolu :wink: nevzdáme se neboj
9. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
Abig byla jsi se navnadit u miminka viď?To je správný,jen tak dál hezky pozitivně a s úsměvem a hned je člověku veseleji na světě :slight_smile:
My dneska dojíme zbytky,ale co zase vařit o víkendu achjo....vidím to na br.knedlíček,pečené masíčko a červené zelíčko :slight_smile:
9. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
ano,ano jednovaječna jako vejce vejci podobna,akorat segra je trošku hubenějši,ale po porodu to napravím :slight_smile:
9. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
holky, valím do obchodu pro kousek masenka, udělám gulášek hned i na zítra a pak zase kouknu
nějak se to tady zatahuje, tak at nezmoknu :wink:
9. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
Eviku, využívám každé přiležitosti se s ním pomuchlovat, dokud se ještě nechá :wink: a usmívá se při tom. Jela jsem si spravit náladu, trápí mě noční můry a od včerejška mě bolí břuch a v noci jsem měla takovou křeč, že jsem si myslela, že je ámen .

Holky, kolikáty den jste vlastně testovaly ? 10?
9. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz
Nano,ale to ještě klidně můžou být jednovaječná,jedno embryjko se ti rozdělí a je to :grinning: a budou hned 3 dětičky naráz :grinning: :grinning:

Peci skoukla jsem ti fotečky,moc hezký a musím říct,že vypadáš báječně.....a je vidět,jak úžasnou máš rodinu a že jsi šťastná....a za nedlouho budeš mega šťastná!!!!!
9. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
Abig tyhle chvilkové křeče jsou dobré znamení,párkrát jsem je taky měla :slight_smile: :slight_smile: A já jsem dnes 10 a Nanuš 9 den po transferkách...
taky bych si šla pomuchlovat miminko,když nikde nikdo v okolí žádné nemá :frowning2: :frowning2:
9. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz
Tak co Abig,taky to zkusíš 9 nebo 10 den?Máš krásná embryjka,tak ti to určitě taky brzy ukáže....nebo ještě nějaký den vydržíš?
9. dub 2010 ve 12:29  • Odpověz
Teď jsem se zasmála, pač jsem si vzpomněla, jak mi večer manžel říká, kdy budu čůrat na ten test, jestli v podnělí, ale to další .... a já na něj zbláznil jses ? Mám testovat 18 (což je den předtím), tak si klepl na čelo .... no, já to nechci hrotit. Zatím žádné nutkání nemám, já jsem nějak rezignovala, prostě pokud ms nedorazí, tak otestuji, ale asi né do té neděle - počítám tak pátek (11 po ET, tudíž 12 den s ET), ale kdo ví ? :grinning: :grinning: :grinning: Třeba mě chytne rapl .... takže nejdřív testím příští pátek ...
9. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
Jinak ten Utroš mě vytáčí ... ráno jsem se umyla, vyčistila zuby a vzápětí jsem šla dávit na wc, no ještě že jsem večer nejedla, a nebylo co zvracet. Manžel mě hned po ránu vytočil, protože řval, ty jsi těhotná .... trdlo, že to dělám každé ráno, to si nevšimnul .... a to nemluvím o tom, co to dělá za bordel v gaťkách, že ?
9. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj holky,
chvili tady nejse m a same dobre zpravy - eviku a nana obrovska gratulace!!!
Ja jsem se prave vratila z OPU - cela urvana. Holky ja mam jenom jedno vajicko, takze tenhle pokus proste vzdavam. Doktorka z toho byla zarazena, ze mam jeste horsi vysledek nez minule a pritom do me rvali takovehle davky, pry mi davali davky, ktere davaji ctyricetiletym a proste jeste horsi, nez prvni pokus. nejak to nemuzu zkousnout. ET kdyz se aspon to jedno oplodni v nedeli. Jenze ta sance je tak mala.. vsechny v praci jsem pripravila na tri tydny neschpenky a ted pujdu normalne v pondeli do prace :frowning2:
9. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
Borův, ještě nevěš hlavu .... třeba je to ten pravý bojovník a bude bojovat a ty budeš mít úsměv na tváři !
9. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
holky musim se k nečemu přiznat jak jsem psala ze jsem začala špinit tak blbka jsem si udělala test no a samozdřejmě nic co bych taky chtela 6den po et že jo,ale ja jsem fakt byla hrozne nervni a tak jsem ke dnešku ani nedoufala :slight_smile:
Eviku mimiska strasne moc chci,ale tohle rada přenecham jinym trojčatka ježiši to si nedovedu představit :slight_smile: ale nic bych nenadělala.to by asi přitel dobrovolne odjížděl na montaže i do Ruska :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz
cibi: jojooo..budeme bojovat společně :wink:
peci: teda to je rodinka..super fotečky :slight_smile: prostě šťastná rodinka :wink:
abig: ti chlapi jsou děsní viď...ten můj mě taky donutil si udělat test, když jsem to furt nedostávala..a já prostě říkala, že ne.Musela jsem:o))Jsou to truhlíci nooo :grinning:
9. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz
abig dekuju za utechu, ale jsem z toho tak strasne zklamana. ted se bojim, jestli se alespon to jedno oplodni, ale kdyby ano, nejak ani moc nedoufam, ze by se to povedlo :frowning2: Ja vim, kdyby to psal nekdo jiny, taky bych mu rekla, ze nadeje jeste je, ale jsem z toho tak zklamana. Mudra cekala aspo 10 a ja mam jeste min nez pri prvni stimulce. Mam se pak objednat, kdyz to nevyjde, primo k Mardesicovi - ten je nejlepsi v pronatalu, ostatni uz si se mnou nevi rady :frowning2:
9. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
boruvko jak řika Abig to bude ten největší bojovnik,ja mela 15 vajec a nakonec zustali jen dva a jestě k tomu to budou nanuci protože jsme meli zamražene spermie a tam ta kvalita taky pěkně klesa :wink:
9. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz
borůvkova můžu se zeptat jakou jsi měla stimulaci ? ted a před tím ? jaké léky , protokol atd? já měla ted jinou než u prvních dvou ivf a mám dost rozdílný výsledek
9. dub 2010 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
nana jenze vy jste meli PK, my nic, ja proste ted byla na OPU a jen jedno vajicko. :pensive:
9. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz
chrobacku pokazde jsem mela kratky protokol. prvni byl gonal + cetrotide, druhy menopur + orgalutran. Pri prvnim jsem mela 2 vajicka, ted pri druhem jen 1.
9. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.