• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Mišo sune sune,uplně cítím ten čas,jak mi tlačí do zad :grinning: :grinning: A ty pořád nesejčkuj ty potvůrko,přece musíš začít,aby vyšlo,co máš vyvěštíno z karet néééé???
13. dub 2010 v 15:43  • Odpověz
Misando máš recht, taky jsem si pro sebe říkala, že příště využiju nabízený 3 týdny nemocenské.
Jinak jsem se chtěla zeptat, co znamená čokoládová cysta, jsem asi trochu natvrdlá :slight_smile: :slight_smile:
13. dub 2010 v 15:44  • Odpověz
eviku to je parada tak uz to mas potvrzené gratulace :wink: :wink: :wink: na testíky se vyprdni uz je to jistý
zdravím ostatní dámy, peco koubi, misa, misanda a ostatní
autor
evi, já věřím, že ten druhý pokus vyjde..jenom mi straší v hlavě cysťačka :slight_smile: aby se ten druhý pokus nemusel odložit a jak jsem psala laparo = moje noční můra. ono stačí aby tě s timhle nakrknul doktor a pak ti to šrotuje děsně...

ale jinak jsem si skoro jistá že nám to naporduhý vyjde :slight_smile:
miši to je spravné rozhodnutí aspon si to pořadně užiješ :slight_smile:
13. dub 2010 v 15:45  • Odpověz
autor
kouby, no čokoládová cysta je endometrická cysta na vaječníku, která je naplněná krví a která se ti neztratí s MS jako ostatní cysty. naopak většinou s MS roste a může dorůst fakt hodně cm. když praskne, tak je průser, protože to tam vevnitř tou krví všechno zalepí :zipper_mouth:
13. dub 2010 v 15:46  • Odpověz
No to je řeč Mišo!!!!!!Co se budeš nervit v práci,když můžet takhle lebedit u bazénku a mlsat....schvaluju jednoznačně!!!!!

Koubi vlastně jsme se objednávali do jiného soukromého Caru a asi po 14 dnech mě napadlo se optat,jestli mají smlouvu z naší ZP...no a neměli,tak jsme hledali jiný Car,ale stejně to bylo tak po měsíci a něco...a pak se rozjel kolotoč všech možných vyšetření a procedur a v lednu jsme začali...vlastně koncem prosince mi píchli Zoladex....
13. dub 2010 v 15:48  • Odpověz
Ahoj Evikuuuu, tak cas ti tlaci do zad jo? spis bude tlacit asi na pupek ne? :grinning: :grinning: :grinning:
Gratuluju moc k vysledkum a netesti.. no i kdyz me by to asi taky nedalo :wink:

Misanda: no cekala jsem, jak ti to bude dlouho trvat, nez ti to dojde, ze si mas udelat po ET pohodicku a valet sunky doma :wink:
13. dub 2010 v 15:53  • Odpověz
autor
borůvko, nazdaaar!!!!

no Mišanda je v některých věcech lehce zabržděná no :grinning: :grinning: :grinning: se těšim na letní pohodičku...to bude báááájo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ty budeš mít taky letní pohodičku :wink:
13. dub 2010 v 15:55  • Odpověz
ja uz chci taky léto :slight_smile:
13. dub 2010 v 15:56  • Odpověz
misanda: to doufam! Me z toho klepne, si ctu o ultrakratkym protokolu a maj tam napsano, ze problemem byva drivejsi ovulace, jako ze to doktor nemusi odchytit, no to je pod vlivem tyhle konsky stimulky asi zabiju!!

no jo, mam se uklidnit, tak se pokusim byt klidna a nestresovat se, ze jo :slight_smile:
13. dub 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
borůvko, nic nečti!!!! :slight_smile: oni ti budou dávat určitě něco na potlačení ovule...nenechaj tě odovulovat :slight_smile:

v červenci mi napíšeš, jak je venku krásně :slight_smile:
13. dub 2010 v 16:00  • Odpověz
misanda:slight_smile:
13. dub 2010 v 16:08  • Odpověz
Musela jsem se nadlábnout!!!!
Boruvko nazdááárek a díky...myslíš jako že už to klepe na pupek????? :grinning: :grinning: Ty jsi ale éro!!!!!A neboj se ,přece nejsou doktoři úplný dacani,aby si to nepohlídali,přesně jak říká Miša...sice bude něco málo léků navíc,ale zvládneš to levou zadní :wink: :slight_smile:
Cibi a tobě taky moc děkuji..sakra kdyby to bylo jednodušší a mohly by jsme se radovat všechny a současně.....připadám si trochu sobecky :frowning2:
13. dub 2010 v 16:12  • Odpověz
autor
prej něco málo léků navíc :grinning: :grinning: :grinning: takový koňský dávky :grinning: to věřim, že když něco, tak jim borůvka dá do dééžky :grinning: :grinning: :grinning:

