• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
dobré ráno všem... to počasí mne už vůbec ale vůbec nebaví... pak nemá mít člověk náladu pod psa pořád....

:frowning2:

koubovka1: a jak dlouho Tě nechali po té revizi doma? nebo budeš doma do dalšího pokusu? já právě nevím zda jít do práce- jelikož tam mně stejně budou chtít dostat pryč za to, že jsem marodila ( i když sem ještě nikdy nemarodila za ty 4 roky co tam jsem)...a tak nevím, zda by mi v Caru dali neschopenku, nebo mi ji nepřevedli k mému obvoďákovi a s tím bych se třeba už nějak domluvila aby mne nechal doma... nebo se zkusím zeptat, zda nemáme ve firmě volné místo na jiné pozici...to je běs... člověk už měl vše naplánované a teď taková rána... :frowning2: a jak dlouho si byla v nemocnici? jenom jednu noc? doufám, že to nebude na dýl... nesnáším nemocnice...
15. dub 2010 v 08:33  • Odpověz
Dobré ránko všem.
Tak mrška dnes dorazila tak zítra hurá do Sanusu na všechna vyšetření a do boje o miminko at už se to pohne už jsem strácela trpělivost jestli mrcha dorazí nebo to bude někde blokovat tak jak jí nemusím, tak jsem ráda,že je tady.
Jinak všem co našli ta testíku dvě čárečky moc gratuluji a nám ostatním snažilkám držím palečky
15. dub 2010 v 08:36  • Odpověz
Další kočičandy se nám probudily :grinning:
Peci,Nando a Martiku krásné ránko....teda pokud možno,protože u nás to vypadá,jak když budou padat trakaře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2010 v 08:37  • Odpověz
Evaav zdravím tě i Verunku...to je úžasný,jak jsme někdy štěstím bez sebe,když mrcha dorazí....tak hurá do dalšího boje a ať je hlavně úspěšný!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2010 v 08:40  • Odpověz
jo eviku děkuji jsem si myslela,že jsem tu dnes první a vy jste ranní ptáčata,to já taky a stím spanim evíku to máme stejně já spím nejlíp,kdyz mám mrchu takže dnes jsem byla opravdu tuhá.
U nás na Náchodsku je šedivo hrůza.
Taky se modlím každý den at je boj vítězný,Verunce říkám,že se tam snad najde takový bojovník jako byla ona :sweat_smile:
15. dub 2010 v 08:49  • Odpověz
Dobré ráno holčičky !!!
Dneska jsem si nějak přispala ....
Všechny zdravím a přeji krásný den, byť je nestále upršeno lll
15. dub 2010 v 08:55  • Odpověz
Cibi: tak jsem si to přečetla a to musí bejt tedas fakt děsný. dost otravné :unamused: tak snad máš jen lehčí formu a s mimískem to zvládnete.
eviku: mi povídej, hrůůza a dneska mám nějakej ospalej den..furt votvírám pusu a ne a ne ji zavřít :grinning:
misando: a ke komu ty vlastně chodíš do pronatalu?
15. dub 2010 v 08:55  • Odpověz
holky, nemůžete sem někdo poslat sluníčko?
15. dub 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holčindy, taky přeju krásné ráno, dneska se mi ráno tak krásně spalo e ejhle, poštačka nedala pokoj, dokud se nedozvonila. Stihla jsem už i menší nákup.

