• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
borůvko : to mě mrzíí...ale opravdu ještě něvěš hlavu...Ale chápu tě, že to člověka fakt srazí opět na kolena. Drž se prďko :wink:
9. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz
no já měla krátká gonal 2x a 4vaj, po třetí dlouhý a merional a delší stimulaci a nižší dávky až mě to zaráželo .... a nakonec 12 vaj, takže by to chtělo asi taky změnu ,,,,,ale pochopitelně is tím jedním se ti to ted může povést
9. dub 2010 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz
a jaké jsi měla dávky? a jaké máš svoje hormony? vyšší FSH ?
9. dub 2010 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz
salop dekuju.
Pro Misandu: ptala jsem se i na laparoskopii, pry se mi dr koukala na vajecniky pri utz a jeste pri punkci a pry tam neshledala zadny problem. Priste kdyz tohle nevyjde mam jit bud k ni nebo k tomu mardesicovi a mozna budu mit nejaky ultrakratky protokol. nejradsi bych tenhle pokus preskocila a sla hned na jiny s jinym protokolem a vice vajickama..
9. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
Borůvko, to neměla být útěcha, ale povzbuzení ... vydrž holka, uvidíš, jak bude bojovat. Je to dominantní vajíčko, když nedovolilo jiným ... takže, vydržet !!§
Já vím, že je to šílené, a bolí to, ale házet flintu do žita před koncem nemá smysl. :wink:
9. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz
chrobacku u gonalu jsem mela 225 jednotek, u menopuru 3x 5 ampuli, a pak 3x 4 ampule... Hormonalni profil mam pry v poradku.
9. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz
utrakrátký se dává starším ženám ....
9. dub 2010 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz
no vzhledem k tomu, ze reakce mych vajecniku je tak nizka tak asi je mam ve stavu jako starsi zeny..
9. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
Borův, a kolikpak ti, jestli mi to prozdradíš ? A co je u vás za problém, že bylo potřeba IVF ?
9. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz
borůvka: a nebo prostě nenašly ty správný hormony a dávkování...
9. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz
borůvkova to jsem si myslela taky sama o sobě a není to pravda !!!!!!!! měla jsem mindrák z toho že mi s vysokýma dávkama nic nevystimulují a není to tak změnila jsem komplet všechno a rázem mi funguje i vaječník na kterém předtím nic nebylo při dvou ivf !!!
9. dub 2010 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz
počkej to ti dali 6 dní stimulace ? a na jeden den 5 ampulí? to je dost divoký ne?
9. dub 2010 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
salop: ono asi zase tolik moznosti neni, no nevim, proste jsem ted cekala lepsi vysledek.
chrobacek: zitra napisu to davkovani detailneji, lezim ted po opu a nechce se mi to hledat, omlouvam se, ale k tomu menopuru jsem ak mela jeste 3x orgalutran... jak se ti podarilo ti rozjet ten druhy vajecnik???

abig: je mi 31
9. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz
No, tak to jsi mladá. Ten Orgalutan jsem měla, ten je proto, aby nepopraskaly folíky před OPU ...
Koukám, že asi budeš menší oříšek, ale myslím, že to s dr. vyřešíte .... a kdoví ? třeba dnešní bojovníček je fakt ten pravý.
9. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj holky!!!!
Jen jsem Vám sem nakoukla a z nostalgie zavzpomínala, ikdyž to není tak ještě dávno! Babulenky, všem co čekáte na vysněné // přeju jenom štěstí a fungující papírek!!
Těm které stimulujete, čekáte na odběr, nebo na transfer přeji vytrvalost a hromadu víry!!!

