• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
Miši, posílám pusu a gratulko :wink: krásný krásný krásný :slight_smile:

jakpak se má abig???

a hlásím, že neprší a dokonce s náma tady laškuje sluníčko :slight_smile:
13. dub 2010 v 11:54  • Odpověz
misi: mno vidííš bojovníčky..tak super trupr :slight_smile:
tady se taky klube oskárek :slight_smile:
jsem zvědavá na evika :slight_smile:
13. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj holky, jen jsem vás přišla pozdravit a zase zalezu pod peřinu. Mám i nemám dobré zprávy, nevím, co si z toho vybrat.
Tak špinění je velmi intenzivní a přechází chvilkama i s krvácením, bolení břicha jak na ms. Dneska jsem 8den po ET .... zkusili jsme s manželem přesto udělat test ...... je tam duch (moje první //, ikdyž je to jen duch), ale to krvácení neustává, ikdyž není nijak výrazné, ale mám strach. Jdou ze mne cuckly jakoby staré černé krve, tak uvidíme, co bude za pár dní. Snad to vzdalo jen jedno kuřátko ....

Během týdny bych měla být zase nonstop on-line připojená, dorazí mi noťásek, tak s vámi budu moci trávit víc času.

Jinak Misi, gratuluji, jen tak dál ...
Evíka si dočtu večer, psala ,že přes den tady nebudu ... ale i tak tfuj tfuj tfuj
13. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
abig, super že máš // :slight_smile: a neboj, já si myslim, že odchází sliznice která je přebytečná. to bude dobrý. nevolala jsi do caru???
13. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
abig: mno tak super:o) neboj, určitě to bude dobré. prý se to tak může stávat a i krvácení, ale chce to řešit s carem raději, aby se nic nezanedbalo.
13. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj Abig, to bude dobrý, takových, které začaly krvácen znám, je to známka zahnizdování nebo odchází to jedno emryo, které se neuhnízdilo. neboj odpočívej a vydrž
13. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
jojo salop má právdu, radši si zavolej do caru, budeš mít jistotu
13. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
abig super bude to dobry ja taky špinila ikdyž ne moc :slight_smile:
13. dub 2010 ve 12:58  • Odpověz
No holky,vy jste to tady s těma // rozjely ve velkým,super :slight_smile: :wink: :slight_smile:
13. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz
misi21, super, gratuluju k tak dobrym vysledkum:slight_smile:

abig: neboj ja si myslim to, co ostatni, jedno se chytlo, druhe odchazi, hlavne v klidu, pro jistotu bych jeste zavolala do car, ale tipuju si, ze ti reknou neco podobneho, i kdyz nejsem odbornik :wink:

zdravim ostatni :slight_smile:
13. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz
Abig ty má spolutestitelko,držím ti všechno co mám.Neboj bude to dobré.
Miši hezký výsledek,za chvilku už budeš mít mimísky v bříšku.
13. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz
Dnes tady je nějak mrtvo,já taky už ležím... :slight_smile: Uklidila jsem byt a při vysávání mě nějak zase rozbolelo břicho,tak radši odpočívám a pořád do sebe leju litry vody... :unamused: Jinak vám moc děkuji za podporu,dneska už jsem klidnější,ale včera to byl mazec. Akorát ta žáha kdyby mě tak nezlobila. :confused: Mažu udělat Peťovi cibulačku a pak zase hupky dupky pod deku...
13. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz
Eviku podej hned informace jak budeš moct cely den na tebe myslim :slight_smile: :slight_smile: Mě čeka krev zítra tak snad to bude o.k :slight_smile:
Pěkne odpoledne všem :wink:
13. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz
Tak jsem na drátě děvčata :grinning: :grinning:
Nejdřív musím pogratulovat holčinám :slight_smile: Abig to je super zpráva,že máš // na testíku a špinění bude dobré,určitě,jen se nestresuj!!!
Misi tobě taky gratulace,že máte tak silné bojovníky,za chvilku budou v bříšku hledat to nejkrásnější místečko na zavrtání!!!
Mišando a Salop,co vy?Neměly jste dneska návštěvy u dr.?
No a jinak my tedy máme oficiálně těhotenství potvrzené z krve,HCG 496(čekala jsem víc),hlavně,že je to pozitivní...za týden v úterý znovu na krev a na UTZ!!!!Tak ještě asi nakoupím testy a budu kontrolovat,jestli čárky sílí,nebo aspoň jsou :slight_smile: :wink:
13. dub 2010 v 15:26  • Odpověz
Ahoj Evi, moc gratuluju, já myslím, že HCG je dostatečné. Já bych testy nekupovala, zbytečně se budeš stresovat, a když jdeš na kontrolu za týden, tak je to zbytečný, alespoň budeš mile překvapená, jak to naskočilo a jak mimi roste
13. dub 2010 v 15:30  • Odpověz
Ani nevíte, jak vám téměř všem závidím vaše momentální řešení //, doktorů a UZG, přijde mi to jako věčnost, než to také budu řešit u sebe, to vy budete už v pěkném stádiu těhotenství.
13. dub 2010 v 15:32  • Odpověz
autor
Evi, holka moje!!! gratulace...a pořádná!!! apříští týden bude od Mišandy dvojnásobná gratulace!!!! :grinning:

