• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
ahoj holky,

borůvko, já bych určitě šla zítra k Mardesicovi...je to přece jenom pomalu největší kapacita v ČR. a uvidíš, co ti řekne. pak se rozhodneš...co dál...co ty na to??
11. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
autor
no, holky, tak u mě jsou prsa vždycky znamením, že za týden dorazí Ms...takže na prsa já se nespolýhám :confounded: :confounded: :confounded: radši...

abig...ty budeš hlásit, ti řikám!!!!
11. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
Boruvko zadej si CRM Motol.....,ale asi určitě,jak říká Miša,nejdřív si popovídej s Mardešičem a uvidíš,co navrhne :wink:

Ahoj Míšo,zdravím při neděli!!!S prsejčkama jsou holt starosti... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jede mi maminka na návštěvu,tak se mějte krásně a Kůň s vámi ženy!!!!!
11. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
evi užij si maminku :wink:

mišanda bude zase celej den ležet..je mi furt na pikaču, udělalo se m iasi dvacet tisíc sto šedesát strupů na puse...fakt mega.

dobrá zpráva je, že dneska papám poslední piluli HA :wink:
11. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
ahoj misando,

no zitra jeste k mardesicovi nejdu. Jdu ke stevikove.. ja se jen ted nedokazu srovna s tim, ze druhy pokus nevysel a ani jsme nezkusili transfer :frowning2: Ted se hrozne bojim toho dalsiho...
No k mardesicovi se mame na radu stevikove objednat, snad se spolu zitra domluvi. Sestra rikala, ze se k nemu neobjednava, ze mu mam poslat email, ale ze jestli pujdu zitra do te akutni ambulance, tak ze bude lepsi, kdyz se števikova s mardesicem primo domluvi, ze to bude lepsi reference.

Ja jen nejak uz prestava verit, ze se k nejakym detem dobereme...
11. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
Ahojky děvčata abig a kdy budeš testovat.Ztoho si nic nedělej,mě taky nic není,břicho nebolí.Jen mě pílí žáha a hodně bolejí prsa,to je vše.Uvidíme,bude to dobré uvidíš.
Borůvečko,je mi to strašně líto,hele každá ženská to má jiné,já teda na druhý pokus šla ani ne po dvou měsících.Záleží na tvém těle.Umě možná také tím,že mám endošku.Uvidíš,co ti řeknou.Asi bych taky zkusila jiný care,máte v Praze výhodu,že je z čeho vybírat.Budu na tebe myslet a držet vše co mám.
11. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahoj Zazy, teď jsem se musela zasmát. Prý mě taky nic není a pak vypálíš bolení prsíček a pálení žáhy ... :grinning: ....
Testuji nejdřív v pátek, to budu 11den po ET. Jak už jsem někde psala, tak nechci honit duchy. Buď dorazí ms nebo stihnu testnout. Poprvé jsem začala krvácet i přes Utrogestan, tak tentokrát se necháme překvapit.
11. dub 2010 v 11:00  • Odpověz
Prsíčka mě bolely i posledně,teda pak asi 2 dny předtím než jsem to dostala přestaly,ta žáha ta mě teda nepálila.Kolikátý den jsi?A kdy máš mít MS?
11. dub 2010 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky,doufám, že vám nevadí, že se k vám přidá jedna zoufalkyně po neuspěšném IVF. Byla jsem v únoru, otěhotněla jsem, ale bohužel to nedopadlo dobře, zamlklé těhotenství. Chceme to ale zkusit co to půjde znovu, bohužel nemáme nic zamraženo, takže vše znovu. Máte někdo stejné zkušenosti? 'Asi jo, co?
11. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
holky dekuju moc, no misanda psala, ze gennet pry nic moc, ale ja jsem se koukala na stranky a prijde mi celkem fajn i holky tady na foru o nem docela hezky pisi. V Pronatalu jsou mozna kapacity, ale prijde mi, ze jim dost chybi takovy ten lidsky pristup. Fakt zvazujeme, ze tam skoncime. Chodite nekdo do gennetu:

