• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
holky, je to tu dost zajímavý, ale já už to balím. zitra nebudu moc doma, takže večer se na vás
juknu. Já toho ted nemam moc co přispět do diskuze, já budu ted jen čekat.
tak dobrou noc zlata
13. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
evik: mno moc mi o tom neřekla a já se ani nějak nestačila zeptat.Sliznice asi nejni dobrá a hlavně říkala, že nějaká folikulární fáze je prostě divná. Prostě jak se mi to celý rozhodilo, tak asi i ovulace a vše s tím spojené. v tom aby se prase vyznalo. Ale tak uvidím v pátek. Jen tomu moc naději nedávám. Asi si ještě ten měsíc na zmrzlinky počkám :sweat_smile:
13. dub 2010 v 19:55  • Odpověz
koubovka: neboj..se ani nenadáš, a budeš mít námětů až až :wink: i tobě dobrou
13. dub 2010 v 19:56  • Odpověz
Já se taky rozloučím,kouknu na telku a asi brzy odpadnu,dnes jsem vstávala brzy a jsem nějaká country :sweat_smile:
Tak krasotinky kopretinky krásný večer a vězte....bude líp!!!!!!
13. dub 2010 v 19:57  • Odpověz
Tak já taky pádím. Mějte se krásně a dobrou noc všem.
13. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz
tak berunky taky všem krasny večer,dobrou noc a pěkne sničky a zitra hned jak dojedu písnu,ale bude to až odpoledne.tak pa,pa
13. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
Děvčátka taky všem přeji hezké sny a Vás co zítra něco čeká,tak moc moc držím pěstičky
13. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
Dobré ráno děvčátka.

Můžete přestat držet pěstičky, už to nepotřebujeme. Příroda vyhrála nad našími sny a tuto bitvu jsme zase prohráli !!!!
Ale válku, tu jednou vyhrajeme.
14. dub 2010 v 07:07  • Odpověz
Ahoj holky

Abig, tak to mě mrzí :unamused: a to jste měli takový exkluzivní miminka, musíme doufat, že příště :wink: se to už musí povést
14. dub 2010 v 07:23  • Odpověz
Dobré ránko kočenky.
To je mi léto abig, ale jak říkáš. Válku vyhrajete a to je to nejdůležitější. :wink: Posílám obejmutí.
14. dub 2010 v 07:31  • Odpověz
autor
abig :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je mi moc líto :frowning2: nevim co teď na tvoje bebí pomůže... :frowning2: člověk asi nesmí přestat věřit...i když je to těžký...fakt je mi to hrozně líto :frowning2:
14. dub 2010 v 07:50  • Odpověz
Abig tak to je mi strašně moc líto :frowning2: :cry: :cry: Ale podívej se na mě a zjistíš,že to byl zkušební pokus i když s krásnými embryjky a další snažení na 100% vyjde....člověka to zlomí no,já jsem silnej jedinec a taky to nebylo nic moc....takže na Ket?
14. dub 2010 v 08:08  • Odpověz
Abig to je mi moc líto :frowning2: Ale nesmíš to vzdát,příště to určitě vyjde...
14. dub 2010 v 08:16  • Odpověz
autor
abig a KEt bude hned příští měsíc ne?????
14. dub 2010 v 08:40  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:
tak to vezmu hezky poporade:
Misanda - no asi bych jednala az podle rozpisu, treba ti opravdu dali to, co byla pojistovna schopna schvalit a podle utz si pak budes dokupovat?.. no ale jestli je 4500 za pero, tak to teda potez panbu, to se pekne prohneme, me rekli rovnou, ze si dokupovat jeste budu.

salop + misanda - holky me v Pronatalu vadi jen pristupy nekterych doktoru a pak hlavne to, jak se na vsechno ceka a ze kdyz se clovek nezepta, tak proste nic nevi.. ale slamova + ted stevikova mi prijdou super...

abig - je mi to moc lito :frowning2: ale ber to tak, ze mate mrazacky, dost kvalitni, telo mas pripravene na tehu a KET bude brzy, jako u evika, telo je lip nastartovane a pak je vetsi pravdepodobnost, ze to vyjde, tak hlavu vzhuru, i kdyz to neni snadne..

