• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ahoj janef, u mě ani tak nejde o to, že bych nevěděla, ale tak nějak doktorům věřím a radši se moc neptát a dělám, co říkají. Když řeknout píchat tohle nebo tamto, tak píchám a tak prostě, takže až tak moc ty zkratky nežeru kromě OPU a ET a tak podobně a taky zatím jsem neměla žádné problémy, takže jsem se s tím nesetkala
13. dub 2010 v 18:04  • Odpověz
eviku a jak ti je, ja jedu za týden na tu konzultaci tak uvidim co mi rekne sem docela zvedava hlavne nejdířív sem čekala na mrchu a ted ne a ne odejít uz od 22 se picnu
13. dub 2010 v 18:10  • Odpověz
Cibi tak to jsem taky zvědavá s čím přijdeš z Caru...pamatuju si,jak jsi na mrchu čekala,abys mohla začít stimulovat a teď se jí nemůžeš zbavit...to je schválnost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Je mi dobře,žádný extra příznaky,ještě je asi brzy,jen ty prsa,ale už to taky není takové :wink:
13. dub 2010 v 18:30  • Odpověz
koubovka já to mám stejně. Taky se neptám, říkam si oni snad ví co dělají. :grinning:
13. dub 2010 v 18:36  • Odpověz
:slight_smile:
Nana jsem od Olomouce, z takové malé vesnice :wink:

Borůvko jaký jsi měla protokol, já se v tom krátkým- dlouhým nevyznám, já mám pořád stejnej protokol, jen s většíma dávkama a jak to probíhalo u tebe :confused:
13. dub 2010 v 18:43  • Odpověz
autor
holky, tak já už jsem zase na prášky...pozitivní myšlení opět v pédeli...mám jenom pět krabiček gonalu...hlavně že mi do telefonu slíbili, že jich tam mám víc...zítra volám IVF sestře a to si teda vyslechne. já nechci podstupovat další cyklus na stejnym principu jako byl ten první...takže nevim co mám dělat..jestli změnit doktorku nebo co..jsem z toho v tahu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. dub 2010 v 19:01  • Odpověz
Misando, jak to, že ti jich dali stejně, tys myslela, že ti dají víc?
13. dub 2010 v 19:16  • Odpověz
autor
kouby, nemyslela, sestra mi to před týdnem řikala do telefonu, že zabodovala a že tam mám víc léků a ono prd...já s těma pěti perama prostě nic nenastimuluju zase...já se na to fakt vyprdnu...vůbec nevim co mám dělat. zítra ještě budu volat tý sestře co mi to před týdnem volala a dostane ode mě čočku...
13. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
Aha, ale to je přeci blbost, možná to bude jen chyba, tak to zkus nejdřív v klidu, to je lepší, než na ni hned spustit ne? Já nevím, jak je to s těma perama, já měla ten druhý druh, který se musí mixovat prašek s vodou.
Neboj oni ti musí dát dostatečnou dávku, to není možný
13. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
autor
kouby, nespustim na ní hned :grinning: ale pak asi jo :grinning:

já prostě nechci mít stejnou stimulku jak tu předchozí...to zase bude prd a ne miminko :frowning2:
13. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
Ahojda zlatíčka. Tak jsem konečně zpět.
eviku: gratulace megavelikááá...huráá slááávaaa :slight_smile: hezky hlaď pupíka :grinning:
jinak se hlásím po kontrole a opět na prd :unamused: dle UTZ nic moc...takže jdu ještě v pátek na UTZ, tak uvidíme. Ale nevypadá to dobře. Takže si asi ještě další měsíc počkám :angry: A paní doktorka se dneska tvářila jako by už nevěděla co dělat, takže mám obrovskou radost.Já se toho fakt snad nedočkám :confused:
misando: to je divný, že ti nechaj to samý..se zkus zeptat. za to nic nedáš. třeba to jen popletli a nebooojjjj...miminko bude a budou dvě :wink:
13. dub 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
salop, koukám že nakonec čekáme my dvě na sebe a nakonec spolu ještě půjdem na ET ne? :grinning:

