• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
misi 21: to je super vysledek, co ja bych za nej dala:slight_smile: tak zitra tfuj tfuj :wink:
misanda: no ja jsem mela skoro vzdycky nekoho jineho, podle toho jak to vyslo.
salop: to ja bych prave rada stale stejnou doktorku, ale prave co kdyz mi menses vyjde tak, ze ji mit proste nebudu?
Jinak eviku hlavne klid v tom aute :grinning:
14. dub 2010 v 10:36  • Odpověz
ahoj holky.. jsem po 1. úspěšném IVF, kdy mi odebrali 19 vajíček a z nich se po PK dožilo ET pouze 2... Ta mi zavedli a vše bylo jak má... hcg vesele stoupalo, gestační váček rostl a toto pondělí ( 40. týden po ET- 8tt) mi oznámili, že nevidí plod a pak se domnívali , že už ho na utz našli , ale bez srdeční akce... teď mi vysadili utrogestan a čekám, zda dojde ke krvácení... v pondělí mi budou dělat kontrolní utz a mám přijet rovnou na lačno skrze revizi dělohy... takže se z toho vzpamatovávám a chtěla jsem se vás zeptat po jaké době se může podstoupit další ivf ( co doktoři doporučují)?
14. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
borůvka: hele...prostě zkus se zeptat a když tak se zeptej kdo jinej tam je a řekni si koho spíš bys chtěla.takhle to jde. tenkrát jsem taky byla děsně spokojená se Středou a na recepci mi řekli, že má bohužel dovolenou a bude tam tehdy a tehdy a jinak že v té době ordinuje ten a ten a ke komu chci.
14. dub 2010 v 10:39  • Odpověz
salop: ok, zkusim :slight_smile:

martiiik: no ja nevim ja jsem pozitivni test nemela, tak nevim, kolik by se pak melo dat telu, aby se vzpamatovalo. Ja jen vim, ze mezi jednotlivymi ivf cykly, pokud neni uspesny, je prestavka tri cykly...
14. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
Martiiik vítej .... nevím, mrzí mě, co se stalo ... :frowning2:
Myslím, že se dodrží nepsané pravidlo 3 měsíců, než se může dojít k dalšímu IVF. Pokud půjdeš na revizi, tak určitě, tělo se bude muset vyčistit a trochu vzpamatovat.
14. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
asi bude nejlepší nic neuspěchat... abych toho pak nelitovala... uvidím ještě co mi řekne doktor v pondělí... bude to mazec... všechny ty soustrastný pohledy- to mne zase srazí na kolena... ale vyhnout se tomu bohužel nedá... :frowning2: ani nevím, zda mi budou dělat nějaký testy třeba zda nepůjde zjistit proč k tomu došlo... Doktor nám říkal, že takhle končím 25% těhotenství... bohužel sme byli mezi nimi... tak snad příště...
14. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
martiii:to mě mrzí :unamused: Mám zkušenost jen co jsem ležela s jednou holkou v nemocnici, taky měla zaniklé těhotenství a udělali jí revizi a pak ji nasadili na tři měsíce antikoncepci a pak teprve po vyšetřeních mohlo zkoušet znovu
14. dub 2010 v 11:03  • Odpověz
autor
marti :frowning2: myslim, že tři měsíce nebo tři cykly ti určitě nechaj aby se tělo trošku vyčistilo a oklepalo. Na pohledy se vykašlej...přece do toho nejdeme kvůli špatnejm pohledům :slight_smile:
14. dub 2010 v 11:41  • Odpověz
Tak jsme doma a ve zdraví jsme to přežili... :wink:

Marti to je mi líto :cry: přeji ti při dalším pokusu větší úspěch :wink: A určitě min.3 cykly si dej pauzu,ať se tělíčko trochu vzchopí!!!
14. dub 2010 v 11:53  • Odpověz
misando, to jo, ale myslím, že z toho budu zase špatná... oni z toho všichni ti doktoři měli takovou radost, že se to povedlo a pak na té poslední kontrole z toho byli všichni špatní... ale určitě ne víc jak já a manžel... chtěla bych se s nima domluvit, zda by bylo možné, aby mně nechali na neschopence ty 3 měsíce... nemůžu se totiž vrátit do práce... tam by mně vykousali, nebo se snažili mne propustit... tak nevím jak to bude dál...
14. dub 2010 v 11:55  • Odpověz
autor
Marti, tak jestli to máš v práci problémový, tak snad nebude problém s nemocenskou...? i když zase já si to nějak nedovedu představit, že bych byla takhle v kuse doma a pak by se nám třeba ten další pokus ani nepovedl...
14. dub 2010 v 11:59  • Odpověz
Tady to vždycky frčí a najednou šlus a je konec!!!To bude asi poledníma pauzama a obídkama :grinning: :grinning:
Za chvíli zase valím na drby,aby jsem nějak zabyla čas.....

