• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
albi dopadla jsem dobře teda doufam testy jsou pozitivní ve středu jedu na krev :slight_smile:
11. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
čau holky.. jsem se osmělila napsat.. jsem zrovna po druhém Ivf.. měla jsem jen pět zralých vajíček a šest nezralých..metodou ICSI se mi chvála panu bohu oplodnilo spoň jedno vajíčko,které mi dvojbuněčné ihned zavedli po 48h.. prý bylo kvalitní ,ale nějak nevím nevím..znáte někoho kdo otěhotněl i bez prodloužené kultivace,jen s pidiembryjkem? ... Vidím to jako pidišanci,ale aspoň nějakou..přeju pěkný večer
11. dub 2010 v 19:13  • Odpověz
autor
brý večer, vítám nové tváře :slight_smile:

nierika, neboj, je plno holčin co otěhotnělo a PK nemělo :wink:
11. dub 2010 v 19:22  • Odpověz
Ahoj holky, obrovskáááá gratulace Evikovi a Naně, to je úžasný,super,bomba. Borůvko,je mi moc líto, že to nevyšlo,co víc říct,drž se. Abig, Zazy, moc držím palečky a věřím v dobré zprávy .Všem co stimulijí držím palečky, ať je dobrá úrodička.

Jsem teď pořád v práci, zítra jedem do Plzně na imunologii, tak na nás holky prosím myslete.papa a držím všem palečky
11. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
lumpi tak tfuj,tfuj at to dobře dopadne :slight_smile: budeme na teby myslet :slight_smile:
11. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
lumpi, myslím a držím...bude to dobrý :wink:
11. dub 2010 v 19:33  • Odpověz
Ahoj holky, jste tu ještě někdo, nás to v Plzni tedy stojí asi méně, zatím jsme platili 12500 za IVF a za prášky tak necelé 4000,-dohromady, takže to je asi o dost méně. Nevím, jestli jste v tom měli ještě nějaká speciální vyšetření, já zatím žádná.
11. dub 2010 ve 20:06  • Odpověz
Ještě se jdu na vás podívat,než mi začne Pojišťovna....

Lumpi moc ti děkuji a na oplátku budu zítra držet vše co mám,ať to dopadne co možná nejlépe...a pospěš si,protože jak vidíš,tak teď to s těhulením vypadá moc dobře :grinning: :grinning:

Nano to občasné píchnutí mám taky,doufám,že to k tomu patří,jinak se cítím báječně :wink: :wink:

Nierika jak praví naše studnice vědomostí Mišanda,je spousta holčin,které otěhotněly i s pidiembryjky,(jak říkáš)...chce to věřit!!!
11. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj, můžu se k vám připojit? Jsem dnes 5 den po ET, PK 2.ivf (icsi). A nějak už mi tady hrabe. Je to nekonečné to čekání.
Jinak gratuluji všem s //. :grinning:
11. dub 2010 ve 23:09  • Odpověz
Ahojky,koukám jak se nám to tady pěkně rozrůstá :slight_smile:

Nierika,nestresuj se, já znám naopak i dost holek co PK měly a také se nepovedlo... Podle mě to záleží i na mnoha jiných věcích. Každá jsme jiná,s jiným problémem a všechny věříme že se to teď povede,když to holky tak krásně začaly... :wink:

Jinak u mě noc hrozná,furt jsem se budila bolestí. Jak se mi trošku naplní močák tak to hrozně bolí a pořát musím chodit chcandit,no hrůza..Pořád jsem si měřila břicho,protože OHSS se dost bojím. A než jsem našla tu správnou polohu,tak bylo skoro ráno. Ale teď jak jsem vstala,tak bolest je najednou skoro pryč a můžu si v pohodě i sednout,hurááá :grinning: Dneska mi začíná přítel píchat agolutin,a bojí se že mě to bude bolet. Ten ty injekce prožívá víc než já,chlap,no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2010 v 07:19  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Takže Nano gratuluju moc, já jsem se včera nemohla dočíst, měla jsem v to m guláš :wink: Hlavně všem s // hodně štěstí!!!
12. dub 2010 v 07:26  • Odpověz
Evi stěma vajíčkama to asi nebude nějaká sláva :unamused: . Naposled byly jenom 4. Chce to aspoň deset . Začínám píchat 300 jednotek, ale uvidíme jestli to bude mít efekt. :wink:
12. dub 2010 v 07:33  • Odpověz
Pěkné ráno všem :wink:
Vítám další posilu Janefu,jen se přidej,bab na pokec není nikdy dost a tady hlavně kvůli podpoře,takže se cení každý nový člen :slight_smile: :grinning: Přeji šťastný konec a // na testíku!!!!

