• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Nana, já taky nikdy nevěřím, ted jsem sice měla pravdu, ale opravdu už to příště musí vyjít. I kdyby měli být trojčata. Moc ti gratuluji k //
11. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz
misi tak to je super 10 stačí :slight_smile: určitě budou i mražačci :slight_smile: psala mi kamaradka že měla taky ohss ale že ji doktor řekl že kdyz ho maš je šance že se mimis uchyti jí se uchytl,akorat teda pěkně trpěla jak ji bolel břoušek :slight_smile: musíš hodně pit :slight_smile:
11. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz
ja u toho prvniho jsem tomu strašně moc zase věřila myslela jsem si že když děti mam že se to musi povest,ale realita je někdy jina no a ted jsem tomu vubec nevěřila byla jsem smířena s nejhorším,řikala jsem si jak budu držet dietu,jezdit na bruslich atd a ono ejhle :slight_smile:
11. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz
Misi 21,to je úplně parádní počet,myslím,že takový akorátní......pokud už jich je více,bývá tam ta kvalita horší,takže buď spokojená....taky jsem měla 10 vajíček a byly v pohodičce :slight_smile: Hlavně ať se jich co nejvíce oplodní a můžeš si pro ně zajet a nechat šoupnout do pupíčku a rozmazlovat :wink: :wink:
11. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
Misi a je pravda,že pokud je OHHS,tak je šance na uchycení daleko větší!!!!!!!Tak jen hodně pij a dostatek bílkovin....ať jsou ty bolesti co nejmenší...
11. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz
Nana, tak to je dobrý, že se to povedlo, proč si chtěla držet dietu? Ty máš problém s nadváhou? Z fotky to tak nevypadá? To je u tebe problém?
11. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz
no nejhubenejši nejsem a rok co se dlabim hormonama jsem pekně přibrala takovych 7kilo tak jsem si řekla že když se to nepovede tak se dam trošičku do kupy :slight_smile: hlavne jsem si chtěla dat pauzu nebot doktoru jsem uz mela plne zuby :wink: no a tak to ted s nima ještě chvilečku vydržím :slight_smile: :slight_smile:
ja jsem mela za problem anovulačni cykly asi tím že jsem dlouho brala antikoncepci :slight_smile:
11. dub 2010 ve 14:10  • Odpověz
Aha,tak to chápu, já za ten měsíc, co jsem brala hormony před 1ivf jsem žádný přírůstek váhy nepocitovala, ale to je něco jiného než ty, já s ovulací problém nemám, alespon to nikdo nezjistil.
Ty jsi toho chtěla nechat ted kdyby se to nepovedlo ale nakonec to dobře dopadlo. Přeju ti, at to opravdu vyjde, máš před sebou ještě dlouho cestu, ale určitě to dopadne
11. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz
koubi diky :slight_smile: clověk ma pořad strach :wink:
11. dub 2010 ve 14:57  • Odpověz
Miši gratuluji k 10 vajíčkům,neboj tam bude bojovníčků i na zmražení.
Kouby moc tě tady vítám tvého příběhu je mi líto.Je to síla,co my ženské všechno musíme vytrpět.Jak fyzicky tak psychicky.
Jinak děvčata doufám,že se Vám daří dobře a v mezích možností.U mě zatím žádná změna,ale je to dlouhé to čekání.Nejhorší je,že já si vždycky myslela,že nejhorší je to otěhotnění a do těch 3 měsíců,ted mám na mysli ten strach,ale když to tak poslouchám,to to má ženská obavy celé těhotenství.Už aby jsme všechny ty naše prcíčky drželi v náručí,všem bych to moc přála,A jak nejsem moc věčíci,tak se asi půjdu pomodlit do kostela samozřejmě i za Vás.
11. dub 2010 v 15:26  • Odpověz
Ahoj Zazy...tak teď budou nervy celé těhotenství,to si piš....ale přece jen asi nejhorší a nejkritičtější je ten I.trimestr :unamused: Ale jsme holky šikovný a statečný a všechno to zvládneme!!!!!
11. dub 2010 v 15:37  • Odpověz
Koubovka, tak PCOS jsou polycystické vaječníky, tzn. že vaječník produkuje víc vajíček najednou, takže když na něj UTZ podíváš, vypadají jako bublinkované, a to může značít, že žena neovuluje pravidelně, protože je tam toho hodně, nebo ovuluje, ale vajíčka nejsou zralá nebo vůbec ve folicích nejsou. PCOS při IVF můžou způsobovat OHSS (hyperstimulační syndrom), tutíž na to musí dr. dbát ...