Tak kde je ta Nanda?Už chci vědět,jak dopadla a já tady určitě nebudu až přijde sdělit svoje HCG!!!!
14. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz
Misi21 ještě jsem ti chtěla napsat,že je super,jak se drží a 3 embryjka je nádhera....ať už ti je šoupnou do bříška,tam jim bude nejlíp!!! :slight_smile: :slight_smile:
14. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz
holky pěkne odpoledne přeji.tak v prve řadě Abig hrozně mě to mrzí,ale jednou se to povést musí :wink:
Tak a ted to moje hcg takže je 206 takže Evulinko u tebe to važbě budou asi dvojčatka :slight_smile: Paní doktorka říkala že podle hcg to vypada na jedno,ale muže se to změnit.za 14 dní mě čeka ultrazvuk :slight_smile:
Boruvko mi s Evikem nikam neutečeme,pokud nas tu budete chtít a věřím tomu že budete chtít :slight_smile: My vas totiž budeme moooooc podporovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz
Ahojky děvčata,taj jak se všechny máme,někdo líp někdo hůř,ale ono bude zase líp.Zítra asi testnu,tak uvidíme.
14. dub 2010 v 15:55  • Odpověz
abig mrzí mě že to nevyšlo. ale určitě to příště vyjde. :grinning:
14. dub 2010 v 15:57  • Odpověz
zazy ty už budeš testovat. Jsme na to tak nějak stejně ne.nebo si to pletu. dnes jsem 8.den :wink:
14. dub 2010 v 15:58  • Odpověz
zazy nko tak zitra hodně stěstíčka ja taky testoval 9den a už to tam bylo :slight_smile:
14. dub 2010 v 16:38  • Odpověz
Nandule tak gratuluju!!!!!!Ale chtěla jsem,abys to měla minimálně tak vysoké,jako já......Tak že by opravdu u nás dvojky?To bude dlouhých 14 dní,než bude UTZ viď?Však se dočkáme....já naštěstí jdu už v úterý,ale ještě nemusí být nic vidět....
Zazy tak zítra?Nedá ti to že?Nana taky testila a když to tam náááááhodou nebude,tak ještě může být brzy,hlavně aby tě to nerozhodilo...tak budu držet palečky!!!!

Janef a co ty,taky jsi nedočkavá a zítra testneš?Pokud ano,tak budu i tobě samo držet,co se dá....
14. dub 2010 v 17:00  • Odpověz
já to nechám radši až na sobotu. mě by to asi rozhodilo. já sem takovej nervák. radši ještě budu žít v nejistotě. :unamused:
14. dub 2010 v 17:04  • Odpověz
Určitě to udělej,jak se na to cítíš a zbytečně se nenervuješ!!!Teď už je rozhodnuto a výsledek ti neuteče,tak místo zítra budu držet v sobotu :slight_smile: :wink: Ne každý na to má sílu...
14. dub 2010 v 17:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem si teda pěkne početla, jsem z toho trochu zmatená, tolik informací.
každopádne abig neztrácej ještě naději, opravdu se to stává, že i při krvácení je těhotenský úspěšné
martíík, já jsem ted po úplně stejné situaci jako ty, také v 8tt zádná srdeční akce plodum se a následné vyčištění. Taky min doktor řekl další pokus za 2-3 měsíce, takže já to tak vidím, že když bude vše OK, tak bych chtěla 2x odmenstruovat a objednám se na další pokračování.

Jinak všechny ostatní moc zdravím
14. dub 2010 v 17:31  • Odpověz
Nanuš, vydrž to ještě, pokud nemáš ještě termín, tak budeš zbytečně rozhozená, můžu potvrdit z vlastní zkušenosti
14. dub 2010 v 17:32  • Odpověz
no Evi bude to opět dlouhych 14dni ale ty dvojčatka by byli super :slight_smile: :slight_smile:
14. dub 2010 v 17:45  • Odpověz
Jsem se spletla, Nana ty netestuješ vid? Tak zazy, vydrž to také dýl jako Janefa. jsem z vás pořád trochu zmatená
14. dub 2010 v 17:50  • Odpověz
Nano teď už bude to čekání pořád....no nějak to zvládneme,jsme holky statečný a šikovný :grinning:

Koubi já jsem ze začátku taky měla chaos v holkách,ale za pár dní už to budeš mít v malíčku....

Holky co se stalo s Handikem,že uplně přestala chodit?Byla tak natěšená a už se pak vůbec neozvala... :unamused:
14. dub 2010 v 17:59  • Odpověz
Nando,jak stará embryjka ti zaváděli?Už si to nepamatuju a nechce se mi to hledat...
14. dub 2010 v 18:02  • Odpověz
Už jsem to našla...6 a 8 buněčný viď?Tak možná proto máš to HCG nižší...já se pořád snažím vymyslet,jestli tam mám fakt ty dva bumbrlíky :grinning: :grinning: Už to nebudu řešit a počkám na UTZ :wink:
14. dub 2010 v 18:20  • Odpověz
Hezký večer děvčata :slight_smile:

holky já mám z těch protokolů úplný guláš :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mi nikdo neřekl jakej mám. Tak řekněte od 2dne MS píchám bravelle 300jednotek až do 10 dne. To je krátký protokol?

Nana- gratulace ¨ke krásnému Hcg :slight_smile:
14. dub 2010 v 19:06  • Odpověz
Ahoj Albi ,to máš stejné injekce,jako Peci....ten název je dost neznámý,my známe jen Gonaly,Puregony,Menopury.......
To by měl být krátký protokol...ale to je fuk,hlavně aby po něm bylo hodně vajíček :slight_smile:

A kde je dneska vůbec Peci?Ani se tu neukázala,asi si užívá s rodinkou :grinning: :wink:
14. dub 2010 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.