Misi tak sláva,vypadá to dobře,ty ten OHHSák prostě přepiješ a nedáš mu šanci!!!!!A pokud trochu bude,tím líp na uhnízdění mimísků!!!!

Dneska je u nás ošklivo...jak je u vás?Jedu na poštu a něco pokoupit,kolem 9.hodiny mi přijede kamarádka ze studií....tak dopo nebudu....zatím papa
12. dub 2010 v 07:40  • Odpověz
Albi nerouhej se.....i se 4 kvalitními vajíčky se určitě dá otěhotnět!!!!Holt každá jsme jiná kvočnička a naše tělíčka si dělají,co chtějí,ale musíme jim trochu věřit!!!!Takže ty se taky dočkáš....někdo bohužel musí ujít kus cesty,než dojde do cíle,ale věřím,že bude dobře :slight_smile: Moc to přeji nejen tobě,ale všem holkám,které po miminku touží :slight_smile: :slight_smile:
12. dub 2010 v 07:44  • Odpověz
pekny den holky přeji.mě je dnes nějak divne mam žaludek jako na vodě,bojim se abych něco nechytla myslim že na těhotenske nevolnosti je ještě celkem brzo ach joooo :slight_smile:
vitam taky nove členky na pokec :slight_smile:
12. dub 2010 v 08:07  • Odpověz
Dobré ráno holčičky !

Lumpajdi, ahoj ... :wink:
Janefa, vítej !!!

Nieriko, držím všechno, co se dá ...
Misi. ... s tím Agolutinem, to je boj, ono tak nebolí to píchnutí,ale to, jak se ten olej tlačí mezi svaly .... ffuj tfuj tfuj ... ať to zvládnete.

Evíku ahoj ..
Nana, myslím, že to může být klidně těhunevolnost, pač v "našich" případech s nejedná o běžné těhotenství, tutíž naše rozhozené hormony si dělají s tělem, co chtějí ... mám to na stejno, a to ještě neznám výsledek ....
Jinak od včerejške furt jakoby pomlaskávám, pač mám v pusu pocit, jak kdyby se na mě chystala angína, jakoby se mi jazyk povlékl nečím hnusným, tak snad to bude jen nějaká pachuť a né bacil.

Protože jsem vás minulý týden poslechla a nežehlila jsem, tak to dneska napravím, žehlička už se nahřívá a já jdu na to.
Mějte se zatím.
12. dub 2010 v 08:21  • Odpověz
Dobré ráno,omlouvám se,že jsem včera už nenapsala nebyla jsem doma a přes víkend nás vzdy internet trošku zlobí.
Koubovka ano mám jedno dítě z 1IVF v roce 2007 v květnu. Předtím byla jedna neuspěšná IUI já mám vlasně nemám ovulaci alespon tenkrát jsem neměla. Nedorůstali mi folikuli a bez vyvání menstruace nechodilapředtím jsme se snažili asi tři roky,co je příčina ted,že to nejde nevím,ale myslím,že to je furt to samé,manžel na prvním spermio měl vše ok,na druhém už jích prý měl hodné ale líné a při IVf se mu to zase zlepšilo natolik,že nám nedělali to vpichování spermie nevím jak se píšou ty skratky.Brala jsem Gonál a nevím co ještě a měla jsem 11 vajec 8 se oplodnilo a 5 dobrých na zavedení tak jsem si dala dvě a je z toho Verunka narodila se mi teda v 31týdnu ale dnes je vše ok.
Na Ket jsem byla v březnu zase jsme si dali dvě jedno nezvládlo rozmražení,ale bohužel se nám to nechytlo :pensive:
Evi a odpověd na tvůj dotaz ano chodila jsem na diskzi na Ket,ale občas jsem napsala i sem k vám takže jsem se i tu opčas mihla
Ted vlastně začínáme 2Ivf úplně od začátku takže druhý den cyklu na krev na horm.prof. a manžel po letech na spermio a dvacátý den se mám objednat k lékaři a řekne mi co a jak bude dál a od kdy začnem se stimulací
12. dub 2010 v 08:22  • Odpověz
Evaav to je mi líto,že nevyšek Ketík,mohli jste to mít bez všech těch procedur,ale co se dá dělat...člověk to podstoupí rád,hlavně aby to vyšlo :slight_smile: :slight_smile: Holčičku máš moc hezoučkou a vím,že tyhle dětičky to brzy všechno doženou,taky jsem měla Báru ve 32 tt a za chvíli by to nikdo neřekl...Tak ať štěstí stojí při tobě a brzy Verunce pořídíte sourozenečka :slight_smile: :wink:

Abig tak to je jasný,ta tvoje divná pachuť v puse....je zajímavé,že jsem ji po ET měla,ale nevyšlo to,nejspíš to dělal ten Pregnyl a teď nic a je to tam!!!!S tím žehlením to fakt nepřeháněj.....