jinak abig, budu drzet pesti, at to vyjde aspon tobe.. :wink:
Zazy ja prave musela regulerne cekat tri menses. Ale ted uvidime. Zitra budeme mit tu kontrolu a pak se rozhodneme. Napsala jsem jeste sve gynekolozce, ona prave spolupracuje s gennetem, ona nas prave zrazovala od pronatalu, tak uvidime, kazdopadne si obeham vsechna mozna vysetreni a uvidime.
Holky mne se nechce zitra do prace, ja jsem vsem rekla,ze me tri tydny neuvidi, ted budu muset vysvetlovat, co tam delam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
Ahoj boruvko, je mi líto tvýho příběhu, je zvláštní, že druhý pokus byl horší. Nevzdávej to opravdu, já toho mám za sebou taky opravdu dost na svůj věk. Zatím to nevzdávám a myslím, že dobrá mysl je hodně důležitá. je jasný, že se to v hlavě moc ovlivnit nedá, když člověk po něčen touží, tak se to z hlavy dostat nedá.
Já při IVF měla 6 opl. vajíček a vydrželo jen jedno pěkně a druhé napůl. otěhotněla jsem, ale bohužel mimi nepřežili ten nejtěžší začátek, takže prostě vše zase znovu.
11. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
Koubovka, vítej mezi námi !!
11. dub 2010 v 11:30  • Odpověz
Zazy, dneska jsem 6den po ET. MS nevím, kdy dostanu, neměla jsem to pravidelné, ale kdybych měla počítat 28-30dní, tak je to nejdřív v pátek.

Borův, děkuji !
11. dub 2010 v 11:31  • Odpověz
Ahoj Abig, děkuji za uvítání. Nespěchej na test, opravdu to nemá tak brzy cenu. Já to taky nevydržela a byla to zbytečná ztráta testu, protože za týden už to bylo jasný. Je to ale těžký co?
11. dub 2010 v 11:36  • Odpověz
Koubovka, já právě vůbec testit nechci. :grinning:
Jen tady s holkama diskutujeme nad příznaky, tak jsem jen hlásila, že já tedy žádný nemám, ale že to stále nic neznamená :wink:
Mám testovat až za týden. Tak to asi taky tak uděláme ....
11. dub 2010 v 11:46  • Odpověz
Jak to tedy nyní s tebou vypadá ? Tvůj příběh je teď hodně čerstvý, nebo už plánujete co dál ?
11. dub 2010 v 11:47  • Odpověz
Tak to jo, neboj se opravdu, já taky neměla žádný příznaky a těhu testy 14 a následně 15 den pozitivní, ale druhý proužek byl slabě růžový, ale krev potvrdila těhu. Takže žádné příznaky nic neznamenají.
U nás je to teď hodně čerství, ted jsem na nemocenské po vyčištění dělohy. Při první kontrole v institutu nebyla AS, tak za týden byla druhá kontrola a nic, takže tak.
ty si ale nic nepřipouštěj, já měla nějaké tušení už týden před kontrolou, asi šestý smysl.
Teď musíme čekat, až se dám trochu do kupy a jestli budu mít v poho čípek, prý tam mám nějaký nález, takže čekám na výsledek cytologie, doufám, že bude vše dobré a půjdem za čtvrt roku na druhý pokus.
11. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
Koubovka : Tak to musí být těžké, ale tady je nás dost, s kterými si můžeš popovídat. Je fakt, že si nejsem vědoma, že by tady byl někdo, koho potkalo to, co vás, ale myslím, že tě tady v tom nikdo nenechá samotnou.

Čtvrt roku uběhne a budeš v tom kole zase.

Pokud nechceš odpovídat, tak nemusíš, ale zajímalo by mě, za jak dlouho jsi šla na kontrolu, že jsi na druhou šla už po týdnu ? V jakém týdnu jsi byla ?
11. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz
Dobrý den všem,dlouho jsem nic ne napsala,ale čtu vás neustále,moc všem gratuluji ke dvoum čárkám a vám bojovnicim,snašílkám držím moc palečky k úspěchu.
Já ted čekám jestli dorazí mrška abych mohla na krev kvůli hormonálnímu profilu a manžel na kontrolní spermio po třech letech a snad brzo do boje na 2IVF můžu vám říct,že se taky začínám trochu bát jak to dopadne jestli se dočkáme alespon jednoho mimi. Doma sice už jedno zlobidlo mám,ale potřebuje sourozenečka.Tak se modlím i když po svém at to dopadne to čekání je hrozné.
Je hrozně fajn jak se tadY držíte a podporujete kolikrát se tady u čtení uklidnuji a moc za to dík :wink:
abig držím všechny palce co mám
borůvko hodně sil do toho boje a at už se dočkáš pomoci :wink:
11. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz
abig, oto horší je to, že jsem před třemi lety normálně otěhotněla a potratila v pátém měsíci.

teď jsem byla na kontrole 7 týdnu po ET, už po první kontrole mi to bylo jasný, že je to špatně, takže jsem čekala, že na druhé kontrole bude průser. Přeju ti, aby tě nic takového nepotkalo.

ty jsi teď po druhém IVF?

a jaký byl tvůj příběh, pokud ti nevadí mi to říct. Historie je tu moc dlouhá, to všechno pročíst.
11. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz
Evaav ahoj, a děkuji. Je tu spousta bojovníků, musíme držet při sobě ...

