• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
eviku hodně stestí ty jo dvojčátka parada :wink:
12. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
nana čarky sílí neboj :wink:
12. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz
bobré ráno kočenky :slight_smile:
13. dub 2010 v 07:27  • Odpověz
Ahoj děvčata :slight_smile:
Peci tak nakonec budou dvě? :wink:
13. dub 2010 v 07:33  • Odpověz
albi, to jáí ještě nevím, ted si píchám, cv pátek jdu na utz a potom se uvidí, co bude dál, ale když zůstanou dvě, nechám si vložit obě :slight_smile:
13. dub 2010 v 07:37  • Odpověz
Já celou dobu tvrdila jenom jedno, dvou jsem se bála a když se šlo na věc tak jsem dostala strach a nechala jsem si zavést dvě :slight_smile:
13. dub 2010 v 07:39  • Odpověz
a jak to dopadlo? nějak se nemůžu zorientovat, promin :frowning2:
13. dub 2010 v 07:49  • Odpověz
Blbě, 9 den po ET jsem začala krvácet, vůbec to tělo nepřijmulo. Teď taky píchám od včera .
13. dub 2010 v 07:53  • Odpověz
autor
dobré ránko krasavice,

tak Evik už konečně začíná Mišandinýmu proroctví věřit? :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Misi, dneska voláte??? dej vědět!!!!
13. dub 2010 v 07:54  • Odpověz
Ahoj Miso :slight_smile:

U nás na olomoucku je teda pěkně hnusně! Jak je u vás?
13. dub 2010 v 07:56  • Odpověz
Dobré ránko přeju:o)
Tak eviku tfuj tfuj tfuujjj a jsem napnutá kolikpak se mimísků zakouslo, ale taky si myslím, že budou dva prcoušci :slight_smile:
misando...tfuj tfuj tfuj i tobě :wink:
a ostatním holčinám taky, pokud vás něco čeká a píchalenky...vy si užívejte feťácké obdobíčko :slight_smile: A uvidíte, že vajuch bude jak ve slepičárně:o))
jinak cibi: je dobře, že už je to lepší a není to nic hrozného, jen ale se divím,že tě tak dlouho trápili :angry:
13. dub 2010 v 07:57  • Odpověz
autor
albi, u nás chcandí, takže taky humus :frowning2: aleprý v pátek se to má zlepšovat a víkend by snad měl být super. prosím prosím...Mišanda chce v so slavit konečně ty svoje narozeniny...a opejkat u toho buřťáky :slight_smile:
13. dub 2010 v 07:57  • Odpověz
misanda: kdy jsi měla narozky? tak opožděne všechno NEJ NEJ NEJ k anrozeninám a konečně ty prcoušky :slight_smile:
13. dub 2010 v 07:58  • Odpověz
Miso to mi neříkej, to dojde k nám :frowning2:

Doufejme , že se to zlepší, nesnáším takové počasí :unamused:
13. dub 2010 v 07:59  • Odpověz
Holky zatím pádím, musím se objednat na pátek na UTZ a letím na injekci :slight_smile: . Píchá mi to kamarádka - ja jsem děsnej srabík :fearful:
13. dub 2010 v 08:00  • Odpověz
albi-já se picnu :slight_smile:
13. dub 2010 v 08:04  • Odpověz
jinak všechny zdarvím z upršené Olomouce, hnus
já chci sluníčko, prosím
13. dub 2010 v 08:05  • Odpověz
Ahoj holky,tak včera přítel píchal poprvé agolutin. No já se nasmála,by člověk nevěřil jaká je u toho sranda. :grinning: Nejdřív asi 15 min volal švagřici kam to přesně píchnout a utoho mi furt mačkal zadek a hledal to nejlepší místo. Pak si zkoušel jak mi to tam bodne,to měl na jehle ještě krytku. No a když ji sundal a šel na mě,tak jsem se začala smát a utekla jsem mu,tvářil se jakoby šel někoho zabít. No asi po půl hodině mě konečně píchnul a pak se mě dvě hodiny ptal,jestli to nepíchnul špatně,jestli mě to nebolí. Místo aby byl rád že mě může večer co večer píchat a já nic nenamítám,tak s tím dělá takové caviky :wink: :grinning:
13. dub 2010 v 08:07  • Odpověz
Jinak volám mezi 10 a 11 tak jsem moc zvědavá... Snad vydrželi
13. dub 2010 v 08:10  • Odpověz
misi: tak to mi připomíná naše píchání, taky u toho byla vždycky sranda:o))ale pak když bylo vše dopícháno, tak pak říkal..hotovej zdravotní bratr jsem :grinning: Jinak držím pěstičky. :wink: pak dej hned vědět
13. dub 2010 v 08:17  • Odpověz
jinak tady v Praze zatím nepušííí...ale taky nejni zrovna extra hezky
13. dub 2010 v 08:17  • Odpověz
misi-to je legrace,že? Mě se taky všichni pořád ptají jestli to nebolí a jestli mi je dobře a tak :slight_smile:
jinak moc držím palečky a dej hned vědět
13. dub 2010 v 08:20  • Odpověz
Ahojky zdravím z J. Moravy,tady už prší od včerejška a ještě snad nepřestalo.Je tu tak šero,že bych pořád spala.Miši držím pěstičky.Stím pícháním je to sranda.Jinak všechny moc zdravím,a držím pěstičky všem,co je dneska něco čeká.
13. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
tady to taky nevypadá moc dobře, ach jo, s tím sluníčkem je to daleko lepší než bez něj :frowning2:
chybé pozitivní energie
13. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoj na jihu Čech prší, já se dneska válela až do půl 10. Je to ostuda ale co taky dělat v tomhle počasí. Misi držím palečky :wink:
13. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
Tak jsem tam volala,zatím jsou všechny čtyři... 2 dvojbuněčné a 2 čtyřbuněčná embrijka,tak mám radost že drží. :slight_smile: Zítra zase voláme a už mi řeknou v kolik hodin ve čtvrtek bude ET.
13. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
to mi teda povídejte,pozitivná energii bych potřebovala,jak se to blíží jsem čím dál více nervozní
13. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
Ahoj kočandy,
zdravím z Plzně, tady je taky pěkně hnusně, ale zatím neprší, taky se nám s přítelem nechtělo z postele a taky že tam zůstal, ale jde dnes na noční, tak at si dáchne.

Misi moc gratuluju, uvidíš, že to bude v pohodě a ve čtvrtek půjdeš na ET.

Včera jsem měla trochu krizi, bolelo me dost břicho a začala jsem trochu krvácet, ale volala jsem do fakultky a uklidnili me, že týden po vyčištění je to normální a nakonec to přestalo a i bolest odešla, tak snad dobrý.
13. dub 2010 v 11:19  • Odpověz
Berunky pěkny den přeji :slight_smile:
Albi ty jsi od Olomouce?ja taky :slight_smile: Kde bydlíš? :slight_smile:
13. dub 2010 v 11:45  • Odpověz
miši gratuluji to je super :slight_smile: všem co dneska jdou k doktorum tak hodně štěstíčka :slight_smile:
13. dub 2010 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.