• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
cibi, uffff...tak to je dobrá zpráva!!!! takhlavně ať se ti ještě spraví břůško a je to všechno v pohodě a ty jsi nachystaná na mimíse!!!
12. dub 2010 ve 14:55  • Odpověz
autor
koubovka : a kdy jdeš ty do dalšího boje???
12. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz
Aha Cibi děkuji za vysvětlení, tak ted to chapu, já krvácet nezačala, tak jsem na vyčištění jít musela.
12. dub 2010 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj misi, to je otázky, kdy, když bude vše v pohodě, tak bychom chtěli jít na druhou stimulaci po dvou mrchnách. Doufám, že to bude podle mých představ a vyjde to. Ten čípek mi dělá starosti, ale snad to bude OK
12. dub 2010 v 15:18  • Odpověz
Ahojky, tady u nás pěkně začalo pršet, děsně depresivní počasí. :cry:
12. dub 2010 v 15:59  • Odpověz
mám dotázek, od 2 dne mě děsně pálí žáha, po každém jídle. Už mě to docela štve. nevíte čím to může být? díky
12. dub 2010 v 16:01  • Odpověz
autor
janef a nerýsuje se ti s tim pálením žáhy něco v bříšku? :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

koubi : tak to držím pěsti...hlavně ať je čípek ok, miminko pak přijde :slight_smile:

mastim pomalu dom, dneksa je hnusně...dneska se nebude nic dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2010 v 16:13  • Odpověz
já bych byla ráda. ani nevíš jak
12. dub 2010 v 16:16  • Odpověz
No mě taky pálí žáha,ale já to mám z poruchy funkce štítné žlázy... Takže já mám spíš výkyvy kdy mě nepálí :grinning: Takže jestli nemáš nějaké problémy,tak souhlasím s mišandou... Je tam :wink:

Jinak vám řeknu,že furt řvu. Přítel přišel z práce a jak na mě promluvil tak jsem se rozbrečela. Říkal že tam zítra zavolá místo mě,snad se to může a řeknou mu jak na tom jsou lásenky naše... Už aby byl ET a já věděla že aspoň dva vydrží,ale já si myslím že jestli do zítřka vydrží jen tři,tak půjdu stejně hned a žádná PK. Nevíte jak to je s PK když už jsou druhý den jen 2 nebo 3???
12. dub 2010 v 17:24  • Odpověz
Misi, nestresuj se tolik, snaž se myslet pozitivně...je to těžký, ale snaž se. Oni to budou bojovníci neboj...
12. dub 2010 v 17:28  • Odpověz
holky dala jsem testíky do albumu,myslite že sílí nebo je to stejne.už testovat nebudu a počkam asi na středu na krev,pro mě jsou to nervy jestli sílí nebo ne :wink: jinak dnes je mi fakt mizerne,v noci nemužu spat a přes den jsem jako prdla ach jo :wink:
12. dub 2010 v 17:49  • Odpověz
já myslím že žádné problémy nemám. opravdu se nestresuj. oni vydrží.
12. dub 2010 v 17:49  • Odpověz
jo a s tou žahou mě palila hned 3den po ET :slight_smile: ale ted už je klid celkem :slight_smile:
12. dub 2010 v 17:50  • Odpověz
nana ty jsi tedy 12 den po ET?
12. dub 2010 v 17:52  • Odpověz
misi ja mela uplně stejne nervy jako ty.z 15 nam zustali 3 no a na transfer byli jen dve,ale i ty stačili diky bohu :slight_smile: takže nebojky vyddrží jen ti nejsilnější a ty se chytnou :slight_smile: uvidííííš :slight_smile:
12. dub 2010 v 17:53  • Odpověz
janefa ano jsem 12den po ET :slight_smile:
12. dub 2010 v 17:54  • Odpověz
Nano ty jsi teda nervák :grinning: :grinning: to z tebe doma asi musí šílet :sweat_smile: a čárky sílí neboj,koukala jsem...jen mi přijde,že je mám tmavší,takže se tipuju na dvojčata :wink: zítra krev,tak jsem zvědavá :confused:
Jedu s taťkou zítra pryč,tak se objevím odpo nebo až večer,tak vás budu trochu napínat :grinning: :slight_smile:

