• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
jinak o kartu si můžeš zažádat kdykoli a prostě přejít jinam..hlavně a´t máš v ruce ty hotový vyšetření...ale ještě uvidíš jak dopadne tohle :wink:
9. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
jo a já měla při prvním pokusu po vyšších dávkách 8folikulů, z tho 3oocyty...takže doufám, že teď bude oocytů aspoň pět, šest...
9. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz
jeste teda uvidime, mozne mam jen v pronatalu proste smúlu. Fakt bych nejradsi sla hned v pondeli za Mardesicem, at´mi neco nepise a zacala znova.
9. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
borůvko, ještě vydrž počkat na bojovníka :wink: jestli je to silnej jedinec, tak máš i s jedním vajcem vyhráno.
9. dub 2010 v 15:00  • Odpověz
misi ahoj, kde se dneska touláš? :slight_smile:
9. dub 2010 v 15:11  • Odpověz
autor
peci, toulám toulám..jsem doma pač mě bolí v krku a mám teplotu :zipper_mouth: tak jsem se potila...
9. dub 2010 v 15:13  • Odpověz
misi-to mě fakt picne, kde jsi prochladla, že by ta sukýnka?
9. dub 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
peci to ne, tohle je bacil...u nás to tahá do kanclu plno lidí a jde to přes klimošku..nvíc min.týden to měla tchně a my tam byli na obědě a ještě byla furt nastydlá..takže tak...
9. dub 2010 v 15:18  • Odpověz
klima je svina, to bude tím, tak zalehnout a čajíčkovat
9. dub 2010 v 15:21  • Odpověz
holky ted se na chvili omluvim, jdu se jeste dospat, desne me z toho buleni boli hlava, zatim papa
9. dub 2010 v 15:28  • Odpověz
Borůvečko,nevěš hlavu,je to bojovníček zvládne to.Já teda ted měla tak y vyšší dávky a dlouhý protokol a měla jsem vajíček mín,tak nevím,čím to je.Věřím,že to vybojuje.
Miši tobě držím na nedělní OPU pěstičky at máš kvalitní vajucha.
Mišando,do postýlky a potit se.Pořádně vše vykurýruj,at jsi na stimulku zdravá jako rybička.
9. dub 2010 v 15:54  • Odpověz
Holky já jen na skok,teď jsme přijeli,byla jsem se rozčilovat v Telefonice(kreténi) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Boruvko,to je mi líto,ale holky mají pravdu,ještě zkus věřit bobkovi,že si to právo na život vybojuje......já mu moc držím pěsti,ať to zvládne prcošek!!!!!!

Já se objevím večer nebo zítra kozénky,tak se mějte zatím pěkně,pokud možno :wink: :wink:
9. dub 2010 v 16:45  • Odpověz
Peci ja jsem z Litovle je to 20km od Olomouce :slight_smile: dala jsem fotečku s testikem do albumu,ale je takova rozmazana musite se pořadne na ni soustředit :slight_smile:
9. dub 2010 v 19:08  • Odpověz
autor
evi, kozénky nám řikáš, jo? :grinning: a co se ty rozčiluješ!! ty musíš být teď v pohodě :wink:
9. dub 2010 v 19:16  • Odpověz
dobre rano holky,