a co mám dělat, když tam víc léků fakt nebude? :frowning2:
13. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
pekny večer holky.zítra na mě prosím myslete jedu na krev děkuji.dnes mi už teda o proti včerejšku je líp tak snad to bude o.k.
solopa třeba se to do patku nějak spraví naděje umíra poslední :slight_smile:
13. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
Nevím co dělat, já doktorům věřím, měli by vědět, co dělají, takže bych jim důvěřovala, ale těžko říct, máě jiné zkušenosti
13. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
misanda: mno joo..nemůžu tě přeci nechat čekat samičku samotinkou:o)))tak pak budeme aspoń testit spolu a nezapomeneme na kterej den to vychází:o))
tak se jí zkus zeptat jakto,že je jich stejně, když ti říkala, že jich bude víc
13. dub 2010 v 19:40  • Odpověz
nana: budeme držet pěstičky, až si je umačkáme :wink:
mno...já tomu nějak nevěřím a myslím,že ani doktorka nemá lepší náhled...asspoň dle dnešního výrazu v obličeji
13. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
autor
salop a jakej ty máš názor na pronatal???
13. dub 2010 v 19:43  • Odpověz
ty jo Miši pět krabiček to je síla ja měla tři a stačilo až dost,ale nejřiv jsem dostala dvě a pak mi sestra dala další.u nas to tak chodí když to nestačí tak přidají :slight_smile: bude to dobry uvidíš :slight_smile:
13. dub 2010 v 19:43  • Odpověz
solopa moc děkuji :slight_smile:
13. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
autor
nanuš, jenomže ten doplatek je potom vysoký, 4500 za jedno pero :unamused:

jo a zvedli doplatek za Gonal, milé dámy :slight_smile:
autor
nanuš, držet taky budu, ale myslim, že už to máš jistý :wink:
misanda: já si zatím nemůžu stěžovat, všichni příjemní, vstřícní, milí.zatím žádný konflikt s nikým. takže já dobré. podle mě je všude něco. a je pravda, že mardešič je fakt kapacita.myslím,že dělají maximum, jen holt jsem prostě blbej případ. jsou to přeci jenom lidi stále. a když to porovnám se svoji normální mudrou, tak toto je vyloženě božský ráj
13. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
ty jo to je našup,mě zbylo těch 150j tak kdyby si chtěla,ale to je asi blbost to by ti asi moc nepomohlo. :frowning2:
13. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
autor
nanuš, děkuju, jsi moc hodná!!! já jsem připravená říct doktorce, že si klidně to balení dokoupim, ale ať mi zkusí dát prostě na první dny vyšší dávky...že nebudu stimulovat s těma co minule. tak mě určitě sprdne, že se jí do toho montuju...to se vsadim..ale tak zae vim na čem jsem ne?

salop, se právě ptám po Borůvčině zkušenosti. mě to tam zatim taky vyhovuje :slight_smile:
13. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
autor
holky, jdu si umejt buchtu a číhnout na ordinačku :slight_smile:

jestli budu v noci nervama strašit, tak se přijdu podívat :grinning:
13. dub 2010 v 19:49  • Odpověz
misanda: hele..zkus to, aspoň budeš vědt, že jsi pro to udělala maximum a doktorka ti prostě vysvětlí co a jak jedině. ale zkus to...pak by sis to vyčítala, že jsi to nezkusila. Hele, ono fakt je všude něco a záleží na doktorech. Já te´d už po několikáté jsem stále u Slámové a nemůžu si stěžovat. už ví co a jak . Jen mě dneska trošku zaskočil její výraz. Ale na druhou stranu tot aky chápu, už si myslela a měla připraveno jak mi vysvětlí co a jak ke KET a když viděla UTZ, tak takovej skroušenej obličej.
13. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
miši udělej tam pořadek a řekni že tady se bude poslouchat :slight_smile: taky jdu juknout na ordinaci a snad usnu brzy,poslední dobou nemužu spat :frowning2:
Tak se měj hezky a příjemné pokoukání :wink:
Teda holky,co je to za zprávy?
Mišo určitě si dupni,jak to teda vlastně bude....chápu,že jsi z toho rozhozená...uvidíš co ti teda řekne zítra sestra!!!

Salop a co jako je u tebe za problém,že ti nechtějí udělat Ket?Pořád po tom stimuláku to nemáš v pořádku,nebo problém se sliznicí?

Nanuš tak zítra držím palce a dej hned vědět jek to dopadlo,budu napnutá :grinning: :grinning:
13. dub 2010 v 19:53  • Odpověz
i tobě nana hezký večer
13. dub 2010 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.