Martiik, doma budu asi jen do příštího týdne, jdu na kontolou ke svého gynekologovi a pak do nemocnice. Určitě budu chtít jít do práce,doma bych to nevydržela. V nemocnici jsem byla jen jednu noc, ale můj doktor byl s nemocenkskou nekompromisní, já jsem taková blbá a hned bych se hnala do práce, ale doktor mi nedal šanci. Myslím,že je blbost zůstávat doma do dalšího pokusu, ale jestli ti to vyřeší situaci v práci, tak proč ne.
15. dub 2010 v 09:44  • Odpověz
aho peci, u nás v plzni by taky sluníčko nevylo špatný, zatím jen chmuro a déšť
15. dub 2010 v 09:45  • Odpověz
koubovko ahoj, to je opravdu děs, už třetí den jen prší a prší, fakt už se modlím za sluníčko, chybí energie a tu my přece všechny moc potřebujem.......
15. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
koubovka1: no tak uvidíme, co mi řeknou v pondělí... na jednu stranu si taky nedokážu představit být tak dlouho doma, ale na tu druhou, že po nějakých dvou a půl měsících půjdu opět na neschopenku, to ani kdyby mně přeřadili na jinou pozici, tak z toho nebude nikdo nadšený... chjó... je to tak složitý všecko a přitom to vypadalo tak nadějně... :frowning2:
15. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
martiii-ahoj, já jsem taky dýl doma než ostatní kvůli práce a jsem v pohodě, ne zvládneš, není to tak hrozný, myslela jsem si, že to taky nezvládnu, protože jsem nikdy nemarodila a ted to byla jediná možnost a jsem ráda, že jsem to udělala :slight_smile: a na druhou starnu, bere někdo ohledy na tebe? je hnusná doba, ale pro nás je priorita dítě a tak tomu musíme něco podřídit, hold kdyby to šlo normální cestou, tak by nikdo nic takového nevymýšlel, ale nejde, tak se nedá nic dělat
15. dub 2010 v 09:52  • Odpověz
Holky, já to mám v práci taky vlastně složitější, pracuju v malé firmě a když jsem měla potvrzené těhotenství, tak jsme přijali novou holčinu místo mě, abych ji mohla zaučit a nikdo nepočítal s tím, co se mi stane, takže ted tam taky budme dvě, prý mě vyhodit nechce,t ak budu doufat, že budu moci za ty dva měsíce na druhý pokus a napodruhé to opravdu vyjde a bude vše v pohodě. modlím se
15. dub 2010 v 09:55  • Odpověz
aviku-brala jsi nebo bereš nějaké vitamíny nebo listovku nebo něco?
15. dub 2010 v 09:55  • Odpověz
tam mělo být eviku
15. dub 2010 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám dneska zase den. jsem 9.den po ET a nic moc na sobě nepociťuju. Jsem na tom tak nějak stejně jako u první IVF. jediný rozdíl byl v tom, že mě tokrát prvních pět ní pálila žáha a druhý třetí den bolelo břicho. ach jo. test si udělám až v sobotu :frowning2:
15. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
ahoj janef, nesejčkuj, to je strašně brzy na nějaké příznaky, ne každý je pocituje. nevzdávej to už takhle předčasně, já taky neměla žádné příznaky a bylo to tam
15. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
no dneska to na mě nějak přišlo. to bude tim hnusným počasím. :cry:
15. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
to taky asi jo, a člověk z toho čekání prostě blbne, ale musíš být silná a vydržet a není v sobotu taky brzy to je 11 den po ET ne?
15. dub 2010 v 10:39  • Odpověz
nevim minule jsem si dělala test 12 den. a na netu sem četla, že se může testovat tak od 10 dne.
15. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
Ahojky zlatíčka.Tak jsem dneska Janefa 9 den po ET a co myslíte,už jsem to nevydržela a testnula.Janef taky mě pálila žáha prsíčka bolejí.No ted k tomu testíku,byla tam jen jedna čárka,ale po půl doce mi to nedalo a nakoukla jsem ještě a něco jako druhá se tam objevilo,takovej duch,tak uvidíme.Zítra to mám ofiko dostat,tak doufám,že ne a že by ta čárečka mohla pomalu sílit.Ale dokud to nebudu mít potvrzené z krve tak tomu asi nebudu věřit,teda se spoléhat,ale nadějička je.Jinak Janefko držím pšstičky moc moc.U PK už to může jít vidět i dřív ale jzase jak u koho.Marti přesně jak říka Pecicka,zdraví a mimi je přednější než práce.
15. dub 2010 v 11:16  • Odpověz
ahoj zazy, tak zkoušej dál, uvidíš jestli bude sílit. já test zkusim fakt až v sobotu. pak dám vědět, jak sem dopadla. :sweat_smile:
15. dub 2010 v 11:29  • Odpověz
Jasan ale určo tam budeš mít dvě,věřím tomu a držím pěstičky.
15. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
já tobě taky držim palce. :grinning:
15. dub 2010 v 11:46  • Odpověz
zazynko super :slight_smile:
jenefa taky tam budou nebojky :slight_smile:
15. dub 2010 v 11:48  • Odpověz
albi přisli na to před rokem , muže se toobjevi kdykoliv a hlavně neví z čeho
eviku tak to je taky drsný nosit celý tehu puncosky :frowning2:
15. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz
Zazy tak to vypadá nadějně..tak potichounku gratuluji a ať čárečky sílí!!!!

Peci beru jen listovku,zatím žádný vitamíny....

Cibi no to je hnus a ještě přes to léto,to se zblázním....každopádně mě po porodu hned jak to půjde čeká operace,paní doktorka už mě na to upozornila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Abig tak jak to vypadá?Aspoň nějaké zlepšení? :unamused:
15. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz
Zazy a co takhle hodit testík do alba,aby jsme ti to mohly potvrdit?A proč máš vlastně album na slovenském koníkovi?
15. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
Zazy ... potichounku tfuj tfuj tfuj

Evíku, tak ms se rozjela, dneska se stín ukázal hodně slabý a hlavně po limitu.Není to ms nikterak silná, ale je to krvácení, musíme počkat, až to skončí a budu psát dr. Už jsme tu naději s manželem vzdali. Musíme si počkat na příští šanci.
15. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.