dekuju moz za povzbuzeni. Vcera to byla radna depka a dneska musim rict, ze zdarne pokracuje. Nejdriv jsem obulela jen 4 folikuly, ze nebude PK a ted bulim, ze mozna nebude ani ET. Ja do zitrkas nervama asi nevydrzim.. Co mam delat?
10. dub 2010 v 09:14  • Odpověz
dobré ráno borůvko, a jak to vypadá s tím posledním, co zůstalo, kdy máš volat?
10. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
krasný víkend kočky
boruvko nevzdavej to zrovna to muze být bojovníček vydrz nejak se zamestnej ono to uteče vyražte treba někam na procházku :wink:
10. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
ahoj peci
10. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
ještě jsem vám chtěla nahlásit, že jsem to dnes dostala, takže zítra začínám píchat. Holky, nevíte někdo, jestli je to lepší ráno nebo večer?
cibi ahojky :slight_smile: jsem tě tady už hrozně dlouho neviděla
10. dub 2010 v 09:28  • Odpověz
peci mam moc prace ale chodím sem sem tu každý den
myslim ze je to jedno kdy budes pichat aspon me to rekli jen to musí být ve stejný čas :wink:
10. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
tak to jse sama zvědavá a za jak dlouho můžeš začít txy cibi?
10. dub 2010 v 09:34  • Odpověz
peci ja jeste nevim 20 jdu na konzultaci a tam se dohodneme co dal ale dřív jak v červnu nechci chci aby si telo trosku odpočinulo hlavne porad jeste špinim :frowning2:
10. dub 2010 v 09:36  • Odpověz
cibi, máš pravdu, já někde četla, že ty hormony se dostávají z těla až 3měsíce, je lepší nic neuspěchat. Já po te minimálce mohla hned a taky jsem to o měsíc odložila, tělo už tak dostává hodně zabrat, tak ted budu doufát, že je řada na nás :slight_smile:
10. dub 2010 v 09:39  • Odpověz
jsem tady jen na skok, tak utíkám něcoi dělat a večer zasew nakouknu. Mějta se krásně :slight_smile:
10. dub 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahoj pecicko,

mam volat zitra, jestli aspon to jedno je v poradku, vic jsem proste nemela.... takze jestli se oplodnilo, tak zitra bude transfer.
S pichanim je to asi jedno, jestli ti doktor nerekl presne cas, jako me u tehle druhe stimulace, tak zalezi asi opravdu na tobe, ale jak psala cibi, tak pak uz musis ve stejnou dobu.

cibko pripomen mi, ty jsi uz mela jedno ivf a ted cekas na druhe?? omlouvam se, minuly tyden jsem nestihala, tak ted po tydnu se v tom uz ztracim :unamused:
10. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
peci neboj taky se dočkáme, chci aby si prave telo poradne od tech hormonu odpočinulo
neboj bude to ok koukni na evika a nanu jak se jim krasne zadařilo a pred mesícem byli smutný
užij si sobotu papa
10. dub 2010 v 09:43  • Odpověz
boruvko jo jo 1 ivf mam za sebou ja mel 16 foliku a z toho 16 vajuch opoldnilo se jich 10 ale zustali jen 2 :frowning2: a nevydrzeli ani pk takze za 48 hodin šli ke me ale bohužel nic transfer byl 6 22 prisla mrcha a od té doby furt spinim mozná budu muset jeste navyčištění konzultaci mam 20 tak tam se snad toho dozvim víc proč se nezadařilo
10. dub 2010 v 09:45  • Odpověz
vidis cibko, kazda mame neco, bohuzel. Ja pri prvnim mela 4 folikuly, z toho jen 2 zrala vajicka, obe se oplodnila, takze obe bez PK jsem si nechala zavest. No a ted je to jeste horsi. Modlim se, aby to jedno do zitra vydrzelo... Ale kdyz mas tolik vajicek, tak se nejaka dobra vzdycky najdou.. My uz uvazujeme o darci. Nejradsi bych sla uz na dalsi pokus, jestli to jedno do zitra nevydrzi, tak ja nevydrzim ty tri mesice cekani na dalsi moznost.
10. dub 2010 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky,přeji pěknou sobotu :slight_smile:
Boruvko moc držím palce,aby to byl ten pravý superman a do zítřka se krásně narýhoval a šupajdil k tobě do bříška :wink: :wink:
Určitě se brzy všechny dočkáte,chce to jen věřit a pozitivně myslet.....
Peci tak to je paráda,že mrška dorazila,tak pěkné pícháníčko a ať je vajínek co nejvíc :wink: :wink:
10. dub 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahojky,včera se narodil můj synoveček,tak mám radost,odpoledene se jedeme podívat,ale ségra volala že je nejkrásnější :grinning: Tak aspoň njaké rozptýlení...
10. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.