• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahoj Cibi, snad už ta dnešní krev bude ok, jen to tvoje bříško ... no uvidíš, jak odpadneš po kontrole.

Nana, holka jedna, žádná chřipka ... kukni na příznky těhu :
http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/prvni-znamky-tehotenstvi
12. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
Ahoj Cibka, jsem tu nová, ty seš po ET?
12. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
autor
cibi, tak uvidíš...no a kdyžtak budeš krásně vyčištěná a pak se bude těhotnět jedna báseň !! hlavně ať už se to nějak rozhodne, ať se zase posunete kupředu, směrem k miminku...no ne?
12. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
Cibi já si taky myslím že jestli tam něco je tak ať tě vyčistí co nejdřív,ať můžete pokračovat. Ale docela mě zaráží že tě doktoři nechali tak dlouho a pořát se nic neděje,Je to od nich dost lehkovážné(podle mě teda)
12. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
misi, mám stejný názor :slight_smile: ale už do toho cibce kecat nebudeme :slight_smile:, hlavně aby byla v pořádku co nejdřív!!!!

cibi, na kkdy máte vůbec plánovaný další IVF???
12. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj holčiny,předem se omlouvám,že vám sem strkám nos,jen jsem se chtěla zeptat Misíka a Abig jak jsou na tom?Jinak všechny zdravím a přeji hodně štěstí v těch druhých pokusech!!!! :grinning:
12. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
Dado, ahoj .... strkat nosík tady může každý, těhulky jsme neseparovaly !!! :wink:
Koukám, že ty už jsi za půlkou, toto letí .... to už asi i tušíte, co nosíš v bříšku :grinning:
Ještě jsem se na vás těhulky po IVF nekoukla, musím si váš najít a přečíst ...

A jak to u nás vypadá ? Já mám v bříšku 2 expandující blastocysty, a testovat mám v neděli, tak uvidíme, jak to dopadne.
12. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz
No Abig to je nádhera,tak to držím vše co mám,a moc na tebe myslím,já vždy jen tak nakouknu ale dočítat vás to by byl děs a takhle ta zprávička byla rychlejší.
A ano máš pravdu letí to jak voda,a co nosím v bříšku už víme na 100%,tak jak moc jsem chtěla holčičku tak to bude pacholek,ne moc se na něj těším je to poklad,už v něm vidím tu věrnou kopii mého manžela,ale začínám uvažovat jestli by jsme na podzim nevyzkoušeli ještě jedno!!! :grinning:
12. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
autor
ahoj daduš :slight_smile: jakože byste šli tak rychle do druhýho miminka :slight_smile:

gratuluju k chlapečkovi...on je to vždycky opak toho, co si ženská přeje :grinning: tak to abych si hrozně přála kluka, hlavně přesvědčivě...
12. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
Ahoj Mišo,no tak rychle,nevím jen o tom uvažuji,nikdy jsem nechtěla jedináčka,říkám zvažuji pro a proti,v červnu mi bude 36let,tak si také na jednu stranu říkám jestli ten Lukášek nebude stačit,už tak je to hrozné když si představím,že půjde do školi a mě bude 42let :grinning: :grinning: :grinning: To víš stará kotrbína!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz
A co vy,jak jste na tom?
12. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
daduš...no, tak tohle už je opravdu i otázkou věku...uvidíš, jak se budeš cítit po porodu a kdyby to bylo ok, tak bych do toho určitě šla. já byla jedináček a nikomu nedoporučuju :wink:
12. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
Víš já to znám od sestřenky,byla také sama a vím kolikrát mi říkala jak mi závidí.A já jsem za bráchu moc vděčná je to faj chlap a právě nevím jestli by jsem toho našeho špunta o tohle chtěla připravit,ale samo,sebou je na to ještě dost času,jen jsem o tom začala uvažovat,jen kdyby člověk věděl,že to vyjde hned! :wink:
12. dub 2010 ve 13:27  • Odpověz
autor
nj, já taky všem záviděla...a víš jak..i ti, co se v dětství modrovali a div nezabili si jednou budou výbornýma sourozencema...si vem, co zbyde mě, až nebudu mít mamču atd...
12. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz
Tak jsem začala špinit :frowning2:
Jdu si lehnout, nedá se asi nic jiného dělat.
Kouknu na vás zítra.
12. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz
autor
abig, ale to přece ještě nic neznamená!!!! špinit můžeš i jako těhotná!!!!
12. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz
koubovka ne ne et byl 6.3 bez uspechu
misando jeste nevim kdy bude další ivf přístí týden jedem na konzultaci po tom nevydařenym pokusu tam se dozvím co bude dál
12. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz
Abig nezoufej,to se může embroušek zahnízdovat,nepropadej panice.Bude to dobré uvidíš.
12. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz
abig zazy ma pravdu :wink:
12. dub 2010 ve 13:56  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
12. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz
autor
mišanda má snad taky pravdu no ne? :slight_smile:

cibi, co ta krev, jsem napnutá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahoj peci, jak se máš? :slight_smile:
12. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz
ahoj misi, jo jde to :slight_smile: dnes jsem mluvila s doktorem a v pátek jdu na utz, tak doufám, že budu jako slepice, věk bych na to měla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz
a jak ty? už jsi vyhnala tu rýmu?
12. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz
abig, nenervuj se, to je opravdu normální, mimís dává o sobě vědět a zavrtává se neboj.
12. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz
Tak co vy kecalíny ukecaný!!!!!
Já jsem taky tak vypovídaná,že mě až bolí huba....ještě že se tady jen píše :grinning: :grinning:

Abig tak hezky odpočívat,ale nemusí to znamenat tragédii,pamatuj si to!!!!!Kolik holek už špinilo a vše bylo v pořádku.... :wink: Pokud je to jen špinění,tak se nic neděje....chápu,že tě to rozhodilo,ale teď je důležité se nenervovat!!!

Co jinak děláte při pondělku?
12. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz
misando dobrá zpravá krev je OK UZ JE TAM JEN MALINKO TAKŽE TO KLESLO HURÁ pokud me bude bolet bricho i zítra tak mam přijít a pokud ne tak mě objedná na přístí týden na ko tak se mi aspon trosku ulevilo :wink:
12. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj Evik,

nějak nic nedělám, normální práce v domácnosti při nemocenské nějak se mi neudělalo dobře, cítím bolest v podbřišku po tom vyčištění,ale byla jsem upozorněna, že to tak bude, tak odpočívám
12. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz
Cibka, tak nejak jsem nepochopila co je s tebou, nejsi po ET, tak co ta krev? Promin jestli jsem moc vlezlá
12. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz
Koubovko to je správné,jen pěkně odpočívej a nabírej sílu do dalšího boje...já jsem taky doma a někdy to je pěkná nuda...bůh žehnej internetu,že se člověk aspoň zabaví klábosením na koníkovi.... :slight_smile: :grinning:

Cibi tak to je super,že nebudeš muset na revizi....ale čistíš se tedy důkladně,když už to máš takovou dobu...
12. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz
kouby to je v poho mam za sebou ivf neuspešně 6.3. byl et 22.3 dorazila mrcha a od té doby to mam porád naměřili mi nejakou hladinu hcg ale tehule nejsem ted sem 4x byla na krvi a čekala jestli se to sníží nebo bych musela na vyčistení to je asi tak ve zkratce
eviku to je nářez co ted uz 3 den jen lehce špinim ale kdy to prejde uplne to fak nevim
12. dub 2010 ve 14:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.