• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Abig tak to je asi fakt v čudu,pořád jsem čekala,že napíšeš...krvácení přestalo a čárka sílí!!!!Já prostě nepochopím,když jsou ty embryjka tak krásný,proč se nezakousnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Před Ketem mi embryolog říkal,že vůbec nechápe,proč se to po ET nechytlo,že bylo nádherný....no a teď je stejný a kousne se....možná odolnější po tom rozmražení :sweat_smile: Tak aspoň víš,že po Ketku to je tutovka!!!!
15. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz
Evíku .... mým osudem je, že všechno, po čem jsem kdy toužila jsem si musela dlouze vyčkat a vyšlapat a hlavně pro to mnoho udělat a mnohé si prožít.
Takže KET nepovažuju za tutovku Je mi to tak strašně líto, můj tomu tak věřil, dr. tomu tak věřil .... sny se mají stávat skutečností, ale já jsem ještě na konec cesty nedošla. Jen momentálně nemám síly. Viděla jsem své první // a za pár hodiny byly pryč. To je kruté i na mě. No nic, musím vydržet a hlavně bojovat dál.
15. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj holky,
to je tady zase nalada. Za to muze to pocasi..ach jo
abig: co rict.. nic moc asi nejde, jen snad, ze pomuze cas a hlavne se za chvili budes tesit do dalsiho pokusu/KET. Snazim se si ted rikat, ze clovek kdyz se snazi prirozene, coz mi nemuzeme, tak taky proste ceka, jen my jsem holt odkazane na doktory..bohuzel.

zazy: tak se opatruj, hlavne bud v pohode a at jsou silnejsi :wink:

jinak zdravim taky cerstve tehulky :slight_smile:
15. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
ahoj holky,

zazy, lehce a tišše gratuluju i tady :wink:

abig tolik mě to mrzí a hlavně štve...život je fakt sviňa!!!!!

Evi, já to taky s těma embyjkama nechápu, ale rozhodnutí je stejně nakonec na přírodě...to tělo asi ví, co má "chytat" a co ne...nevim no...
15. dub 2010 ve 13:22  • Odpověz
jo holky kdyz mate mrazacky tak je to dobry. Podle me kdyz nevyjde standardni pokus, tak jakmile jdes pak pro zmrzliny, tak to ted je nejak tak nabuzene nebo lip pripravene na to prijeti, kdyz uz tam pred tim neco bylo... to si teda myslim ja :grinning:
15. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz
abig, je mi to tak strašně líto a nechápu, proč to musí takhle končit. Já měla u obou pokusu prvotřídní embryjka, sliznici jako peřinu a ani jednou to nevyšlo, byla jsem z toho dlouho špatná a hlavou mi probíhali všelijaké myšlenky a vzhledem k tomu, že jsem malinko v jiné situaci než ty, protože děti mám, tak jsem si říkala, mám to všechno zapotřebí? A něco mi prostě stále říká, že to jednou musí vyjít a tak jsem do toho šla potřetí, ten pocit toho štěstí mě tlačí kupředu............tak hlavu vzhůru a jdem toho.....vím, přesně, jak ti je a tady jsou všechna slova zbytečná, tady si člověk musí pomoct sám, držím palečky a věřím, že i na nás se to jednou musí usmát :slight_smile:
15. dub 2010 ve 13:26  • Odpověz
Je to přesně tak...příroda si rozhodne sama,jak to bude!!!!Zase po Ketu jsou nižší šance na úspěch,tak já nevím....
15. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz
autor
evi, já myslim, že s těma procentama se asi moc počítat nedá...vem si, jaký jsi měla procenta při IVF ty a jak to dopadlo a teď KET nižší procenta a otěhotněla jsi :slight_smile:

na ty jejich procenta jim zvysoka víte co ? :p

holky, jak se vám líbí ten pondělní super seriál :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz
abig: chjoo.. :frowning2: fakt už to není možný tohle. ale prostě člověk musí dál bojovat a uvidíš...po KET budou // :wink: Držím pěstičky
Ty procenta člověka vážně tak nějak stresujou. Prostě příroda si to rozhodne sama. Jen by ta příroda už mohla bejt někdy trošku mírumolovnější.

misanda: mně se to líbí..sice jsem neviděla vše, ale konečně zase něco z jiné oblasti:o)))člověk dokonce ví o čem tam mluví:o)
15. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz
Holky ja jsem z toho serialu zklamana.. sice na to porad cucim, ale zadnej zazrak. Sem tam Plodkova placne nejakej odbornej termin nebo frazi, no proste unesena z toho nejsem.

Nase firma byla jako partner u filmu Mamas & Papas. Holky z toho prisly nektere nadsene, nektere uz min. Ja protoze jsem si myslela, ze budu na PN tak jsem si listky nebrala a po pravde jsem vcera i kdyz jsem tu moznost mela, radeji nesla. Jak je to o detech a asistovane.. no pry jsem udelala dobre.
15. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz
autor
borůvko, souhlasim s tebou...je to o ho...ě. neni tam ani stimulka, prostě žádná příprava na IVF...jde tam spíš o to, kterej doktor spí s kterou doktorkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a některý ty jejich výmysly jakože rozlejou sperma a pán jde darovat hned znovu :grinning: a podobný...to mi fakt hlava nebere :slight_smile:
15. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz
Tak seriál mě absolutně zklamal....po prvním dílu jsem si říkala,že se to ještě rozjede,ale je to čím dál horší....o IVF je tam toho pramálo....spíš se řeší životy doktorů než pacientů....

