• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
ahoj holky,

ze mě je sob Rudolf a musim mít tampony vnose, abych vůbec mohla žíííítt!!! takže vás zanedbávám, ale určitě to pochopíte :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

borůvko, moc na tebe myslm a zítřek bude tvůj!!!! já tomu furt ještě věřim!!!!
10. dub 2010 v 18:56  • Odpověz
autor
jinak mě nakonec docela ta pauza mezi IVFkama utíká...už v úterý jdu na první zoladex a pak už za měsíc startuju :wink: takže to tak hrozný neni...a moje tělo bohužel neni ouplně srovnaný ani po dvou měsících...takže jsem za tu pauzu fakt ráda.
10. dub 2010 v 18:57  • Odpověz
Tak Boruvko,jdu tě poplivat a popřát hodně štěstí na zítřek!!!!!!Věřím,že to bojovník nevzdal a pořádně se zakousne :slight_smile: :wink:

Jinak všem pěkný sobotní večer.....
10. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
borůvko i já se přidávám k holkám a moc ti na zítra držím palečky, všechno zvládneš a embryjko půjde do bříška :slight_smile:
hezky večer všem :slight_smile:
10. dub 2010 v 19:53  • Odpověz
Mišando,tak se pořádně pot.Ono je to pravda,hezky to utíká,ikdyž mě teda momentálně moc ne.Najednu stranu snad ani nechci,páč se bojím toho výsledku,ale to asi každá.
Borůvečko na zítřek ti držím snad všechno co mám a co můžu i to co nemám.Uvidíš,že bude bojovníček u tebe v bříšku.
Jinak u mě pořád stejný,bříško nijak zvlášt nebolí,akorát mě pořád pálí žáha a děsně prsa,takže mám tak trochu obavy.
10. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
zazy pekny vecer preji i vam holky moje.me taky hrozne palila žaha a pořad ještě pali,nevim jestli o je po těch hormonech,ale asi ne to by nas palilo už když jsme si pichali ,takže Zazy je to na dobre cestě :slight_smile: a bude z tebe těhulka :slight_smile:
boruvko zitra hodne stesti :slight_smile:
Eviku jak se citis?
Pecicko tebe taky zdravim :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
berunky jestě mam teda hroznej problem mam hroznou zacpu ach jooooooo :frowning2: co mi pomuže prosíííííím
10. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
Dobre rano, holky,

teda dobre u vas, u nas moc ne - ET byl zrusen, vajicko se nevyvijelo :frowning2:
11. dub 2010 v 08:59  • Odpověz
Dobré ráno holky !!!

Borův, právě jsem ti přišla popřát hodně štestí, moc mě to mrzí, fakt. Moc jsem věřila, že to bude silák bojovník !!!
Posílám obejmutí !
11. dub 2010 v 09:02  • Odpověz
Abig moc dekuju...
Ja vubec nevim, co mam delat. Pri tehle stimulaci jsme meli mit lepsi vysledky a pritom jsme nemeli k pouziti vubec nic :frowning2:
Ted mam nervy z toho, ze budeme muset cekat dalsi tri mesice a pak vubec nevim, co mi zase vymysli, abysme vubec neco meli.. holky ja se zacinam bat, ze se k detem nedobereme :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. dub 2010 v 09:04  • Odpověz
Borůvečko vydrž.
Čas utíká strašlivě rychle, psala jsi, že máš možnost konzultace s nějakým superdoktorem, tak toho využíjte, nebo se pokus změnit Car, změna dělá taky hodně. To neznamená, že původní lékaři udělali něco špatně, ale nějaký problém někde bude.