Misi. jsem ráda, že se o tebe lékaři po OPu starali. Opatruj se a šetři se, hodně píj a bílkoviny ... mě dali jako prevenci i léky, tak možná jsi to měla v infuzi. Jinak gratuluji k vajíčkům, je to krásný počet, buď ráda, že jich nebylo víc, ony pak nestíhají dozrávat.

Zazy, kdypak ty plánuješ testovat ? Ty jsi měla ET dva dny po mě, že ?

Evíku ahoj ...
11. dub 2010 v 15:54  • Odpověz
Abig děkuji za vysvětlení, už jsem si to na netu našla, tak s tímhle snad mt problémy nebude, ten hyperstimulační syndrom je i dost bolestiví co? Už jsem tý bolesti zažila dost, tak snad tohle ne, ale kdyby to znamenalo, že budu mít prcka, tak bych to vydržela.

Díky zazy, za přívítání. Je to fakt strašný, co protrpíme,ale alespoň trochu útěcha je v tom, že v tom není jeden sám co?

Jen je takový smutný, když máš kolem sebe kamarádky, které jsou těhotné některé už podruhé bez problémů a ty nic, no jo musíme bojovat.
11. dub 2010 v 16:06  • Odpověz
Koubi to mi povídej,všechny kámošky kolem mě jsou bud těhotné nebo mají děti a i ta poslední co ještě nebyla,tak mě předběhla a je těhis,no co naděláme.
Abig já jsem dneska 5 den po ET.
11. dub 2010 v 16:15  • Odpověz
Jojo, to je k zbláznění, já už jsem se dvakrát těšila, jak budu s kámoškama vozit a pokaždý to nevyšlo jenom u mě. Věřím, že tobě už to teď vyjde. Kdyby to ještě k tomu nebylo tak drahý, jsem si říkala, že léčení pro narkomany je zdarma a když chce někdo dítě a nemůže, tak cáluje jak mourovatej.