Jj procenta necháme u ledu,protože jsou k prdu...jsem toho příkladem!!!!
15. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj,tak už mám dvě Ačkové bublinky v bříšku,doufám že se jim u mě bude líbit. :wink: S přítelem jsme byli rozhodnuti,že si necháme zavést všechny tři,že to jedno přece nemůžeme zničit,ale embrioložka nám těsně před zdělila,že ho museli vyřadit z kultivace,že mělo něčeho moc,ale nevím čeho. Tak mám dvě a jsem strašně ráda že to vydrželi až do teď. :slight_smile: Testuju až 5.5,přesně měsíc před naší svatbou. Budu moc doufat že nám to vyjde a já budu mít za devět měsíců miminko/a u sebe...
15. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
Misi, gratulujuuuuuu...taky jsem chtěla mít v pupíku na svatbě prcka...mě to nevyšlo, ale tobě to vyjde, pač tam jsou mega vejiký šance!!!! a oni se zakousnou a už se nepustí, protože by byli co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz
misi:tak vidíš bojovníčky, tak teď tfuj tfuj tfuj a držím pěstičky :wink: se zahryznou a už se nepustí
15. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz
misi-přidávám se ke grytulaci a moc držím všechno co mám :slight_smile:
15. dub 2010 v 15:10  • Odpověz
holky, zátra jdu na utz, začínám být malinko nervozní :frowning2:
15. dub 2010 v 15:18  • Odpověz
Misi taky moc gratuluji a pevně doufám,že za 10-14 dní budu gratulovat znovu ke // na testíku :slight_smile: :wink: Budou to májová koťátka a určitě se na svatbu moc těší!!!!Taky jsem se vdávala s bříškem ve 3.měsíci...takže doporučuji!!! :wink: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 15:19  • Odpověz
eviku, kolik jsi měla to hcg, nějak mi to uniklo?
15. dub 2010 v 15:20  • Odpověz
Peci neboj se,všechno půjde podle plánu a ty budeš prvotřídní nosnička,která vyprodukuje spoustu kvalitních vajíček!!!!Přece už musíš tomu svému mužíčkovi udělat radost,když je na tebe tak hodný a ukázat // na testíku :slight_smile: :wink: Strašně vám to přeju a věřím,že to opravdu vyjde!!!!!
Můj staroušek bude mít v květnu 40,tak jsme mu nadělili takový neobvyklý dáreček :grinning: a je z něho naprosto nadšený!!!!A možná to bude dárek dvojnásobný :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 15:23  • Odpověz
Peci HCG 496....
15. dub 2010 v 15:24  • Odpověz
eviku, tak to je paráda, já si to moc přeju, aby jsem tomu miláčkovi taky mohla dát takový dárek, bude mu totiž 30 :slight_smile: a bud ráda, já bych brala i dvě, hlavně že budou a budou zdravé :slight_smile: bude ti to moc slušet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2010 v 15:26  • Odpověz
jdu na 11hod, tak se potom napojím a pisnu, jak jsem dopadla :slight_smile:
15. dub 2010 v 15:27  • Odpověz
Peci tak ty máš teda zajíčka :grinning: :grinning: Jooo slušet ?Tak to asi těžko,protože při obou těhu jsem byla jako vorvaň :stuck_out_tongue_closed_eyes: Žádný krásný jenom bříško,ale rozteklá všude...ale to neřeším,protože chci miminko a nejdu nahánět frajery...
15. dub 2010 v 15:33  • Odpověz
Joo a zítra nám nepůjde od rána proud,takže jsem nahraná a nebudu moc na net....jsem moooooc zvědavá,kdy to zapnou paznechti!!!!!V pátek jdou opravovat....takže všechny novinky se dozvím až bůhví kdy...
15. dub 2010 v 15:36  • Odpověz
:frowning2: zajíčka, ale spolehlivějšího a rozumově uplně někde jinde než chlapi, kterým je 50 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
opravdu je zlatej, já bych to pro nikoho nepodstoupila, ale opradu miluje nějěnom mě, ale i moje děti a dokázal jim dát za ty 4roky víc, než vlastní otec.....ten se jich pro jistotu zřekl a už dva roky se k nim nehlásí......pak teprve člověk pozná, s kým do té doby žil a jen nevěřícně kroutí hlavou :frowning2: a to by si člověk řekl,že v 54mohl mít rozum
15. dub 2010 v 15:40  • Odpověz
Peci určitě vždycky nezáleží na věku...jako že čím starší,tím rozumnější!!!!Hlavní je ,že jste se našli,jste spolu šťastní a miluje nejen tebe,ale i tvoje děti!!!!!To je kolikrát veliký problém,aby chlap přijal cizí děti a měl je rád :wink: :slight_smile:
15. dub 2010 v 15:55  • Odpověz
autor
evi a kdy jdeš na utz? :slight_smile:

peci, neboooj, vzpomeň jsi, jakou jsi měla reakci krásnou posledně!!! vůbec nemysli na nějaký chujoviny :slight_smile: zítra budeš tuuuuze šťastná :slight_smile: a já ti na to budu držet palčáky :slight_smile:
15. dub 2010 v 16:14  • Odpověz
autor
už píšu jak tatar..u toho vzpomeň má být si :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když vám to asi nevadí :grinning:
15. dub 2010 v 16:15  • Odpověz
Mišo to nám fakt nevadí,hlavně že tomu tady rozumíme :grinning: Ty už jsi zvědavá,jak dobrá vědma z tebe je co????Jdu v úterý ráno,nejdřív krev a hned UTZ...jsem tak napnutáááá a zvědavá :slight_smile:
15. dub 2010 v 16:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.