• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na srdíčko-prosinec

(Zamčená)
11. srpna 2011 
Ahoj všem, které také čekáte a nemůžete se dočkat prvního ultrazvuku, zda se miminko zdárně vyvíjí :wink: Určitě to znáte, ty obavy, aby to nezamlklo, apod. :confounded: Budu ráda, když se najde někdo, kdo je ve stejném stádiu těhotenství, můžeme si psát až do konce :slight_smile: Člověk potřebuje sdílet radosti a starosti, no ne?
12. pro 2008 v 15:00  • Odpověz
ahoj hanso
já jdu v pondělí na svojí první kontrolu a na svůj první ultrazvuk :grinning:
na srdíčko bude asi ještě brzy, ale alespoň fotečku :slight_smile:
12. pro 2008 v 15:34  • Odpověz
ahoj holky, taky čekáme na srdíčko, dnes jsem 5tt+2, ve čtvrtek jdu na první UTZ, nemůžu se dočkat. Může už být vidět srdíčko?
12. pro 2008 v 16:33  • Odpověz
autor
Ahoj klarko, v kolikátém jsi týdnu ty?
Ahoj toreno, já jsem dnes přesně 5tt, takže téměř jako ty(ono stejně víc záleží na skutečném dni ovulace, oplodnění..), jsme na tom stejně, i já jdu ve čtvrtek na první UTZ, srdíčko už by v 6 týdnu mělo být videt, takže máme velkou šanci konečně vědět, na čem jsme, ikdyž to se člověk tak trochu strachuje asi stále, co? Ještě k tomu UTZ, četla jsem, že kvalitní přístroj může srdeční akci zachytit už i koncem 5tt.
A holky, máte chtěné těhu?
12. pro 2008 v 16:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se teprve příští středu dozvím, jestli jsem těhu nebo ne. Zatím mě občas pobolívá podbřišek (dneska ráno teda fest, tak se bojím) a záda v kříži. Zítra si budu opět dělat test, tak snad čárka ztmavne...
Podle internetu jsem dneska 4tt+2.
Jinak mi máme mimčo chtěné :slight_smile: Už rok se snažíme, ale moje tělo je po HA nefunkční, tak jsem za celý rok měla pouze 2 ovulace po clostilbegytu, z toho tahle byla až 35 DC. Už jsme byli i na první konzultaci v CARu a čekali jsme jen, kdy to dostanu a půjdu na vyšetření. Tak se teď fakt hrozně bojím, aby to všechno vyšlo a mimís se udržel :wink:
12. pro 2008 v 18:12  • Odpověz
autor
Ahoj misule, ani já ještě nemám od lékaře potvrzeno těhotenství, byla jsem objednaná na čtvrtek, takže musím vydržet, ale těhotenské testy jsou hodně spolehlivé a navíc moje druhá // na testu je pokaždé tmavší a rychlejší :slight_smile:
12. pro 2008 v 18:33  • Odpověz
Ahojky, já jdu v pondělí na první kontrolu a ultrazvuk, srdíčko už by mohlo být vidět, jsem 7 týdnů od posledních měsíčků
13. pro 2008 v 07:39  • Odpověz
Jinak mimi je chtěné, snažili jsme se měsíc, snad to vyjde a vše bude v pořádku
13. pro 2008 v 07:50  • Odpověz
Holky, jak rychle se vám objeví druhá čárka na testu? Já jsem dneska testovala 17 DPO a čárka se mi zdá stejně tmavá jako 15 DPO a hlavně až po 2 min se na testu objeví slabý stín, který tak do 5 min ztmavne. Je to normální? Odpo si ty moje tři testy nafotím dohromady, abyste to viděly :slight_smile:

markettka: držím palečky na utz :wink:
13. pro 2008 v 09:20  • Odpověz
hansa: taky je pro tebe to čekání tak hrozný? :slight_smile: Já pořád pozoruju, jestli něco není špatně. Testíky zkoumám snad 5x denně:slight_smile: Už aby byla středa :grinning: a u tebe čtvrtek :wink:
13. pro 2008 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky,já jsem dnes 5tt+3 a na první kontrolu jdu ve čtvrtek 18.12.Jdu k novému doktorovi.Dříve jsem chodívala k jiné,pak jsem se odstěhovala a na kontroly docela daleko dojížděla.Teď,když jsem těhu,tak to chci mít přímo pod nosem :wink: .Takže ani nevím,jaký bude,jak je vybavená ordinace.Ale poradila mi jej mamka,která pracuje v nemocnici.A přímo tam je i ta ordinace.Takže myslím,že i ten ultrazvuk tam bude.Jsem šíleně napnutá,jestli už uvidím mojeho drobečka.Bude to přesně 6tt.Asi jsme tu takhle zvědavé všechny,že?
14. pro 2008 v 18:01  • Odpověz
Ahojky, tak jsme o včera o miminko přišli.
Moc Vám přeju HOdně štěstí a zdraví!!!
14. pro 2008 v 19:34  • Odpověz
ahojky. pridam se k vam. na svoji prvni kontrolu jsem bohuzel objednana az po novem roce. :frowning2: mam pocit ze uz nemam zadne nervy. cekat jeste pres tri tydny je opruz, jeste kdyz to minule nedopadlo dobre.. :frowning2:
markettko je mi to lito, vim co prozivas. :frowning2:
ale toto tehu je uplne jine nez to predtim, tak verim, ze tentokrat uz se zadari. :slight_smile:
15. pro 2008 v 08:14  • Odpověz
Markettce preji at se brzy zase zadari, a at nas brzy kouka dohnat !! :wink:
15. pro 2008 v 09:06  • Odpověz
Holky, chci se zeptat hcg 7500, kolikátý je to týden?
15. pro 2008 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj holky, jsem v této diskuzi nová, jen jsem Vám chtěla říct, že dnes jsem byla na ultrazvuku jsem v 7tt a poprvé jsem viděla jak malému tlouklo srdíčko, až jsem tam z toho byla dojatá, nic krásnějšího jsem ještě neviděla. Přeji, abyste měli brzy taky takový přenádherný zážitek. Ahoj
15. pro 2008 v 16:12  • Odpověz
ahoj holky,

