• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Taky jsem myslela na Peci, vždy se ozve
Díky Evi za diagnostiku :wink:
14. dub 2010 v 19:13  • Odpověz
Doufám, že vajíčka budou. Naposled jsem měla dávky 225 jednotek a měla jsem 4 vajíčka.
14. dub 2010 v 19:14  • Odpověz
Albi a to ale půjdeš na UTZ dřív než za těch 10 dní né?Tak pokud budou dávky vyšší,tak určitě se to odrazí i na počtu vajínek :sweat_smile:
14. dub 2010 v 19:17  • Odpověz
Evi doufám :dizzy_face: , na UTZ jdu v pátek, tak to snad uvidí. Ale snad budu líp reagovat, zatím nejsem tak zaběhlá :confused:
14. dub 2010 v 19:20  • Odpověz
Tak držím palce,aby stimulka proběhla bez problémů a byl dostatek vajuch na oplodňování...ty injekce jsou taky v peru,nebo klasika?
14. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
Evi, klasika, naštěstí jsem nic nedoplácela a zvýšení dávky doplňujeme přebytky z 1IVF. Teď jen asi ICSI a PK.
14. dub 2010 v 19:25  • Odpověz
evi ale doktorky řikala že se muže všechno změnit klidně tam mužu mit taky dva koblížky mysliš že za těch 14dni to už bude videt? :slight_smile:
14. dub 2010 v 19:26  • Odpověz
Byla jsem si hodit spršku....

Albi no jenom ICSI a PK,to je to nejdražší,tak aspoň že něco ušetříte na injekcích.. :wink: :wink:

Nanuš to určitě už bude za 14 dní vidět a možná i srdíčko/a :slight_smile: :slight_smile:
14. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
ja se tak těšííííííím.jen mě štve že nemužu v noci spat.pravidelně se vzbudím ve 2rano a hledim do zdi,je to hruza :slight_smile: ach jooooo :frowning2:
14. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
Ahojda ..tak jsem zase tu:o) Konečně doma z práce. Dneska byl nějakej divnej den.
14. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
ahoj holky nestíham vás ano dočíst vy ste toho zase nacvakaly
ja byla dnes na kontrole s tema strevama a mam brat prasky 3x2 a kdyz se to zlepší tak mi to sníží na 3x1 a to mi asi zustane do konce zivota, tehotenství by to nemelo vadit ale nesmí se brat pri kojení takže mi rekl ze asi nebudu moc jednou kojit a kdyby to slo tak by je vysadil ale moc to nedoporučuje :frowning2: tak sem zvedava jak to jednou bude
abig mrzí me to ale nevzdavej to testík je pozitivní tak prckovi ver
14. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
To já zatím spím dobře,ale ráno brzy straším.....nevydržím si třeba přispat do 9.00 a odpo,když to na mě padne,tak to taky nechci spát,pže bych taky strašila v noci.Zatím jsem na začátku,myslím,že později mě to odpočívání přes den nemine :grinning: :grinning:
Jdu koukat na přešlapy,tak pěkný večer!!!Možná ještě nakouknu :confused:
14. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj Nana, nepsavost je normální, musí se ukázat nějaké příznaky. To je jasný, že se tesíš, já bych se také moc těšila. Veliká závist ale moc ti to přeju
14. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
cibka: tak uvidíš, třeba se to zlepší :wink: i když je to zase další komplikace a člověka to opět dostane na kolena. Nebooojj.. :wink:
14. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
salop nejhorsi je ze se to proste neda vyléčit ale normalne s tím ženský i otehotněly tak se snad taky brzy dočkáme
14. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz
cibka: a copak s něma máš? hele...tak hlavně že miminko mít můžeš, to je hlavní. a člověk po prdíka fakt udělá cokoliv
14. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
Děvčátka, přeju vám všem krásnou dobrou noc a předzvěst lepších zítřků v těhulení. papa zítra
14. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz
Brééé ráno!!!
Tak kde jste kdo?Já už zase straším od kolika hodin...děs!Počasí nic moc,aby člověku zvedlo náladu,snad se to na víkend vylepší,slibují meteorologové :slight_smile: :grinning:
15. dub 2010 v 07:00  • Odpověz
Ahoj děvčata, zdravím po ránu :slight_smile: opět je ošklivé

Jo Evi, taky už jsme pěkně vycucaní z peněz. Myslím s tím ICSI a PK.
15. dub 2010 v 07:24  • Odpověz
Holky, ale už druhej den tady nevidím Peci. :unamused:
15. dub 2010 v 07:29  • Odpověz
autor
nazdárek...tak jak dopadl testík zazy??????
15. dub 2010 v 07:45  • Odpověz
krasné ranko holčiny
salop - je to zanět strev jmenuje se to ulcerozní kolitida tak se muzes mrknout na net :wink:
15. dub 2010 v 07:52  • Odpověz
Cib a na to ti přišli teď?
15. dub 2010 v 07:53  • Odpověz
Dobré ránko kočenky :slight_smile: Tak já už zase pracám. A venku zase hnusně.
cibi: tak já na to juknu. Ale jak říkám, hlavně že mimi být může a to je důležitý.
15. dub 2010 v 08:09  • Odpověz
Albi to ti věřím,jsou to pálky,ale na druhou stranu,ještě že to dnešní medicína umožňuje....spoustě párů to určitě strašně pomůže....ale nemuselo by to být tak drahé no.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Salop to je vopruz v práci co?Tak ať ti to co nejrychleji uteče..

Cibi určitě je super,že to nebrání v otěhotnění,takže miminka se určitě dočkáte :slight_smile: Každý máme něco...já jsem byla dědičně obdařena pěknými křečáky,takže to taky zkusím....celé těhu mě neminou punčošky kompresivní...a já je tak nesnáším!!!!

Mišo ahojky,taky v pracovním procesu že?Zazy nás napíná..možná si to rozmyslela :confused:
15. dub 2010 v 08:25  • Odpověz
dobre ranko vam všem děvčatka.U nas taky nic moc počasí :frowning2:
Zazy myslim na tebe at testovani dopadne na vybornou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2010 v 08:28  • Odpověz
ahoj holky, všechny vás moc zdravím a už sem zase tady :slight_smile:
15. dub 2010 v 08:30  • Odpověz
pecinko ahojky :slight_smile:
15. dub 2010 v 08:31  • Odpověz
vrátil se mi syn z lázní, tak jsem nějak nestíhala se sem posadit, ale už to napravím :slight_smile: ale nebojte, byla jsem pořád s vámi a zěšila se, až budu zase na koníkovi :wink:
15. dub 2010 v 08:32  • Odpověz
nani-ahojky, tak jsem dočetla, že hcg stoupá, tak to je super, hlavně opatrně a hlídej se i s mimiškem a ty eviku taky :slight_smile:
15. dub 2010 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.