já jdu na injekci až v pět :slight_smile: a k mudře nejdu, jdu jenom k sestře :frowning2:
13. dub 2010 v 15:32  • Odpověz
Koubi děkuji a asi máš pravdu,možná se na to testování vyprdnu....mám tu ještě jeden poslední,tak ten si udělám zítra ráno a dál to necháme v rukou božích a na přírodě...oni to vyřeší za mě!!!!
13. dub 2010 v 15:33  • Odpověz
autor
koubovko, neboj, já taky závidim a slintám :slight_smile:...no co naděláme..my si holt počkáme dýl :wink:
13. dub 2010 v 15:33  • Odpověz
Misando, ty už ale stimuluješ ne? Já si ještě počkám
13. dub 2010 v 15:34  • Odpověz
Mišo no díkyyy,tak to jo,já myslela,že jdeš i k mudře...ale už se to zase pomalu a jistě sune ke stimulce...ten čas vážně tak letí,než se naděješ,budeme ti držet palce na testování :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. dub 2010 v 15:35  • Odpověz
autor
evi, nevim jestli se sune, každopádně chci, aby se to sunulo spíš k utz abych věděla jestli mě čeká stimulka nebo laparka. ona ta endo cysta žádná sranda není a s menstruací rostou...takže se bojim...

koubovka : já bych měla rozjíždět 13.5.dlouhý protokol....takže si taky ještě počkám :slight_smile:
13. dub 2010 v 15:37  • Odpověz
evi moc gratuluji to hcg stačí ,uvidím jake to budu mít zítra ja :slight_smile:
13. dub 2010 v 15:38  • Odpověz
Koubi jak jsem teď psala,vypadá to za strašně dlouho,ale je to tu coby dup!!!!!Když jsem se objednávala na první konzultaci do Caru,byl srpen a ještě mě objednali až na říjen....tak jsem myslela,že se nedočkám a za pár dní je květen...fakt děsně to utíká!!!Tak uvidíš,jak to uteče i tobě!!!!!A budeme mačkat pěsti i tobě!!!!
13. dub 2010 v 15:39  • Odpověz
holky dočkate se taky nebojte a my pak budeme prožívat chvilky štěstí s vama :slight_smile:
13. dub 2010 v 15:39  • Odpověz
Misando, tak to jo, tak to je taky na dýl, ale ono to asi opravdu uteče, já si říkám, že až moje kamarádka bude rodit, tak já už budu ve varu stimulace doufám, v to nejlepším případě. Uvidíš, cysta bude dobrá, při nejhorším laparka není tak hrozná ne?
13. dub 2010 v 15:40  • Odpověz
Nano tak stačí,jen se z toho nic nepozná...hlavně aby pořád rostlo a bylo vše OK...to zase budou nervíky příští úterý :unamused: a pak další a další a další........
13. dub 2010 v 15:41  • Odpověz
autor
evi, jj, utíká to hrozně..mě to utíká i mezi těma IVFkama a jsem za tu pauzu fakt ráda. teprve teď se mi to tělo srovnalo...a to už mám za měsíc začít zase... :zipper_mouth:

kouby, pro mě je laparo noční můra..už jsem byla na dvou a bohatě mi to stačilo :zipper_mouth: hlavně čokoládové cysty se mi asi budou vracet furt dokolečka... :frowning2:
Díky Evik za podporu, jak to, že u vás to objednání trvá tak douho, mi šli s přítelem na první spermiogram a na úvodní pohovor za týden. To je zvláštní, taky mi přijde, že je tam pořád strašně lidí, ale tak dlouho čekat?
autor
jinak holky, já jsem teda chtěla po ET být doma tři dny a jít do práce, ale dneska se mě šéfová ptala kdy mám být doma...tak víte co, já jsem si dneska řekla, že se na to po ET vyprdnu...bude krásně, budu si lebedit s těhulí sestřenkou u bazénku a bude to bájo...budeme baštit melouna...proč ne...že? když to nevyjde, udělám si příjemných 14dní :slight_smile:
13. dub 2010 v 15:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.