eviku - vy jste spolu s nana takove svetle body tehle diskuze a ze vidime, ze to proste jde, tak neabyste hned zdrhly na jinou diskuzi :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2010 v 09:22  • Odpověz
Misando musim ti napsat jak me nastvala moje gyndarka - pisu ji, kvuli spatne funkci tech vajecniku a ona ze proste pro me nemuze nic udelat, ze uz nam zbyva jen car.. to me teda nastvalo, protoze ted kdyz rekli v caru, ze priteluv spermiogram se zlepsil natolik, ze by to slo i prirozene -. no nikdo to nezaruci, ale zase aspon nejaka sance v te cekacce na dalsi ivf - tak jsem chtela k moji mudre na folikulometrii, protoze jsem si rikala, ze i kdyz spatne reaguju na stimulaci, treba mi aspon jedno vajco teoreticky nekdy v tech vajecnicich dozraje. A ona me slusne ale poslala do haje...
14. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky, moc děkuji za podporu.
No, nevím, co napsat, jsem v takovém útlumu, já nevím. Večer potají bylo pár slziček, dneska nic .... Misando, jen si vzpomeň, že jsem hned říkala, že nevěřím ....
Počkám pár dní, uvidíme, jak to budu probíhat. Vypadá to asi na chemické těhu, pač test je stále pozitivní, ale kdo ví, je to třeba falešné. Abych pravdu řekla, nemá ani chuť jít sama do laborky.
Ms moc dlouho nemívám, takže počkám do páeku a napíšu dr. a objednám se na krev a pak se uvidí, co dál.

S KETem nevím, manžel nechce hned, včera málem plakal, moc tomu věřil. Necháme si ještě týden a pak se rozhodneme. Tento měsíc se do toho ale pouštět nebudu, záleží co řekne dr.
14. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
abig pockej, mozna jsem tupa, nebo jsem neco spatne pochopila, protoze v rychlosti docitam, co jste tady vsechno napsaly... ale jak teda vis, ze pokus nevysel, kdyz mas pozitivni test?
14. dub 2010 v 09:30  • Odpověz
Borůvko, vůbec nejsi tupá ..... já testovala 7 den po ET, pač jsem začala špinit .... no mysleli jsme si, že je to nidace, jenže včera to nabralo obrátky a krvácím, a ne málo. Už jsem se musela zašpuntovat i tamponem a začíná to být dost masakr.
14. dub 2010 v 09:36  • Odpověz
abig, ja v tobe nechci pestovat nejakou falesnou nadeji, ale jestli mas test stale pozitivni a carka vylozene neslabne, tak bych si mozna na tu krev dosla, ale jeste bych to nevzdavala... rozhodne bych ale nepouzivala tampon.. ja vlozky sice nesnasim, ale pri stimulce a pak po ni je radeji nepouzivam.. nevim tedy co ostatni holky na to.. no hlavne jsi mela prdoli opravdu excelentni a byli dost vyvinuti, tak opravdu to muze byt ztrata jednoho.. no uvidis.
14. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
vim jake to je, kdyz ti nekdo rekne, ze to jeste neni ztraceno, tak clovek zacne opet doufat, a pak je treba zklamany znovu.. proto to ale nepisu. Spis je to nazor, obzvlast kvuli tomu testu...
14. dub 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
borůvko, no tak to teda potěš, vlastní mudra a odmítne tě...??? to snad neni možný!!!!!!! :angry: :angry: :angry: to bych jí asi udělala taky tóčo.

jinak holky, pojiš´tovna prý proplácí opravdu jenom cca 2tis jednotek...což mi vychází přesně na těch pět per a ostatní si budu muset dokoupit...to je v pédeli :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale já prostě vyšší dávky chci...takže do toho budu muset investovat, když chci, aby to naporduhý vyšlo. když to nevyjde, měním doktorku, to už jsem rozhodnutá. nebudu potřetí zase stimulovat pitomym gonalem, drahym...