Misi a ty nestresuj a věř,že máte kvalitní prcošky a všechno dobře dopadne :wink:
12. dub 2010 v 18:26  • Odpověz
maš je silnější jsem napnuta jak kšandy jak zítra dopadneš budu na tebe myslet,mě to čeka ve středu :slight_smile:
12. dub 2010 v 18:28  • Odpověz
Dopadne to určitě nám oběma dobře,jen ještě chvíli budeme napnuté,kolik těch pokladů se nám zakouslo...ale já už na 99% počítám se dvěma,protože je jaro a to mám plodné období :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 18:31  • Odpověz
taky si myslim že budeš mít dvě nevím proč a u sebe zatím nevím,ale už jsem kukala na kočarky pro dva.mysliš že prodavaji takove co mužeš od sebe oddělit? :slight_smile:
12. dub 2010 v 18:35  • Odpověz
Tak to fakt nevím,tak dalece jsem to nezkoumala,ale aspoň že dělají pěkné a je z čeho vybírat...ale bude to fuška,než si zaběhnu nějaký režim....hlavně už si nic nepamatuju a připadám si jako prvorodička :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 18:39  • Odpověz
no to ja taky nevim ale to je instink a to zvladneme.bracha ma taky dvojčata a švagrova to zvladla s přehledem říkala že jí to pak už připadlo že ma jen jedno :slight_smile: takže naučit ten režim a pak to pujde jako po masle :slight_smile:
12. dub 2010 v 18:41  • Odpověz
eviku ahojky, já to taky tak cítím, protože všechny holky co čekají jedno nemají tak silný proužek jako ty, dvě jsou dvě a víc hcg :slight_smile: já chci taky :frowning2:
12. dub 2010 v 18:42  • Odpověz
pecičko určitě se dočkaš věřim tomu a přeji ti taky dvě :slight_smile: vždyt je to tak krasny :slight_smile:
12. dub 2010 v 18:44  • Odpověz
Ahoj Peci,kde se couráš? :grinning:
Neboj,taky se dočkáš a už hooooodně brzy,stimulka v plném proudu,vajíček bude dosti,takže taky necháš zavést dvě?
12. dub 2010 v 18:46  • Odpověz
nani a eviku, jo nechám si zavést dvě, jestli budo, mě taky nevadí dvojčátka, sice nás potom bude hodně, ale ty dvě už jsou veliký a samostatný, tak zůstane jen ten nejmladší, jestli se tomu tak dá říkat, když mu bude letos 13 a tak aspon budeme mít o zábavu postaráno :slight_smile: manžel to se mnou neprožíval od začátku, vlastně to vůbec nezažil, tak bych moc chtěla, aby si to užíval od začátku až do konce :slight_smile: těší se stejně jako já a statečně se mnou vším prochází, je to zlatíčko :slight_smile: i děti jsou zlatý :slight_smile:
12. dub 2010 v 18:50  • Odpověz
Peci to je fajn,že jste tak skvělá rodina a určitě si manžel zaslouží,aby si tím prošel od začátku do konce... :grinning:
12. dub 2010 v 18:52  • Odpověz
víš jak evi, my už to známe, ale on ne a tak bych mu moc přála prožít jak roste bříško, jak se to malinké hybe v tom bříšku a pak ta chvíle, kdy přijde na svět, to je nezapomenutelné :slight_smile:
evi a ty máš taky nového přítele, to jsem nějaqk nezachytila?
12. dub 2010 v 18:55  • Odpověz
Peci nene,já mám pořád jednoho chlapa už 19 let,ale prostě jsme se zbláznili a je to :grinning: Asi by chtěl hodně kluka,tak uvidíme,jestli to budou dvojčátka,jestli třeba aspoň jeden by byl kluk...jenže já to vidím na holky...ty dvojčátka o které jsme přišli měly být taky holky....nám dohromady kluk nějak nejde :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 19:08  • Odpověz
Nikde nikdo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
doufám,že jsem to nepopletla,ale na zítra Mišando a Salopko,držím palce a plivu pro štěstí,ať nám hlásíte jen dobré zprávy :slight_smile: :wink:
Já se jdu ospršit a dneska asi brzy odpadnu,jsem nějaká vláčná...tak hezký večer koníkovky!!!!!!
12. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.