Abig: kočenko, jak seš na tom? Kolik mimísku máš v bříšku a kolik Vám jich zůstalo u ledu :grinning: ? A všechno bez problému? A co ručka nesvrbí tě už? Kdypak budeš testovat???? Napiš!!!!
borůvko: to chápu..Tak možností asi bude víc, ale jen odhadnout co tvoje tělo vezme jako podpůrný prostředek. :unamused: Hele...bude¨me se modlit, aby ten jeden byl mega bojovníček a ty se pak budeš divit co vybojoval, šikulka :wink:
A na radu by ti mohl už pomoct mardešic te´d. ne. Mohli by to společně přeci konzultovat.
borůvkova.. jsme stejně staré :slight_smile: ... no rozjeli mi ho tou jinou stimulací .... dlouhý protokol, léky FSH a LH a delší pomalejší stimulace napsala jsem ti to do IP
9. dub 2010 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem doma z CARu. Folikulů mám dost a velké,takže nemůžu vůbec nic dělat,pač hrozí prasknutí. Doufám že bude aspoň pár kvalitních vajíček a ne 30 ale slabých,no uvidíme.OPU hned v neděli v 7.30 hod. Mám volnou tekutinu v břiše,takže mám počítat s infuzí,říkal dr a že budeme doufat že se to nezhorší... :frowning2: Jelikož jsem v životě nebyla pod narkózou ba ani v nemocnici jsem neležela,tak mě parádně vyděsil,doufám že to bude dobré...
9. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz
Jo a taky jsem myslela že už si nic píchat nebudu a budu jen polikat léky. Ha ha,jak jsem se mílila... Dalších 25 jehel do sbírky...
9. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz
Misi ahoj, no holka, takže máš hyperstimulák, no, raději tu infuzi a ať ti potom hned uleví, je dobře, že na to hned myslí, není to sranda, nepřála bych to nikomu, fakt.
Takže neděle ? Budu na tebe myslet ... a ty injekce máš asi na to, aby ti folíky nepopraskaly.
9. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz
borůvko, musím tě povzbudit, já měla jen jedno vajíčko, oplodnilo se hned a za 48hod mělo 6buněk, tak hlavu vzhůru, je to ten pravý bojovníček :slight_smile:
jinak vám holky děkuji za pochvalu fotek, jsem taková větší rodinka, ale ted opravdu musím říct, že ty 4roky šťastná, ted už nám hybí jen ten mimišek, tak věřím, že se brzy dočkáme :slight_smile:
9. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz
pececko urcite se dockas to by bylo :slight_smile: stejne je to zajimavy pred tim nam to plozeni slo a ted uz tak ne.asi starneme nebo co :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz
asi ano, tak já měla ty 3děti do 26let a teď už takovou dobu a nic, fakt to nechápu :unamused:
9. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz
nani- můžu se zeptat, odkud jsi? Hrozně mi někoho připomínáš
9. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz
autor
ahoj holky,

borůvečko!!!!! doprdele!!!!! mě je to tak llíto...já tě úplně chápu...takhle jsem přijela z opu poprvé!!!! celá uřvaná a totálně víš kde...ach jo...tak uvidíš jak zabojuje. já taky furt řikala, že půjdu v pondělí do práce ale nakonec jsme jeli.

jinak bobe, plno věcí se při utz fakt nezjistí...

každopádně jsi bohužel žádný extra vysoký dávky neměla...měla jsi klasiku...nevim co ti doktoři nakecali...já bud mít gonalu třeba zezačátku 300jednotek...ne-li víc...
9. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz
autor
borůvko, já stejně nechápu, jak ti doktorka může říct, že si s tebou neví rady...jako já na pronatal nedám dopustit, ale toto...to je bordel..promiń...můj názor...klidně mě za to ukamenuj. jsem zvědavá co ti řekne Mardesic. ale prostě podle mě jsi měla dávky ještě dost nízký, na to jak dopadlo první IVF...
9. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz
holky ja ted nevim, mam meni car, nebo to zkusit jeste tady... uvidime, co v nedeli, jestli bude ET. Moc si nedokazu predstavit, az pujdu v pondeli do prace.. obzvlast kdyz mam tak prima kolegyne...mysleno ironicky..
misando ty jsi pri prvnim pokusu taky mela jen jedno?

pecicko, taky dekuju za povzbuzeni.. :slight_smile: a vubec vsem.
9. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz
misando tak ted jsem z toho fakt nastvana. jestli jsou to nizky davky tak teda fakt nechapu, proc mi je nezvysovali. No ja jsem z Pronatalu dost otravena. Porad se na neco dlouho ceka. Na opu prijedes na 7.30 a uskutecni se v 9.30, cekas az se vsichni vystridate a pak jsme cekali v cekarne na zpravy asi hodinu, protoze u jedne byly nejake komplikace, tak ji vezli sanitkou nekam do nemocnice..
9. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz
autor
borůvečko...pronatal je výbornej, ale nechpu. proč se k tobě chovaj jak se chovaj...hele, já měla při prvním IVF první dny dokonce 272,5 jednotek, nebo tak je to na tom peru...a pak až mi to kleslo na 225...a teď fakt si doktorka dupla n apojišťovně, takže budu mít hodně per..a budu mít víc hormonů a věřim že budu mít i víc vajec...proč ti nedaj víc hormonů? anebo, když už to musí bejt, proč se tě nezeptali na to, zda bys nechtěla jít do darovaných vajíček??? ale říct mi někdo, že si se mnou neví rady, tak asi dělám cirkus, no...
9. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz
autor
borůvko, ty jezdíš do pronatalu do prahy??? já jsem šla na opu po čtvrt na devět a to jsem byla třetí na řadě..pak jsem se probudila, koukala jsem 15min. a mohla jsem vstát a hned přišel Mardesic a řekl nám jak jsme dopadly....takže na tohle já si nestěžuju...
9. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.