abig...to je jasný, že jsou teď šrámy na srdíčku. tomu věřim a vim :frowning2: a ty máš tu čmárku na testu stále stejně slabou?
14. dub 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
co se týče vložek a tamponů, tak já díky endo používat tampony nesmím, takže u mě frčí jenom vložky a zjistila jsem, že mě ani nebolí břuch jako když používám tampony. to jsem vždycky měla křeče jak blázen...
14. dub 2010 v 09:44  • Odpověz
Zdravim vas vsechny! Jeste porad vas poctive ctu a chtela bych Abig podporit. Jasne, ze pravdepodobnost, ze se to udrzi je mensi, ale jeste to nevzdavej. Moje kamaradka mela mrchu jeste 4 mesice po tom co otehotnela, takze prisla na to, ze je tehotna az v 5. mesici. Stat se muze cokoliv! :slight_smile: Drzim palce samozrejme i vsem ostatnim bojovnicim!
14. dub 2010 v 09:47  • Odpověz
misando a ty v ramci stimulky chodis ke svoji mudre?.. no prave moje gyndarka me prave timhle nastvala.. psala jsem ji mail, ale asi se k ni objednam. Platila jsem u ni za registraci 1.000,-Kc, tak proste chci ty nadstandardni sluzby. Jsem u ni kratce, tak jsem absolvovala asi jen dve navstevy, takze proste se objednam u sestry a proste si tam pockam.. uz me to taky pekne se..e.

tak my se teda taky prohneme, zvlast kdyz mame pichat 375 jednotek denne, to bude palka!
14. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
Abig pokud jsi testovala 7 den,tak to by vypadalo na dvě a co když se to jedno pořád drží,když máš pozitivní test....je těžký tomu uvěřit,pokud krvácíš,ale stává se i to,že někdo normálně odmenstruuje a těhotenství tam je :wink:
Nejjistější bude krev no....a Ketík bych moc neodkládal...jasně je to na vás,ale myslím,že je lepší pokud je to tělo ještě nadopovaný do toho hupsnout!!!!

Boruvko já určitě neuteču,přísahám!!!!!Přece tady nemůžu chybět,až se budete taky radovat!!!!!!!!
14. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
autor
borůvko, jj, mě stimuluju moje mudra :slight_smile: a pak jedu do Prahy až na opu.

a nevíš jaký léky budeš mít na příští stimulku ty??? třeba to nebude tak drahý jako ten gonal...já jsem fakt rozhodnutá jí říct, že chci na začátku vyšší dávky, jinak do toho nejdu...to zase bude čumět :grinning:

a ty se objednej a vůbec se nikoho neptej...zvlᚍ když tam máš tohle zaplacený...to jsou mi věci!!!! :angry:
14. dub 2010 v 09:50  • Odpověz
Mišando, myslím, že si nemusíš dělat starosti s těmi léky. Bohužel si budeš muset jen připlatit. Nejsem si jista, ale myslím, že Puregon je jeden z nejdrahších léků a doplatek je tam kolem tisícovky ..... budeš si muset připlatit, pokud ti zvednou dávky, nic jiného nenaděláš.
I mě dr. řekl, že pojišťovny hradí jen 2000jednotek ....

Testovat budu až v pátek, tak nějak s nemám chuť to zkoušet a pokoušet se .... včera byla silnější než předevčírem, ale jsou světlounké, jen přeci se má testovat nejdřív 14 den a né 7 a 8 ....
Já to vzdala, ale můj muž ne. Počkáme si, co dá vědět dr. ale až příští týden. Nebudeme přebíhat a vymýšlet teorie. Jsem smířená s koncem, ani plakat nedokážu, byť by to možná pomohlo.
14. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
Miši, ještě jednou, co ty užíváš za léky ke stimulce ?
14. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
Misanda: mam gonal, protoze pri nem jsem mela aspon nejaky vajicka na rozdil od stimulky posledni, kde jsem nemela nic... zvedly mi davky na 375 denne, pred tim si budu jeste strikat synarel a ke gonalu mam jeste neco... pry mi ted zkombinuji vsedhny mozne hormony a preparaty v ultrakratkym protokolu. No Stevikova tvrdila, ze me budou vic sledovat, ze by mi mohl hrozit hyperstimulak, ale ze si to nemysli (ja taky ne) vzhledem k odpovedi mych vajecniku. Ale prave jak jsem psala vcera, riziko u tohohle protokolu je prave ta predcasna ovulace, tak je to asi jine nez u toho kratkeho a ostatnich, kdy se prave picha na zaver pregnyl... vcera jsme se o tom s pritelem bavili a jsme rozhodnuti si vyminit nejake sledovani, dkyby tohle fakt byla pravda, klidne si zaplatime tri noci v hotelu pronatalu..
14. dub 2010 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.