• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Já taky,já prostě těhotná budu a ať už si to v CARu udělají jak chcou :wink:
12. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
Tak já letím trochu poklidit, skoro celej den tady datluju a ta Peci se nám neozvala :astonished:
12. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
albi: prijet i k nam, mi to potrebujem jak sul, vubec na to uklizeni nemam cas :sweat_smile:
12. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
autor
no, my to zkoušeli po dvou neúspěšných IUI a taky prd, takže u nás tomu moc nevěřim...že by to šlo...
12. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz
autor
holky, já být zdravá, tak taky v ten první pokus věřim jak v nic jinýho na světě...!!!
12. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz
misanda: hlavu vzhuru, urco to pujde, :wink:
12. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
misanda: no ja si myslim, ze zdrava jsem, protoze spermie nejsou 100% task jdeme prez IVF, ale nejakou velkou kontrolu me osobner nedelali

takze ja si myslim, ze jsem zdrava. Ale ja verim, ze se to povede. Oni snad vedi co delaji
12. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
cutce, tak věř, že zdravá jsi a hotovo a ono to tak určitě bude :wink:
12. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
No zdá se mi že kolikrát vědí taky prd... My máme taky zhoršené spermio a já nemám ty vajucha,ale jinak by mělo být vše OK,takže myslím že by se to mohlo povést na poprvé. No uvidíme jak to všechno dopadne...
12. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
autor
hlavně ty CARy hned ženou do IVF a honem a rychle :slight_smile:
12. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
misando... tak to s tebou souhlasim! je to pro nej byznys!
12. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz
tak nam rekli, kdyby se to nepovedlo, tak dalsi sance az za 6 mesicu, ale to proto, ze je takova cekaci doba
12. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz
cutce no to je mazec! a kolik ta cela "atrakce" u vas stoji? platis sama? nebo neco pojistovna nebo jak to u vas je?
12. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
pampelisko: no 2 pokusy zadara a pok 150 tisic a kdyz mas zmrazeny vajicka tak jen 30 tisic
12. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz
autor
pampi, byznys jako sviňa...!!! vem si, že maj za jednu pacošku třeba 50litrů...a kolik těch pacošek týdně udělaj, že... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
autor
no, tak jesetli to dotáhneme do čtvrtého pokusu jako samoplátci, tak to taky bude drsný, pač na čtvrtej pokus už budeme kupovat cizí vajíčka... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
12. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz
to vazne, Oni ti povoli jen 3 pokusy. Ale kdyz si to platis sama, tak je to sna djedno kde je vezmes ne?
12. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
misi nestraš!
12. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
autor
cutce, teď ti nějak mišanda nerozumí, co ses chtěla zeptat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
12. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
autor
miši nestraší, miši jenom přemýšlí coby kdyby...tak uvidíme...prostě jsem se s touhle variantou musela smířit...abych do ní jednou mohla kdyžtak jít...ono to neni zas tak jednoduchý :confounded:
12. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
holky to je těžký, já jsem zdravá, u manžela pouze špatný spg- proto icsi- výstavní emrya a nic. Kamarádka má pořád nějaký gyn, problémy a vyšlo jí to napoprvé a pak chtěla ještě jedno dítko a zase napoprvé jí vyšly dvojčata :slight_smile: .
12. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
misi: no jsi rikala, ze si to hradite vsechno samy, tak proc byjste MUSElI brat vajicko od nekoho ciziho?
12. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
no ten nas CAR hradi 4 pokus cely sam... nevim presne jak to je, protoze jsem se zatim o to nezajimala, ale nekde jsem to na jejich strankach cetla.
12. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
autor
cutce, teď za tři pokusy dáváme cca 20tis...ale od čtvrtého pokusu to bude 50tis...takže když to nevyjde třikrát s mýma vajíčkama, tak nebudu plácat i čtvrtej pokus a koupim si od jiný pani, mno...protože moje vajíčka jsou díky endometrioze nekvalitní :frowning2: :frowning2:
12. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
cutce: nene tri pokusy ti hradi pojistovna. pak ty ostatni uz si platis CELE sam :frowning2:
12. bře 2010 v 15:07  • Odpověz
pampel to je dobrý CAR :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
holky ja ziram, ja si nez tady neco udelam, vy jste o dve stranky dal..
no u nas jsme sli na ivf kvuli spatnemu spermiu a ted po prvnim pokusu se jaksi zjistilo, ze moje vajecniky nejak starnou a vajec po stimulce moc nebylo, takze se to nejak zacina nabalovat.

misando: o darcovskejch vajucham jsem taky uvazovala, kdybych teda nemela zadna vlastni, ale pritel se na to netvaril, ze prej by chtel nejdriv videt tu matku, ktera je daruje, ze nechce zase od kazdyho... no moje nejlepsi kamaradka by to pry pro me udelala. Ja teda nevim, jak to probiha, ten proces, ale zatim to az tak neresim.

holky to je fajn, ze jste optimistky, to je potreba, ja jsem teda od prirody pesimistka jako pr..e :angry:
12. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
boruvko a jestli to není tajný kolik máš roků? Mě doktor řekl něco podobnýho :confounded:
12. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
autor
boruvko, já nevim jestli si můžeš nechat dát takhle přímo od kamarádky...myslim že to právě musí být anonymní dárcovství...každopádně já mám zjištěno, že musíš zaplatit tý ženký cca 20tis...já jsem zase myslela že od svojí mamči, ale je to divný, ne? :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

a já se hlásim do klubu pesimistů :grinning:
12. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
boruvko: tak s timhle taky pocitam, protoze mi to mame to samy, jen jeho spermie, ale jestli je neco v neporadku se mnou nikdo nevi :angry:
12. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.