Nano taky mi je divně od žaludku,ráno hned musím něco sníst,jinak je mi zle a občas se mi zatočí hlavinka......no bude veselo!!!!
12. dub 2010 v 08:49  • Odpověz
tak to jsem rada že to tak nemam jen ja to si ješte užijeme :slight_smile: Evi ty jsdeš zitra na krev ne?
12. dub 2010 v 09:03  • Odpověz
ahoj holky, teda, vy jste tohop zase napovídaly, tak já vám popřeji krásný den a jdu vás dočíst :slight_smile:
12. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
ahoj děvčata, také vám všem přeji dobrý den, ikdyž venku moc krásně není. Holky nebojte se všech příznaků, ono když to prostě má vyjít, tak vyjde ikdyž jsou příznaky jakékoli. nevolnosti jsou určitě z těch dávek hormonů.

Misi píchání agolutinu se neboj, to je v pohodě, já mám přítele hroznýho srabíka,tak jsem si všechno píchala sama vč. agolutinu. Není to tak hrozný, jak jsem si myslela,
12. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
No já se toho nebojím,po měsíci co jsem si píchala sama do břicha mě nemůže v tomhle směru nic rozházet,ale ten chlap je na to citlivka. :grinning: Jenže já mám agolutin do zadku a sestřička mi říkala že u toho musím ležet,a do zadní části si sama nepíchnu. No musí to prostě zvládnout,chce taky děti,tak pro to musí něco udělat ne?? :wink: Až píchne poprvé tak to snad bude v poho. Mám švagrovou zdrav.sestru,už jí chtěl včera volat,tak jsem mu to zakázala,přece se nebudeme pořát na někoho spoléhat. Natáhne,bodne,vstříkne a vytahne,vždyť na tom celkem nic není... :grinning:
12. dub 2010 v 09:47  • Odpověz
Ahojky děvčata,všechny Vás zdravím i nově příchozí.Držím všem testilkám a stimulkám pěstičky.Já jsem dneska 6 den,jinak žádné změny.Abig,Janefa,děvčata pomalu se nám to krátí,sice mi to tentokrát utíká rychleji,ale i tak už bych chtěla znát výsledek,je to hrozně na hlavu.Mám den,kdy věřím,že to tentokrát výjde a ztoho,že si myslím,že už je to ztracené,že nemám žádné příznaky.Je to pořád dokola.
12. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
Já si píchala ten agolutin taky do zadku a sestra mě to naučila v sedě, Ono to nemusíš píchat přímo ze zadu ale ze strany, ale každopádně, když to tvůj chlap zvládně, tak ať si to také užije, já jinou možnost neměla..
12. dub 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahoj Zazy, je normální, že tomu člověk věří a pak zase nevěří, ale to co se odehrává v hlavě je hodně důležitý. vím, že budu příště úplně a totálně v prdeli s nervama.
12. dub 2010 v 09:56  • Odpověz
Jenže já si pořád říkám nebudu na to myslet,jenže ono to prostě nejde,už vůbec ne,pokud se člověk nečím nezaměstná a já tím,že jsem doma,je to o to horší
12. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
Zazy to je jasný, já vím, že to nejde, já na to myslela ustavičně a to jsem chodila do práce, ale tentokrát už to neudělám, využiju možnoti a budu ty tři týdny doma, abych dala mimísovi větší šanci se v klidu uhnízdit a ne se nerovovat v práci a to že tědh nervů je v práci dost. Užívej klídku a zkus se zaměstnat jinak. Jak dlouho budeš čekat na testík?
12. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
ahoj zazy tak sme na tom úplně stejně. zrovna včera jsem měla den, kdy sem si říkala, že to zase nevyjde.
12. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
taky na sobě nic moc nepociťuju akorát sem nafouklá jak balon. :dizzy_face:
12. dub 2010 v 10:09  • Odpověz
tak já jsem začala včera píchat, zatím to jde, tak uvidíme, jaký bude výsledek :slight_smile: v pátek jdu na utz, tak věřím, že to všechno k něčemu bude :slight_smile:
12. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.