borůvka bude nadopovaná jak kdyby frčela na éčku :grinning: ale zase to bude mít super výsledek...!!!!
13. dub 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
já mám taky hladíčka...a to dostanu místo bašti včelku :frowning2:
13. dub 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
bašty...píšu jak tatar...slyšim d, píšu t :grinning:
13. dub 2010 v 16:16  • Odpověz
No to vam holky teda povim, to jsou davky, to si pripradam jak nejakej kun nebo dobytecek... no pry tenhle ultrakratky protokol je trosku jiny nez ty ostatni a tohle je takova jakoze komplikace no..

Eviku, myslela jsem, ze spis nez ze te ten cas bude tlacit dozad tak spis do toho pupku, jojojo ted rikas ze je jeste brzy, ale pockej... :grinning:
13. dub 2010 v 16:18  • Odpověz
No Mišo tak to bude bašta teda,takovej Zoladex je k sežrání!!!!!Až přijdeš dom,tak si něco dobrého dáš :slight_smile:
13. dub 2010 v 16:19  • Odpověz
autor
borůvko, za měsíc ti povim, jaký dávky koňský budu mít ajá a budeš v klidu :grinning:

Evi, ty jsi ale zlá na Mišandu..malou, hodnou...krásnou... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2010 v 16:20  • Odpověz
autor
holky, jdu zoladexovat, nezáviďte...tak papa zítra...
13. dub 2010 v 16:21  • Odpověz
eviku neboj na nas taky dojde nejsi sobecká proste sis jen tu frontu uz vy :wink: stála
13. dub 2010 v 16:37  • Odpověz
Jsem to ted trochu zaspala, věnovala jsem se trochu tatkovi, ale už odešel na noční, tak se budu zase občas přidat do konverzace. zatím mi připadá, že se jen blbě ptám.
Myslím, že nikdo není sobeckej, je normální, že má každej ze sebe radost, všichni bysme byii takoví.
Občas si připadám jak trotl, mám za sebou jen jednu stimulaci a asi u nás v plzni frčí trochu jiné léky, zoladex neznám, já brala decabeptyl, menopur, pak párkrát pregnyl a pak samo agolutina estrofem.
13. dub 2010 v 16:53  • Odpověz
Evi tak obrovská gratulace,teď už to bude jen lepší a lepší... Jááááááá už chcíííííííí taky testovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2010 v 16:59  • Odpověz
Misi, už se dočkáš neboj
13. dub 2010 v 17:00  • Odpověz
Strašně se těším,až budu sdílet radost s vámi,jako vy se mnou,jste všechny zlatíčka největší!!!!!

Koubi...ty léky jsou myslím všude stejný,jen Peci má něco extra :grinning: a Zoladex se píchá při dlouhém protokolu na uspání vaječníků....a hormonama pak si doktoři sami řídí ten růst folikulů...a trotlové jsme byly všechny na začátku,takže to vůbec neřeš :slight_smile: :wink: bléééé zase mi berou net,tak zatím,snad se ještě dneska podívám!!!!!
13. dub 2010 v 17:22  • Odpověz
Evik na to že mám jedno IVF za sebou bych měla už bejt dost v obraze, ale ono to uteklo tak rychle a v pohodě, že jsem to tolik neřešila. Kdyby tak ten konec byl lepší. Snad příště
13. dub 2010 v 17:29  • Odpověz
ahoj koubovka já taky nejsem nic moc v obraze. neboj, příště to bude uřčitě lepší. :slight_smile:
13. dub 2010 v 17:39  • Odpověz
koubovka neboj tady te holky zasvetí klidne se ptej myslim že kazdá z nas ma zkuseností na rozdávání :slight_smile:
janefa budeme doufat ze príste to bude naposledy :wink:
13. dub 2010 v 17:48  • Odpověz
Už jsem zase tu!!!
Holky já na to,že jsem teď byla na 3 IVF,jsem taky byla vyplesklá,ale to bude těch 15 let mezi tím....a hlavně nervy a strach,jak to dopadne :wink:
Naštěstí je tu koník a spousta spolubojovnic,tak to máme s kým řešit,což je super!!!!
13. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.