Teď se musí tělo trochu vzpamatovat a ulevit si, oni to potom oplatí. Já jsem čekala na další pokus 7měsíců, moje tělo odmítalo, abychom se posunuli dál. Všechno chce jen ten zatracený čas.
11. dub 2010 v 09:11  • Odpověz
no abig ta konzultace je primo s docentem sanatoria, jenze asi bude mit dlouhe cekaci doby, oni k nemu sestry vubec neobjednavaji, mame mu napsat email...ja si ted jen nedokazu predstavit, jak to vsechno zvladneme...
11. dub 2010 v 09:14  • Odpověz
mame zitra do Pronatalu prijit do akutni ambulance domluvit se co dal.. nemate s tim nekdo zkusenost? neni to zase jen klasicka konzultace??
11. dub 2010 v 09:15  • Odpověz
Vůbec netuším, o co se jedná, ale vidím to jako dobrý krok, jak se domluvit, co dál. Taky ti mohli říct, ať se objednáš na konzultaci a mohla jsi čekat. Zítra budeš vědět víc :wink:
11. dub 2010 v 09:18  • Odpověz
boruvecko to je mi strasne líto ale neboj doktoři určo neco vymyslí a mysli ze nebudes muset čekat tak dlouho kdyz nedoslo k et neboj budu tu s teboui a rychle nám to uteče :wink:
11. dub 2010 v 09:18  • Odpověz
holky moc vam dekuju za podporu, moc mi to pomahate :slight_smile:
11. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
to je dobrá zprava že uz jdes zítra na konzultaci lepší nez čekat na objednání
11. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
cibi ja nevim co to jo, rikaji tomu akutni ambulance, tak uvidime. .. jeste dotaz holky na dalsi pokus musim asi stejne cekat tri menses, je to tak?
11. dub 2010 v 09:36  • Odpověz
Ano, říká se 3 cykly, tutíž, až dostaneš ms, tak se to počítá jako první ... každý Car má jiný přístup, ale většinou jsou to ty 3 měscíe.
11. dub 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahoj borůvko, neboj se, teď to všechno vypadá nekonečné a neřešitelné, ale uteče to. Fakt. Nám nevyšel 1. pokus IVF a na další můžeme až za půl roku. Taky to vypadalo, že to bude nekončné a povleče se to a už máme 2 měsíce za sebou. Tak ještě 4 :slight_smile: . Nejlepší je, že ten čas pomůže i dušičce, trošku jsem vůči tomu otupěla. Drž se holka, uvidíš, co ti řeknou na konzultaci a půjdete dál. 3 měsíce není tak dlouhá doba :wink:. Posílám pohlazení :dizzy_face:.
11. dub 2010 v 09:43  • Odpověz
boruvko nezoufej uvidiš jak to uteče a pak se to urcitě už podaří :slight_smile:
abig tak jak ty holka jak se citíš? :slight_smile:
11. dub 2010 v 09:45  • Odpověz
Aladin ahoj :grinning:
11. dub 2010 v 09:46  • Odpověz
Nana ahoj. Já se necitím nijak. Krom žaludku na vodě, který mám už od OPU, tak vůbec nic. Takže začínám být nervéz, pač se mě manžel furt ptá, jestli na sobě něco citím a jestli jsem těhotná, ale mě není nic a bojím se, že ani nebude.
Z druhé strany se musím uklidňovat, že né všechny těhule mají těhu příznaky, že ?
11. dub 2010 v 09:47  • Odpověz
Boruvko achjo....tak moc jsem ti přála,aby to vyšlo a prcek zabojoval...ten život je někdy na h...o!!!!!Ráda bych tě nějak povzbudila,ale tady je asi všechno marný,tak snad jen,ať tě zítra potěší nějakou dobrou zprávou a brzy se zase můžete začít snažit!!!!!
Jinak všechny kočky zdravím při propršené a zamračené neděli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nanuš,já na WC taky trpím,moc mi to nejde....takže neporadím :frowning2:
11. dub 2010 v 09:50  • Odpověz
holky uvazuju o zmene caru, mohly byste mi napsat, pokud jste z Phy kam chodite a jak jste spokojene?
11. dub 2010 v 09:50  • Odpověz
zdravim eviku, dekuju za podporu.... a jak je tobe jako tehu? :wink:
11. dub 2010 v 09:51  • Odpověz
Boruvko já chodím do Motola a je to super,jsem spokojená maximálně,už jsem lámala Cibku,ať to taky zkusí....je to státní zařízení,tudíž méně financí a hlavně jim jde opravdu o to,aby pomohli :slight_smile:

Abig na příznaky nehleď,každá je vážně nemá...a ty jsi jasný favorit na // :grinning: :grinning:
11. dub 2010 v 09:55  • Odpověz
Zatím dobře Boruvko,jen mám napnutý prsa,ale zatím se ještě moc neraduju,však víš jak to je.....dneska radost a zítra může být vše v p....i!!!!!Jsme na úplném začátku a těch nervíků ještě b ude dost :unamused:
A ty se dej brzy do kupy a hurá na to......přece jednou to štěstí musí sednout i na tebe a já věřím,že se miminka dočkáš :slight_smile:
11. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
abig jak říka Evik každa to ma jine,mě třeba celej ten proces bolelo břicho myslele jsem si že mam ohs mozna jsem ho měla slabej,no a od opu mě boleli prsa takže jsem to měla z hormonu a pak už to asi bylo těhuleni,vubec to totiž nepřestalo :wink: a bolí pořád.a taky me dost palila žaha,musím zaklepat ted je klid,ale nevím co s těma střevama jsem už jako balon :frowning2:
11. dub 2010 v 10:00  • Odpověz
eviku, ma ten motol nejaky oficielni nazev a stranky?
11. dub 2010 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.