moje prvni kontrola u lekare byla stasna. Kdyz se mi konecne objevily dve carky na testu tak sem byla hrozne stastna. Na prvni prohlidku jsem se strasne tesila, ale nejake obavy jsem mela. Kdyz sem prisla naradu, tak sem svemu gynekologovi rekla, ze jsem asi tehotna. Chladne se me zeptal ,, A chcete byt?´´ docela me jeho ton zarazil, musel slyset moje nadseni, tak sem mu to odkejvala, a sla sem na ultrazvuk, dost dlouho hledal plod, uz sem byla cela nervni a pak rekl: ,,NECO tam je´´ pak sme sli k jeho stolu a tam si psal do pocitace velkymi pismeny asi s padesati vykricniky AKCE = 0!!!!!!!! hned mi to bylo jasne jeste nez to rekl.... pak z nej vypadlo ,, Plodu nebije srdce, ukazte se za tyden´´ odchazela sem cela omracena a v aute sem zacala manzelovi brecet. S nikym sem se doma nebavila jen brecela. Rekla sem si ze k tomuhle kryplovi uz nepujdu. Zmenila jsem gynekologa a ten mi potvrdil stastne ze tehotna jsem, ale ze jeste nema kartu, ja mu nerikala o te akci u predesleho gynekologa. Asi za tyden mi prisla smska, od nynejsiho gynekologa at se okamzite dostavim do ordinace. Cela zdesena sem mu hned volala, co se deje. Rikal mi ze obdrzel kartu od predesleho doktora a ze musi zkusit jestli uz to srdce funguje. Tak sem z prace letela na gyndu opet cela vydesena ve stresu. Kdyz sem prisla na radu, tak me doktor prohledl, a prilozil k brisku to poslouchatko srdicka, a v tu ranu jsme slyseli jak krasne a pravidelne bije, byl to nadherny pocit, uplne se mi chtelo brecet stestim. Pak mi ho jeste ukazal na ultrazvuku a vyfotil zadara.)
16. pro 2008 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jak se cítíte fyzicky a psychicky? Máte obtíže? Jaké? Jinak gratuluju všem, které už mají úspěšný UTZ za sebou! :slight_smile: Markét, nebuť smutná a zkuste to znovu, toto se stává hodně často, ale pak už to většinou vyjde. Zdeni, množství hcg neřekne, v kterém jsi týdnu těhu, neboť u každé těhulky je to množství jiné.
Jinak bych ještě chtěla říct, holky nebojte se, kdyby náhodou ultrazvuk poprvé srdíčko neukázal, záleží na kvalitě přístroje, některé zachytí srdíčko dřív, méně kvalitní později. Hezký den všem.
16. pro 2008 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky, já byla na ultrazvuku včera, podle velikosti mimča jsem 6tt+2 a hcg jsem měla včera 11520, ale u každé je to jinak. Doktorka mi moc šancí nedávala, protože na začátku hcg rostlo pomalu a vypadalo to na mimoděložní, ale vše je v pořádku, srdíčko bije a máme 3,5mm :grinning:
16. pro 2008 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky, já teď měla pár dní fakt krušných. Od soboty jsem byla v nemocnici s podezřením na mimoděložní. V sobotu mě chytly velké bolesti podbřišku a zad a jelo se na pohotovost. Jelikož doktor na utz v děloze nic neviděl, ale mimo ano musela jsem tam zůstat. V pondělí další utz - v děloze dutinka (ale prý muže zmizet) a něco okolo vaječníků a volná tekutina, hcg stoupalo dobře, tak se čekalo do dneška - hcg opět stouplo na 4220 jednotek, v děloze gestační váček a 2 cysty na vaječníkách. Jsem šťastná jako blecha, ale vím, že zdaleka nemáme ještě vyhráno. Taky se teď moc pozoruju a z každé bolesti zad a podbřišku mám ohromný strach, že opět skončím v nemocnici.... ale snad to oba zvládneme.
Na další kontrolu jdu 5.1. a těšíme se na srdíčko :slight_smile:
17. pro 2008 v 19:10  • Odpověz
Ahoj misule82,mě čeká 5.1.první utz.Strašně se o mimi bojím,protože jsem už o tři přišla.Tak se prvního utz.bojím a zároven moc těším. :wink:
26. pro 2008 ve 21:12  • Odpověz
Ahojte,včera jsem byla na utz a máme srdíčko a vše je jak má být.Tak jsem strašně ráda,že je to v pořádku. :slight_smile:
7. led 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj Maminy :wink: Já jsem tu docela nová, za chvíli 9tt :dizzy_face: V 7tt, který mi sdělil můj gynďa, jsem viděla pouze gestační váček, mimís nikde(prý byl asi schovaný), ale asi to bude ok ne? na druhý UZ jdeme 19.1. a nemužu se dočkat vůbec :frowning2: Chci strašně slyšet srdíčko :dizzy_face:
8. led 2009 v 10:06  • Odpověz
ahojky škoda že tohletéma už není aktivní najde se nekdo kdo by jej oživil?zitra jdu k dr poprve na prohlidku jsem asi koec 5tt - dle ovulace
11. srp 2011 v 15:32  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.