• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Cib hlavně aby to bylo dobrý a nedělalo to komplikace, že? Už tak máme jiný starosti :wink:
15. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
to mas pravdu albi nez sem začala stimulovat tak sem čekala na mrchu jak diva a ted po tom ivf uz ji mam od 22.3 a jeste neodesla asi nemuzu mít nic normalne v utery jedu do caru tak sem zvedava co bude dal jinak s tema strevama stejne ted musim mít aspon mesic pauzu aby se dali trosku dokupy
15. dub 2010 v 18:35  • Odpověz
To tak býva vždycky, jak naschvál, když se daří tak se daří :unamused:
15. dub 2010 v 18:37  • Odpověz
Teď jsem na nemocenské a pořád něco komplikuje ivf, ale když jsem chodila do práce, tak jsem nikdy s ničím nemarodila.
To máš ms dlouho :unamused: co říkal doktor?
15. dub 2010 v 18:39  • Odpověz
abig ahojky moc mě to mrzí,ale maš recht v tom jít hned do dalšího pokusu,ještě že maš zmrzlinky :slight_smile:
pecinko zitra moc stěstíčka budu čekat na informace :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2010 v 18:41  • Odpověz
albi a co to komplikuje tobe,
no chodím porad na krev a prej pokud me nebolí bricho tak je to ok sestra rekla ze mam zavolat prístí týden az skončím a ze me prohlídnou ale nevypada ze bych končila mam to furt tak nastejno jednou víc jednou mín a furt se to vrací prej se to nekdy stava fakt nevim
15. dub 2010 v 18:41  • Odpověz
nana jak se citis jako tehule :wink:
15. dub 2010 v 18:42  • Odpověz
už bych taky chtela zažít ten pocit kdyz se na testu objeví ty krásný// holky jaký to je asi se to ani neda popsat co kdyz se na to čeká tak dlouho :wink:
15. dub 2010 v 18:46  • Odpověz
Ted na 2ivf už nic, taky jsem na něj spěchala, rychle v dubnu, než se něco zase pos..e, ale před tím 1IVF to byly neustávající záněty, které jsem nikdy neměla.
15. dub 2010 v 18:46  • Odpověz
Cib asi se tělo čistí :wink:
15. dub 2010 v 18:47  • Odpověz
takze ted pujdes na 2? ja to vidím tak načerven, červenec
15. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
albi asi jo ale uz mi to prijde dlouhy :frowning2: a kam jezdís do caru asi si to psala ale je tu toho moc
15. dub 2010 v 18:49  • Odpověz
misando jak se vede tobe co novýho
15. dub 2010 v 18:51  • Odpověz
Cibi za chvilku to zažíješ,jak to vypadá,když najdeš //...je to krásný,ale zároveň začíná dost náročné období,protože // je jen začátek a pak se budeš pořád bát,aby bylo vše v pořádku :wink:
15. dub 2010 v 18:51  • Odpověz
eviku a co ty jeste se nenudís u nas je porad tak hnusne vid
15. dub 2010 v 18:54  • Odpověz
eviku a jezdís furt do motola nebo te dali k tvojí dr
15. dub 2010 v 18:55  • Odpověz
holky myslíte ze príste budu stimulovat tim samým jako minule kdyz vajucha rostli asi jo co celej mesíc me to nenapadlo a jak se blíží ta kontrola tak sem nervozní co se dozvíme a jak dopadnem
15. dub 2010 v 18:59  • Odpověz
Cibi, když máš na testu //, tak je to nádhera ale opravdu jak říká Evik, tak to je jen začátek, já tu nádheru zažila už dvakrát a pořád žádné mimi, je to blbý, ale musíš myslet pozitivně
15. dub 2010 v 19:12  • Odpověz
Cib já jsem přesně ten případ, jak se nic neděje jsem jak natrní :wink: Chodím do Reprofitu.
15. dub 2010 v 19:15  • Odpověz
Cibi to počasí mě seránkuje a nudím se,když nemůžu být na zahrádce...už bych potřebovala mít to mimuško,abych se zabavila :grinning: a chodím pořád do Motola a myslím,že tam zůstanu celé těhu,pokud to půjde...být pořádně pod kontrolou!!!
Uvidíš co ti vymyslí,ale když jsi měla dobrý výsledek,tak ti asi nechají stejný protokol...možná zkusí jiný...oni vědí,jak na to :slight_smile:

Koubi je to hezký pocit viď,ale přesně jak píšeš,pokud to pak nedopadne,tak je to horší,než kdyby ty // vůbec nenaskočily :frowning2:
15. dub 2010 v 19:19  • Odpověz
holky jsem docela nervozni z příštího týdne, v pondělí jdu na kontrolu ke svému gyndaři a pak v pátek do nemocnice a mám trochu strach, jak dopadla ta cytologie a co me ještě čeká.
Máte někdo skušenosti s nějakým problémem s čípkem?
15. dub 2010 v 19:20  • Odpověz
Evi, ono je to opravdu krásný a ani v jednom případě jsem si vůbec nepřipouštěla, že to špatně dopadne. Při prvním těhotenství, které bylo přirozené už vůbec ne, byla jsem už v 5. měsíci a ten šok bych nepřála nikomu, no hrůza.
15. dub 2010 v 19:22  • Odpověz
tak jen jsem tady ještě dneska nakoukla, ab\ch vám všem poděkovala za povzbuzení na zítra a nebojte, hned jak to bude možné, tak mvám pisnu, jak jsem dopadla :slight_smile: jinak na vás taky moc myslím, i když zrovna nejsem tady s vámi :wink:
15. dub 2010 v 19:24  • Odpověz
Koubi vůbec si to nepřipouštěj,že by mohl být nějaký problém....já nemám zaplať bůh žádnou špatnou zkušenost s čípkem...

Ten 5,měsíc máme společně nešťastnej....prostě jsme si tu smůlu a hrůzu už odbyly a teď nás čeká jen štěstí v podobě nádherných voňavých uzlíčků :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
koubovka tak to me vazne moc mrzí v 5 mesíci to si nedokazu ani predstavit to ses vážne silná holky preju ti krasného mimísky a to brzy
15. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
Peci tak velký tfuj tfuj tfuj a jen dobré zprávy....koukala jsem,tak elektřina nepůjde snad až do 15 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: co já budu dělat celý den....
15. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
Kuk :o) Taky všem na zejtra držím pěstičky :wink: Já jsem taky nějaká taková nesvá ze zejtřka :unamused:
15. dub 2010 v 19:33  • Odpověz
eviku, díky :slight_smile: jste zlatíčka :slight_smile: doufám, že jsi na mě plivla ten správný bacil :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2010 v 19:33  • Odpověz
Holky, já doufám, že to bude s čípkem OK, zatím si to nepřipouštím, ale jsem nervózní.
Evik, tak předpokládám, že si taky musela podstoupit vyvolávaný porod?
15. dub 2010 v 19:35  • Odpověz
Peci, také na tebe budu myslet a přeju štěstíčko, určitě to bude dobré :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2010 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.