• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
janefa, to nafouknutí je normálka, já to měla od odběru vajíček, kolegyně se mi smála, že vypadá už tak na čtvrtej měsíc...jo kéž by
12. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
Ahoj Pecicka, koukala jsem na tvůj fotoblog, máš krásnou rodinu, závidím. co že ses rozhodla ještě pro jedno díťátko?
12. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
koubovko ahoj, vítám tě mezi náma, no já jsem se podrhé vdala a manžel nemá děti, tak by jsme chtěli jedno společné a bohužel to jinak nejde :frowning2:
12. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
Aha, tak přesně to jsem si myslela, tak to je moc hezký, taky bych to asi tak chtěla, no tak to moc držím palečky ať to vyjde.
díky za přivítání
12. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
a co sem přivedlo tebe, jestli to není osobní?
12. dub 2010 v 10:18  • Odpověz
Tak jsem volala do CARu. Z 10 se nám oplodnilo 6 a teď už máme jenom 4. :frowning2: Takže na mrazáčky to nevypadá. ET předběžne ve čtvrtek. Budu doufat že nám vydrží aspoň dva bojovníčci...
12. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
mě se zdá že jsem to při první IVf neměla. Ale tentokrát sem měla silnější dávky tak to bude asi tím. :unamused:
12. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
Ne není to osobní, teď jsem doma po vyčištění dělohy po prvním neúspěšném těhu po IVF, otěhotněla jsem, ale mimi se nevyvíjelo, už jsem byla tak šťastná a ono nic. Tak ted jsem na nemocenský a říkala jsem si, že určitě bude nějaká diskuze na téma IVF a jeho druhých pokusech, tak jsem si vás našla. Je dobrý vědět, že nejsi se svým problémem sama. To je asi tak všechno, co mě sem přivedlo.
12. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
misi21, tak držím moc palečky, ale i to je krásný :slight_smile:
12. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
koubovko-to máš pravdu, já mám dva pokusy za sebou, měla jsem ale jenom minimálky a ted jdu poprvé do ivf, tak do třetice všeho dovrého, věřím, že ted je ten pravý čas, tak uvidíme. A jak dlouo ted musíš čekat?
12. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
Janefa, pokud to není k nevydržení, tak to nic neznamená neboj se

Miso, určitě to bude dobrý, uvidíš, já taky tedy doufala, že nějaké zamražené budou a taky nebyly, ale nevěš hlavu, třeba jsou všichni takový bojovníci a budeš mít dva v mrazáku :slight_smile: Věř tomu, nic víc udělat nemůžeš
12. dub 2010 v 10:23  • Odpověz
misi.21 já měla tentokrát 16 z toho mi oplodnili 11 a po prodloužené kultivaci zbyli jen 3. Dvě mi dali a to třetí říkali, že by rozmrazení nemuselo vydržet. takže mrazáček žádný. Takže když to nevyjde tak mám před sebou poslední pokus. :frowning2:
12. dub 2010 v 10:23  • Odpověz
holky jdu pověsit prádlo a něco ukuchtit a potom na vás zase kouknu, zatím pa :slight_smile:
12. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
Peci, já ani nevím, jelikož mi ještě brali cytologii, kvůli nějakému nálezu (což dourám, že bude jen nějaká prkotina) tak to zkusíme podruhén tak za 2 až 3 měsíce, takže to vydím někdy začátek stimulace při třetím menzes a tak na srpen, že by byl ET, ale to je můj ideální plán, tak to snad tak vyjde
12. dub 2010 v 10:25  • Odpověz
Janef, věř, že to bude OK, nesmíš věšet h
12. dub 2010 v 10:25  • Odpověz
věšet hlavu jsem chtěla napsat
12. dub 2010 v 10:26  • Odpověz
budu se snažit
12. dub 2010 v 10:26  • Odpověz
určo neboj.....já jdu taky něco trochu vytvářet, později se ozvu
12. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
Holky díky,ale je to další rána kterou jsem nečekala. :frowning2: Dr mi pořád na utz říkal jak vaječníky perfektně reagují,že se nemám ničeho bát,že budeme mít s největší pravděpodobností i pár mrazáčků a ejhle... Zítra se budu hrozně bát tam zavolat,aby mi neřekli že už nemáme žádné. Jsem z toho pěkně v prdeli,pardon,ale jinak to říct neumím.

Janefa a ty už jsi testovala,nebo kdy tě to čeká???
12. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
misi já na tom byla stejně. Buď v pohodě. Určitě to aspoň 2 vydrží.
12. dub 2010 v 10:36  • Odpověz
já jsem 6 den po ET takže když budu testovat tak až 12 nebo 14 den. nevim teda jak to vydržim. :angry:
12. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
Miši to bude dobré uvidíš,já jich taky měla málo a nakonec to vybojovali.Neboj uteče to a už je budeš mít v bříšku.Budu na tebe myslet a držet pěstičky a na Vás ostatní samozřejmě taky
12. dub 2010 v 10:52  • Odpověz
ahojda holčiny :slight_smile: všem přeju krásný, i když ne zrovna počáskově, den :slight_smile:
vítám nově příchozí :slight_smile:
borůvečko: posílám obejmutí a jak říká mišanda, zkus toho mardešice a pak uvidíš, přejít můžeš kdykoliv.
misi: hodně pij a ty bílkoviny...nezávidím ti...moc dobře vím co je hyperstimulák zač. já díky němu nedošla ani k ET :unamused:
a neboj, zmrzlinky budou taky :wink: věř jim bojovníčkům
12. dub 2010 v 10:59  • Odpověz
ahoj holky, zdravim salop :slight_smile:
12. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
autor
ahoják :slight_smile:
12. dub 2010 v 11:41  • Odpověz
misando, konecnejsem ti odpovedela, mas odeme interni postu :wink:
12. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
autor
hehe, ty už jí máš taky :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 11:48  • Odpověz
ahoj holky
jo jo pěkne se nam to tu rozrusta
eviku u nás nic nového rano sem byla na krvi a ve 2 mam volat pro výsledky kdyz hladina neklesne mam prijít odpoledne na utz ale bojim od pátku mě docela bolí břicho spíš pravá strana jako vaječník dneska v noci sem se i budila je to dost nepříjemný misando eviku co by to mohlko bejt mam strach ze budu muset na to pročistení :frowning2:
12. dub 2010 v 11:59  • Odpověz
eviku nana jak se cítíte tehulky
12. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz
cibko ja teda mizerně dnes mě bolí celá Nana nevim co to je snad ne chřipka .bolí mě klouby a dnes mi je i zle od žaludku ak nevim :wink: a co ty Cibi moc na tebe myslim :slight_smile:
Jinak berunky všem přeji pěkny den :slight_smile:
12. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.