Koub ... jen kroutím hlavou, nevím, co říct ... je mi to líto, už jsi slyšela tisíckrát, tak jen že s tebou prostě cítím.

Ano, jsem momentálně po druhém pokusu. U nás je problém v manželovém spermiu a já mám PCOS, což mi řekli až nyní, pač v mimulém Caru nemluvili o ničem. Stačil jim výsledek spermiogramu a bylo jasno. Naposledy jsme byli překvapeni výsledkem spermiogramu při odběru při mém OPU, nahonili jsme množství, ale stále máme jen 1% zdravých spermií ....
11. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz
Abig, no nebylo a stále to není jednoduché, alev nevzdávám to.
U nás je i problém u přítelových spermií, taky nemá moc velké množství.

Co to znamená PCOS? U mě zatím nezkoumali nic, tak snad pokud se to nepovede napodruhé, ale věřím, že u ž to bude v pohodě. :slight_smile:
11. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj Evaav, budu moc drzá, když se ti zeptát, co je u vás za problém, první mimi máte také po IVF nebo přirozeně, já jen, že jsem poprvé byla těhotná přirozenou cestou a po třech letech nám nepomůže nic jinýho než IVF.
děkuji za odpověď
11. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz
koubovka už teda toho maš za sebou taky dost :slight_smile: ted se to podaří uvidiš,musíš věřit,ikdyž to říka ta prava :slight_smile:
11. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz
jo a samozdřejme tě vítam :slight_smile:
11. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz
Ahoj Nana, taky díky za uvítání, jak to ta pravá, co se stalo u tebe?
11. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz
Mamuška odfrčela,samozřejmě už přivezla dortíčky,tak se fakt těším,jak dopadnu :grinning: :grinning:

Koukám,že tady máme nové dušičky do naší diskuze,tak vás holky pěkně vítám a přeji jak jinak než štěstí a splnění vytouženého přání :slight_smile: :slight_smile:

Evaav byla jsi na diskuzi Ket?Mám pocit,že jsem tě již někde zahlídla....

Koubi taky už jsi toho dost zažila koukám viď?Je to hrozné,taky jsem přišla o dvojčata v 5 měsíci :frowning2: :frowning2: Teď už to určitě vyjde :wink:
11. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj kočandy,tak jsem se vrátila z Brna z OPU. Takže z těch víc jak 30 folikulů dostali jenom 10 vajíček,doufám že budou aspon kvalitní,ach jo. :unamused: Moc jsem si přála aby bylo 10 oplodněných,aby jsme měli mrazáčky,ale to bych chtěla asi hodně. :frowning2: Musím doufat že bude aspoň pár dobrých bojovníčků co vydrží. :frowning2: Jinak mám OHSS,takže se musím hlídat,měřit břicho a kdyby něco tak další infuze,dnes byla první. No snad to bude dobré,ještě tohle k tomu zase. Jo a ta sestra byla pěkná sadistka když mi do zadku píchala ten agolutin! Zítra si volám a dozvím se kolik se jich oplodnilo a jak se zatím vyvíjí,ET ST-PÁ
11. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
ja ted byla na 2IVF,ale test mam pozitivni ve středu jdu na krev tak snad to bude o.k jen jsem chtela říct že jsem jinak hroznej nervaček,že ti píšu že se to příště podaří,ale ja osobně jsem u meho 2ivf nevěřila :slight_smile: takova jsem ja,ale neboj určitě to bude dobre :slight_smile:
11. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj Misi, jako nová členka ti gratuluju k tolika foikulům, myslím, že 10 je krásný číslo a pár bojovníků mezi nima určitě bude. Já taky doufala, že nějaké zamrazíme, ale bohužel to nevyšlo, takže další pokus bude se vším všudy znova.
11. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.