jak je to holky u vás s cenami?
11. dub 2010 v 16:24  • Odpověz
Děkuji,za podporu... Ale břicho teda bolí jako sviňa,pardon :slight_smile: Říká se že s OHSS se lépe ujmou,ale zase jenom s nějakou lehkou formou,takže budu doufat že se mi to nerozjede víc a že už si pojedu jenom pro miminka a ne pro infuze... Jen aby se jich oplodnilo co nejvíc,uvidím zítra co mi paní řekne.
11. dub 2010 v 16:29  • Odpověz
Misi, tak doufej a věr, že se krásně ujmou, uvidiš, že to bude dobrý
11. dub 2010 v 16:31  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že vám tu vpadám, ale nevíte jestli jsou v Puregonu v balení 50 IV taky nějaké jednotky navíc jako je tomu ve větších baleních ( 300 IV, 600, 900 IV- tam je vždycky 100 jednotek navíc)? Děkuju jestli některá víte
11. dub 2010 v 16:32  • Odpověz
Já platila zatím 20000 IVF+asi 2500 léky + 4400 zmražení jestli bude co + asi 6000 cesta zatím
11. dub 2010 v 16:32  • Odpověz
Tak já holky musím teď na chvíli odjet za jednou tou těhotnou kamarádkou, ale večer tu zase budu
11. dub 2010 v 16:36  • Odpověz
Misi, no páni to jsou pálky, u nás v Plzni a v mém případě to zatím vypadá levněji, napíšu večír pa
11. dub 2010 v 16:37  • Odpověz
Kouby tak mě první i druhé IVF vyšlo na 33 000kč,je v tom léky,ICSI a PK,jsou to pálky během půl roku 60 000kc no ale co pro mimi člověk neudělá
Miši neboj to bude v poho,hodně moc pij a jez hodně bílkoviny.
11. dub 2010 v 17:04  • Odpověz
My si k ICSI a PK platili ještě AH,ale počítala jsem s tím,že by to mohlo být ještě dražší... Já chodím na soukromou kliniku. Já budu doufat že se to vyplatí a nebudu do toho muset jít po druhé. Z těch hormonů jsem hotová. Ztloustla jsem a už ani nevím,kdy mi bylo naposledy celý den dobře a nebolela mě hlava. Musí to být pěknej sajrajt. ..
11. dub 2010 v 17:21  • Odpověz
Misi ani mi nemluv já za ty dvě IVF přibrala 9 kilo vlastně od října do ted a jelikož jsem i tak silnější,tak už jsem jako chodící koulička.To jo není to nic dobrého
11. dub 2010 v 17:45  • Odpověz
Zazy na kilča nekoukej,ono to jen tak nejde,já vím,taky jsem něco přibrala....ale za to mimčo to prostě stojí!!!!!

Jen tak pro srovnání,nás IVF vyšlo na 7000,-(2500,-Gonal,2500 PK,2000,-zamražení),naštěstí jsme nemuseli mít ICSI a za Ket 2500,-,což je oproti vám některým úplný pakatel....plus teda nějaké ty léky(Prednison,Estrofem),ale to je taky nic...
11. dub 2010 v 17:50  • Odpověz
Ahoj děvčata, dnes jsem nakoukla a vééééééélkééé novinky. :slight_smile:
Evikovi veliká gratulace!!!
A Nana- nějak mi to s testováním uteklo jak jsi dopadla, ale z příspěvků to vypadá, že dobře :slight_smile:

Jinak já od zítřka začínám píchat, takže mi nechte taky trochu štěstíčka :wink:
11. dub 2010 v 18:25  • Odpověz
ahoj kočky
vítám nové holčiny nebojte vsechny se dočkáme
boruvko ja chodim do gennetu krome poslední návstevy si nemuzu stezovat :wink:
11. dub 2010 v 18:30  • Odpověz
To je mazec jaké jsou v tom cenové rozdíly,ale mě dr dala na výběr kam chci a na UNICU jsem slyšela jen dobrý poznámky a dr mi taky říkala že by mi to doporučovala. Já se tak nějak ani an peníze nedívala... Teď už jen aby to vyšlo.
11. dub 2010 v 18:39  • Odpověz
Misi určitě to vyjde a člověk když po miminku touží,tak mu samozřejmě peněz líto není,to jsem napsala opravdu jen pro srovnání :wink:

Albi zdravím a přeji příjemné a pohodové pícháníčko a hlavně kopu skvělých vajuch!!!!!A neboj se,toho štěstíčka je pro všechny dost,takže na každou se dostane :slight_smile: :slight_smile:

Cibi tak jak u vás,něco nového?

Dneska je tam tak hnusně,jako kdyby byl podzim a né jaro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2010 v 18:44  • Odpověz
ahoj Evi maš krasne testiky,ja tam taky dala ale pak jsem to vymazala byli ty fotky rozmazane musim počkat až na synka,ale taky mi dnes zesílil,tak snad to vydrži.jinak me občas hrozně pichne v břuchu tak snad to tak ma byt a není to něco špatneho :wink:
11. dub 2010 v 18:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.