• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
pecicko, jsem tady ted uz jen kratce, ale budu ti drzet vsechny palce, urcite budes mit super vysledek :wink:
15. dub 2010 v 16:22  • Odpověz
Tak na vás jdu zase na chviličku mrknout,přítel se šel projít,jinak musím ležet,mám nařízeno :grinning: Ani pro pití si nemůžu dojít. :slight_smile: To bude do toho testu hodně dlouhý,ještě že chodí do práce,by mě asi trefilo kdyby mě 24 hodin denně opečovával. :wink: Sám dr říkal že můžu dělat všechno,akorát být opatrnější a nejezdit na kole. A sex by nám prý nedoporučoval až do testování :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 16:31  • Odpověz
abig je mi to moc líto, aspon máte zmrzlinky, přísze to vyjde neboj větsina z nás ví jak to boli kdyz to nevyjde :frowning2: ale určite se dočkáme
jinak me ten seriál taky zklamal furt čekam že se to nejak rozjede
eviku toto uteklo první utz těš se budou dobrý zpravičky
15. dub 2010 v 16:42  • Odpověz
sem to popletla na utz jde peci :confused:
15. dub 2010 v 16:45  • Odpověz
Hezké odpo :slight_smile:

Zítra mám taky utz, taky jsem zvědavá jestli tam bude víc než minule :slight_smile:
Cib to je teda blbý s tím zánětem :unamused:
15. dub 2010 v 17:00  • Odpověz
Peci budeš už zítra vědět kdy bude OPU? Myslím, že budu krok za tebou :wink:
15. dub 2010 v 17:02  • Odpověz
Holčiny, co jste po nebo jste byly po KETu, za jak dlouho jste po IVF šly na KET ?
Diskutuji s manželem a on si myslí, že to nejde hned další cyklus. Z druhé strany nechce spěchat a já mu zase tvrdím, že není na co spěchat.
15. dub 2010 v 17:40  • Odpověz
Abig škoda že to nevyšlo, ale je lepší myslet dál. Já Ket neměla, ale myslím, co jsem slyšela, tak se může hned.
15. dub 2010 v 17:47  • Odpověz
Abig můžeš jít hned na Ket,já jsem to nechala na další cyklus kvůli horám,ale 16.2. jsem byla na krvi...25.2. na konzultaci(to bylo 10 DC) a pokud bych chtěla,tak ten následující týden,co jsme právě byli na horách,tak jsem mohla jít Čt nebo Pá na Ket...to záleží jen na vás,jak se spolu domluvíte :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2010 v 17:49  • Odpověz
Albi zítra budeme tobě i Peci držet palce,takže od doktorů půjdete vysmáté s krásnými zprávami :slight_smile:
15. dub 2010 v 17:52  • Odpověz
Díky Evi :slight_smile: Třeba plato :grinning:
15. dub 2010 v 17:54  • Odpověz
Právě jsem se snažila manželovi vysvětlit, že kdybychom do toho šli hned, tak bych nemusela přerušovat nemocenskou a potom na ní zase nastupovat., že ?
Taky nevidím důvod na co čekat. Musím mu to ještě vysvětlit a pak se ještě domluvit s dr.
Tak nějak nechci stát na místě.
15. dub 2010 v 17:54  • Odpověz
Abig s tou nemocenskou máš pravdu, já bych to udělala taky tak, já už s nemocenskou jedu dlouho :wink:
15. dub 2010 v 17:56  • Odpověz
Taky na vás budu zítra myslet. Ať se vám vajuška krásně klubou ....
15. dub 2010 v 17:56  • Odpověz
Albi, jak dlouho jsi na nemocenské?
15. dub 2010 v 17:59  • Odpověz
Už ví jak půl roku, jedu po druhé ivf, ALE JE PRAVDA, ŽE PŘEDTÍM JSEM MĚLA JINÉ PROBLÉMY A TAK JSEM TO SPOJILA. nEMÁ CENU TO PŘERUŠOVAT.
15. dub 2010 v 18:01  • Odpověz
Myslím, že i můj zaměstnavatel by byl raději, kdybych to nepřerušovala ..... výjde ho to levněji ... :grinning:
15. dub 2010 v 18:03  • Odpověz
To máš pravdu :wink: a ty budeš na tom líp. A budeš v klidu :wink:
15. dub 2010 v 18:04  • Odpověz
Ani mi nejde o ten klid. Jen se mi nechce čekat a hlavně, kdo se má v práci pak dívat na ty ksichty, že ?
Jak to máš teď s vycházkama ?
15. dub 2010 v 18:05  • Odpověz
U nás to v práci neví kam chodím, mluvím o těch ksichtech a navíc někteří jsou takoví, že ti ten neúspěch přejí. Tak se pořád vymlouvám. Ale šéf to samozřejmě ví. Navíc na co chceš čekat, že? :wink:
15. dub 2010 v 18:08  • Odpověz
Abig jestli si dobře pamatuju tak jsi měla exkluzivní emryjka, že?
15. dub 2010 v 18:09  • Odpověz
Já to při prvním pokusu řekla taky šéfovi, s tím, že je to jen a jen mezi námi a na druhý den se mě zeptala jeho matka, kdy jdu na to IVF. Myslela jsem, že na něj vletím ... podrazák. Teď jsem jen oznámila, že půjdu na nemocenskou ... ale je jim to jasné, přeci jen na razítku nemocenské je centrum asistované reprodukce.
15. dub 2010 v 18:10  • Odpověz
Albi, měla jsem krásná embryjka .... expandující blastocysty nejvyšší kvality ..... a tady je jasné, že i toto ti nic nezaručí.
15. dub 2010 v 18:11  • Odpověz
Já měla taky pěkná, měla jsem 10 buněčné blastocysty, nejvyšší kvality.
15. dub 2010 v 18:14  • Odpověz
Při prvním pokusu jsem měla 9buň a morulku a při druhé pokusu blastocysty, ale dr. říkal, že už mají 120-250buňěk.
Tak asi byly krásné, popravdě tomu moc nerozumím. Jen vím, že holky otěhotní snad častěji s 4buň embryjky než s blastocystami.
15. dub 2010 v 18:16  • Odpověz
Na druhý pokus jsem nechtěla PK, taky jsem říkala, že mimina mají být v břiše a ne v miskách, jenže on u nás PK chce, skrze věk. Aby tam dali ty nejsilnější. Ale jestli jsou lepší s méně buňkama tak to ti nikdo neřekne, myslím, že to ani nikdo neví.
15. dub 2010 v 18:21  • Odpověz
Myslím, že to netuší ani doktoři. :grinning:
Musíme vydržet.
15. dub 2010 v 18:26  • Odpověz
lbi tak dej vedet jak si dopadla a jinak pokud budu jen na praskach a bude mi dobre tak je to v poho asi budu muset být v tehu víc pod dohledem
15. dub 2010 v 18:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tady zpět, pěkně jsem si početla.
Zazy moc gratuluji ke //. počkala bych pár dní a ještě si to potvrdila.
Abig, pokud jsi v pohodě a potvrdí ti to i doktor, tak bych na to šla taky hned napoprvé po dalším cyklu.
Holky a co se týče toho seriálu, taky na to čumím, ale nic moc, opravdu tam jde zase jen kdo s kým a ne o problemaitu, se ktetou se tak oháněli.
Peci, držím palce na zítra
15. dub 2010 v 18:30  • Odpověz
abig ja mela 2 mimisky 4 bunecny a taky nic :frowning2:
15. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.